Článek

Naboural do brány a do stromu!

 
Vysoká rychlost se vymstila řidiči (†24) vozu audi. Ve Velinách na Pardubicku s ním ze silnice a narazil do brány u domu, to ho katapultovalo a odrazilo do stromu
08.09.2016 20:00 |

podobné články

Podobné články

Opilec NABOURAL DO STROMU! Nadýchal TŘI PROMILE

 
S téměř třemi promile alkoholu v dechu nezvládl v úterý večer osmapadesátiletý řidič jízdu osobním vozem v Benešově a naboural do stromu.
11.10.2011 22:50 |

podobné články

Muž naboural do stejného stromu, kde nedávno uhořel jiný řidič

 
Dvaatřicetiletý řidič dnes na Mladoboleslavsku naboural do stejného stromu, kde v úterý uhořel jiný řidič. Hasiči hořící auto uhasili, ale řidiče se zachránit nepodařilo.
14.06.2012 19:10 |

podobné články

Bory zažily šok. Šílenec prorazil zdi věznické brány

 
Celkem 35,5 milionu korun stála v roce 2008 rekonstrukce 850 metrů dlouhé a 130 let staré obvodové zdi proslulé plzeňské věznice Bory. Zeď se po celém svém obvodu navýšila na sedm metrů, její zdolání navíc znemožňují ocelové sloupy s žiletkovým pletivem. Bohužel se při rekonstrukci poněkud zapomenulo opatřit vjezd do věznice bytelnou bránou, namísto které byla osazena jen plastová roleta. Pevnost brány a nedobytnost věznice pak nejlépe předvedl známý plzeňský delikvent, když s vozem Škoda Octavie nacouval do brány a na druhý pokus se mu podařilo proniknout s autem až na nádvoří věznice, kde ho zadržela vězeňská služba
18.11.2011 10:40 |

podobné články

Petice na podporu umístění kapličky Všech svatých na důstojném místě v blízkosti Veselské brány

 
Petice na podporu umístění kapličky Všech svatých na důstojném místě v blízkosti Veselské brány a tak, aby neutrpěl její historický a duchovní význam ani její vizuální kontinuita s Veselskou bránou stejně, jak je tomu v případě kapličky u Skalické brány na druhém konci Strážnice.
02.09.2017 21:00 |

podobné články

U Modravy začalo kácení kůrovcem napadených stromů

 
Poblíž šumavské Modravy v lokalitě Na Ztraceném, začalo v pondělí ráno kácení kůrovcem napadených stromů. To loni vyvolalo značné protesty ekologů, kteří se pokoušeli porážení stromů blokovat. Letos chce šumavský národní park většinu napadených stromů zbavit kůry a kácet by se mělo v menší míře, aby nevznikaly holiny. Aktivisté budou situaci monitorovat, bránit v těžbě se zatím nechystají.
25.06.2012 08:55 |

podobné články

Pět nejvýznamnějších stromů v Praze: Zažily prezidenta Masaryka nebo básníka Nerudu

 
Praha není jen baštou architektonických skvostů, ale i stromů, ze kterých srší jejich historické poselství. Na území Prahy se nachází 202 památných stromů chráněných zákonem a dalších 230 stromů, které patří mezi významné. „Procházíte kolem nich každý den a mnohdy ani netušíte, jakou máte čest,“ říká Aleš Rudl, autor webu pražské stromy, se kterým jsme vybrali pět těch nejzajímavějších vzrostlých velikánů.
16.05.2016 12:45 |

podobné články

Řidič zachránil z hořícího vozu opilce, který do něj naboural!

 
Opilec (28), který naboural poblíž obce Lukavice na Olomoucku do Škody Fabie, vděčí za život muži (22), do jehož vozu naboural. Auto muže pod vlivem alkoholu totiž po autonehodě začalo hořet, ale řidič z nabouraného auta neváhal ani chvilku a z vozu ho vytáhl.
13.11.2014 22:00 |

podobné články

Vladislav naboural ruského oligarchu: Chce prodat ledvinu, aby uhradil škodu

 
Naboural ruského oligarchu a teď nabízí svou ledvinu, protože si nemůže dovolit zaplatit škodu. Vladislav Kantemirov projel na červenou křižovatku v ruském Čeljabinsku a naboural luxusní Rolls Royce. Oligarcha vyčíslil škodu na necelé dva miliony korun!
29.06.2016 05:30 |

