Článek

National Geographic ukázal nejlepší fotografie roku 2015! Další úchvatné fotky uvnitř článku

 
National Geographic zveřejnil ty nejhezčí fotky přírody roku 2015. Některé jsou klasické, jiné nepředvídatelné, děsivé a také mají svůj příběh.
26.12.2015 11:00 |

podobné články

Podobné články

Nejúžasnější fotografie roku 2013: Matka příroda očima National Geographic

 
Prestižní časopis National Geographic vyhlásil vítěze nejlepší fotografie roku v rámci vlastní soutěže 2013 National Geographic Photo Contest. Stal se jím Paul Souders se svým snímkem ledního medvěda z Manitoby.
20.12.2013 14:57 |

podobné články

Měnící se svět: 10 nejpovedenějších snímků pořízených čtenáři National Geographic

 
Slavný magazín "National Geographic":http://www.extra.cz/national-geographic-se-svym-podvrzenym-dokumentem-urazil-prahu-bud-natocite-novy-jako-omluvu-nebo-se-budeme-soudit slaví 125. výročí vzniku a při této příležitosti vyzval čtenáře, aby se pochlubili svými vlastními fotografiemi. Ty nejkrásnější a nejpovedenější z nich vám přinášíme v tomto článku.
27.10.2013 14:05 |

podobné články

Svět ženskýma očima: Oceněné fotografky z National Geographic představují 10 svých nejlepších děl

 
U nás se asi na tuhle výstavu těšit nemůžete, ale aspoň podle fotek si můžete představit, o co přicházíte, pokud nežijete ve Washingtonu. Právě tam probíhá exhibice jedenácti oceněných fotografek, které pracují pro slavný magazín "National Geographic":http://www.extra.cz/tema/national-geographic.
25.10.2013 18:45 |

podobné články

Za dokument National Geographic hrozí Praha soudem

 
Po zveřejnění článku v úterním vydání deníku Právo o dokumentu Město podvodů, který natočil v Praze tým National Geographic, se magistrát hlavního města odhodlal na základě závěru pražské policie, jež odhalila, že byl natočen podvodně, vytáhnout do boje.
11.10.2013 03:10 |

podobné články

National Geographic líčil Prahu jako semeniště zločinu, ovšem podváděl

 
V pořadu Město podvodů TV kanálu National Geographic ukázal moderátor Connor Woodman Prahu jako město plné zločinných taxikářů, prostitutek-kapsářek, zlodějských obchodníků a falešných dealerů drog. Pražská kriminálka však zjistila, že šlo o podvodné divadlo s najatými figuranty.
08.10.2013 05:05 |

podobné články

Měsíčníkům National Geographic a Dům&Zahrada prudce vzrostla čtenost

 
Měsíčníku NATIONAL GEOGRAPHIC přibyla polovina čtenářů ve srovnání se stejným obdobím minulého roku a podobně se dařilo i titulu DŮM&ZAHRADA;, který má o čtyřicet procent čtenářů více, než tomu bylo loni ve sledovaném období. Vyplývá to z aktuálních dat výzkumu Media Projekt, který zkoumá čtenost tištěných titulů.
09.08.2013 09:15 |

podobné články

Dokument o vzniku FIFA 12 dnes na National Geographic

 
Pokud na svou parabolu chytáte českou verzi televizního programu National Geographic, určitě byste měli zpozornět dnes ve 22.00 hodin. Právě v tomto čase se zde totiž rozeběhne v rámci nové série pořadu Megatovárny unikátní dokument o vývoji FIFA 12. Nejde o klasické „making of“ ve stylu, v jakém své hry prezentují sami herní vývojáři, ale o pohled na vývoj sportovní...
04.12.2010 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (486 článků)

Kanál National Geographic v létě přejde na formát 16:9

 
Satelitní a kabelový kanál National Geographic Channel začne od 10. července vysílat širokoúhlý obraz. Kanál bude od tohoto data trvale vysílán ve formátu 16:9, většina dokumentů se tomu uzpůsobuje už od výroby. Zbytek ve starším formátu 4:3 vysílatel upraví, aby diváci nemuseli měnit nastavení televizorů ani set-top boxů.
24.05.2012 16:25 |

podobné články

TOP videa National Geographic: Unikátní záběry tsunami. Jak vzniká a co způsobuje?

 
Nejsledovanější video National Geographic za loňský rok. Tsunami pohledem NG.
22.11.2012 00:05 |

podobné články

National Geographic: Největší ruští drsňáci

 
Televizní stanice National Geographic Channel uvede ve středu 2. října 2013 ve 23 hodin nový dokumentární seriál Největší ruští drsňáci, ve kterém poznáte nejtěžší práce v Rusku a muže, jejichž každodenní náplní práce je čelit nebezpečným predátorům, chránit ruskou elitu před únosci nebo bez jištění čistit stovky metrů vysoké stavby. V hlavní roli se představí bývalý fotbalista a filmový herec Vinnie Jones, který na vlastní kůži pozná, jak žijí největší ruští drsňáci v nehostinných částech země.
24.09.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vinnie Jones (2 články)

Skandální dokument National Geographic o Praze: Šmelináře, kapsáře a nepoctivé taxikáře nafingovali, tvrdí policie

