Článek

Nahým ženám a nemravnostem na slavném Times Square má být konec

 
Newyorský starosta Bill de Blasio vytvořil ve čtvrtek za velkého zájmu médií speciální policejní jednotku, která má na centrálním náměstí Times Square bojovat se stále častějším pózováním obnažených žen. Ženy s rudě, bíle a modře pomalovaným poprsím se za úplatu ukazují turistům a nezřídka se chovají agresivně. De Blasio chce newyorské centrum od nemravností očistit.
21.08.2015 19:16 |

podobné články

Podobné články

Times Square: Pomsta za zabití předáků Talibanu?

 
AKTUALIZOVÁNO + VIDEO: K odpovědnosti za víkendový pokus o útok na newyorském Times Square se přihlásila teroristická organizace Al-Káida. Prohlásila, že mělo jít o mstu za nedávné zabití dvou jejích předáků v Iráku.
02.05.2010 07:45 |

podobné články

Atentátník z Times Square se přiznal

 
Americké úřady zatkly muže původem z Pákistánu, v jehož autě byla na newyorském Times Square v noci na neděli nalezena nastražená bomba.
04.05.2010 07:45 |

podobné články

Terorista z Times Square se přiznal. Prý jednal na vlastní pěst

 
Američan pákistánského původu, který je podezřelý z neúspěšného pokusu o atentát na newyorském Times Square, vyšetřovatelům přiznal, že jednal na vlastní pěst a nespolupracuje s žádnou teroristickou organizací v Pákistánu.
04.05.2010 17:00 |

podobné články

Atentántník z Times Square se dostal do letadla kvůli chybě policie i aerolinek

 
Američan pákistánského původu Faisal Shahzad podezřelý z umístění bomby v autě na newyorském Times Square se v pondělí dostal do letadla směřujícího do Dubaje, přestože byl na seznamu osob nežádoucích v leteckém provozu.
05.05.2010 09:10 |

podobné články

Atentátník z Times Square: běhající analytik v černém

 
Třicetiletý Shahzad se v neděli na newyorském Times Square pokusil vyhodit do vzduchu automobil, který napěchoval podomácku vyrobenými výbušninami.
05.05.2010 12:15 |

podobné články

Pákistánci zadrželi čtyři možné komplice atentátníka z Times Square

 
Pákistánská policie zadržela čtyři lidi podezřelé z napojení na Američana s pákistánskými kořeny Faisala Shahzada, který se počátkem května pokusil odpálit výbušninami napěchovaný automobil na newyorském náměstí Times Square.
21.05.2010 22:45 |

podobné články

Atentátník z Times Square se přiznal ke všem bodům obžaloby

 
Američan pákistánského původu Faisal Shahzad, který se pokusil o bombový útok na newyorském náměstí Times Square, se u soudu v New Yorku přiznal ke všem bodům obžaloby.
22.06.2010 09:55 |

podobné články

VIDEO: Atentátník z Times Square vysvětluje svůj pokus o bombový útok

 
Televize al-Arabiya odvysílala video, na kterém Faisal Shahzad vysvětluje, co jej vedlo k pokusu o bombový atentát na newyorském Times Square. Informovala o tom ve čtvrtek stanice BBC.
15.07.2010 04:10 |

podobné články

Neúspěšný atentátník z Times Square dostal doživotí

 
Američan pákistánského původu Faisal Shahzad, který se v květnu neúspěšně pokusil o teroristický útok na newyorském hlavním náměstí Times Square, byl v úterý odsouzen k doživotnímu vězení bez možnosti podmínečného propuštění.
05.10.2010 17:20 |

podobné články

Atentátník z Times Square dostal doživotí

 
Faisal Shahzad, islamista pákistánského původu, který se pokusil o bombový útok na newyorském náměstí Times Square, dostal doživotí. Informuje o tom v úterý agentura Reuters.
05.10.2010 17:30 |

podobné články

Na Times Square byl PODEZŘELÝ BALÍČEK! Šlo o planý poplach

 
Policisté v pondělí dočasně uzavřeli část náměstí Times Square v New Yorku kvůli nálezu podezřelého balíčku. Pyrotechnici na místě zjistili, že předmět nepředstavoval žádnou hrozbu, píše agentura Reuters.
02.05.2011 22:20 |

podobné články

Brankář Čech na newyorském Times Square: Nikdo ho nepoznal...

