Článek

Nebezpečná honička i bouračka: Policisté šetří dva případy zfetovaných řidičů

 
Zfetovaní řidiči frajeřili za volantem. Jeden nikdy nevlastnil řidičák, přesto se v džípu honil po Praze s policisty. Druhý na rovině naboural do stromu a pak se nechal bránit dívkou, která vinu brala odvážně na sebe.
13.03.2016 14:25 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Divoká honička skončila nehodou, pak na sebe řidiči vytáhli nůž a lopatu

 
Honička dvou řidičů, která se odehrála po Vánocích 2012 na východě Ruska, se jen tak nevidí. Pronásledování skončilo nehodou a bitkou řidičů.
04.01.2014 21:55 |

podobné články

V USA mají problém: noční řidiči jsou zfetovaní

 
Amerika má čím dál větší problém s drogami. Při nočních kontrolách řidičů policisté zjistili, že podnapilých lidí za volantem ubývá, ale rychle přibývá zfetovaných.
03.08.2009 07:05 |

podobné články

Policisté pochytali u hudebního festivalu 43 zfetovaných řidičů

 
Policie zalovila mezi řidiči, kteří odjížděli z hudebního festivalu. Šestnáct jich před jízdou pilo, 43 řídilo pod vlivem drog.
09.08.2009 17:20 |

podobné články

Zběsilá honička: Muž ujížděl policie se třemi lidmi a pistolí, neměl řidičák!

 
VIDEO - Policisté v Praze chtěli zkontrolovat řidiče (26) audi. Ten ale sešlápl plyn a chtěl zmizet. Následovala zběsilá a nebezpečná honička, která skončila havárií.
28.09.2012 13:55 |

podobné články

Vražedné běsnění Poláků! Jeden umlátil dceru (5), protože ho štvala, a druhý znásilnil a zabil Chloé (9), protože na něj stříkala vodu!

 
Dva otřesné případy mimořádné brutality spojuje několik faktorů. Obě dívky byly zavražděny neskutečně trýznivým způsobem, obě zemřely rukou zfetovaných vrahů, kteří pocházejí z Polska, a obě mohly žít. Jejich smrt je šokující a zbytečná. V obou případech selhaly úřady.
18.04.2015 09:10 |

podobné články

Neuvěřitelná policejní honička: Policejní auto pronásledovalo policejní auto

 
Scénu z akčního filmu připomínala honička mezi policisty v okrese Broward County na Floridě. Dálniční policejní hlídka tam totiž začala pronásledovat auto miamské policie poté, co jeho řidič bezohledně přejížděl z pruhu do pruhu. Místo, aby okamžitě zastavil u krajnice, ujížděl pryč rychlostí místy až 190 kilometrů v hodině. Po sedmi minutách honička skončila a miamský policista byl zatčen.
01.11.2011 14:20 |

podobné články

Honička jako z akčního filmu: Policisté dopadli ujíždějícího muže, došlo i na výstřely!

 
V Praze se odehrála honička jako akčního snímku! Policisté pronásledovali řidiče Škody Superb, který pod vlivem odmítal zastavit a dokonce na strážce zákona najížděl. Nakonec došlo i na výstřely! Policisté prostřelili vozu, ve kterém uprchlík jel, pneumatiky.
10.07.2014 19:50 |

podobné články

Rozsáhlá policejní šťára: Jenom na magistrále chytli 8 zfetovaných a 8 opilých řidičů

 
Na opilé a zfetované řidiče, na taxikáře, hledané osoby, stejně jako pátrání po kradených věcech v bazarech se zaměřila středeční pražská policejní megaakce.
16.05.2013 19:30 |

podobné články

Akademie dopravního vzdělávání: Situace v autoškolách není jednoduchá. Šetří se pak na všem

