Článek

Nakrm své psy! Tahle hvězda čelí obvinění z trýznění svých čtyřnohých kamarádů

 
Jako by přivolala svého největšího strašáka... Jen co se Kylie Jenner  (18) v nejnovějším rozhovoru pro magazín Interview svěřila, že je její největší noční můrou, že se ráno probudí a dočte se o sobě něco nehezkého na internetu, už se tak děje. Na přetřes se navíc dostala u svých fanoušků, kteří jí houfně vzkazují: „Nakrm své psy!“
04.12.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Jenner (107 článků)
Podobné články

VIDEO: Korea má novou hvězdu, je to sedmiletý "Malý PSY"

 
Neuvěřitelně populární jihokorejský zpěvák, který si říká PSY a jehož typický tanec si získal i řadu světových hvězd, má následovníka. V talentové soutěži se objevila jeho malá kopie. Sedmiletý "Malý PSY" předvedl Gangnam style a získal si spoustu fanoušků. Další články k tématu: VIDEO: Madonna tančila Gangnam Style, i ona je fanouškem zpěváka PSY VIDEO: Generální tajemník OSN si střihl Gangnam Style se zpěvákem PSY Zpěvák PSY je hvězdou internetu, jeho tanec milují i celebrity
21.11.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Bláznivý Korejec Psy je zpět. Bizarním videoklipem chce překonat hit Gangnam Style

 
Korejský zpěvák a raper Psy, kterého v roce 2012 proslavil celosvětový hit Gangnam Style, se znovu hlásí o pozornost velmi netradičním videoklipem k singlu Daddy. Klip má během prvních 24 hodin téměř čtyři miliony zhlédnutí, a přestože hudebně skladba nedosahuje kvalit tři roky starého hitu, lidé na internetu se baví bizarním videoklipem, který k singlu vznikl. V něm si Psy zahrál rovnou čtyři role – od novorozence přes dítě po dospělého a dědečka. Ve videu nechybějí ani pozoruhodné taneční kreace, které sedmatřicetiletou hvězdu korejského popu v roce 2012 proslavily. Skladba promuje sedmou desku Chiljip PSY-Da, kterou Psy dnes vydává.
01.12.2015 10:50 |

podobné články

Vzorný Hollywood: Podívejte se, jak Orlando Bloom, Julia Roberts nebo Alec Baldwin uklízí po svých čtyřnohých mazlíčcích

 
Psí mazlíčky nade vše milujeme, ale až na malou drobnost s nimi spojenou – uklízení exkrementů. Jakmile dojde na tuhle činnost, ohrnujeme nos a od hromádky utíkáme pryč. Ku příkladu všem jdou celebrity, které se toho nebojí a po svých čtyřnohých mazlíčcích pečlivě uklízí. Podívejte se do galerie na čtrnáct vzorných celebrit.
25.10.2015 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (251 článků) , Orlando Bloom (280 článků) , Alec Baldwin (145 článků)

Další americký trhák na obzoru: jóga pro psy

 
Někteří Američané by pro spokojenost svých čtyřnohých miláčků udělali cokoli. Psí psychologové jim už zřejmě nestačí, do psychické pohody má nyní každého psa dostat „dóga“ čili jóga pro psy.
04.04.2010 14:30 |

podobné články

U soudu s clevelandským únoscem vypovídala jeho oběť: 11 let znásilňování a trýznění

 
Jedna z obětí clevelandského únosce dnes svědčila u amerického soudu, kde Ariel Castro očekává rozsudek. Michelle Knightová označila 11 let, po které ji bývalý řidič školního autobusu držel ve svém domě, za peklo. Castro, který se přiznal k únosům, věznění, trýznění a znásilňování Knightové a dalších dvou žen, má být dnes odsouzen a stráví zbytek života ve vězení. 
01.08.2013 20:20 |

podobné články

Kočičí ráj na Slovácku. Jarmila a Jarek v domku ubytovali stovku čtyřnohých tuláků

 
Jarmila Zlámalíková (58) a Jaroslav Misík (62) vstávají každý den ve čtyři ráno. Proč? V Kočičím depozitu Flíček v Nedakonicích na Slovácku se starají o 110 čtyřnohých obyvatel. Obstarají své svěřence a zamíří do práce. Po návratu začíná další směna. Řehole? Ne, pro oba partnery je péče o kočičí ztroskotance radostí.
10.12.2016 09:55 |

podobné články

13 fotografií kamarádů, které nic nerozdělí! Je pes opravdu nejlepším přítelem ČLOVĚKA?

 
Věrnost čtyřnohých mazlíčků se neprojevuje jen ve vztahu k člověku, ale i v přátelstvích mezi jednotlivými psy!
29.04.2015 14:21 |

podobné články

Brno se stalo na čtyři dny psím centrem Evropy

 
Nebývalé množství čtyřnohých návštěvníků obsadí od čtvrtka do neděle veletržní areál v Brně. Hostí u nás dosud největší mezinárodní výstavu psů, která počtem přihlášených čtyřnohých miláčků patří i mezi nejrozsáhlejší na světě.
23.10.2014 18:20 |

podobné články

Armáda letos počítá s nákupem nových čtyřnohých kolegů

 
Na 22. základně vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou slouží celkem sedm psů, kteří jsou zařazeni do kategorie hlídkový obranný pes a jsou předurčeni ke střežení objektů v doprovodu psovoda. Nejvíce se osvědčilo plemeno německého a belgického ovčáka. Dochází také ke křížení zmiňovaných plemen. Letos armáda počítá s nákupem nových čtyřnohých kolegů. Každý totiž může sloužit osm let.
26.07.2017 17:55 |

podobné články

Autor Gangnam Stylu PSY dostal novou práci snů: Zaměstnala ho přímo jihokorejská vláda!

