Článek

Nad Abrahamovou budoucností visí otazník. Zkusí superbiky?

 
V nejbližších dnech by se mělo rozhodnout o budoucnosti motocyklového jezdce Karla Abrahama. Ačkoliv německý web speedweek.com již informoval o přesunu českého závodníka do světového šampionátu suberbiků, kde by měl závodit za tým Milwaukee Yamaha, zcela vyloučeno není ani jeho další angažmá v kategorii MotoGP, v níž působí od roku 2011. 
19.10.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)
Podobné články

Exministr Fuksa utrácí miliony. Nad jeho příjmy ale visí otazník

 
Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa nakoupil se svou manželkou v posledních dvou letech majetek za zhruba 10 milionů korun. Podle deníku Insider ale nad jeho příjmy visí velký otazník.
04.05.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Fuksa (394 článků)

Nejlépe bylo za Gottwalda, lidé táhli za jeden provaz. Pak přišli Klaus s Dlouhým. Byli jsme v kraji, kde se nikdo netěší na zítřek

 
ČESKÉ HOSPODÁŘSTVÍ Hornictví na Karvinsku – snaha o udržení těžby i nová místa v montovnách. Měli bychom rozvíjet to, co umíme, není důvod těžký průmysl zatracovat, říká vládní zmocněnec Jiří Cienciala. Velký otazník se vznáší nad budoucností Karvinska, regionu, který proslul hornictvím a svébytným nářečím „po našymu“. Hrdost na hornické povolání vystřídal strach z budoucnosti. Sociální výhody a výdobytky, kterým se těšili horníci před roku 1989, berou postupně za své. Doly tvoří významný segment ekonomiky regionu a už více než dvě století přinášejí obživu značné části obyvatel. Nyní čelí společnost OKD insolvenci, u níž není jasné, jaké výsledky přinese. Lidé mají obavy nejen z budoucnosti, ale bojí se také o situaci hovořit. Respondenti z řad současných i bývalých pracovníků OKD, se kterými Parlamentní listy hovořily, trvají na zachování anonymity. Společným jmenovatelem jsou vztek a strach.
31.05.2016 11:40 |

podobné články

Nad Zítkovou budoucností v Anderlechtu visí otazník

 
Český brankář Anderlechtu Brusel Daniel Zítka, jehož tým si v neděli s předstihem zajistil další ligový titul, ve slavném klubu po sezoně možná skončí.
19.04.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Seriál Gympl: Nejsou na něj prachy?!

 
Má to být nová vlajková loď televize Nova. Teď ale nad budoucností nového seriálu Gympl, který televize propaguje už několik měsíců a v němž se mají objevit nejlepší čeští herci jako Libuška Šafránková, Zuzana Bydžovská nebo Karel Heřmánek, visí velký otazník.
13.12.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Zuzana Bydžovská (41 článků)

Nacionalistický generál a přívětivý nábytkář. Nad budoucností Indonésie visí obří otazník

 
Indonésané volili budoucího prezidenta. Nejtěsnější souboj v historii třetí největší demokracie světa svedl umírněný a progresivní guvernér Jarakty Joko Widodo a bývalý generál speciálních sil Prabowo Subianto. Země se dodnes vyrovnává s obtížnou minulostí masových vražd. Výsledky voleb rozhodnou o osudu země. Widodo zatím podle předběžných výsledků vede a už se prohlásil za vítěze. Nacionalistický generál se ale jen tak nevzdá.  
11.07.2014 16:15 |

podobné články

Oligarchové v pasti

 
Boje na východě Ukrajiny se letos nejspíš v plné míře neobnoví. Nad budoucností Donbasu ale i zbytku země visí otazník, byť možností není mnoho. Co lze letos na Ukrajině očekávat, je každopádně střet pravicových populistů a "vládnoucích" oligarchů, které válka na Donbase dostala do pasti. 
19.01.2016 16:00 |

podobné články

Odhalený Michal David pózoval s mladou zpěvačkou, spát s ní ale nechce

 
Zpěvák Michal David (54) rád pomáhá mladým zpěvačkám. Pod ochranná křídla vzal třeba vítězku Hlasu Ivannu Bagovou a nyní novými fotkami podpořil začínající zpěvačku Petru Abrahamovou. Jeho manželka prý nežárlí. Podle hudebníka ani nemá důvod, protože on se zpěvačkami zásadně nespí.
23.08.2009 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

