Článek

Nález z blešáku vynesl majiteli jmění

 
Nečekaného přilepšení se dočkal jeden muž z anglického hrabství Cheshire. Při vyklízení domu svého zemřelého otce našel staré hodinky. Dal je do aukce s tím, že by mu mohly vynést pár set liber, výsledná částka ale předčila všechna jeho očekávání.
21.03.2016 17:55 |

podobné články

Podobné články

Nejbohatší lidé Evropy: Jak přišli k velkému jmění?

 
V Česku se na první příčky nejbohatších lidí řadí hlavně podnikatelé. Avšak ve zbytku Evropy nejmajetnější lidé nabyli své jmění různými způsoby a v rozmanitých odvětvích. S žebříčkem přišel web e15.cz. Značky jako L’Oreal, Red Bull, H&M nebo Heineken všichni moc dobře známe, ale víme, kdo vlastní tyto společnosti? Pojďme se s majiteli některých z nich seznámit.
02.02.2017 21:55 |

podobné články

Miss World Kuchařová: móda z blešáku

 
Někdejší Miss World Taťána Kuchařová dbá na svůj zevnějšek celých dvacet čtyři hodin.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (908 článků)

Emma Smetana vyrazila do Paříže obnovit šatník: Nenakupovala u návrhářů, ale na blešáku

 
Moderátorka Emma Smetana  (27) je proslulá svými outfity, jež vytváří z kousků, které stojí nanejvýš pár stovek. Dát za šaty tisíc korun je pro ni téměř nepřekonatelný strop a její kreace mnohdy udivují módní kritiky.
11.04.2015 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (393 článků)

Co vás zajímá víc? Emma Smetana nám ukázala nákup z blešáku i babičku, která je o rok mladší než její táta

 
S moderátorkou Emmou Smetanou  (27) jsme se potkali poprvé od jejího návratu z výletu do Paříže, kam odjela nakupovat nové hadříky na bleší trhy. A tak nás samozřejmě zajímaly její úlovky. A také to, s kým dorazila na otevření luxusní restaurace, která je součástí pražského hotelu hojně navštěvovaného celebritami.
21.04.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (393 článků)

Blešák přilákal více než 2000 lidí. Otrávení návštěvníci odcházeli z MeetFactory s prázdnou

 
Takřka půlkilometrová fronta před vstupem do továrny. Přesně tu museli absolvovat natěšení návštěvníci jarního blešáku, který v neděli 13. března pořádalo MeetFactory. Z kdysi neznámé komunitní akce se stal davy vyhledávaný bleší trh, na kterém bylo už hodinu po zahájení k nehnutí.
14.03.2016 11:05 |

podobné články

Záhadný nález lidské lebky vyšetřuje policie

 
Hrůzný nález čekal na mladého muže v Odraticích. Narazil totiž na lidskou lebku. Podle odborníků se nejedná o archeologický nález a případ převzala policie.
30.04.2012 10:45 |

podobné články

Michael Douglas: Ztratil půlku jmění na Wall Street

 
Michael Douglas (65) přišel téměř o polovinu svého jmění na burze. V roli bezohledného finančního magnáta na Wall Street, za kterou získala Oscara,  vydělával miliony dolarů s mottem „chamtivost je dobrá věc“. Už si to asi nemyslí.
01.04.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (413 článků)

Popravčí za 2. světové války za každou hlavu vydělali jmění

 
V době 2. světové války patřili mezi ctihodnou společenskou smetánku Německa. Vydělávali jmění a cítili se jako duchovní. Jejich povolání ale u lidí budilo hrůzu: Kat. Svou práci měli tito podivíni rádi, v soukromí byli oblíbenými sousedy a zábavnými společníky. Jejich rukou zahynuly i spousty Čechoslováků. Kolik peněz jim sprovázení lidí ze světa vynášelo a kdo z nich se stal legendou? Který kat ukončil nejvíc životů?
06.06.2010 05:05 |

podobné články

Podívejte se, co právník radí Marcele

 
Podle advokáta Miroslava Zemana není tento příběh úplně vyjímečný. V takových to případech je vždy nutné co nejdříve zahájit řízení, která povedou k soudnímu svěření dětí do péče, stanovení výživného, vypořádání – rozdělení majetku ve společném jmění manželů, a rozvod. Návrh na rozvod i návrh na svěření dětí do péče už Marcela podala. Právník ji proto radí: „Neváhejte a podejte i návrh na vypořádání společného jmění manželů.“
16.07.2010 12:00 |

podobné články

Hejtman Palas opět středobodem bulváru. Stále nevysvětlil původ jmění

 
Deník Blesk si všimnul jmění současného hejtmana Jaroslava Palase (ČSSD). „Kde vzal na rodinná sídla, například třípatrovou vilu v Krnově, na stavbu paláce v Ludvíkově, který ho přišel nejméně na 20 miliónů. Z čeho platí svá auta?,“ táže se Blesk.
29.03.2011 09:40 |

