Článek

Na to všichni čekali: První výsledky krevních testů Karla Gotta! Jak dopadly?

 
Tahle zpráva potěší! Karel Gott (76), který se při nástupu na druhou řadu chemoterapií podrobil krevním testům, má rozbor v pořádku. Lékaři jsou spokojení.
02.12.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)
Podobné články

Všech 362 dopingových testů z MS v plavání bylo negativních

 
Všech 362 dopingových testů z červencového mistrovství světa v plaveckých sportech bylo negativních. Oznámila to mezinárodní federace FINA s tím, že bylo analyzováno 311 vzorků moči včetně 43 speciálních testů na EPO a provedeno 51 krevních testů.
22.08.2011 21:10 |

podobné články

Výsledky krevních testů Karla Gotta: Co způsobilo srdeční kolaps? Tomu neuvěříte!

 
Jen co byl Karel Gott (76) v úterý převezen do pražského IKEMu, podstoupil několik vyšetření. Okamžitě pak musel na operační sál, kde mu podle našich informací operovali zúženou aortální chlopeň. Teď krevní testy ukázaly, co srdečnímu kolapsu předcházelo.
29.10.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Voda v Dejvicích není dál pitná, výsledky testů budou kolem 12:00

 
Voda v pražských Dejvicích a Bubenči není nadále pitná, ani po převaření, a nelze ji používat ani k ústní hygieně. Česká televize dnes uvedla, že podle testů se do ní dostaly koliformní bakterie, podle hlavní pražské hygieničky Zdeňky Jágrové je jich tam nepovolené množství. Mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Tomáš Mrázek ČTK řekl, že jde ale o předběžné výsledky, definitivní výsledky testů odebraných vzorků vody budou zveřejněny až v poledne.
25.05.2015 11:10 |

podobné články

Michal David chce trumfnout Karla Gotta

 
Zpěvák Michal David (49) plánuje megakoncert ke svým padesátinám. A dopředu ho srovnává s show k sedmdesátinám Karla Gotta. „Na rozdíl od Karla Gotta, nebudu sedět v publiku a neobjevím se jen občas.
04.11.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Michal David (1291 článků)

Strach o Karla Gotta: Tajný převoz! Rakovinu už nemohli dál tajit!

 
Okolí Karla Gotta (76) už nemohlo déle tajit skutečnou diagnózu nejpopulárnějšího českého zpěváka. Byl to právě statečný Gott, kdo řekl dost, fanoušci musí znát pravdu. Proto jeho žena Ivana vydala v pondělí večer Karlovými slovy prohlášení. Slavík trpí rakovinou mízních uzlin. Mlžení kolem jeho stavu nemohlo pokračovat také proto, že Karla Gotta v neděli převezli do jiné pražské nemocnice, kde okamžitě zahájili léčbu nádoru.
03.11.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Strava a dieta podle krevních skupin: Kdopak je největší masožrout a komu zase svědčí zelenina?

 
Psali jsme vám již, jak je v Japonsku značně rozšířené přesvědčení, že "povaha člověka souvisí s jeho krevní skupinou":http://www.extra.cz/sexualni-typologie-podle-krevnich-skupin-vase-krev-prozradi-jaci-jste-v-zivote-i-v-posteli. Ta má ovlivňovat náš život, práci, lásku i sex. Japonci přiřazují lidem dle příslušného krevního typu nejen určité "vlastnosti":http://www.extra.cz/10-spatnych-povahovych-vlastnosti-mate-je-lecive-kameny-s-nimi-zatoci-abyste-se-stali-lepsim-clovekem, ale i doporučenou výživu.
04.02.2014 07:15 |

podobné články

Národ burcuje nemocného Gotta: Co mu vzkazují lidé, kteří také bojovali s rakovinou?

 
Posledních pár dní zachvátila celé Česko panika. Všichni se bojí o populárního zpěváka Karla Gotta, kterému byla diagnostikována zákeřná rakovina. Prostřednictvím Blesku mohou čtenáři Mistrovi vyjádřit podporu stále. Karla Gotta určitě pozitivně namotivují příběhy a zkušenosti fanoušků, kteří si prošli něčím obdobným a snaží se tímto dodat oblíbenému interpretovi naději a sílu.
05.11.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Plzeňská nemocnice shání dárce krevních destiček

