Článek

Nečas prý s Pospíšilem předvedl striptýz. Dost nevábný

 
Snad nikdo ve středu nemohl pochybovat o tom, že byl premiér Petr Nečas (ODS) při svém dopoledním projevu o odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) neklidný. Šéf vlády se tak nemá čemu divit, že si z něj dělají lidé nemilosrdnou srandu, jestliže předvedl takovýto politický striptýz, píše Alexandr Mitrofanov v komentáři s názvem "Striptýz", který najdete celý ve čtvrtečním Právu.
28.06.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1784 článků) , Jiří Pospíšil (1784 článků) , Petr Nečas (9256 článků)
Podobné články

Nečas prý s Pospíšilem předvedl striptýz. A je všem pro legraci

 
Snad nikdo ve středu nemohl pochybovat o tom, že byl premiér Petr Nečas (ODS) při svém dopoledním projevu o odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) neklidný. Předseda vlády se tak nemá čemu divit, že si z něj dělají lidé nemilosrdnou srandu, jestliže předvedl takovýto politický striptýz, píše Alexandr Mitrofanov v komentáři, který najdete ve čtvrtečním Právu.
28.06.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1784 článků) , Jiří Pospíšil (1784 článků) , Petr Nečas (9256 článků)

Vrchol nemravnosti! Otylý vysokoškolský profesor studentům předvedl striptýz!

 
Tak tohle na našich "vysokých školách jistě nezažijete.":http://www.extra.cz/zajimava-buzerace-aby-cinsti-studenti-dostali-kolej-musi-uspet-v-soutezi-ve-stlani Britský lektor dr. Ian Lamond pojal výuku velmi netradičním způsobem. Před svými studenty předvedl nefalšovaný striptýz.
11.07.2014 12:40 |

podobné články

Nečas se rozhádal s Pospíšilem. Ministr by prý mohl být odvolán

 
Mezi premiérem Petrem Nečasem a ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (oba ODS) panují napjaté vztahy. Podle informací serveru iDnes.cz může dojít i k odvolání Pospíšila z vlády. Důvodem je zejména odvolání vrchního státního zástupce Vlastimila Rampuly.
12.09.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1784 článků) , Jiří Pospíšil (1784 článků) , Petr Nečas (9256 článků)

Chat s exministrem spravedlnosti Pospíšilem: Byl dost spravedlivý?

 
V pátek po obědě jste chatovali na facebookovém profilu serveru Blesk.cz s exministrem spravedlnosti Pospíšilem. Exministr odpovídal i na nepříjemné osobní dotazy.
19.07.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1784 článků) , Jiří Pospíšil (1784 článků)

Tituly z práv bude odebírat rektor, dohodl se s Pospíšilem

 
Rektor Západočeské univerzity v Plzni Josef Průša bude tím, kdo začne odebírat tituly problematickým absolventům právnické fakulty. Na postupu se dohodl ve středu na schůzce s děkanem práv Jiřím Pospíšilem.
24.03.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1784 článků) , Jiří Pospíšil (1784 článků)

Jon Bon Jovi: Půjčil si ruskou uniformu a předvedl striptýz!

 
V Ruskumusel dělat striptýz, aby je nevypískali.
14.12.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Gandalfe, ty se nezdáš! Ian McKellen předvedl v 74 letech bizarní striptýz

 
Legendární britský herec Ian McKellen toho stačil během svého pestrého života ukázat opravdu hodně. Na striptýz si ovšem počkal až do zralého věku.
06.11.2013 11:00 |

podobné články

Pražský striptýz Mr. Beana: Ukázal svého medvídka!

 
Ten se ale rozjel! Hlavní město Česka zažilo něco, co mu mohou ostatní světové metropole závidět: Mr. Bean se na návštěvě Prahy rozjel tak, že tu dokonce předvedl striptýz!
20.11.2013 23:11 |

podobné články

Osobnosti: Mr. Bean (51 článků)

Nedobrovolný striptýz! Hvězdný Karabatič ukázal pomeranče

 
Jeden z nejlepších házenkářů světa Nikola Karabatič z Francie předvedl na evropském šampionátu v Dánsku nedobrovolný striptýz. V zápase čtvrtfinálové fáze proti Bělorusku ho rozhodčí poslal převléct.
24.01.2014 12:05 |

podobné články

Nečas: Ištvan nenávidí ODS! Policie perverzně poslouchala mé rozhovory s Nagyovou

 
Prožíváme aféru Ištvangate, tvrdí expremiér Nečas s tím, že po něm prý šel státní zástupce Ištvan delší dobu. A společně s policií "perverzně" poslouchal jeho intimní rozhovory s "paní Janou", jak Nečas říká své milence Nagyové. Naštvaný Nečas pak prozrazuje i další podrobnosti k průběhu celé aféry. Ištvana to však nechává v klidu. Nečas je prý jen osobně dotčený.
22.07.2013 15:35 |

podobné články

Nečas má jistotu, za jeho kauzou je prý Šlachta a Ištvan: Chtěli si zachránit místa

 
Bývalý premiér a předseda ODS Petr Nečas poskytl rozhovor serveru Českájustice.cz. Vyjádřil se ke svému trestnímu stíhání, které nadále považuje za politicky motivovanou kauzu. Hovořil také o nespokojenosti s Jiřím Pospíšilem a s jeho stylem vedení Ministerstva spravedlnosti. Za svou největší chybu pak považuje naslouchání státním zástupcům.
20.04.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1784 článků) , Jiří Pospíšil (1784 článků) , Petr Nečas (9256 článků)

Vyzrajte na upocená chodidla!

