Článek

Nález z blešáku vynesl majiteli jmění

 
Nečekaného přilepšení se dočkal jeden muž z anglického hrabství Cheshire. Při vyklízení domu svého zemřelého otce našel staré hodinky. Dal je do aukce s tím, že by mu mohly vynést pár set liber, výsledná částka ale předčila všechna jeho očekávání.
21.03.2016 17:55 |

podobné články

Podobné články

ČOI: Prodejci na libereckém blešáku dodržují zákon

 
Tradiční konání tzv. hobby burzy neboli blešáku se stalo pravidelnou a hojně navštěvovanou akcí obyvatel Libereckého regionu. Doprovodným programem je i nabídka občerstvení, masných produktů a uzenin, cukrovinek, květin a drobného průmyslového zboží.
23.07.2017 07:30 |

podobné články

Nejbohatší lidé Evropy: Jak přišli k velkému jmění?

 
V Česku se na první příčky nejbohatších lidí řadí hlavně podnikatelé. Avšak ve zbytku Evropy nejmajetnější lidé nabyli své jmění různými způsoby a v rozmanitých odvětvích. S žebříčkem přišel web e15.cz. Značky jako L’Oreal, Red Bull, H&M nebo Heineken všichni moc dobře známe, ale víme, kdo vlastní tyto společnosti? Pojďme se s majiteli některých z nich seznámit.
02.02.2017 21:55 |

podobné články

Záhadný nález lidské lebky vyšetřuje policie

 
Hrůzný nález čekal na mladého muže v Odraticích. Narazil totiž na lidskou lebku. Podle odborníků se nejedná o archeologický nález a případ převzala policie.
30.04.2012 10:45 |

podobné články

Miss World Kuchařová: móda z blešáku

 
Někdejší Miss World Taťána Kuchařová dbá na svůj zevnějšek celých dvacet čtyři hodin.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (918 článků)

Emma Smetana vyrazila do Paříže obnovit šatník: Nenakupovala u návrhářů, ale na blešáku

 
Moderátorka Emma Smetana  (27) je proslulá svými outfity, jež vytváří z kousků, které stojí nanejvýš pár stovek. Dát za šaty tisíc korun je pro ni téměř nepřekonatelný strop a její kreace mnohdy udivují módní kritiky.
11.04.2015 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (438 článků)

Co vás zajímá víc? Emma Smetana nám ukázala nákup z blešáku i babičku, která je o rok mladší než její táta

 
S moderátorkou Emmou Smetanou  (27) jsme se potkali poprvé od jejího návratu z výletu do Paříže, kam odjela nakupovat nové hadříky na bleší trhy. A tak nás samozřejmě zajímaly její úlovky. A také to, s kým dorazila na otevření luxusní restaurace, která je součástí pražského hotelu hojně navštěvovaného celebritami.
21.04.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (438 článků)

Blešák přilákal více než 2000 lidí. Otrávení návštěvníci odcházeli z MeetFactory s prázdnou

 
Takřka půlkilometrová fronta před vstupem do továrny. Přesně tu museli absolvovat natěšení návštěvníci jarního blešáku, který v neděli 13. března pořádalo MeetFactory. Z kdysi neznámé komunitní akce se stal davy vyhledávaný bleší trh, na kterém bylo už hodinu po zahájení k nehnutí.
14.03.2016 11:05 |

podobné články

Žena koupila na blešáku prsten za pár korun. Byl v něm diamant za miliony

 
Do londýnské aukce se chystá obří diamant, jehož cena se odhaduje na 350 tisíc liber (10,8 milionu Kč). Drahokam přitom jeho majitelka před třiceti lety koupila na bleším trhu za deset liber (310 Kč) v domnění, že jde o bižuterii.
22.05.2017 11:05 |

podobné články

Čokolády, kameny i Beatles. Sběratelé se stahují na „blešáky“ a aukční weby

 
Jeden sbírá mapy, druhý kšiltovky, třetí obaly od čokolád. Sběratelství se v Česku tradičně daří, i tento koníček ale ovlivnil internet a moderní technologie. Řada sběratelů kvůli své vášni navštěvuje aukční weby, oblíbeným cílem ale zůstávají i bleší trhy. Odměnou za návštěvu „blešáku“ může být třeba i studiová nahrávka skupiny The Beatles.
11.06.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: The Beatles (73 článků)

