Článek

Naomi Watts: Neumím se ani nalíčit

 
Herečka Naomi Watts má to štěstí, že se nemusí moc líčit. Do ulic může vyrazit bez make-upu, který si prý neumí ani aplikovat. Je v tom podle svých slov příšerná, takže ho nosí jedině při natáčení filmů, kdy jí masku tvoří odborníci ze štábu. Představitelka princezny Diany však dává přednost přirozené pleti.
27.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)
Podobné články

Tipy jak se správně nalíčit

 
Jak se správně nalíčit, aby se váš výsledný make-up stal tou nejlepší vizitkou a dal tak vašemu okolí jasně najevo, že o sebe pečujete s maximálním úsilím? Ačkoli si většina žen myslí, že své kosmetické štětce ovládá se vší parádou a jsou si jisté v kramflecích, jen hrstička z nich skutečně rozumí líčení a ví, jak se správně nalíčit. Kromě správné techniky líčení je důležité používat i kvalitní štětce nebo vhodné kosmetické výrobky v podobě řasenky, očních stínů, podkladové báze nebo make-upu. Pamatujte, že méně je někdy více a u líčení to platí obzvlášť! Užitečné tipy jak se správně nalíčit v několika krocích Ne všem ženám bylo shůry dáno, aby vypadaly dokonale i bez zásahu štětce nebo make-upu. Jestliže i vy patříte k obyčejným smrtelnicím, které si zkrátka k oné dokonalosti musí trochu pomoci, pak si nenechte ujít naše tipy, s jejichž pomocí bude líčení hračka. Krok první: Čištění a hydratace Pokud chcete, aby vám make-up na tváři vydržel po celý den, pak musíte svou pleť na tak náročný úkol připravit. Pamatujte, že make-up lépe drží v případě, kdy je pleť pod ním čistá, není mastná a je dobře hydratovaná. Vaším prvním úkolem proto je pleť důkladně vyčistit, odmastit ji pomocí odličovače nebo micerální vody a nebojte se použít tónující krém, jehož úkolem je sjednotit barvu pleti a zakrýt nedokonalosti. Krok druhý: Make-up Hned druhým krokem je nanesení make-upu, který by měl být odstínově co možná nejpodobnější vaší přirozené barvě pleti. Snažte se vyhýbat přílišně výrazným kontrastům, protože tmavý obličej a oproti němu světlý krk rozhodně nevypadá dobře. Proto nezapomeňte make-up pomocí štětce rozetřít do ztracena a nakonec jej zafixovat pomocí pudru. Krok třetí: Líčení očí Líčení očí je věcí každého z nás. Hodně záleží na tom, jaký typ líčení chceme zvolit, jestli dáme přednost výraznějším očím, nebo naopak výraznějším... Čtěte více Příspěvek Tipy jak se správně nalíčit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 06:10 |

podobné články

Naomi Watts promluvila o vztahu se zesnulým Heathem Ledgerem (†28)

 
Herečka Naomi Watts (43) zavzpomínala na vztah s Heathem Ledgerem . S tragicky zesnulým hercem, chodila Naomi dva roky. Nyní poprvé o jejich lásce veřejně promluvila. „Měli jsme se moc krásně, Heath měl na můj život velký vliv,“ přiznává herečka.
24.09.2011 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Heath Ledger (63 článků) , Naomi Watts (64 článků)

Lady Diana žije?! Ne, to je jen její věrná kopie Naomi Watts

 
Britská herečka Naomi Watts (43) nyní ztvárňuje svou životní roli. Příští rok totiž vejde do kin film o princezně Dianě (†36) a hrát ji bude právě Naomi.
03.07.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Naomi Watts: Hollywood spadl na dno, dnes frčí televize!

 
Herečka Naomi Watts tvrdí, že se zásadně proměnily role Hollywoodu a televize jen během posledních patnácti let. Zatímco ještě na počátku milénia byla práce pro televizi pro hollywoodské herce potupou, dnes jsou nadšení, když je tvůrci seriálů osloví. Zatímco v Pozlátkově se tvoří jen fádní snímky o superhrdinech či ztřeštěné komedie, televize podle Naomi nabízí hercům zajímavou dramatickou práci a kontroverzní látky.
27.07.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Naomi Watts si zahraje Marilyn Monroe

 
Herečka Naomi Watts bude od ledna příštího roku hollywoodskou legendou Marilyn Monroe . Stane se jí před filmovou kamerou při natáčení filmu Blonde inspirovaného stejnojmennou knihou Joyce Carol Oates. Snímek stejně jako literární předloha bude vyprávět detaily z kontroverzního života legendární hvězdy padesátých a šedesátých let minulého století. Nevyhne se ani pikantnímu sexuálnímu životu Marilyn.
16.05.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků) , Marilyn Monroe (407 článků) , Carol Monroe (2 články)

Filmová princezna Diana Naomi Watts versus opravdová Lady Di. Která se vám v plavkách líbí víc?

