Článek

Náctiletí sympatizanti IS přijdou o pasy, plánuje Británie

 
Velká Británie se snaží zabránit rostoucímu počtu dospívajících, kteří se nechali zlákat ideologií hnutí Islámský stát a plánují vycestovat do Sýrie nebo Iráku. Rodiče, kteří mají obavy o tom, že by se podobně mohly zachovat i jejich děti, budou moci požádat o odebrání jejich cestovních pasů. 
19.10.2015 09:30 |

podobné články

Podobné články

Náctiletí dlužníci: Děti dělají z rodičů finanční rukojmí, jak se bránit?

 
Exekuce jako dárek k osmnáctinám? I to se může stát v případě, že rodiče odmítnou pomoci splatit pohledávky svých ratolestí. Náctiletí jsou již částečně právně způsobilí a mohou se tak bez vědomí rodičů upisovat k vysokým platbám za nejrůznější služby, například u operátorů nebo klubových fitness.
04.10.2013 14:50 |

podobné články

ČÁRA PŘES ROZPOČET! Lev musí hrát na Ukrajině, hráči narychlo shánějí pasy

 
Tak to je nemilé překvapení! V Bratislavě se prodávají vstupenky, autobus pro fanoušky je přichystaný, hráči s sebou nemají pasy, a teď tohle! Hokejisté Lva Praha budou muset šesté čtvrtfinále KHL odehrát v pátek v Doněcku. Vedení soutěže dnes povolilo Donbassu hrát zápas na svém domácím stadionu. Tak to je nemilé překvapení! V Bratislavě se prodávají vstupenky, autobus pro fanoušky je přichystaný, hráči s sebou nemají pasy, a teď tohle! Hokejisté Lva Praha budou muset šesté čtvrtfinále KHL odehrát v pátek v Doněcku.
27.03.2014 13:45 |

podobné články

Němci hledají 12 běženců s pasy z dílny ISIS. A do Evropy přišel milion migrantů

 
Německé zpravodajské služby u skupiny migrantů na svém území odhalily falešné syrské cestovní pasy. Pasy podobné těm, které se našly na místech pařížských teroristických útoků z 13. listopadu. S odvoláním na zdroj ze spolkové vlády o tom v úterý informoval německý deník Bild. Důkladně kontrolovat všechny utečence je značně obtížné, do Evropy letos dorazil už více než milion migrantů. Informovala o tom Mezinárodní organizace pro migraci (IOM).
22.12.2015 12:00 |

podobné články

Sandra Bullock navrhla bezpečnostní pásy pro psy

 
Herečka Sandra Bullock (44), známá ze série filmů Slečna drsňák a Nebezpečná rychlost, sama navrhla speciální bezpečnostní pásy pro své dva psy, které tak může bezpečně vozit ve svém autě.
13.04.2009 13:09 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Pásy v autech slaví už 50 let, zachránily život milionů lidí

 
Bezpečnostní pásy v autech, které slaví 50 let od svého vzniku, už zachránily před smrtí za dobu své existence více než milion lidí. V Česku to loni bylo 300 zachráněných životů.
13.08.2009 15:55 |

podobné články

Kia Venga vyráběná v Česku má vadné bezpečnostní pásy

 
U nošovické automobilky Kia se objevily potíže s bezpečnostními pásy.
03.03.2010 16:00 |

podobné články

Auto se sněžnými pásy? Proč ne?

 
Subaru WRX STI vybavené správnými pneumatikami dokáže velké věci za každého počasí. Když už ale ani to nestačí, automobilka nabídla řešení – monstrum o síle 400 koní vybavené sněžnými pásy.
23.04.2010 15:20 |

podobné články

Senioři nepřežili nehodu s náklaďákem. Neměli pásy

 
Dva lidé zemřeli před polednem při dopravní nehodě v Litomyšli. Mohli žít, pokud by měli zapnuté pásy.
16.09.2010 03:45 |

podobné články

Drama Čechů v Turecku: Cestující neměli zapnuté bezpečnostní pásy!

