Článek

Na Spořilově málem bouchl plyn v kanalizaci: Hasiči už se připravovali na nejhorší

 
Nedělní večer byl pro pražský Spořilov hektický – už od rána zde unikal plyn, ale až večer se podařilo lokalizovat místo úniku a zabránit tragédii. Plyn se totiž dostal i do kanalizace, kde hrozil výbuch.
17.08.2015 08:15 |

podobné články

Podobné články

V Brně vybouchl plyn v kanalizaci: Evakuovalo se 450 žáků z gymnázia

 
Hasiči museli v pondělí dopoledne evakuovat kolem 500 lidí po výbuchu plynu v kanalizaci v Brně na třídě Kpt. Jaroše. Výbuch nikoho nezranil, řekl ČTK mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Na místě zasahuje osm hasičských jednotek.
25.01.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Mikoška (12 článků)

Výbuch plynu v Plzni: Ohlušující rána a evakuace! Soused stál ohořelý u plotny, popsal svědek

 
Byla to rána jako z děla! V jednom z bytů v domě v plzeňské Karlově ulici vybuchl v noci na pondělí plyn. Hasiči evakuovali 14 lidí, jeden člověk utrpěl středně těžká zranění a musel být převezen do nemocnice. Jednalo se o muže, kterému plyn v bytě bouchl. Podle svědka stál ve své kuchyni celý ohořelý. Byl však prý opilý...
17.03.2014 08:00 |

podobné články

Masakr na Spořilově: Právě se chystali na romantickou večeři!

 
AKTUALIZOVÁNO: V sobotu večer došlo k přestřelce v Praze na Spořilově. Po smrti jsou dva lidé, vrah (†36) a žena (†38). Třetí člověk (31) je těžce zraněný a jeho stav je stále kritický. Napadený pár se údajně právě chystal na večeři do restaurace!
14.11.2009 20:25 |

podobné články

Roberta Hauera, který na Spořilově pobodal mladíka (19), obvinili z pokusu o vraždu

 
Kriminalisté obvinili z pokusu o vraždu Roberta Hauera (20), který v pondělí na pražském Spořilově pobodal jiného muže (19). V případě odsouzení mu hrozí až osmnáctiletý trest.
05.10.2012 09:45 |

podobné články

Starosta Caldr: Nesouhlasím s výstavbou logistického centra na Spořilově

 
Plán, podle kterého by na Spořilově, který je už tak přetížený dopravou, mělo vyrůst logistické centrum firmy West Investment, je podle mne absurdní. Doporučil jsem proto radě městské části, aby s jeho výstavbou nesouhlasila, což se také podařilo. V opačném případě by došlo k příjezdu dalších kamionů, které nemají v této oblasti co dělat.
25.08.2014 20:45 |

podobné články

Po demonstraci na Spořilově mě naši politici konečně začali brát vážně, říká senátní kandidát Petr Sýkora

 
ROZHOVOR „Byla ve mně opravdu malá dušička když jsem chodil se svými přáteli sem a tam po přechodu pouhé 2 minuty a způsobil tak zácpu až do Říčan, ale ohlas to mělo šílený. Proběhlo to ve všech médiích a vlastně přes noc všichni znali Stop kamionům. No a jestli Uhříněves byla ve fotbalové terminologii 1. liga, tak demonstrace na Spořilově a pochod Spořilovskou byla Liga mistrů," říká Petr Sýkora, kandidát za Jižní Město - náš domov do Senátu na Praze 11.
06.10.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (99 článků) , Petr Sýkora (99 článků)

Akce pro vášnivé pěstitele bylinek: Na Spořilově proběhne bylinobraní, už tento víkend

 
Pražská vinobraní jsou v dnešní době velice známá a oblíbená, přišla ale také řada na jiné rostliny. Ty, které lidé mají běžně doma, a to bylinky. V Praze proto už o nadcházejícím víkendu proběhne na Spořilově takzvané bylinobraní, kde se dozvíte řadu zajímavostí, jak si například vytvořit speciální truhlík do bytu. Navštívit zde také můžete i laboratoř chutí.
12.10.2016 14:45 |

podobné články

Muž si k nákupu alkoholu na Spořilově „přibalil“ i mobil. Prodavačce způsobil škodu přes 20 tisíc

 
Stálý zákazník prodejny potravin na Spořilově okradl prodavačku. V pátek 10. listopadu si kromě zaplacené lahve alkoholu odnesl domů i mobilní telefon, který žena zapomněla v regálu.
27.11.2017 19:30 |

podobné články

Petice za vybudování volnočasového sportoviště pro mládež a dospělé na Spořilově

 
Velmi oceňujeme k jakým změnám a rekultivacím v posledních letech došlo k obnově života a hojně využívaného parku s dětskými hřišti na Roztylském náměstí na Spořilově I.
10.03.2018 12:15 |

podobné články

Uzavřený jízdní pruh na Jižní spojce: Na Spořilově z návěsu spadl náklad

 
Policisté na Spořilově před čtvrtou hodinou odpoledne museli uzavřít jeden jízdní pruh i nájezd. Na silnici tam z návěsu spadl obří náklad, který ho zablokoval.
11.04.2018 18:55 |

podobné články

ZÁHADA! Ženě doma bouchl plyn, který nemá zavedený!