 
Pocení nohou je hodně nepříjemný a v horkém počasí velmi aktuální problém. Vlhko v botách může nejen za nejistý pocit, ale často také nevábný zápach obtěžující vaše okolí. Vše se dá řešit, a pokud vás trápí právě tento problém, poradíme vám, jak s ním skoncovat!
03.07.2012 06:15 |

podobné články

Zbavte se zápachu z úst! Problém, který trápí až čtvrtinu populace!

 
Ten problém má řada lidí. Nabyli jste pocitu, že máte nevábný dech? Kartáček s pastou taháte i do práce a pořád používáte sprej do úst a žvýkačky? Zápach z úst může mít různé příčiny, kterým často nezamezíte ani přehnanou hygienou. Člověk to většinou nevnímá a okolí ho na to málokdy upozorní. Nikdo neví, jak citlivě člověku tuto delikátní informaci sdělit.
20.08.2012 05:10 |

podobné články

Zabijáčtí asijští sršni v Číně ubodali už přes 40 lidí, teď míří k nám!

 
Že by se matka příroda začala mstít za naše chování vůči její dobrosrdečnosti? Čínu, Ameriku a dokonce Francii začaly sužovat hejna sršňů z Asie. Nejenže je tenhle hmyz nevábný a mnoho lidí z něj má strach, tento druh bodavého hmyzu je nebezpečný. Jejich invaze teď navíc míří i k nám!
04.10.2013 22:05 |

podobné články

New York zaplavuje nový druh obřího švába odolného vůči zimě

 
Newyorská čtvrť Chelsea na Manhattanu je vyhlášeným místem pro milovníky módy a umění. Jenže krom galerií a butiků si tam lidé musejí začít zvykat také na nevábný druh hmyzu, který se živí organickými zbytky – šváby. Asijský zástupce tohoto rodu je nejen veliký, ale také odolný vůči zimě a není závislý na teplém prostředí interiérů.
13.12.2013 06:50 |

podobné články

Revoluce v pocení?! Parfém, který voní více, když se člověk potí

 
Každý člověk zná ten pocit, kdy na sebe aplikuje parfém, ten v tu chvíli silně voní, ale pár hodin nato, když je celý uřícený a zpocený, parfém je pryč a prostorem se začíná šířit nevábný pach potu. Vědci z Belfastu našli řešení. Vyvinuli parfém, který se neuvolňuje hned po aplikaci na tělo, ale až ve chvíli, kdy kůže zvlhne potem. A čím víc se člověk potí, tím víc parfém voní.
03.04.2015 18:05 |

podobné články

Jak na nepříjemné pocení?

 
Jestli vám něco dokáže zkazit náladu a zabránit vám užívat si horkých letních dní plných sluníčka a času stráveného u vody, pak je to jednoznačně nepříjemné pocení, kvůli kterému se vám na oblečení vytváří nevzhledné mokré koláče, čelo se leskne potem a k tomu všemu vůni deodorantu dokonale zazdí přirozené pižmo vašeho těla. No uznejte sami, není tohle k zbláznění?! Pojďme si v dnešním článku říci, jak vyzrát na nepříjemné pocení, které je s panujícím létem aktuálním tématem, jenž možná nedá spát i vám. I když je pocení přirozenou reakcí našeho těla na přehřátí organismu, dokáže nám nepěkně zkomplikovat život. My naštěstí víme, jak proti němu bojovat! Jak vyzrát na nepříjemné pocení? Ať už se potíte málo nebo hodně, řešíte zpocené koláče v podpaží, propocené tričko na zádech, čůrky potu stékající po čele nebo nevábný odér, kvůli kterému se ve výtahu plném lidí bojíte pohnout o jediný centimetr – dnešní článek je určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! Společně si dnes prozradíme, jak zabránit pocení, nebo chcete-li jak mu snadno předejít. Není to až taková věda, jak se na první pohled možná zdá. My totiž známe hned několik triků, které vám proti pocení pomohou. Trik první: co možná nejlehčí outfit Zní to vlastně logicky: čím méně si toho na sebe obléknete, tím méně se bude vaše tělo zahřívat a tím pádem se budete i méně potit. Nic na tom není, viďte? Kromě této rady si vám ještě dovolíme doporučit sledovat materiály, ze kterých je vaše oblečení vyrobeno. Na léto se hodí především len a bavlna, což jsou dva příjemné materiály, které tělu nebrání, aby mohlo volně dýchat. Trik druhý: teplá sprcha místo studené Teď se možná chytíte za hlavu a řeknete si: cože?! Je mi vedro a mám se sprchovat teplou vodou?! Co je... Čtěte více Příspěvek Jak na nepříjemné pocení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Kuriózní krádež na Brněnsku: Zloděj ukradl kontejner, slepičí trus z něj vysypal na pole

 
Stěží uvěřitelnou krádež vyšetřují policisté v Kupařovicích na Brněnsku. Neznámý nenechavec si tu povšiml odstaveného kontejneru, ve kerém byl slepičí trus. Nelenil, nevábný náklad vysypal do pole a kontejner si odvezl.
12.10.2017 09:15 |

podobné články

Drew Barrymore: Striptýz si užívá stejně jako chlap

 
Herečka Drew Barrymore je sice na chlapy, ženské tělo ale dokáže obdivovat také. Prý má v sobě mužskou duši a dokáže si užít striptýz jako „každý jiný chlap“.
16.07.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (163 článků)