Nakonec to vyšlo, Sáblíková na patnáctistovce vybojovala bronz

Během sezony se jí to nepodařilo, ale ve finále Světového poháru v německém Erfurtu se rychlobruslařka Martina Sáblíková přece jen dočkala. Na trati 1500 metrů si dojela pro pódiové umístění. Vítězství patří Brittany Boweové z USA, druhá příčka její krajance Heather Richardsonové.
21.03.2015 19:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků)

Sáblíková dojela na MS ve víceboji na patnáctistovce čtvrtá, celkově je třetí

Kanaďanka Christine Nesbittová vyhrála na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela soutěže. Martina Sáblíková skončila na patnáctistovce čtvrtá a celkově jí patří třetí místo.
19.02.2012 13:30 |

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Sáblíková vybojovala na MS ve víceboji stříbro, šampionkou je Wüstová

Martina Sáblíková vybojovala na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě stříbrnou medaili. Titul obhájila Ireen Wüstová z Nizozemska, bronz si odváží Christina Nesbittová z Kanady.
19.02.2012 15:10 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

SMŮLA: Sáblíková i přes pád vybojovala bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková i přes pád v závěrečné disciplíně víceboje získala bronz na mistrovství světa v Calgary.
13.02.2011 22:15 |

Sáblíková i přes pád vybojovala bronz na vícebojařském MS

Rychlobruslařka Martina Sáblíková i přes pád v závěrečné disciplíně víceboje získala bronz na mistrovství světa v Calgary. Její dvouletou nadvládu přerušila Nizozemka Ireen Wüstová, která slavila titul už v roce 2007.
14.02.2011 09:20 |

Sáblíková pátá na vyrovnané patnáctistovce

Po pátečním triumfu na pětikilometrové trati skončila rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Heerenveenu pátá v závodě na 1500 metrů. Ve vyrovnané soutěži ji dělilo jen 16 setin od stříbrné medaile a 14 od bronzu. Suverénní vítězkou se stala Christine Nesbittová z Kanady, jež vyhrála s náskokem téměř půldruhé sekundy před Ireen Wüstovou z Nizozemska a Jekatěrinou Šichovovou z Ruska.
03.12.2011 15:50 |

Sáblíková byla v závodě SP v Heerenveenu pátá na patnáctistovce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodě na 1500 metrů na Světovém poháru v Heerenveenu.
14.12.2014 15:10 |

Sáblíková dojela na patnáctistovce v Hamaru šestá

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vstoupila do zastávky Světového poháru v norském Hamaru šestým místem v závodě na 1500 metrů. Vyhrála Američanka Heather Richardsonová.
31.01.2015 17:56 |

Erbanová má první medaili z MS. Na kilometru vybojovala bronz

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si poprvé v kariéře pověsila na krk medaili z mistrovství světa. V Heerenveenu vybojovala bronz v závodě na jeden kilometr. Česká reprezentantka zajela časem 1:15,26 svůj nejlepší výkon v sezoně, který nestačil jen na favorizované Američanky Heather Richardsonovou a vítězku Brittany Boweovou.
13.02.2015 20:01 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (37 článků)

Sáblíková zajela excelentně, má zlato i rekord dráhy

Olympijský závod v rychlobruslení na 3000 metrů vyhrála v neděli česká favoritka a mistryně světa Martina Sáblíková. Sáblíková vybojovala svoji první olympijskou medaili - a hned tu nejcennější.
16.02.2010 13:45 |

Sáblíková vybojovala pro Česko na olympiádě zlato

Česká republika se ve třetí den zimních olympijských her ve Vancouveru dočkala první medaile a rovnou té nejcennější. Zasloužila se o to rychlobruslařka Martina Sáblíková, která vyhrála závod na 3000 metrů. Druhá skončila Němka Stephanie Beckertová, bronz patří Kanaďance Kristině Grovesové.
15.02.2010 00:20 |

Skvělá Sáblíková je mistryní světa v závodě na 3000 metrů!

Martina Sáblíková vybojovala ve čtvrtek na mistrovství světa na jednotlivých tratích v nizozemském Heerenveenu zlato na trati 3000 metrů, stříbro získala Stephanie Beckertová z Německa, bronz patří Ireen Wüstové z Nizozemska.
22.03.2012 19:15 |

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková se rozjela: Teď ještě získat bronz a přijít o panenství a bude to olympiáda snů!

"Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (26) potěšila všechny fanoušky "nádherným stříbrem z olympijského závodu na 3 kilometry":http://www.extra.cz/at-se-jdou-ty-holandanky-bodnout-nase-martina-je-stejne-nejlepsi-dalsi-olympijska-placka-je-doma a má před sebou týden volna.
10.02.2014 10:20 |

Sáblíková by mohla dodatečně získat olympijský bronz

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková by mohla dodatečně dostat olympijský bronz ze závodu na 5000 metrů v roce 2006 v Turíně kvůli dopingu hvězdné Claudie Pechsteinové.
15.12.2009 14:40 |

Slzy nešťastné Sáblíkové. Spadla a má jen bronz

Smutek a pláč. Tak nešťastný závod česká rychlobruslařka Martina Sáblíková nepamatuje. Čeští fanoušci od ní čekali v neděli v Calgary další zlato z mistrovství světa ve víceboji. V poslední disciplíně však Sáblíková upadla a dojela si jen pro bronz.
14.02.2011 02:10 |

SÁBLÍKOVÁ triumfovala na pětce a má evropský BRONZ

Martina Sáblíková má další velkou medaili. Na mistrovství Evropy v rychlobruslařských vícebojích v norském Hamaru získala bronz. Když k rozhodujícímu útoku nasadila v závěrečné disciplíně čtyřboje, svých oblíbených pěti kilometrech, které zcela ovládla.
12.01.2014 15:55 |

Záhrobská vybojovala v olympijském slalomu bronz, vyhrála Rieschová

Česká lyžařka Šárka Záhrobská vybojovala v pátek v olympijském slalomu bronzovou medaili. Vyhrála německá favoritka Maria Rieschová před Rakušankou Marlies Schildovou.
22.02.2010 12:15 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků)