Článek

Návod pro holky z Vidlákova: Kde v Praze sbalíte celebritu?

 
Plánujete výlet do velkoměsta? Nebo se sem rovnou chcete přestěhovat? Tak dobře, že čtete právě eXtra.cz. Protože my víme, kde můžete potkat svého vysněného prince s tučným kontem a známou tváří.
21.09.2015 13:06 |

podobné články

Podobné články

Francii ohromil obrázkový návod, jak poznat teroristu: Je to ten, co nejí bagetu a nesportuje

 
Francouzská vláda uveřejnila obrázkový návod, jak lze snadno poznat teroristu. Na sociálních sítích ve Francii je tento návod hojně sdílen, ale lidé si z něj dělají spíše legraci. Proč? Teroristu totiž podle francouzského kabinetu poznáte tak, že nejí bagetu, přestal sportovat a chodit do práce. Na návod upozornila BBC a v České republice ho uveřejnil server iHNed.cz.
01.02.2015 17:32 |

podobné články

Francii ohromil obrázkový návod, jak poznat teroristu: Je to ten, co nejí bagetu a nesportuje

 
Francouzská vláda uveřejnila obrázkový návod, jak lze snadno poznat teroristu. Na sociálních sítích ve Francii je tento návod hojně sdílen, ale lidé si z něj dělají spíše legraci. Proč? Teroristu totiž podle francouzského kabinetu poznáte tak, že nejí bagetu, přestal sportovat a chodit do práce. Na návod upozornila BBC a v České republice ho uveřejnil server iHNed.cz.
02.02.2015 10:06 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (21 článků)

Velký návod pro zlatokopky: Jak v Karlových Varech sbalíte milionáře?

 
Období karlovarského filmového festivalu neúprosně klepe na dveře a s ním přichází čas večírků plných celebrit, polovičních celebrit a rádoby celebrit. Jak na to, abyste si nemusela kupovat vstupenku na filmovou premiéru sama, vám poradíme v našem článku. A když se budete tímto návodem pro zlatokopky řídit, tak pak už budete jen v bavlnce.
01.07.2016 17:15 |

podobné články

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Miss Sokolová se vymódila jako buranka z Vidlákova

 
Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová (22) zapátrala ve skříni s odloženým oblečením a společně s přítelem Robertem Hájkem vyrazila na vidlákov party. Ve vytahaných teplákách, pletené čapce a s igelitkou v ruce byla za největší buranku. Ale vůbec jí to nevadilo.
20.02.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (243 článků) , Robert Hájek (59 článků)

Vidlačka Kateřina Sokolová: »Trčela« jí sláma z bot!

 
Modelka Kateřina Sokolová (22) se ukázala na párty, která byla v duchu »vidlákova«. Jelikož týden před tím udělala bakalářské zkoušky na vysoké škole obchodní, tak rozhodně měla co slavit.
22.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (243 článků)

Fanoušci se bojí o osud instagramového krále Dana Bilzeriana: Kvůli téhle holce!

 
Zbraně, střílení, bankovky rozházené po stole, ale hlavně holky, holky, holky. Všude samé spoře oděné holky. Takový byl život bouřliváka a instagramového krále Dana Bilzeriana. Jenomže od Valentýna se něco změnilo. A to když na sociální sítě poslal selfíčko s krásnou brunetkou.
21.02.2016 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (21 článků)

Kdo je nejhůře oblékanou celebritou?

 
Jedna z agentur uspořádala mezi lidmi anketu o nejhůře oblékanou celebritu. Co myslíte? Kdo získal nepříliš populární první místo? Někteří je považují za módní ikony, jiní za najhůře oblékané celebrity. Jedna z agentur, která se zabývá průzkumy veřejného mínění, uspořádala mezi běžnými lidmi anketu o nejhůře oblékanou celebritu a na prvním místě se s velkou převahou [...]
22.09.2010 20:50 |

podobné články

Agáta přišla naostro! Poprvé nebyla za celebritu, ale jen doprovod!

 
Agáta Prachařová (28) si musela zvyknout na to, že ne vždy je ve společnosti středem pozornosti. Svatbou s hercem Jakubem Prachařem (30) se role poněkud obrátily. Na Slavících byla jen za doprovod a ne za celebritu.
24.11.2013 22:47 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (775 článků) , Agáta Prachařová (2323 článků)

Splňte si sen a spatřete na vlastní oči oblíbenou celebritu!

 
Sny a přání lidí jsou různé. Někdo touží po exotické dovolené, jiný by rád vlastní bydlení a někdo si nepřeje nic jiného, než spatřit na vlastní oči svou oblíbenou celebritu. Proč si takový sen nezrealizovat?
19.01.2015 10:47 |

podobné články

Jak nepřibrat na dovolené?