 
Hemato-onkologické oddělení plzeňské fakultní nemocnice potřebuje dárce krevních destiček. Jejich koncentráty lékaři používají při léčbě lidí s leukémií a s poruchami krvetvorby či při transplantacích kostní dřeně a chemoterapiích. Separační centrum se proto již podruhé v krátké době obrací na veřejnost s prosbou o podporu, uvedla v úterý mluvčí fakultní nemocnice Gabriela Levorová.
05.08.2014 15:50 |

podobné články

Převratný objev českých vědců: Rh faktor ovlivňuje náchylnost k různým nemocem

 
Krev není voda. O tom, že je tato životodárná tekutina kolující našimi cévami opravdu unikátní, se mohl přesvědčit každý, kdo ji někdy daroval nebo přijímal krevní transfuzi. Ze záhadné, pro život nezbytné substance se přičiněním lékařů a biologů v průběhu 20. století vyklubala viskózní směs vody, nezbytných živin a krevních buněk – červených i bílých krvinek a krevních destiček. 
10.02.2016 19:05 |

podobné články

Miliony krevních vzorků novorozenců nemocnice zlikvidují. Právník: To nestačí

 
Více než tři miliony krevních vzorků získaných při testování novorozenců v posledních 30 letech musí ještě letos nemocnice zlikvidovat. Nařídil to Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ). Opatření se týká čtyř fakultních nemocnic, ve kterých se vzorky skladují. Právníci z neziskové organice Iuridicum Remedium o to usilovali několik let. Varují však, že zákon stále dostatečně neošetřuje způsob skladování a hrozí, že by vzorky mohl někdo snadno zneužít. Krev totiž nese DNA.
08.06.2016 06:20 |

podobné články

Ebola se blíží k Česku: V Rakousku izolovali ženu po návratu z Afriky

 
Smrtící virus krvácivé horečky se možná znovu přiblížil českým hranicím. Rakouské úřady dnes oznámily, že se ve Vídni objevil první případ podezření na ebolu. 45letá žena po návratu z Nigérie musela být převezena s vysokou horečkou a bolestmi hlavy a kloubů na speciální oddělení jedné z místních nemocnic. S napětím se čeká na výsledky krevních testů.
03.09.2014 16:10 |

podobné články

Řešení státních maturit je přístupné na internetu

 
Střední školy dnes dostaly výsledky maturitních testů svých studentů, žáci nespokojení se známkou si mohou do pěti dnů podat žádost o přezkum. Horší známky čekají hlavně ti, kteří maturovali z matematiky v těžší verzi, kvůli příliš náročnému testu se muselo zmírnit hodnocení. Centrum pro přípravu maturit Cermat navíc na webu vyvěsilo kompletní zadání testů i se správnými odpověďmi.
15.05.2012 16:50 |

podobné články

Kreslíř Urban: Jak si dopomohl k většímu mužství!

 
Úspěšné hubnutí kreslíře Petra Urbana (56) nepřineslo jen hezčí figuru a lepší výsledky krevních testů. Dostavil se i efekt, více než nečekaný…
08.12.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (45 článků)

Kreslíř Urban: Jak si dopomohl k většímu mužství!

 
Úspěšné hubnutí kreslíře Petra Urbana (56) nepřineslo jen hezčí figuru a lepší výsledky krevních testů. Dostavil se i efekt, více než nečekaný…
12.12.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (45 článků)

Cyklista Rosendo měl podezřelé výsledky krevních testů, prý kvůli hemoroidům

 
Ze stejných důvodů byli v pondělí suspendováni Ital Franco Pellizotti, jenž proto nebude obhajovat druhé místo na Giru d'Italia, a Slovinec Tadej Valjavec.
04.05.2010 18:05 |

podobné články

Domenico Martucci: Ukázal jaterní testy Bartošové

 
Milenec Ivety Bartošové (45) Domenico Martucci (35) zveřejnil výsledky krevních testů, které Bartošová v Itálii podstoupila a které mají vyvracet spekulace o zpěvaččině chatrném zdraví.
26.07.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Sexuchtivá Polka zveřejnila testy HIV: Mám pro vás pozitivní zprávu!

 
Mám AIDS, objevilo se minulý týden na Facebooku sexuchtivé Polky, která v honbě za odporným rekordem - vyspat se se 100 tisíci muži, navštívila i Prahu. Ania Lisewska nyní zveřejnil dokument, na který čekalo bezmála 400 mužů včetně dvou Čechů. A zpráva je to pozitivní, výsledky krevních testů jsou negativní.
27.08.2013 10:55 |

podobné články

Atletika na pokraji velkého dopingového skandálu? Desítky běžců měly podezřelé krevní testy

 
Necelé tři týdny před zahájením mistrovství světa v Pekingu musí atletika čelit velkému dopingovému skandálu. Podle německé televize ARD a britského listu Sunday Times měla třetina medailistů z olympijských her a mistrovství světa v letech 2001 až 2012 v bězích na 800 metrů a delších podezřelé výsledky krevních testů. Nikomu z nich však dosud nebyla odebrána medaile. 
02.08.2015 11:06 |

podobné články

IAAF se brání: Podezřelé krevní hodnoty nezůstaly bez trestu

 
Mezinárodní atletické federaci IAAF se vůbec nelíbí tvrzení vědců Michaela Ashendena a Robina Parisotta, že v minulých letech neřešila podezřelé výsledky krevních testů. Federace ve svém prohlášení zdůraznila, že po zavedení biologických pasů (2009) už potrestala kvůli abnormálním hodnotám krevního obrazu více než šedesát atletů.  
08.08.2015 14:30 |

podobné články