 
I když se dlouho očekávaný životopisný snímek o princezně Dianě  (✝36) nedočkal uznání u kritiky ani diváků, pro Naomi Watts je jistě stále velkou ctí, že právě ona mohla ztvárnit tak významnou a všemi milovanou osobnost. Pětačtyřicetiletá herečka musela během natáčení také do plavek, a to kvůli scéně připomínající princezninu plavbu jachtou po Saint-Tropez s jejím tehdejším partnerem, egyptským obchodníkem Mohamedem Al-Fayedem, s nímž také po honičce s paparazzi v pařížském tunelu zemřela.
17.12.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků) , Mohamed Al-Fayed (3 články)

Naomi Watts si zahraje Marilyn Monroe

 
Herečka Naomi Watts bude od ledna příštího roku hollywoodskou legendou Marilyn Monroe. Stane se jí před filmovou kamerou při natáčení filmu Blonde inspirovaného stejnojmennou knihou Joyce Carol Oates.
16.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků) , Marilyn Monroe (407 článků) , Carol Monroe (2 články)

Faux pas Naomi Watts: Hrozil jí pád na červeném koberci

 
Herečka Naomi Watts (42) na premiéře filmu Love málem upadla! Zachytil se jí totiž podpatek o červený koberec. Nakonec to ale ustála a přešla smíchem.
12.09.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Velkolepý úlet! Naomi Watts vyrazila na pláž v bombarďácích po babičce

 
Australská filmová hvězda Naomi Watts (43) nemá kvůli pracovnímu vytížení na rodinné radovánky příliš čas. Když už se jí s přítelem Lievem Schreiberem a dětmi podařilo vyrazit na pláž v Sydney, pořádně si společně strávené chvilky užili.
02.02.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků) , Liev Schreiber (9 článků)

Naomi Watts bude hrát princeznu Dianu

 
Herečka Naomi Watts (43) bude hrát britskou princeznu Dianu ve filmu, který se zaměří na poslední dva roky princeznina života. Oznámila to britská produkční společnost Ecosse Films.
10.02.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Herečka Naomi Watts ztvární princeznu Dianu v novém filmu mapující poslední dva roky jejího života

 
Britská herečka Naomi Watts (43) bude hrát princeznu Dianu  (✝36) v připravovaném filmu o posledních dvou letech života slavné ženy. V klání o tuto velkou roli křehká blondýnka porazila neméně známé herečky Jessicu Chastain a Keiru Knightley.
10.02.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (181 článků) , Naomi Watts (64 článků) , Jessica Chastain (13 článků)

Princezna Diana ožívá díky Naomi Watts

 
VIDEO. Naomi Watts začala natáčet film, ve kterém hraje britskou princeznu Dianu. Snímek Caught in Flight (Zastavena v letu) se zaměřuje na poslední dva roky princeznina života.
04.07.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Najděte pět rozdílů: Naomi Watts v nové roli vypadá jako klon princezny Diany

 
Jeden z nejočekávanějších filmů, který se na plátna kin dostane příští rok, bude biografický film o Lady Dianě  (✝36) , kterou ztvární britská herečka Naomi Watts (43). Ta kývla na nabídku filmařů, kteří se chystají přiblížit princeznin vztah s kardiochirurgem Hasnatem Khanem (53) nebo Dodim Al Fayedem (42).
04.07.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Naomi Watts začala natáčet film, kde se objeví jako princezna Diana

 
Naomi Watts začala natáčet film, ve kterém hraje britskou princeznu Dianu. Snímek Caught in Flight (Zastavena v letu) se zaměřuje na poslední dva roky princeznina života. ...
09.07.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

FOTO z natáčení: Lady Diana se vrací v podání Naomi Watts

 
Natáčení biografie o princezně Dianě (†36) je v plném proudu. Filmový štáb se vydal natáčet snímek do Chorvatska a Naomi Watts (43) se svého nelehkého úkolu - ztvárnění hlavní role - zatím zhostila na jedničku. Anglická herečka je totiž od lady Di k nerozeznání.
11.07.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Naomi Watts v roli Diany: Která je která?

 
Tragicky zesnulá princezna Diana (†36) je jednou z nejvýraznějších postav novodobé britské historie. Natočit o ní životopisný film tedy vůbec není jednoduché. Britská herečka Naomi Watts (43) se své role ovšem zhostila na výbornou!
12.07.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Šokující proměna Naomi Watts! Z maminy oslňující kráskou

 
Hluboké vrásky, ochablá pleť, rozcuchané zničené vlasy. V téhle "utahané mamce" by asi elegantní krásku z červeného koberce hledal málokdo. Herečka Naomi Watts (44) se však doslova jako mávnutím kouzelného proutku dokázala během pár hodin proměnit v okouzlující divu.
29.01.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Premiéra očekávaného filmu: Naomi Watts kráčí ve stopách princezny Diany!

 
S královskou noblesou si vykračovala australská herečka Naomi Watts (44) po červeném koberci.  Včera představila v Londýně svatovou premiéru filmu Diana, kde ztvárnila hlavní roli královny srdcí. Film Diana zachycuje málo známý příběh posledních dvou let před Dianinou smrtí a její lásky k pákistánskému chirurgovi Hasnatu Khanovi.
06.09.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Watts (64 článků)

Podívejte: Trailer na nový film ukazuje Nicole Kidman v roli slavné kněžny Grace Kelly, jsou si podobné?

 
Filmový svět s napětím letos očekával dvě zásadní biografická díla o dvou nepřehlédnutelných ženských postavách nedávné historie a vlastně i novodobé "monarchie.":http://www.extra.cz/tema/kralovna-alzbeta-ii Tím prvním filmem byl snímek "Diana":http://www.extra.cz/tema/lady-diana, o princezně z Walesu. Titulní roli nejslavnější britské princezny si zahrála "Naomi Watts":http://www.extra.cz/tema/naomi-watts (44) a kritika jej nepřijala moc dobře.
20.09.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (287 článků) , Grace Kelly (87 článků)