podobné články

Osamělý milionář odkázal svému šoférovi milión dolarů

 
Americký milionář Alan Meltzer žil v přepychovém bytě v newyorské prestižní čtvrti Park Avenue. Když loni v říjnu zemřel, tak nikdo netušil, komu své jmění odkázal. Krátce před smrtí se totiž rozvedl a bylo jasné, že jeho bývalá žena neuvidí z jeho jmění ani cent.
01.02.2012 19:15 |

podobné články

Loupež století č. 2? Měl v trezoru 400 milionů!?

 
Ve vlastním domě v Olomouci přišel bohatý podnikatel o obrovské jmění. V pondělí ráno ho přepadla skupina útočníků a násilím z něj podle TV Prima dostali jmění v neuvěřitelné výši přes 400 milionů korun!
19.06.2012 12:10 |

podobné články

Miliardář, který umřel při golfu: Bulvár řeší dědictví

 
Deník Blesk v úterním vydání informuje o smutném osudu zesnulého uhlobarona Luboše Měkoty. "V bance jmění, v posteli sám…" píše deník v narážce na to, že ani pohádkové jmění člověku nezajistí štěstí. Měkotovi utekla mladá manželka krátce po svatbě a ani následující vztah s modelkou Zuzanou Poláčkovou mu dlouho nevydržel. Není tedy zřejmé, kdo zdědí jeho majetek v odhadované výši asi 8 miliard korun.
12.03.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Saúdský princ zažaloval časopis Forbes, měl podhodnotit jeho jmění

 
Saúdskoarabský princ Valíd bin Talál zažaloval u londýnského soudu magazín Forbes kvůli urážce své osoby. Újmu prý miliardáři a jednomu z nejmocnějších Arabů způsobil časopis tím, že značně podhodnotil jeho jmění. Informoval o tom britský list The Guardian.
10.06.2013 16:35 |

podobné články

Sting: Děti mé jmění nezdědí, většinu peněz utratím

 
Zpěvák Sting (62) nepochází z bohatých poměrů. Svým uměním se však dopracoval ke jmění v přepočtu přes šest miliard korun a patří mezi deset nejbohatších britských muzikantů. Jeho děti z toho ovšem moc mít nebudou. Sting chce, aby si svoje peníze vydělaly samy.
20.09.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (223 článků) , Richard Branson (87 článků)

Sněmovna podpořila, aby se upravila exekuce společného jmění manželů

 
Ze soudního řádu možná zmizí ustanovení, podle něhož je při vymáhání dluhu spadajícího do společného jmění manželů možné postihnout i bankovní účet a mzdu manžela nebo manželky dlužníka. Vrátil by se stav, který platil před začátkem loňského roku. Sněmovna příslušnou poslaneckou novelu ve středu podpořila a poslala ji do ústavně právního výboru.
19.03.2014 21:15 |

podobné články

Mick Jagger se stal jediným dědicem po zesnulé L’Wren Scott. Návrhářka odřízla od jmění oba sourozence

 
Návrhářka L’Wren Scott, která 17. března ve věku 49 let dobrovolně odešla z tohoto světa, po sobě zanechala jmění ve výši 9 miliónů dolarů (téměř 180 miliónů korun). Jde převážně o sbírku šperků, šatů, nábytku, ale také aut. V závěti vše odkázala svému letitému partnerovi Micku Jaggerovi  (70) . Její dva sourozenci v ní přitom nijak nefigurují.
27.03.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (230 článků)

Pardubický kraj pokračuje v přípravách fúze nemocnic. Upraví jejich základní jmění

 
Pardubice (31. 3. 2014) – Radní Pardubického kraje dnes projednali aktualizovaný harmonogram fúze pěti nemocnic poskytujících akutní lůžkovou péči v regionu. Nezbytným krokem k úspěšnému provedení fúze je vynulování kumulované ztráty. Toho chtějí radní na návrh představenstev docílit snížením základního jmění nemocnic, vyjma Pardubické krajské nemocnice.
31.03.2014 13:55 |

podobné články

Brad Pitt utratil jmění. Za co? Portrét Justina Biebera pro svého syna!

 
Brad Pitt se rozhodl utratit nemalé jmění za portrét Justina Biebera. Autorem díla je slavná pouliční umělkyně Bambi, americká obdoba britského Banksyho. Hollywoodský hezoun si však nekoupil zpěváka pro sebe, splnil tím přání desetiletému synovi Paxovi. Pro něj je kanadský problémista působící jeden skandál za druhým vzorem.
09.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1526 článků) , Justin Bieber (1299 článků)