Nadal opět nestačil na Fogniniho a na US Open končí

Ani na posledním grandslamu letošní sezóny si Rafael Nadal nezahraje čtvrtfinále. Dvojnásobný vítěz US Open z let 2010 a 2013 podlehl v zápase třetího kola po setech 6:3, 6:4, 4:6, 3:6 a 4:6 Fabiu Fogninimu. S italským tenistou tak má v letošním roce výrazně negativní zápasovou bilanci.
05.09.2015 13:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

NADAL Open? Fenomén Nadal ovládl pařížský grandslam podeváté za posledních 10 let

Tenista Rafael Nadal získal rekordní devátý titul na Roland Garros a pořadatelé by měli zvážit, zda turnaj nepřejmenovat na NADAL Open. Španěl tento podnik ovládl podeváté za posledních 10 let.
08.06.2014 19:00 |

To bude bitva! Djokoviče vyzve ve finále US Open Nadal

Světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče vyzve ve finále US Open Španěl Rafael Nadal. Druhý hráč žebříčku ATP v semifinále zdolal Francouze Richarda Gasqueta 6:4, 7:6 a 6:2. Do finále v New Yorku se Nadal probojoval potřetí a stejně jako v letech 2010 a 2011 se v něm utká s Djokovičem.
08.09.2013 08:50 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Berdych v Monte Carlu KONČÍ! V osmifinále nestačil na Fogniniho

Tomáš Berdych se z turnaje v Monte Carlu pakuje nečekaně už po osmifinále Čtvrtého nasazeného hráče vyprovodil Ital Fabio Fognini snadno 6:4 a 6:2.
18.04.2013 12:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1380 článků)

ŠOK: Na Australian Open vypadl Nadal! Končí i Kvitová

Mužská a ženská dvouhra je bez českých zástupců. Petra Kvitová totiž ve dvou setech podlehla na Australian Open Veře Zvonarevové. V mužské dvouhře postoupil Murray, Nadal končí.
26.01.2011 07:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Nadal si podmanil tenisový Řím. Ve finále porazil Djokoviče

Španěl Rafael Nadal se stal vítězem tenisového turnaje v Římě. Nadal porazil po více než dvou hodinách světovou jedničku Novaka Djokoviče 7:5 a 6:3. Díky triumfu v italské metropoli se Nadal posunul v žebříčku ATP před Rogera Federera na druhé místo.
21.05.2012 15:25 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud v Londýně odhalilo ve středu svůj nový klenot v podobě španělského tenisty Rafaela Nadala v životní velikosti. Slavný tenista pózuje s raketou na kurtech tenisového klubu poblíž Regent's Parku. Další články k tématu: Tenista Nadal vyhrál pošesté turnaj v Římě, ve finále zdolal Djokoviče Nadal zdrtil Djokoviče a je poosmé tenisovým králem Monte Carla Satiru, jak Nadal močí do nádrže na benzin, řeší i španělská vláda
24.05.2012 14:40 |

Tři Češky a Štěpánek jdou v Melbourne dál, Nadal končí už po prvním kole

Tenistky Karolína Plíšková, Barbora Strýcová a Denisa Allertová postoupily do 2. Kola Australian Open. Uspěl i Radek Štěpánek, který ve čtyřech setech zdolal Japonce Tacumu Ita. Hned v prvním kole naopak vypadly Kateřina Siniaková a Petra Cetkovská. Brzký konec musel v Melbourne skousnout i Rafael Nadal, který nestačil na krajana Fernanda Verdasca.
19.01.2016 11:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Barbora Strýcová (179 článků) , Karolína Plíšková (299 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Veselý se rozloučil s US Open, nestačil na Wawrinku

Český tenista Jiří Veselý nestačil v prvním kole US Open na třetího nasazeného Stanislase Wawrinku ze Švýcarska a se šampionem lednového Australian Open prohrál 2:6 a dvakrát 6:7. Vypadla rovněž Kristýna Plíšková, která prohrála s Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou 3:6, 4:6.
26.08.2014 08:05 |