 
Praha - nejkrásnější město Evropy, plné historie, romantiky a zločinu! Tak začíná dokumentární film National Geographic, který líčí českou metropoli jako líheň toho nejodpornějšího pouličního zločinu. Nyní policie potvrdila, že ve snímku vystupují nafingovaní herci.
08.10.2013 13:45 |

podobné články

Praha zváží právní spor s National Geographic kvůli reportáži

 
Praha zváží možnost občanskoprávního sporu se společností National Geographic kvůli reportáži o zločinnosti v Praze. Na tiskové konferenci to dnes řekl radní Lukáš Manhart. Reportáž, kterou televize odvysílala loni v prosinci, je podle něj manipulativní a poškozuje dobré jméno Prahy. Podle deníku Právo v dokumentu, který upozorňuje na kriminalitu v hlavním městě, vystupují místo skutečných podvodníků najatí herci.
08.10.2013 17:40 |

podobné články

National Geographic si dál stojí za fingovanou reportáží o podvodech v Praze

 
Televizní stanice National Geographic trvá na tom, že při své reportáži o podvodech, s nimiž se v Praze setkal moderátor pořadu Conor Woodman, nepoužila žádné herce. Lidé, kteří proti ní vystupují, jsou podle televize v řadě případů podvodníci, na které v pořadech upozorňuje. V tiskovém prohlášení televize zdůraznila, že má vůči hlavnímu městu i policistům plnou důvěru. Praha na začátku týdne uvedla, že kvůli reportáži zvažuje zahájení občanskoprávního sporu.
10.10.2013 15:50 |

podobné články

National Geographic podvodný dokument o zkažené Praze netočil

 
Právu se podařilo získat exkluzivní rozhovor se štábem, který natáčel v české metropoli dokument do série Město podvodů, za nějž hrozí televiznímu kanálu National Geographic od Prahy žaloba, protože byl podvodný.
16.10.2013 04:55 |

podobné články

Stanice National Geographic Channel bude v březnu vysílat z kosmu

 
Dokumentární televizní stanice National Geographic Channel se v březnu chystá odvysílat dvouhodinový živý blok z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). Přesný termín televize neoznámila, napsala agentura AP. 
10.01.2014 08:45 |

podobné články

National Geographic přestane šířit dokument o Praze Město podvodů

 
Praha vyřešila spor s populárně-naučným měsíčníkem National Geographic (NG) o dokument Město podvodů. Obě strany podepíšou dohodu o tom, že NG přestane dokument šířit. Informaci přinesl ve středu dobře informovaný zdroj z vedení města.
23.07.2014 11:40 |

podobné články

CzechTourism: Moravské památky budou součástí marketingové kampaně UNESCO a National Geographic

 
V těchto dnech probíhal v Litevském Vilniusu již čtvrtý workshop k projektu World Heritage Journeys of Europe. Projekt organizovaný Centrem světového dědictví UNESCO v Paříži a společností National Geographic koordinuje za Českou republiku agentura CzechTourism.
05.10.2017 14:40 |

podobné články

National Geographic připravil s Rosatomem dokument Wild Edens o boji se změnami klimatu

 
V madridském kině Palace of Neptune oznámil National Geographic společně s ruskou korporací pro atomovou energii Rosatom uvedení dokumentárního cyklu Wild Edens, který byl natáčen na ohromujících nedotčených místech naší planety. Filmy představují faunu a flóru obývající tyto oblasti a ohrožené změnou klimatu.
20.04.2018 08:10 |

podobné články

Vytvořte si vlastní fototapetu

 
Pravděpodobně každý z nás má doma nějaké fotografie. Přesto, že je digitální doba mají klasické fotografie své nezaměnitelné kouzlo. Některé fotky určitě stojí za to, aby si je člověk vystavil na dobře viditelném místě. Vhodným řešením je určitě obyčejný foto rámeček, který můžete postavit na pracovní stůl či pověsit na zeď. Jestliže však chcete své vzpomínkové fotografie vystavit originálnějším způsobem, poradíme vám jak na to. Mimo to, že budete mít příjemné vzpomínky na očích, si vytvoříte dekoraci, která bude přitahovat zraky ostatních. Kreativní fotografické koláže Fotografické koláže patří v současné době k velmi oblíbeným. Vztahují se k jednomu konkrétnímu tématu. Jedná se třeba o fotografie ze svatby, dovolené u moře, z různých akcí s přáteli a jiné. K tomu je zapotřebí nechat snímky vytisknout, koupit k nim všelijak tvarované rámečky, a ty následně kreativně umístit na stěnu. V tomto ohledu se fantazii žádné meze nekladou, a proto se nebojte nechat vyniknout svojí kreativitu. Fotografie můžete také upevnit pomocí praktických stojanů, které tvoří spojení několika rámečků různě poskládaných. Výjimku netvoří ani různé tvary: například strom, srdíčko či kytka. Tapeta z fotografií Populárnost fototapet je všeobecně známá, a proč si jí nevytvořit sami z vlastních zásob? V případě, že máte zajímavé fotky z různých dovolených, výletů, snímky dětí, neváhejte a vytvořte si vlastní fototapetu na stěnu. Výhodou je, že ji můžete po nějaké době lehce odstranit a nahradit novou. Možností, jak ozdobit svůj interiér s pomocí vlastních fotografií, které se vám líbí, je nespočet. My jsme vám představili dvě z nich a je pouze na vás vybrat si způsob dekorace z fotografií, který vás nejvíce oslovil. Fotografie můžete lepit buď přímo na zeď, nebo na podklad s pomocí běžně dostupného lepidla.   Příspěvek Vytvořte si vlastní fototapetu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2015 10:03 |

podobné články