podobné články

Opilý muž řádil za volantem: Naboural tři auta a ujížděl policistům

 
Policisté v Praze dopadli dalšího opilého řidiče. Po honičce dostihli muže (53), který naboural tři auta a pak se snažil ujet z místa nehody i jim. Naštěstí se jim ho podařilo zastavit a k jejich „překvapení“ nadýchal více než dvě promile. Není vyloučeno, že naboural ještě více vozidel.
05.07.2016 16:20 |

podobné články

Naboural do stromu, ale žízeň byla silnější: Zamkl auto a šel pít!

 
Absolutně nic asi nerozhodí muže z Berounska. V pátek večer naboural svůj vůz, ale asi si řekl, že s tím toho už moc nenadělá, a tak se sebral a prostě šel na pivo.
21.02.2015 21:40 |

podobné články

Doručili mu luxusní sporťák, za deset minut ho naboural

 
McLaren 650S Spider je jedno z nejlepších supersportovních aut, jaké lze dnes koupit. Nelze se proto divit majiteli z britského hrabství Essex, že poté, co mu tento model doručili domů, začal slavit šampaňským. Jenže jen o deset minut později s autem naboural do stromu.
04.05.2016 17:10 |

podobné články

Řidič na Příbramskou boural do stromu, musel pro něj vrtulník

 
Řidič naboural v pátek večer v obci Obory na Příbramsku do stromu a vážně se zranil.
08.05.2009 22:50 |

podobné články

ZBYTEČNÁ SMRT: Opilec naboural do stromu, v autě zemřelo jeho DÍTĚ (4)

 
U Olešnice na Blanensku havaroval ve středu odpoledne řidič (40) do stromu. Při nehodě zemřelo jeho čtyřleté dítě, muž nadýchal přes dvě promile alkoholu, řekla agentuře Mediafax blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.
01.06.2011 20:15 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ! Motorkář naboural do stromu, UTRPĚL VÁŽNÁ ZRANĚNÍ

 
Vážná zranění utrpěl devětadvacetiletý motorkář, který u obce Bobnice na Nymbursku v pátek ráno havaroval do stromu. Pro zraněného byl přivolán vrtulník letecké záchranné služby, potvrdila informace agentury Mediafax policejní mluvčí Zuzana Tuzarová.
29.07.2011 08:30 |

podobné články

TŘI MRTVÍ U PRACHATIC! Escort naboural do stromu, silnice je uzavřená...

 
Tři muži zemřeli v úterý odpoledne při havárii osobního auta u Chvalšin na Prachaticku. Dva po nárazu do stromu zemřeli ihned, třetího se pokusili záchranáři oživit, ale marně, řekl agentuře Mediafax policejní mluvčí Milan Bajcura.
11.10.2011 16:00 |

podobné články

Opilec se nevešel na silnici. Naboural do stromu

 
Přes 2,6 promile alkoholu nadýchal osmapadesátiletý řidič, který havaroval mezi Míkovicemi a Kunovicemi na Uherskohradišťsku a narazil do stromu. Agentuře Mediafax to v pátek řekl policejní mluvčí Aleš Mergental.
04.11.2011 13:15 |

podobné články

Řidič naboural do stromu, byl na místě mrtev

 
Řidič osobního auta nepřežil v sobotu nad ránem náraz do stromu u obce Horní Stropnice na Českobudějovicku.
26.11.2011 06:30 |

podobné články

Devadesátiletý stařík v trabantu naboural do stromu, když odháněl včelu

 
Kuriózní dopravní nehodu vyšetřují policisté ve Ždírci na Jihlavsku. Devadesátiletý senior v Trabantu tam narazil do stromu a s lehčím zraněním skončil v nemocnici.
24.04.2012 15:15 |

podobné články

Řidič vylétnul ze silnice a napálil to do stromu. Jeden člověk zemřel

 
Řidič osobního auta naboural ve čtvrtek ráno do stromu mezi obcemi Bělač a Těšovice na Prachaticku. Jeden člen posádky nehodu nepřežil, druhý skončil v kritickém stavu v nemocnici. Informaci potvrdil policejní mluvčí Jiří Matzner.
26.04.2012 09:00 |

podobné články