Na autodromu se představí motocyklová elita

 
O víkendu 15. až 17. července se do areálu mosteckého autodromu sjedou špičkoví evropští motocykloví jezdci. Čeká je další díl seriálu Alpe Adria European Championship, v jehož rámci se vyhodnocují i národní šampionáty České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Chorvatska a Slovinska, jeho součástí jsou také závody obou tříd poháru IMRC. Diváci se mohou těšit na napínavé souboje v kategoriích od 125 kubických centimetrů až po populární superbiky.
14.07.2016 13:15 |

podobné články

Boty budoucnosti se stanou skutečností! Nike slibuje, že v roce 2015 uvede samozavazující se obuv z filmu Návrat do budoucnosti

 
Pamatujete si na tu speciální Nike "obuv":http://www.extra.cz/tema/boty z filmu Návrat do budoucnosti? Pokud ne, hezky si ji můžete připomenout na "tomto videu":http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v;=liI1E_ZZV5w. Marty McFly do nich prostě jenom strčil nohy a boty se samy pěkně zavázaly. Automaticky, přesně, jak by se v "budoucnosti":http://www.extra.cz/tema/budoucnost mělo dít. A společnost Nike slibuje, že přesně takové boty v roce 2015, kdy se Návrat do budoucnosti odehrává, uvedou na trh!
20.02.2014 16:05 |

podobné články

Výprodej nemovitostí ČSTV zahájen, nad skiareály zatím visí otazník

 
Český svaz tělesné výchovy začal připravovat zpeněžení části svého majetku. Výkonný výbor ČSTV dnes doporučil prodat tři nemovitosti: Sporthotel Olympia na Zadově, sportovní centrum v Brandýse nad Labem a pražský hotel Coubertin. Týdeníku Ekonom to řekl předseda ČSTV Pavel Kořan.
12.10.2011 20:10 |

podobné články

Nad tenistkou Záhlavovou-Strýcovou se vznáší dopingový malér!

 
Hrozí jí pořádná ostuda a taky vydatný flastr. Nad tenistkou Barborou Záhlavovou-Strýcovou (26) visí dopingový otazník. Podváděla, nebo ne?
26.01.2013 12:20 |

podobné články

Jana Adamcová: Vyhodí ji ze zpráv?

 
Režisér Jiří Adamec promluvil o zákulisí TV Nova a nad jeho manželkou, sporťačkou Janou Adamcovou, teď visí otazník. Vyhodí ji 'Nova živitelka', které se ´prostořekost´ jejího muže nelíbí, ze zpráv?
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (203 článků)

Jágra skolila viróza, nad jeho odletem na šampionát visí otazník

 
Hokejová megahvězda chyběla na posledním srazu reprezentace před odletem do Švýcarska.
22.04.2009 18:28 |

podobné články

Senátoři budou jednat o Lisabonu, část ODS jej podpoří

 
Senátoři budou ve středu schvalovat Lisabonskou smlouvu, která upravuje další fungování evropské sedmadvacítky. Otazník visí zejména nad senátory za ODS, bez alespoň části jejich hlasů nemá smlouva šanci projít.
05.05.2009 17:10 |

podobné články

Slavia představila dvě posily, zároveň odešel Švento, otazník visí nad Brabcem

 
Úřadující český mistr Slavia Praha představil dvě nové posily pro nadcházející sezonu - obránce Benjamina Vomáčku a záložníka Vitalije Trubilu.
16.06.2009 17:00 |

podobné články

Massa už si v této sezoně nezazávodí, má poškozené oko

 
Pilot Ferrari Felipe Massa má podle posledních zpráv z Maďarska poškozené oko. Nad jeho kariérou visí velký otazník.
27.07.2009 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Felipe Massa (77 článků)

Vystudoval Jančík plzeňská práva? (Ne)ukázal index...

 
Nad kontroverzním starostou Prahy 5 Milanem Jančíkem visí další otazník. Používá titul JUDr. oprávněně? Stejně jako chomutovskou primátorku Ivanu Řápkovou proto Západočeská univerzita požádá Jančíka o doložení svého studia na právech v Plzni.
23.11.2009 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Řápková (153 článků) , Milan Jančík (157 článků)

Souboj století ohrožen, šampion se prý bojí odběru krve

 
Nad ostře sledovaným boxerským duelem mezi šestinásobným mistrem světa Mannym Pacquiem a Floydem Mayweatherem juniorem visí otazník.
23.12.2009 17:00 |

podobné články

Pokračování Sanitky má další trhlinu

 
Budoucnost seriálu Sanitka 2 je stále mlhavější. Nad režisérem Jiřím Adamcem visí otazník a jasně slíbenou roli nemají ani tváře notoricky spojené s původním seriálem. Producent Ján Kováčik má totiž sen udělat z pokračování Sanitky akční seriál.
01.04.2010 05:15 |

podobné články