 
Dovolené – to jsou nekonečně dlouho očekávané chvíle slibující odpočinek, relax, klid a nějaká ta kila navíc. Přesně tak, tyto okamžiky – ať už se za nimi vydáte kamkoli – mohou vaše doposud pečlivě hlídané postavičky pěkně potrápit. Během dovolené nabývá drtivá většina žen mylného dojmu, že pokud půlku dne proplavou, prošmejdí po památkách, stráví šplháním po horách nebo horečnými nákupy nejrůznějších suvenýrů, tak že se jich – byť sebemenší – přibývání na váze absolutně netýká. Omyl. Skutečnost je totiž úplně jiná. Během dovolené odpadá nutnost tolik se hlídat, možná i vy si říkáte, že když jste se celý rok omezovali, proč byste si teď jeden týden nemohli dopřávat a věty typu „když už jsem tu, tak musím ochutnat místní speciality“ jsou jen dobré výmluvy pro zhřešení. Chcete-li vědět, jak na dovolené nepřibrat, držte se těchto pravidel: Udělejte si menší „osobní“ průzkum Dnešní doba je moderní a do puntíku online. Což znamená, že ještě před tím, než si sbalíte kufry a zabouchnete za sebou dveře vašeho bytu, si můžete udělat osobní průzkum oblasti, do které máte namířeno. Nemáme však na mysli přehled všech památek či míst, kam byste měli vyrazit, nýbrž takový menší rozhled o tom, kde je která restaurace, co tam vaří, jaké mají stravovací možnosti, jestli si to můžete dovolit a podobně. Víte jak se říká: Být připraven, neuškodí! Odpusťte si všechno jídlo na letišti, nádraží a benzinkách Podcenit přípravu jídla na cestu je to nejhorší, co pro svá hlídaná kila, která během celého roku držíte pevně na uzdě, můžete udělat. Je totiž známo, že pokud někde delší dobu čekáte – na opožděný spoj, na přílet letadla, na taxik – máte nekontrolovatelné tendence zahánět nudu jídlem. Zpravidla se proto vydáte na průzkum nabídek benzínových pump, nádraží či letištních obchůdků a co si budeme nalhávat – tak moc zdravá jídla v... Čtěte více Příspěvek Jak nepřibrat na dovolené? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2015 19:56 |

podobné články

NOVÁ STUDIE: Lidé mění způsoby seznamování. Kde zaručeně někoho sbalíte?

 
Navozování vztahů je umění a také byznys. Někdo nemá problém sbalit člověka na každé párty, zatímco ostatní smutně srkají sodovku na baru. Ti se mohou pokusit uspět například na "speed datingu".
28.04.2013 12:30 |

podobné články

Tato prsa budou mít svého pána! Hvězda Ulice Aneta Krejčíková se rozhodla pro velký životní krok!

 
Pánové, pokud jste někdy snili o tom, že sbalíte herečku Anetu Krejčíkovou (25), tak je zřejmě dost pozdě. Tahle prsatá kočka se totiž bude vdávat.
28.02.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (67 článků)

Sexy bruneta (29) dává rady k nezaplacení: Muži, takto sbalíte ženu!

 
Následující řádky jsou určené především mužům, kteří mají problém sbalit ženu. Jistá Britka je totiž v této oblasti přebornicí a její rady jsou doslova nad zlato. Zoufalcům dává novou naději, kterou mnozí z nich už mnohdy ztratili.
06.04.2013 19:35 |

podobné články

Video: Sledujte, jaká předehra rozpálí sexy kočičku, která nalákala kluka do postele!

 
Pozvat si domů krásnou holku, co sbalíte v baru, může vypadat jako velká výhra. Ve videoklipu si půvabnou tmavovlásku pozval do bytu opálený svalovec. A zatímco se fešák v koupelně upravuje a kontroluje svou muskulaturu, jeho nový objev se vrhne po klíčcích a projede pořádnou rychlostí jeho fáro.
07.05.2013 21:25 |

podobné články

eXtra cenu za nejtrapnější reklamu roku získává prodejce elektroniky: Na co dneska sbalíte vypatlané roštěnky?

 
Pánové, délka penisu už není rozhodující. Teď se počítá to, jak máte dlouhou ruku, tedy z jaké vzdálenosti jste schopen "pořídit selfíčko":http://www.extra.cz/zeman-se-snazi-jit-s-dobou-za-kazdou-cenu-selfie-s-moderatorkou-to-tu-jeste-nebylo.
16.11.2014 14:41 |

podobné články

Na Velorex sbalíte hodnou holku!

 
Tomáš Kostík, člen boskovického velorexového týmu Zlatá růže, se společně se svými kolegy zapojil do běžeckého projektu Poslední kousek. Pod jeho vlajkou běží Jiří Gruntorád přes celou Českou republiku, aby zjistil, jak jsou na tom lidé u nás s ochotou se podělit s ostatními. Pánové ze Zlaté růže běžci pomohli po svém. Ve velorexovém stylu!
25.05.2015 13:40 |

podobné články

Takovou kočku sbalíte jednou za život! Tipněte si, který slavný Čech se této čičině stará o zahrádku

 
Líbí se vám tahle kočka? Pokud ano, tak musíte vědět, že je zadaná. Dokonce dvakrát. Má manžela a ještě má milence. A to je trochu problém. Protože manžel a milenec se velmi dobře znají.
06.08.2015 15:06 |

podobné články