 
Mrkejte, jaký jsem to světošlápek! Brankář Petr Čech (30) se na svých facebookových stránkách pochlubil fotografií, jak si to štráduje po Times Square. Slavnou »křižovatku světa« si mohl projít díky tomu, že je se svou Chelsea na předsezonním turné po Americe.
26.07.2012 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1060 článků)

Plánovali jsem útoky na Times Square, prozradil policii Džochar

 
Bratři Carnajevové podezřelí z pumového atentátu na bostonský maraton podle vyšetřovatelů údajně plánovali také útok na newyorské Times Square. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na policejní zdroje. 
25.04.2013 20:30 |

podobné články

VIDEO: Islámský stát vyhrožuje New Yorku: Zničíme Times Square!

 
Nové záběry, které zveřejnil Islámský stát, varují před možností útoku přímo v New Yorku! Ve videu, které ukazuje kromě Times Square také sebevražedného atentátníka sestrojujícího pás s výbušninami, se krátce objevil i Francois Hollande. Symbol útoků v Paříži.
19.11.2015 16:16 |

podobné články

Batman okradl turistu na Times Square: Skončil v želízkách

 
Je to maskovaný hrdina, který chrání nevinné a mlátí padouchy. Možná v komiksech a filmech, realita však byla na newyorském Times Square úplně jiná. Kostým Batmana tam totiž oblékl zloděj, který ukradl turistovi v přepočtu 1250 korun a dal se na útěk. Daleko ale nedoběhl.
25.02.2016 18:50 |

podobné články

Times Square byl symbolem úpadku, jeho obnova byla pro mě největší výzva, říká Carl Weisbrod

 
Slavný Times Square byl v 60. letech symbol zločinu a úpadku, dnes je magnetem úspěchu, říká Carl Weisbrod, předseda plánovací komise města New York a hlavní řečník pražské konference reSITE. Ta proběhne 16. a 17. června ve Foru Karlín a bude řešit problematiku měst a migrace. Weisbrod je v New Yorku zodpovědný za strategii územního rozvoje a za největší výzvu dneška považuje zajištění bydlení pro stále rostoucí počet obyvatel. Letošní konference reSite bude zkoumat architekturu, rozvoj nemovitostí, komunity, politiku, veřejný prostor a dopravu z pohledu dlouhodobé a úspěšné integrace nových obyvatel.
07.06.2016 10:05 |

podobné články

Zemřela žena v bílém ze slavné fotky z Times Square Greta Friedmanová

 
Ve věku 92 let zemřela Greta Friedmanová, žena v bílém ze slavné fotografie, kde líbá námořníka na newyorském Times Square na oslavu konce druhé světové války.
11.09.2016 09:25 |

podobné články

Hrůza na Times Square: Auto vjelo do lidí. Nejméně jeden mrtvý

 
Times Square v New Yorku opanovala hrůza. Jeden z řidičů vjel do lidí. Na místě jsou zranění a bohužel i mrtví, hlásí agentura Reuters.
18.05.2017 18:50 |

podobné články

Opilec vraždil autem na Times Square!

 
Nejméně jeden mrtvý a přes deset zraněných si vyžádal včerejší incident, kdy do davu chodců na newyorském náměstí najelo ve vysoké rychlosti auto! Podle policie na Times Square vraždil muž pod vlivem alkoholu!
19.05.2017 05:15 |

podobné články