 
Už dávno dokázal, že není jen mužem jednoho hitu, ale ani sezónní zboží. "PSY":http://www.extra.cz/tema/psy (35) s jeho novým hitem Gentleman opět atakuje rekordní zhlédnutí na YouTube, což je pro jihokorejskou vládu záruka toho, že pokud jde o propagaci jejich země, je PSY sázka na jistotu.
29.04.2013 12:10 |

podobné články

V Cannes řádil falešný rapper PSY, užíval si život celebrit

 
Na mezinárodní filmový festival v Cannes dorazil i populární jihokorejský rapper PSY. Užíval si na luxusních večírcích a ochotně pózoval s fanoušky. Problém ale je, že PSY je v Singapuru. Falešnou celebritou se ale nechali všichni napálit. Podvodníka odhalil až manažer skutečného rappera. Další články k tématu: Po špercích pro hvězdy nyní zmizel u Cannes náhrdelník za miliony eur Na filmovém festivalu v Cannes se střílí, loupí i žasne Komiks zkoumá, zda PSY spadl z nebe nebo povstal ze země Polanského žena ukázala v Cannes obří dekolt i kalhotky
25.05.2013 11:50 |

podobné články

PSY se přiznal, že pořád pije jako duha. Neuhodnete, co je jeho nejmilejší alkohol!

 
Určitě znáte korejského zpěváka říkajícího si "PSY":http://www.extra.cz/tema/psy. Vlastně je to jediný muzikant z Jižní Koreje, kterého znáte. Je to proto, že vytvořil písničku s názvem Gangnam Style, zběsile ve videoklipu pohyboval pánví, měl legrační brýle a ještě srandovněji tancoval, takže se z toho stal na internetu hit. Nejprve díky tomu, jak bizarní to celé bylo, ale když videoklip překonal milion zhlédnutí, lidem se už začala pomalu líbit i ta písnička. Dneska už má skoro dvě miliardy zhlédnutí (!) a PSY je díky tomu za vodou.
01.08.2013 14:30 |

podobné články

Světlana Nálepková vyměnila svého kolouška za hřebce. Léčí jí psychiku

 
Zpěvačka Světlana Nálepková  (51) má sice vztah s o devatenáct let mladším Václavem, ale poslední dobou se skoro víc než jemu věnuje mladým hřebečkům. Naštěstí jen těm zvířecím. Její dcera Pepina se totiž do koní zbláznila tak, že s nimi tráví veškerý volný čas, je z ní kovbojka a pomocí svých čtyřnohých kamarádů léčí lidem bolavé duše. A do svých aktivit zapojila i slavnou maminku.
26.04.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (204 článků)

10 rad na cestu se zvířetem! I pes musí mít svůj pas!

 
Nechcete se od svých čtyřnohých kamarádů rozloučit ani během zahraniční dovolené? Vezměte je s sebou! Aha! vám poradí, jak letní radovánky s čtyřnohými společníky snadno a bez problémů zvládnout.
29.06.2016 12:05 |

podobné články

Jihokorejská hvězda PSY vydala další ujetý singl: V Kocovině zvrací a pije jak duha!

 
"Jihokorejský zpěvák PSY":http://www.extra.cz/tema/psy má na kontě vlastně jen jeden hit, přesto je co do počtu jeho zhlédnutí nejlepším interpretem všech dob, protože jeho video Gangnam style už viděly na serveru YouTube přes dvě miliardy lidí, což je při dnešní zalidněnosti asi každý čtvrtý na planetě. A to se nikomu předtím a nejspíš ještě hodně dlouho poté nepovedlo a nepovede.
09.06.2014 15:20 |

podobné články

Jsem šikovný Zep, haf! Zachránil jsem řidiče!

 
Řidiče, který dva dny před Štědrým večerem umíral pár set metrů od svého havarovaného vozu, zachránil služební německý ovčák. Jako uhel černý Zep (7) je jedním z vítězů ankety Statečné psí srdce, která již druhým rokem oceňuje chrabré činy našich čtyřnohých kamarádů. Takhle by viděl Zep záchranu psíma očima...
29.03.2012 12:20 |

podobné články

Zakročí někdo? "Psí macecha" Agáta Prachařová (29) plánuje zničit další život němé tváře!

 
I když prý nemá zvířata ráda, přesto jejíma rukama prošlo na dvacet psů, které z nějakého důvodu vždy panička zklamala. Šílená "pejskařka" Agáta je sice děvče veselé a milé, leč od čtyřnohých kamarádů ji raději držet dále! Nyní modelce a pseudocelebritě opět otrnulo a chystá další úklady. Přestože by nad ní měl viset Damoklův meč!
11.07.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2575 článků)

Zakročí někdo? "Psí macecha" Agáta Prachařová (29) plánuje zničit další život němé tváře!

 
I když prý nemá zvířata ráda, přesto jejíma rukama prošlo na dvacet psů, které z nějakého důvodu vždy panička zklamala. Šílená "pejskařka" Agáta je sice děvče veselé a milé, leč od čtyřnohých kamarádů ji raději držet dále! Nyní modelce a pseudocelebritě opět otrnulo a chystá další úklady. Přestože by nad ní měl viset Damoklův meč!
12.07.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2575 článků)

Založil Ligu na ochranu zvířat: Útulku teď propil milion korun!

 
Stál u zrodu Ligy na ochranu zvířat a bojoval proti týrání našich čtyřnohých kamarádů. Jenže teď stojí Petr Ondráček před pořádnými problémy – bývalý šéf třebíčského útulku má velké dluhy. A vypadá to, že všechny pěníze propil a prohrál na automatech!
19.06.2015 19:15 |

podobné články