Článek

Na španělskou Ceutu zaútočilo několik stovek migrantů

 
Do španělské enklávy Ceuta na severu Afriky se podařilo proniknout 185 běžencům. Podle španělských úřadů a pracovníků Červeného kříže se tak stalo časně ráno, kdy zátarasy kolem enklávy vzalo útokem několik stovek migrantů. Další se snažili uspět plaváním v moři, některým se to podařilo, ale dva se prý utopili.
25.12.2015 22:45 |

podobné články

Podobné články

200 lidí zaútočilo na policii v romské osadě na Slovensku

 
Asi 200 lidí zaútočilo ve čtvrtek kameny a holemi na tři policejní hlídky v romské osadě Huncovce u východoslovenského města Kežmarok. Policisté, kteří do osady přijeli vyřešit partnerský spor, se proti rozvášněnému davu nakonec bránili varovnými výstřely do vzduchu.
22.05.2009 19:30 |

podobné články

NATO opět zaútočilo na Kaddáfího rezidenci, