Článek

Nádherná Gunčíková prorazila jako zpěvačka v Americe, ale lásku našla v Čechách. Už rok randí s českým rapperem

 
Gabriela Gunčíková  (22) už víc jak rok žije v Americe, kde uspěla parádně jako zpěvačka. Zpívá ve slavné americké kapele Trans-Siberian Orchestra. Během roku ji na turné už vidělo přes 850 tisíc diváků. V prodaných lístcích porazili loňský rok i Beyoncé nebo Justina Timberlaka.
29.09.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)
Podobné články

Gabriela Gunčíková na Slavíkovi nevystoupí, zranila si koleno

 
Dva dny před udílením cen Český slavík Mattoni 2013 zasáhla pořadatelům do programu večera nečekaná událost. Zpěvačka Gabriela Gunčíková uklouzla v koupelně a zranila se, takže nemůže vystoupit, jak bylo v plánu. Další články k tématu: V pětadvaceti už budu stará, bojí se o kariéru zpěvačka Gunčíková VIDEO: Blond kráska Gunčíková je stále sama, sex jí nechybí Gunčíková se vyzpívá z nešťastné lásky, nově pod křídly objevitele Farne Gunčíková: Partner? Není čas, není prostor, není proč Poslechněte si, co vydává Gunčíková, letošní „slavičí“ Objev roku Slavičí zadky: Čtvrtníček ho ukázal sebrance, Farna v plné kráse
21.11.2013 12:52 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

V pětadvaceti už budu stará, bojí se o kariéru zpěvačka Gunčíková

 
Zpěvačce Gabriele Gunčíkové je teprve 19 let a už jezdí na turné s Karlem Gottem. Kdekdo by to považoval za slibný začátek kariéry, která bude ještě dlouhá. Gabriela to tak ale nevidí. V pětadvaceti už prý bude stará a ve třiceti jako by jí kariéra měla skončit. Další články k tématu: VIDEO: Blond kráska Gunčíková je stále sama, sex jí nechybí Gunčíková se vyzpívá z nešťastné lásky, nově pod křídly objevitele Farne Gunčíková: Partner? Není čas, není prostor, není proč Poslechněte si, co vydává Gunčíková, letošní „slavičí“ Objev roku
24.02.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Gabriela Gunčíková (269 článků)

Zpěvačka Jennifer Lopez neutajila novou lásku: Randí s rapperem Pitbullem!

 
Zprávy z Hollywoodu: Na zpěvačku Jennifer Lopez (45) zřejmě prasklo jedno pikantní tajemství. I když to chtěla před celým světem ututlat, vždycky se najde dobrá duše, která to na slavnou celebritu práskne. Zpěvačka si údajně teď začala se svým kamarádem, rapperem a producentem Pitbullem (33).
08.01.2015 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)

Nádherná Gunčíková se vrací a je víc sexy než kdykoli předtím: Chtěla skončit se zpěvem

 
Mladičká zpěvačka, stříbrná Česko-Slovenská SuperStar Gábina Gunčíková uvažovala o konci kariéry. I kvůli problémům s agenturou, která ji zastupovala, uvažovala o tom, že zpívání pověsí na hřebík a bude se soustředit na školu. "Potřebovala jsem si to pořádně rozmyslet. Uvědomila jsem si, co chci a nechci a pokusím se teď znovu vyškrábat nahoru," řekla Super.cz Gunčíková.
08.07.2012 17:10 |

podobné články

Česko poprvé ve finále Eurovize, Gabriela Gunčíková postoupila

 
Zpěvačka Gabriela Gunčíková vcera večer ve Stockholmu vystoupila v prvním semifinálovém kole Eurovize. Z celkem 18 soutěžících jich do finále postoupilo deset - a Gunčíková mezi nimi. Zpěvačka soutěží s písní I Stand autorů Sary Biglert, Christiana Schneidera a Aidana O´Connora.
10.05.2016 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Gunčíková předvedla sexy tělo v posilovně: Věřili byste, že kočičce ze SuperStar hrozila anorexie?

 
Ve finále Česko Slovenské SuperStar ji sice před čtyřmi lety porazil Lukáš Adamec  (28) , ale Gabriela Gunčíková  (22) se neztratila. Prorazila dokonce v USA, kde jako členka formace Trans Siberian Orchestra koncertuje v největších hudebních halách.
26.10.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků) , Lukáš Adamec (108 článků)

Gunčíková: Rodiče jsem na odchod do USA připravovala od svých třinácti

 
Zpěvačka Gabriela Gunčíková (21) se vrátila z USA na skok do Česka, aby po půlročním působení v kapele Trans Siberian Orchestra (TSO) navštívila rodinu a přátele. V Americe našla druhý domov a chce tam žít. Ostatně její rodina je na to připravena už mnoho let.
28.03.2015 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Jak se vám víc líbí? Půvabná Gábina Gunčíková jako něžný andílek i temná sexy dračice

 
Finalistka ČeskoSlovenské SuperStar Gábina Gunčíková  (19) natáčela v odsvěceném kostele svatého Michala v Praze nový klip k rockovému singlu Černý anděl. V klipu, který se natáčel jedenáct hodin, se Gunčíková vyzpívává z nešťastné lásky.
24.09.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Černý (11 článků)

Gabriela Gunčíková šokuje: Nova nám nedává najíst, už jsem zhubla pět kilo

 
Tak takhle si svou účast v Česko Slovenské SuperStar mladí zpěváci nepředstavovali. Gabriela Gunčíková  (17) se totiž reportérům Super.cz přiznala, že se už několik měsíců pořádně nenajedla. Od produkce soutěže mají totiž na hotelu zaplacené určité množství jídla. Pokud by náhodou dostali přes den hlad, musí si ho koupit z vlastní kapsy. Gunčíková je na tom dokonce tak špatně, že už zhubla pět kilo.
02.06.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Poražená Gunčíková na Evropě 2: Jsem ráda, že mám 250 tisíc a méně povinností

 
Ačkoliv byla Gabriela Gunčíková jasným favoritem soutěže, novou Česko Slovenskou Super Star se stal Lukáš Adamec. Jestli to bylo zklamání nebo úspěch, prozradila Gunčíková na Evropě 2, vítěz Adamec nedorazil.
06.06.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků) , Lukáš Adamec (108 článků)

Gunčíková: Adamcovy prachy padnou za nákupy

 
Ačkoliv byla Gabriela Gunčíková (17) jasným favoritem soutěže, novou Česko Slovenskou SuperStar se stal Lukáš Adamec (24). Jestli to bylo zklamání nebo úspěch, prozradila Gunčíková na Evropě 2, vítěz Adamec nedorazil.
07.06.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků) , Lukáš Adamec (108 článků)

Největší kočka SuperStar Gunčíková: Všichni exmilenci ji rychle opustili. Víme proč

 
Nejkrásnější finalistka v historii SuperStar Gabriela Gunčíková  (17) je už půl roku sama. Na nového partnera nemůže narazit. "Žádnou známost nemám. S bývalým přítelem jsme se rozešli mou vinou asi před půl rokem," řekla Super.cz Gunčíková.
07.06.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Gunčíková se vyzpívá z nešťastné lásky, nově pod křídly objevitele Farne

 
Finalistka ČeskoSlovenské SuperStar Gabriela Gunčíková se brzy objeví v novém videoklipu, v němž se vyzpívá i z nešťastné lásky. Očekává se, že klip bude mít potřebné grády, které zajistí úspěch. Zpěvačku nově zastupuje objevitel Ewy Farne Lešek Wronka. Další články k tématu: Když party drhne: Gunčíkové vypnuli proud, Kaiser oblékl sako i s ramínkem Podívejte se, jak to jde Gabriele Gunčíkové v roli Kleopatry Gunčíková: Partner? Není čas, není prostor, není proč
20.09.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Mrkněte: Tuhle opeřenou nádheru si oblékne nádherná Gunčíková do Opery

 
Super.cz exkluzivně vypátral, jaké šaty v sobotu večer obleče na Ples v Opeře zpěvačka Gabriela Gunčíková  (18) .
24.02.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Ta v tom umí chodit. Nádherná Gunčíková zářila v obepnutých stříbrných šatech za babku

 
Gabriela Gunčíková  (19) se vrací na scénu. A to ve velkém stylu. Mladinká zpěvačka změnila management i styl a doslova září. Ve stříbrných obepnutých šatech, v nichž se naposledy objevila ve společnosti, jí to neskutečně slušelo.
25.10.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Ostuda: Kočička Gunčíková si oblékla obnošené šaty po nádherné Langmannové

 
Gabriela Gunčíková  (18) šokuje. Na jeden z největších galavečerů tohoto roku si oblékla obnošené šaty. Nádherná sexy róba návrháře Lukáše Lindnera jí sice velmi slušela, ale stříbrná Česko Slovenská SuperStar nebyla první, která je oblékla.
08.09.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Zpívá za dorty? Neuhodnete, kam se ztratila nádherná Gábina Gunčíková

 
Zpěvačku, která byla druhá v minulé československé SuperStar, jsme neviděli opravdu hodně dlouho. Naposledy na křtu desky Karla Gotta  (73) , kde byla jednou z kmotřiček. S Mistrem jezdila Gabriela Gunčíková  (19) i jeho poslední turné, pak se po ní ale slehla zem.
16.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Gabriela Gunčíková (269 článků)

Katy Perry se chlubí čerstvou láskou: Randí s tímto »zjevem«! (FOTO)

 
Zpěvačka Katy Perry po rozchodu s Johnem Mayerem nehodlala truchlit v koutku. Naopak se rychle otřepala a otevřela své srdce i náruč novým mužům. Devětadvacetiletá americká hvězda teď randí s rapperem Riffem Raffem a s čerstvou jarní láskou se pochlubila na internetu.
04.04.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (543 článků)

Nádherná SuperStar Gunčíková má první velký kšeft: Víme jaký!

 
Stříbrná Česko Slovenská SuperStar Gabriela Gunčíková  (18) boduje. Nabídky se této nádherné blondýnce jen hrnou a ona se musí rozhodovat. Nyní má zřejmě jasno. Podle zákulisních informací by měla nahradit Moniku Absolonovou v obnoveném muzikálu Kleopatra.
01.07.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků) , Gabriela Gunčíková (269 článků)