 
Jsou, nebo nejsou noví řidiči dostatečně připraveni na samostatnou praxi? V 19 zemích odpovídalo na 15 500 nových řidičů, jejich rodičů i učitelů autoškol. Polovina čerstvých řidičů se během výcviku nedozvěděla nic o řešení krizových situací. Mladí Češi se necítí být připraveni na jízdu za tmy. Učitelé autoškol žehrají, že dnešní mladí řidiči riskují více než předcházející generace. Celých 56 procent rodičů začínajících řidičů je přesvědčeno, že jejich chování za volantem by mohlo být příkladem pro ostatní řidiče - opak si myslí jen 7 procent z nich.
15.09.2016 21:15 |

podobné články

Spuštění nové verze registru řidičů se odkládá

 
Spuštění nové verze registru řidičů se odkládá. Testy napojení registru řidičů na základní registry nedopadly tak, jak si ministerstvo dopravy představovalo. ČTK to dnes řekl Vladimír Šindýlek, který za provoz registru řidičů na ministerstvu odpovídá. Od pondělí tak na místo nového systému poběží opět ten starý. Současnými zátěžovými testy se úřad snaží vyhnout podobné situaci, která nastala vloni v prosinci, kdy se na základní registry připojil centrální registr vozidel. Tehdy systém za plného provozu zkolaboval a byl několik hodin mimo provoz.
09.03.2013 17:20 |

podobné články

ZBĚSILÁ HONIČKA! Policisté u Prahy postřelili ujíždějícího řidiče!

 
Honička jako z akčního filmu se odehrála v neděli časně ráno nedaleko Prahy. Policistům ujíždělo osobní auto, jeho řidiče policisté postřelili.
05.01.2014 10:10 |

podobné články

Zběsilou honičku ukončila střelba do pneumatiky, tři policisté jsou zraněni

 
Zraněním tří policistů z pražské pohotovostní motorizované jednotky skončila velmi nebezpečná honička s posádkou vozidla Citroën Picaso. Z vozu utíkali dva muži, které policisté zanedlouho v Kobylisích dostihli. Informaci potvrdila policejní mluvčí Jana Rösslerová.
13.11.2013 15:11 |

podobné články

Česko šetří další dva podezřelé průjmy

 
Hygienici šetří další dva případy krvácivých průjmů. Informovala o tom ve čtvrtek Česká televize. Podle ní byla potvrzena nákaza u americké turistky. Celkem zaznamenala ČR pět případů v souvislosti s šířením enterohemorhagické bakterie Escherichia coli v Evropě.
01.06.2011 15:30 |

podobné články

Bouračka: Nedal přednost tramvaji, ta vykolejila

 
Hrůzně vypadající bouračka včera na necelou hodinu zablokovala dopravu v pražském Hloubětíně.
24.08.2010 18:55 |

podobné články

VIDEO: Hromadná bouračka. Dojeli jen tři závodníci!

 
Hodně divoký konec měly závody Nascar v Americe. Kdo dojel do cíle, ten byl na bedně. Hromadná bouračka v posledním kole totiž vyřídila skoro všechny závodníky.
09.10.2012 08:05 |

podobné články

Operní zpěvák Martin Slavík: 3 promile, bouračka a rvačka!

 
Téměř tři promile, bouračka a pak sprosté nadávky záchranářům a policistům. Nehodu v Letech na Praze-západ řeší policie. Prý ji zavinil operní pěvec Martin Slavík (35).
11.12.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Slavík (11 článků) , Martin Slavík (11 článků)

Hromadná bouračka: Kvůli mlze a kluzké vozovce v sobě skončilo 12 aut!

 
Nenadálý smyk, skřípání brzd a následná havárie dvou aut. Tím ale dramatická bouračka na rychlostní silnici R4 neskončila. Následně totiž do nabouraných vozidel najelo dalších deset aut!
22.01.2015 20:01 |

podobné články

1300 aut s přestupky, 7 řidičů pod vlivem: Policie „proklepla“ Jižní spojku

 
Policisté v pátek 25. listopadu večer částečně uzavřeli jednu z nejvytíženějších silnic v Praze, Jižní spojku u Barrandovského mostu. Provedli zde rozsáhlou kontrolu řidičů. Při prověrce 1300 aut odhalili více než sto přestupků a také chytili sedm řidičů pod vlivem alkoholu či drog.
26.11.2016 19:50 |

podobné články

Turisté, pozor: Nebezpečná ryba ve Středozemním moři. Má smrtící jed

 
Vody Středozemního moře brázdí nebezpečná tropická ryba. Jmenuje se čtverzubec a je prudce jedovatá. Dostala se tam z Rudého moře a množí se. Spolu s tím přibývá i otrav po jejím mylném požití. Nebezpečná je především pro rybáře a strávníky, nikoli pro plavce, koupající se na španělských, italských, řeckých či tureckých plážích. Přesto opatrnosti není nikdy dost.
28.08.2015 13:45 |

podobné články