Osobnosti: Jiří Veselý (151 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků) , Jiří Veselý (151 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků) , Jiří Veselý (151 článků)

ŠOK ve WIMBLEDONU! Nadal prohrál v 1. kole, vylámal si zuby na Darcisovi

Dvojnásobný vítěz Wimbledonu a pátý tenista světa Rafael Nadal vypadl poprvé na grandslamu v 1. kole. Španělský specialista na antuku nestačil na trávě v All England Clubu na Belgičana Steva Darcise. Držitel 12 grandslamových titulů Nadal s Darcisem prohrál 6:7, 6:7 a 4:6.
24.06.2013 19:25 |

Prokletí jménem Wimbledon: Nadal vypadl v 1.kole s Darcisem

24.06.2013 20:00 |

Nadal při návratu na beton neuspěl

Bývalý první tenista světového žebříčku Rafael Nadal po roce vyzkoušel problematická kolena na tvrdém povrchu a exhibiční duel prohrál. Prověrku dvou bývalých šampionů US Open proti Juanu Martínovi del Potrovi si ale pochvaloval a těší se na první Masters sezony v Indian Wells. Až pak se Nadal rozhodne, jaké další turnaje absolvuje.
05.03.2013 10:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Rafael Martín (5 článků)

Nadal před US Open: Nejsem v kondici, ale věřím si

Nadal: Vyhrát US Open by bylo výjimečné
27.08.2009 10:45 |

Nadal ani na sedmý pokus neprošel do finále US Open

Španělský tenista Rafael Nadal smutní. Ani tento rok si nezahraje finále US Open.
13.09.2009 23:05 |

Tenista Nadal porazil Djokoviče a vyhrál US Open

Tenista Rafael Nadal vyhrál poprvé v kariéře US Open. Nejvýše nasazený porazil v o den kvůli dešti odloženém finále Srba Novaka Djokoviče ve čtyřech setech 6:4, 5:7, 6:4 a 6:2.
14.09.2010 08:25 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Pistolero Nadal "rozstřílel" i Djokoviče a slaví titul na US Open

14.09.2010 08:35 |

ŽIVĚ Nadal porazil Federera a vyrovnal Borgův rekord

Přečtěte si online reportáž ze závěrečného a zároveň nejatraktivnějšího zápasu na letošním French Open - finále dvouhry mužů mezi světovou jedničkou a obhájcem titulu Rafaelem Nadalem ze Španělska a světovou trojkou a šestnáctinásobným vítězem z grandslamových turnajů Švýcarem Rogerem Federerem. Nadal zvítězil 3:1 na sety a získal tak šestý titul z French Open, čímž vyrovnal rekord švédské legendy Björna Borga.
05.06.2011 14:35 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Björn Borg (14 článků)

US Open: Nadal SI PORADIL ve třech setech s Nalbandianem

Loňský vítěz turnaje a nasazená dvojka Rafael Nadal porazil ve 3. kole tenisového US Open Argentince Davida Nalbandiana 7:6, 6:1 a 7:5.
04.09.2011 20:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , David Nalbandian (13 článků)

Nadal si chce dát pauzu, ale až po Australian Open

Světová tenisová dvojka Rafael Nadal ze Španělska si po lednovém Australian Open několik týdnů odpočine, aby doléčil bolavé rameno.
29.12.2011 17:40 |

Nadal získal rekordní sedmý titul na French Open

Španělský tenista Rafael Nadal jako první v historii posedmé vyhrál antukový grandslam French Open. Ve finále Roland Garros v Paříži, které začalo v neděli a kvůli dešti se dohrálo dnes, sice v jednu chvíli prohrál osm her po sobě a ztratil na turnaji poprvé set, přesto nakonec pokořil světovou jedničku Novaka Djokoviče ze Srbska a zvítězil 6:4, 6:3, 2:6 a 7:5.
11.06.2012 14:45 |