Článek

Naivní modelka si nechala zadnici vylepšit prsními implantáty: Takhle se zbavila následků zpackané plastiky

 
Vysloužilá kalifornská modelka Jana Stoner si nejspíš popletla své partie a nechala si sedací oblast vylepšit implantáty, které byly určeny k výplni ňader. Výsledek ilegálního mexického zdravotnictví dopadl pochopitelně tragicky a obdivovatelka tvarů Kim Kardashian ze sebe udělala příšeru.
15.05.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)
Podobné články

Nejžádanější plastickou operací je po liposukci zvětšení prsou

 
Podle údajů Americké společnosti estetické a plastické chirurgie si nechalo v loňském roce zvětšit v USA prsa přes 300 tisíc žen. Nejčastějším důvodem, který ženy uvádějí, je, kromě viditelného zlepšení vzhledu, hlavně zvýšení sebevědomí, které s tím souvisí. Zvětšení prsou neboli augmentace je operace méně náročná, která přináší výborné výsledky. Většinou už po týdnu je možné se vrátit k běžným činnostem. Když se řekne zvětšení prsou, většina žen si představí automaticky silikonové implantáty. S nimi se pojí některé nepodložené obavy, například, zda zvětšení prsou zvyšuje riziko rakoviny prsu, systémového nebo autoimunitního onemocnění. Žádné vědecké studie takovou souvislost neprokázaly, stejně jako nejsou důkazy o tom, že by implantáty nějakým způsobem ovlivňovaly těhotenství nebo kojení. Je třeba ale vědět, že prsní implantáty je vhodné sledovat. Značek implantátů je na trhu hodně, například Motiva nabízí implantáty s bezpečnostní technologií Q-chip. Ten díky unikátnímu kódu, který je registrován v databázi, umožňuje lékařům všude na světě dohledat potřebné informace o implantátu. Implantáty s čipem nabízí například luxusní klinika estetické medicíny v centru prahy Brandeis Clinic. Po určité době by měly, ale nemusejí, být implantáty vyměněny. Ze strany výrobců není omezena doba jejich použití, nicméně existuje doporučení Americké lékové agentury (Food and Drug Administration, FDA), které říká, že by měl být implantát vyměněn po 10 letech. Co vede ženy k tomu, že si nechávají prsa zvětšit? Přitažlivější postava, která má jasněji vykreslené kontury hrudníku, přání, aby jim oblečení lépe padlo, nebo potřeba řešit změnu postavy v souvislosti s těhotenstvím a kojením. Méně častým důvodem je asymetrie prsů, kdy jeden je výrazně větší než druhý. Pokud zvažujete zvětšení prsou, pak byste měla být zdravá a také byste měla mít realistická očekávání od zákroku. Zvětšení poprsí se nejčastěji provádí s použitím silikonových implantátů, protože je tělo dobře snáší. Od okamžiku rozhodnutí ke splněnému snu vás bude čekat několik fází. Nejdříve vyhledáte lékaře, případně vícero, a u nich absolvujete konzultaci. Během... Čtěte více Příspěvek Nejžádanější plastickou operací je po liposukci zvětšení prsou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:20 |

podobné články

Kráska si nechala upravit prsa. Zabily ji vadné implantáty!

 
Francouzská asociace osob s prsními implantáty (PPP) oznámila úmrtí první oběti kazových implantátů vyrobených francouzskou společností Poly Implant Prothèse (PIP). Informuje o tom ve čtvrtek deník Le Figaro. V ČR nejsou hlášeny podobné případy.
24.11.2011 15:15 |

podobné články

Známá zpěvačka už nemá velký jen zadek: Ňadra si nechala vylepšit silikonovými implantáty

 
Australská hudební hvězda Iggy Azalea (24) se rozhodla vylepšit své tělo implantáty, díky nimž na sebe nebude strhávat pozornost jen rozměrným pozadím. Nová ňadra si nemůže vynachválit, takže není důvod o úpravě mlčet.
25.03.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Iggy Azalea (23 článků)

Amy Winehousová byla hospitalizována kvůli problémům s implantáty

 
Britská zpěvačka Amy Winehousová po své hospitalizaci v nemocnici prohlásila, že je to jen kvůli běžné chřipce. Její otec Mitch ale pro televizi Living TV uvedl, že pravým důvodem nástupu do nemocnice byly problémy s novými prsními implantáty, kterými se Amy několik posledních týdnů pyšní.
20.11.2009 10:45 |

podobné články

Angličance po zásahu paintballové kuličky praskl prsní implantát v těle

 
Ženy s umělými prsními implantáty by si měly souboj paintballu odpustit. Mohou totiž dopadnout jako šestadvacetiletá Angličanka, které kulička s barvou způsobila prasknutí umělé výplně ňadra a zdravotní komplikace. Paintballové společnosti teď rychle mezi varování přidávají, že zásah kuličkou letící rychlostí až kolem 290 kilometrů za hodinu může zničit implantáty.
25.08.2011 15:25 |

podobné články

Hegerův úřad se vyjádří ke kauze prsních implantátů

 
Ministerstvo zdravotnictví dnes zveřejní konečné stanovisko odborníků k problémům s prsními implantáty od firmy Poly Implant Prothese (PIP), které by mohly praskat a působit zdravotní komplikace. Mluvčí ministerstva Vlastimil Sršeň už ve čtvrtek řekl, že úřad zřejmě ženám, kterým byly tyto výplně implantovány, doporučí pravidelné lékařské kontroly a případné odstranění výplní z těla. Problematické implantáty má v Česku 2000 žen.
06.01.2012 08:05 |

podobné články

Ministerstvo doporučilo ženám zbavit se vadných silikonů, úhrada je otázkou

 
Ministerstvo zdravotnictví doporučilo ženám s vadnými prsními implantáty PIP z Francie, aby si je nechaly vyoperovat. Ženy, které si chtějí implantáty ponechat, by měly docházet na pravidelné kontroly, doporučil v pátek mluvčí resortu Vlastimil Sršeň. Týká se to celkem dvou tisíc žen v ČR. Zatím ale není jasné, kdo operace zaplatí, ministerstvo o tom jedná s právníky a pojišťovnami. Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) dostal jedno hlášení "nežádoucí příhody".
06.01.2012 14:50 |

podobné články

Úchylná poradna: Prohlédneme zdarma vaše prsní implantáty!