Brit koupil na blešáku „psací stroj“. Byla to nacistická Enigma za milion

 
Za 45 tisíc eur (1,2 milionu korun) se v rumunské aukci prodal jeden z exemplářů proslulého nacistického šifrovacího stroje Enigma. Prodávající přitom přístroj pořídil na bleším trhu jako „psací stroj“ za pouhých sto eur (2600 korun). Napsal to britský web Telegraph.
14.07.2017 20:00 |

podobné články

Michael Douglas: Ztratil půlku jmění na Wall Street

 
Michael Douglas (65) přišel téměř o polovinu svého jmění na burze. V roli bezohledného finančního magnáta na Wall Street, za kterou získala Oscara,  vydělával miliony dolarů s mottem „chamtivost je dobrá věc“. Už si to asi nemyslí.
01.04.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků)

Popravčí za 2. světové války za každou hlavu vydělali jmění

 
V době 2. světové války patřili mezi ctihodnou společenskou smetánku Německa. Vydělávali jmění a cítili se jako duchovní. Jejich povolání ale u lidí budilo hrůzu: Kat. Svou práci měli tito podivíni rádi, v soukromí byli oblíbenými sousedy a zábavnými společníky. Jejich rukou zahynuly i spousty Čechoslováků. Kolik peněz jim sprovázení lidí ze světa vynášelo a kdo z nich se stal legendou? Který kat ukončil nejvíc životů?
06.06.2010 05:05 |

podobné články

Podívejte se, co právník radí Marcele

 
Podle advokáta Miroslava Zemana není tento příběh úplně vyjímečný. V takových to případech je vždy nutné co nejdříve zahájit řízení, která povedou k soudnímu svěření dětí do péče, stanovení výživného, vypořádání – rozdělení majetku ve společném jmění manželů, a rozvod. Návrh na rozvod i návrh na svěření dětí do péče už Marcela podala. Právník ji proto radí: „Neváhejte a podejte i návrh na vypořádání společného jmění manželů.“
16.07.2010 12:00 |

podobné články

Hejtman Palas opět středobodem bulváru. Stále nevysvětlil původ jmění

 
Deník Blesk si všimnul jmění současného hejtmana Jaroslava Palase (ČSSD). „Kde vzal na rodinná sídla, například třípatrovou vilu v Krnově, na stavbu paláce v Ludvíkově, který ho přišel nejméně na 20 miliónů. Z čeho platí svá auta?,“ táže se Blesk.
29.03.2011 09:40 |

podobné články

Osamělý milionář odkázal svému šoférovi milión dolarů

 
Americký milionář Alan Meltzer žil v přepychovém bytě v newyorské prestižní čtvrti Park Avenue. Když loni v říjnu zemřel, tak nikdo netušil, komu své jmění odkázal. Krátce před smrtí se totiž rozvedl a bylo jasné, že jeho bývalá žena neuvidí z jeho jmění ani cent.
01.02.2012 19:15 |

podobné články

Loupež století č. 2? Měl v trezoru 400 milionů!?

 
Ve vlastním domě v Olomouci přišel bohatý podnikatel o obrovské jmění. V pondělí ráno ho přepadla skupina útočníků a násilím z něj podle TV Prima dostali jmění v neuvěřitelné výši přes 400 milionů korun!
19.06.2012 12:10 |

podobné články

Miliardář, který umřel při golfu: Bulvár řeší dědictví

 
Deník Blesk v úterním vydání informuje o smutném osudu zesnulého uhlobarona Luboše Měkoty. "V bance jmění, v posteli sám…" píše deník v narážce na to, že ani pohádkové jmění člověku nezajistí štěstí. Měkotovi utekla mladá manželka krátce po svatbě a ani následující vztah s modelkou Zuzanou Poláčkovou mu dlouho nevydržel. Není tedy zřejmé, kdo zdědí jeho majetek v odhadované výši asi 8 miliard korun.
12.03.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Saúdský princ zažaloval časopis Forbes, měl podhodnotit jeho jmění

 
Saúdskoarabský princ Valíd bin Talál zažaloval u londýnského soudu magazín Forbes kvůli urážce své osoby. Újmu prý miliardáři a jednomu z nejmocnějších Arabů způsobil časopis tím, že značně podhodnotil jeho jmění. Informoval o tom britský list The Guardian.
10.06.2013 16:35 |

podobné články

Sting: Děti mé jmění nezdědí, většinu peněz utratím

 
Zpěvák Sting (62) nepochází z bohatých poměrů. Svým uměním se však dopracoval ke jmění v přepočtu přes šest miliard korun a patří mezi deset nejbohatších britských muzikantů. Jeho děti z toho ovšem moc mít nebudou. Sting chce, aby si svoje peníze vydělaly samy.
20.09.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (246 článků) , Richard Branson (94 článků)