Článek

Natalia Portman: 'Násilí páchané střelnými zbraněmi mě velmi znepokojuje'

 
Čtyřiatřicetiletá izraelsko-americká herečka odhalila, že je velkou zastánkyní zpřísnění zákonů o zbraních. Proč?
29.01.2016 12:26 |

podobné články

Podobné články

Dětské vánoční lákadlo: Santa s ostrými střelnými zbraněmi

 
Vánoce a zbraně nejdou dohromady, přesto se střelecký klub ve Scottsdale v Arizoně pokusil spojit nespojitelné. Tuto sobotu nalákal rodiny s dětmi na focení se Santou a skutečnými střelnými zbraněmi najednou.
29.11.2011 20:50 |

podobné články

Milagros z Divokého anděla porodila syna, jmenuje se Merlin Atahualpa

 
Čtyřiatřicetiletá herečka a zpěvačka Natalia Oreiro je maminkou. V nemocnici v Buenos Aires porodila syna. Chlapec dostal jméno Merlin Atahualpa. Další články k tématu: Divoký anděl Natalia Oreiro čeká první dítě a zapózovala s bříškem Je Natalie Oreiro těhotná? Natalia Oreirová se vdala Natalia Oreiro nabízí fanouškům hity i jejich remixy
31.01.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Oreiro (27 článků)

Portman porodila syna

 
Oscarová herečka Natalia Portman (30) se stala poprvé maminkou. Minulý týden porodila chlapce, kterého má s francouzským tanečníkem a choreografem Benjaminem Millepiedem. Jméno dítěte zatím Portman tají. Pár nyní plánuje svatbu.
01.07.2011 04:45 |

podobné články

Portman porodila syna

 
Oscarová herečka Natalia Portman (30) se stala poprvé maminkou. Minulý týden porodila chlapce, kterého má s francouzským tanečníkem a choreografem Benjaminem Millepiedem. Jméno dítěte zatím Portman tají. Pár nyní plánuje svatbu.
09.07.2011 01:05 |

podobné články

Takhle vypadá trojnásobná máma? Třetí nejlépe vydělávající modelka Natalia Vodianova je hubená jako lunt

 
Rodačka z ruského Nižného Novgorodu Natalia Vodianova patří už řadu let mezi modelingovou špičku. Na vrcholu se udržela i po porodu dětí, které má už tři - Lucase Alexandera (11), Nevy (7) a Viktora (5). Právě s nimi také vyrazila do St. Tropez nachytat trochu bronzu a odpočinout si. Během koupání ale měla Natalia trochu problém, do moře lezla jen velmi opatrně a raději se hned chytala nafukovacího člunu.
24.07.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Vodianova (23 článků)

Jako svůdná víla: Natalia Vodianova září v nové kampani obuvnické značky

 
Ruská topmodelka Natalia Vodianova (30) se stala tváří nové kampaně značky Centro, která přišla na trh s novou limitovanou kolekcí obuvi. Na vzniklých fotografiích, které dýchají něžnou atmosférou, je Natalia k nakousnutí.
11.09.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Vodianova (23 článků)

Kopačák moc neovládá, ale Miss Euro Natalia Siwiec raději tasí své vlastní mocné balóny

 
Nejkrásnější dívka loňského fotbalového mistrovství Evropy v Polsku Natalia Siwiec má za sebou jednu vskutku dobře odvedenou práci. Natalia totiž dostala nabídku poprvé fotit v USA a svého úkolu se zhostila na jedničku, a tak je dost možné, že tuto náramně půvabnou Polku budeme vídat čím dál častěji…
12.03.2013 22:00 |

podobné články

Natalia Portman má syna

 
Herečka Natalie Portman porodila chlapečka, jehož otcem je její přítel, francouzský tanečník a choreograf Benjamin Millepied, s nímž se seznámila při natáčení filmu Černá labuť. Ten Portmanové vynesl Oscara za nejlepší ženskou hlavní roli.
15.06.2011 13:35 |

podobné články

Portman a Kunis předvedly lesbický sex!

 
Holky si to rozdaly v posteli! Slavná herečka Natalie Portman (28) známá spíše cudnými rolemi mladých dívek se do toho ve filmu Černá labuť (Black Swan) pořádně opřela. S hereckou kolegyní Milou Kunis (27) se odvázaly v lesbické scéně, kde Kunis orálně uspokojí Portman. O záběry plné rozkoše není nouze. Podívejte se na video!
22.12.2010 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Mila Kunis (229 článků)

Portman odtančila jen 5 %! Podvod v Černé labuti?

