Článek

Nad pražským IPRem se stahují mračna. Kontrolu požadují i bývalí radní

 
Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) chce poslat forenzní audit na Institut plánování a rozvoje (IPR) kvůli čerpání prostředků na pořizování metropolitního a strategického plánu. Městská příspěvková organizace IPR ročně hospodaří s téměř 300 miliony korun, už v létě tam provedl kontrolu kontrolní odbor magistrátu, uvedla ČTK. ParlamentníListy.cz zjistily, že postoj primátorky není ojedinělý.
16.12.2015 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (655 článků)
Podobné články

Obvinění pražští radní podali ústavní stížnost v kauze opencard

 
Obvinění pražští radní za TOP 09 včetně primátora Tomáše Hudečka ve čtvrtek večer společně podali ústavní stížnost, v níž žádají o zrušení trestního stíhání v kauze opencard, řekl radní Lukáš Manhart (TOP 09). Obvinění dnes již bývalí radní za ODS stížnost k Ústavnímu soudu nezvažují.
26.07.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (655 článků)

Obvinění pražští radní podali ústavní stížnost v kauze Opencard

 
Obvinění pražští radní za TOP 09 včetně primátora Tomáše Hudečka ve čtvrtek večer společně podali ústavní stížnost, v níž žádají o zrušení trestního stíhání v kauze Opencard. Informoval o tom radní Lukáš Manhart (TOP 09). Obvinění dnes již bývalí radní za ODS stížnost k Ústavnímu soudu nezvažují.
26.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (655 článků)

Prokop (ANO): Praha 11 začíná řešit územní rozvoj kolem stanice metra Opatov

 
Jen nedlouho po mém prvním článku zamýšlejícím se o rozvoji Jižního Města, přichází první dobrá zpráva z Rady ohledně koncepce rozvoje našeho území! Praha 11 se domluvila s IPRem na zpracování komplexní studie území kolem stanice Opatov.
22.08.2015 09:41 |

podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Byla to policejní šikana, tvrdí bývalí radní o odběru DNA

 
Jen zvedli ruku, aby hlasovali o odměnách, a teď jsou jejich DNA v národní databázi. Hned poté, co byli bývalí radní Libereckého kraje obviněni kvůli odsouhlasení údajně neoprávněného odměňování členů dozorčích orgánů krajských akciových společností, musela se většina z nich podrobit odebrání vzorků DNA.
01.04.2014 08:45 |

podobné články

Veverky prosí: Dejte nám oříšky!

 
Nad veverkami v Česku se stahují mračna. Existují pouze tři záchranné stanice specializované na roztomilé zrzečky. A jedna z nich – Veveruška sídlící na Slapech nad Vltavou – přišla o veškerou finanční podporu od státu i ochránců přírody. Jednoduše nejsou peníze. »Veverčí máma« Romana Míková se ale nevzdává...
21.10.2011 12:15 |

podobné články

Dolejš (KSČM): Španělská mračna nad EU

 
Evropské slunce zakrývají poslední dobou španělská mračna. A katastrofické scénáře svou přitažlivostí plní média.
17.06.2012 21:20 |

podobné články

Bouřková mračna se do Sydney přivalila jako tsunami

 
Jako blížící se apokalypsa vypadala bouřková mračna, která se ve středu objevila nad australským Sydney. Následný prudký déšť, jenž přišel v době největší dopravní špičky, způsobil velké problémy, napsala agentura Reuters.
05.03.2014 21:15 |

podobné články

MICHAEL JACKSON: Nové nádory na prsou!

 
Nad popovou legendou Michaelem Jacksonem (50) se stahují mračna. Před měsícem onemocněl rakovinou kůže. Teď se ukazuje, že nemoc je mnohem vážnější než se zdálo.
29.05.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků)

Eva a Vašek: Nad show se stahují bouřková mračna!

 
Eva a Vašek neporučí větru ani dešti! O tom se přesvědčili přímo na místě svého sobotního činu! Na koncertním ´hledišti´ pod Řípem v pátek vyfukoval studený vítr. V bundách se při tomto nečasu lidové duo zajímalo o všechno, včetně záchodů pro návštěvníky.
29.05.2009 17:15 |

podobné články

Slezáček: Za havárii před soud! Řídil bez řidičáku

 
05:00 – Nad moderátorem Bořkem Slezáčkem (42), bývalým manželem modelky Simony Krainové (36), se stahují mračna. Za havárii, při které v polovině července zranil nejen svou maminku a čtyři další osoby, půjde před soud!
15.09.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1893 článků) , Bořek Slezáček (203 článků)

Slavný Briatore vyhozen z formule 1

 
Nad hvězdou Flavia Briatoreho se stahují mračna. Stal se hlavním protagonistou jednoho z největších skandálů formule 1 posledních let. A byl vyhozen.
18.09.2009 11:55 |

podobné články

Poulíčková alias L.B.P.: Vyhodí arogantní „hvězdičku“ z televize?

 
Zpěvačka Markéta Poulíčková (20) alias L.B.P. to v poslední době nemá jednoduché. Po tom, co se jí přestalo dařit na hudební scéně, se nad ní stahují mračna i v hudební televizi, kde má svůj pořad.
17.12.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Poulíčková (58 článků)

Podvod na milionáře Červína: Chtějí ho dostat za katr!

 
Super.cz získal informaci, že se nad účastníkem reality show Vem si mě! Michalem Červínem (40) stahují mračna. Jeho podnikání prý není úplně čisté. Co se stalo?
28.03.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Červín (120 článků)

Infinity Ward skončí, domnívá se analytik

 
Nad Infinity Ward se stahují mračna.
28.04.2010 17:55 |

podobné články

Poslanci ČSSD už nechtějí tancovat, jak Dimun píská

 
Nad někdejším mediálním druhým já expředsedy ČSSD Jiřího Paroubka, šéfem stranického PR a marketingu Petrem Dimunem se stahují mračna. O muže, který dříve třikrát i čtyřikrát denně přispíval svými prohlášeními k ukřičenému a netolerantnímu obrazu sociální demokracie, už jako by nebyl zájem.
24.06.2010 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Engel má nový flek: Placený šéf odborů!

 
Už to vypadlo, že se nad odborářem Martinem Engelem stahují mračna. Vinohradská nemocnice ho totiž po jeho vyděračské výpovědi navzala zpět a našla si za něj na pozici radiologa náhradu. Nyní se stane zřejmě kvůli své "popularitě" a charismatu placeným předsedou Lékařského odborového klubu - Svazu českých lékařů (LOK-SČL).
28.02.2011 14:15 |

podobné články

Obama: Kaddáfí už dlouho vraždit nebude!

 
Nad Kaddáfím, jehož režim se už několik týdnů snaží svrhnout povstalci, se stahují mračna. Spojené státy se svými spojenci podle prezidenta Baracka Obamy kolem něho utahují smyčku.
11.03.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2408 článků)