 
Pohlédli smrti do tváře, protože neměli zapnuté bezpečnostní pásy! Poté, co autobus s turisty ve čtvrtek v Turecku narazil do svodidel a zaklínil se mezi mosty, dva Češi, muž a žena, proletěli předním sklem. Katapultovaná těla spadla z několikametrové výšky do řeky. Jejich zranění jsou vážná, Češi i nadále zůstávají v nemocnici.
25.09.2010 05:40 |

podobné články

IAAF zavedla v boji proti dopingu takzvané biologické pasy

 
Mezinárodní atletická federace IAAF zavedla jako další krok v boji proti dopingu takzvané biologické pasy.
17.12.2010 09:45 |

podobné články

Na Ukrajině se bojí, že utečou opoziční poslanci. Všem seberou pasy

 
Ukrajinský parlament prý odebírá poslancům diplomatické pasy. Poslanci mají deset dní na to, aby po návratu z ciziny vrátili svůj pas na ministerstvo zahraničí. Metody jako z dob hluboké totality prý souvisejí s odchodem exministra Bohdana Danylyšyna do Česka.
19.01.2011 14:35 |

podobné články

Vsetín: Rodinné pasy budou platit i nadále

 
Rada Zlínského kraje schválila uvolnění částky 250 tisíc korun a uzavření smlouvy zajišťující zachování projektu Rodinné pasy. Díky této částce bude možné, aby byl projekt zachován v jakési udržovací fázi i nyní, kdy jej není možné kvůli ekonomické situaci a úsporným opatřením zásadním způsobem rozšiřovat.
16.02.2011 21:10 |

podobné články

Psi se v USA mají přesunout z klína páníčka a připoutat se pásy

 
Kuriózní opatření se chystá v USA prosadit poslanec za stát Tennessee Jim Cobb. V jeho zájmu je uvést v platnost zákon, který by nařizoval majitelům poutat své psy za jízdy bezpečnostními pásy. Cobb je přesvědčen, že umístění psů na paníčkově klíně během řízení či jejich volný pohyb po vozidle je nebezpečným rozptýlením pro řidiče.
05.03.2011 15:25 |

podobné články

Smrt krásné Mariany: S pásy mohla žít

 
Vyhasl mladý život. Kdyby přitom krásná blondýnka Mariana Sádecká (†26) ze slovenského Komárna použila bezpečnostní pásy, mohla žít. U maďarského města Bábolna nezvládla řízení, vyjela ze silnice do pole a proletěla předním sklem. Na místě byla mrtvá.
19.04.2011 12:55 |

podobné články

Havířov: Obnovujeme středové pásy na Hlavní a Dlouhé třídě

 
Celkovou obnovou procházejí nyní středové pásy na Hlavní a Dlouhé třídě v Havířově.
27.04.2011 16:25 |

podobné články

Vladimir Kličko zmlátil Brita Hayeho: Mámo, je to doma!

 
Přestěhujte celý box na Ukrajinu, protože všechny pásy šampionů těžké váhy už tam jsou! Vladimir Kličko (35) v sobotu večer v Hamburku udolal Brita Davida Hayeho (30), sebral mu titul organizace WBA a má čtyři mistrovské pásy. Bratr Vitalij (39) vlastní pátý.
04.07.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (164 článků) , David Haye (54 článků)

Je vám zima? Zahřejí vás pásy Tourmalin!

 
Prochladnutí nemusí způsobit jen rýmu, může se projevit nepříznivě i na vašich kloubech nebo bolestech zad. Je proto nutné se před nízkými teplotami pořádně chránit. Jak? Nejlépe samozahřívacími pásy!
18.02.2012 05:15 |

podobné články

Zbavte se bolestí zad i kloubů! Pomohou vám samozahřívací pásy Tourmalin

 
Unikátní samozahřívací pásy Tourmalin jsou vynikající pomůckou nejen pro zimní dny, kdy snadno prochladnete. Díky nim se snadno zbavíte bolestí zad, kolen i krční páteře. Tuto jedinečnou novinku teď pořídíte na e-shopu sportnanetu.cz.
18.02.2012 19:35 |

podobné články

Uklízeči kradli ve Škodovce bezpečnostní pásy do aut. Způsobili škodu za milion

 
Dva zaměstnanci úklidové firmy kradli v mladoboleslavské škodovce bezpečnostní pásy do aut, v minulých dnech je policie obvinila z trestného činu. Mužům, kteří jsou vyšetřováni na svobodě hrozí v až osm let za mřížemi.
20.04.2012 13:55 |

podobné články