 
Českem otřásá skandál s falešnými prsními implantáty z Francie. Máte podezření, že s vaším poprsím není něco v pořádku? Přijďte do naší vrtuální ordinace, rádi vám poradíme!
09.01.2012 06:15 |

podobné články

Poc (ČSSD): "Silikony" rok poté

 
Na přelomu let 2011 a 2012 proběhl médii i v ČR skandál s vadnými prsními implantáty. Firma Poly Implant Prothese (PIP) tehdy uvedla na trh silikonové implantáty obsahující průmyslový silikon, který může způsobovat závažné zdravotní potíže.
27.09.2013 06:45 |

podobné články

Nebezpečné prsní implantáty v ČR: úřad ženy posílá k lékaři

 
České pacientky, které mají prsní implantáty od firmy Poly Implant Prothese (PIP), by se podle Státního úřadu pro kontrolu léčiv (SÚKL) měly nechat preventivně vyšetřit. O dalším postupu bude jednat ministerstvo zdravotnictví s odbornými lékařskými společnostmi. Implantáty mohou být pacientkám nebezpečné. Například ve Francii zaznamenali stovky případů, kdy ženám praskly.
03.01.2012 12:45 |

podobné články

Ženy s implantáty PIP si nechtějí znovu hradit operace. Chystají žalobu

 
Ženy, kterým plastičtí chirurgové voperovali vadné prsní implantáty z kosmetických důvodů, zatím nemají nárok na bezplatný opravný zákrok. Iniciativa Vadné implantáty PIP už chystá hromadnou žalobu.
17.02.2012 22:05 |

podobné články

Marcela (50): Vadné implantáty mi způsobily záněty! Doktoři začínají s výměnami

 
V Nemocnici Na Bulovce už zítra bude tým docenta Jana Měšťáka vyměňovat vadné PIP implantáty prvním pěti ženám, které prodělaly rekonstrukci prsu po rakovině. Jde o implantáty, do jejichž výplně francouzskáfirma používala technický silikon. Marcela Machalová (50) má operaci již za sebou. Vadné náhrady jí totiž způsobovaly těžk záněty.
08.03.2012 18:25 |

podobné články

Zakladatel firmy PIP dostal za vadné prsní implantáty čtyři roky

 
Zakladatel francouzské firmy PIP Jean-Claude Mas byl dnes odsouzen za výrobu vadných prsních implantátů. Soud ho poslal na čtyři roky do vězení, informovaly světové agentury. Vadné implantáty se prodávaly i v České republice. Žaloba evidovala více než 4100 protržených voperovaných náhrad a 2700 žen, u kterých vyvolaly implantáty záněty. Masův právník Yves Haddad se nechal slyšet, že se proti verdiktu odvolá.
10.12.2013 12:35 |

podobné články

Kim Kardashian si natřela olejem obří zadnici, pak z ní udělala stůl a servíruje na něm šampaňské

 
Už jste někdy zkoušeli dát si na zadnici skleničku, v ruce držet lahev se šampaňským a snažit se ho strefit rovnou do skla? Ano, to se povedlo "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33), která se takhle nechala vyfotit na titulku zimního vydání magazínu Paper.
12.11.2014 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)

Amy Winhouse je v nemocnici, zradily ji silikony!

 
Britská zpěvačka a známá výtržnice Amy Winehouseová skončila v nemocnici. Nemohly za to ale drogy, ale velké bolesti způsobené prsními implantáty.
12.10.2009 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (388 článků)

Winehouse je v nemocnici: Má problém s novými silikony

 
Britská zpěvačka a známá výtržnice Amy Winehouse skončila v nemocnici. Nemohly za to ale drogy, ale velké bolesti způsobené prsními implantáty.
12.10.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (388 článků)

Amy Winhouse je v nemocnici, pro změnu jí praskly silikony!

 
Britská zpěvačka a známá výtržnice Amy Winehouse (26) skončila v nemocnici. Nemohly za to ale drogy, ale velké bolesti způsobené prsními implantáty.
13.10.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (388 článků)

Amy Winehouse (†27): Její život byl jeden velký skandál

 
Amy Winehouse (†27) byla známá i častými skandály a konflikty se zákonem. Zadrželi ji kvůli drogám i neurvalému chování k lidem – například v prosinci 2009, když napadla manažera divadla v Buckinghamshire. Pozornost na sebe upoutala i velkými prsními implantáty, které jí přinesly zdravotní problémy.
24.07.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (388 článků)

Úřad svolává Češky ke kontrole francouzských prsních implantátů!

 
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) volá na preventivní kontrolu ženy s prsními implantáty od francouzského výrobce Poly implant prothese (PIP). SÚKL o tom informuje v úterý na svém webu.
03.01.2012 13:25 |

podobné články