 
Ženě z Pardubic vybuchl doma neznámý plyn a posunul jí stěnu o 10 centimetrů. K výbuchu došlo poté, co uhasila vodou hořící olej na plotně, uvedla v úterý mluvčí hasičů Vendula Horáková.
22.11.2011 15:25 |

podobné články

Jak ušetřit tisíce za plyn? Poradíme vám!

 
Plyn zdraží! Ta jobovka se vrací poslední dobou každý měsíc jako bumerang. Možná už je toho i na vás trochu moc a rozhodli jste se pro zásadní krok: Jít tam, kde vám dají plyn levněji. Čím větší máte faktury za plyn, tím víc se vám to vyplatí. Jak vyplývá z tabulek, které připravil Blesk ve spolupráci se serverem Srovnejenergie. cz, úspora pro menší dům či větší byt plně závislý na plynu může dělat až několik tisíc ročně.
31.10.2011 05:10 |

podobné články

Nespravedlnost: Praha má levnější plyn než Morava

 
Platíte každoročně nehorázné faktury za plyn a utěšujete se tím, že v tom nejste sami? Co když to ale není pravda. Plyn sice platí celá republika, ale ceny se liší. Ostravák proto zaplatí za plyn o tisíce více než Pražák, i když průměrně vydělává téměř o třetinu méně.
25.06.2013 16:35 |

podobné články

Ruský plyn, pravda o plynu z USA, šťastní Číňani a sebevražda Evropy. Plynárenský expert Štěpán vyvrací nesmysly

 
ROZHOVOR Expert v oboru plynárenství Vladimír Štěpán říká, že americký břidlicový plyn by nepokryl případný výpadek dodávek plynu z Ruska. Kapacity terminálů na to jakž takž jsou, ale vybudování sítě plynovodů od Atlantiku ze směru západ-východ by trvalo minimálně pět let a stálo by to mnoho peněz. Navíc cena by byla vyšší, protože ruský plyn by nekonkuroval americkému a Američané by mohli argumentovat, že chtějí mít stejnou cenu, jakou dostávají za plyn v Asii. Rusko navíc buduje plynovody s Čínou, čímž si dělá zadní vrátka.
04.09.2014 07:50 |

podobné články

Romům hrozí vystěhování. Kvůli žloutence a nefunkční kanalizaci

 
Až 400 Romů z ostravské ulice Přednádraží hrozí vystěhování. Kvůli nefunkční kanalizaci je v okolí špína a šíří se zde žloutenka. Některé rodiny dostanou nové byty, jiné mohou skončit na ulici.
26.11.2011 21:05 |

podobné články

Podvody s potrubím provázejí štědře dotované stavby kanalizací

 
Výstavbu obecních kanalizací v Česku podle odborníků stále častěji provázejí podezřelé záměny potrubí a dalšího materiálu. Jak Právo zjistilo, Státní fond životního prostředí (SFŽP), který na tyto projekty uděluje mnohamiliónové dotace, prověřuje hned několik takovýchto případů.
03.12.2011 05:45 |

podobné články

Čachry s potrubím provázejí štědře dotované stavby kanalizací

 
Výstavbu obecních kanalizací v Česku podle odborníků stále častěji provázejí podezřelé záměny potrubí a dalšího materiálu. Jak Právo zjistilo, Státní fond životního prostředí (SFŽP), který na tyto projekty uděluje mnohamiliónové dotace, prověřuje hned několik takovýchto případů.
03.12.2011 12:20 |

podobné články

Romové z ostravského ghetta opravují kanalizaci. Podporuje je už i majitel domů

 
Obyvatelé domů v Přednádraží v Ostravě se stále nevzdávají. V jednom z domů opravují kanalizaci a po víkendu chtějí zajít znovu na úřad, aby zrušil zákaz bydlení.
11.08.2012 14:05 |

podobné články

27 trestanců uniklo kanalizací

 
31 vězňů z brazilské věznice se dnes pokusilo utéct kanalizací. 27 vězňům se útěk podařil.
04.02.2013 21:00 |

podobné články