 
Herečka Natalie Portman (29) dostala za dvojroli baletky ve filmu Černá labuť Oscara. Bylo to však zasloužené? Teď se totiž ozvala sólistka newyorského baletu Sarah Lane (27), která tvrdí, že Portman ve filmu odtančila maximálně 5 procent. Zbytek prý za ní vydřela ona.
28.03.2011 08:55 |

podobné články

Natalie Portman porodila syna

 
Herečka Natalie Portman (30) porodila chlapečka, jehož otcem je její přítel, francouzský tanečník a choreograf Benjamin Millepied, s nímž se seznámila při natáčení filmu Černá labuť. Ten Portman vynesl Oscara za nejlepší ženskou hlavní roli. O narození potomka informoval jako první časopis People, který ale neupřesnil, kdy se tak stalo, ani žádné jiné podrobnosti.
15.06.2011 09:50 |

podobné články

Rodina tlačí na Natalii Portman: Musíš se vdát

 
Vlastní rodiče ji mají za hříšnici! Důvod, proč tak nazývají herečku Natalii Portman (30) její nejbližší, je prostý. Pochází totiž ze silně věřící rodiny a ta nedokáže pochopit, jak je možné, že stále ještě není provdaná za svého partnera Benjamina Millepieda (34), se kterým už má i dítě. Syn Aleph se přitom narodil před pěti měsíci a Portman údajně stále častěji poslouchá, proč žije v hříchu. Dá se tak očekávat, že brzy přijde jedna velká hollywoodská svatba.  
16.12.2011 09:45 |

podobné články

Natalie Portman vlezla do bazénu a my chtěli s ní! Víte, proč?

 
Oscarová herečka "Natalie Portman":http://www.extra.cz/tema/natalie-portman (31) připravuje další kampaň na vůni známé luxusní módní značky, kterou už je po několik let tváří.
19.03.2013 19:35 |

podobné články

Na protest proti Obamovi přišli muži se zbraněmi

 
Na pondělní demonstraci proti americkému prezidentu Baracku Obamovi v hlavním městě státu Arizona Phoenix přišlo před centrum, kde Obama mluvil, i 12 mužů ozbrojených střelnými zbraněmi.
18.08.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)

Modrooký popravčí v řadách ISIS! Vraždící chlapec je mladý Brit

 
Z tohoto videa mrazí. Odhaluje pět mladých chlapců, kteří stojí se zbraněmi nad vězni a chystají se je popravit. Jeden z chlapců je Abu Abdullah al-Britani, což je jméno, které je u britských džihádistů oblíbené. Je to běloch, má modré oči a je mu kolem dvanácti let. Zdá se, že mluví plynně arabsky a umí velice dobře se střelnými zbraněmi.
27.08.2016 13:05 |

podobné články

Bělobrádek: Odsuzujeme násilí ve jménu pomateného náboženského fanatismu

 
KDU-ČSL odsuzuje násilí páchané v Nigérii na křesťanech a na umírněných muslimech, kteří se násilí staví do cesty.
05.01.2012 20:00 |

podobné články

Kolumbie přitvrzuje, za násilí na ženě může pachatel dostat až 50 let

 
Kolumbijský parlament přijal zákon, který tvrdě trestá násilí páchané na ženách. Soudy mohou takovéto činy trestat až 50 lety vězení. Kolumbie tak reaguje na stoupající vlnu násilí, zaměřeného na ženy. 
03.06.2015 16:51 |

podobné články

Nové násilí v Kyjevě: Opilý bojovník postřílel tři lidi. Chystá se odhalení údajné pravdy o masakru na Majdanu

 
Kandidát na ukrajinského prezidenta Michail Dobkin poskytl pro Literární noviny vyjádření o nejnovějším dění na Ukrajině. I kyjevská vláda už prý dostává strach ze strany Pravý sektor, jejíž bojovníci, kteří patřili k nejaktivnější části Majdanu, zjednávají pořádek střelnými zbraněmi, přičemž občas dochází k „nepříjemným incidentům“.
01.04.2014 16:00 |

podobné články

Spadla klec! Mafiáni schovávali heroin v pražské restauraci

 
Při zátahu protidrogové policie na několika místech metropole, o kterém jsme informovali, skončilo v poutech sedm nebezpečných cizinců a detektivové zajistili i 6,6 kilogramu velmi kvalitního kokainu. Někteří byli ozbrojeni střelnými zbraněmi, řekla mluvčí útvaru Barbora Kudláčková.
06.06.2013 11:50 |

podobné články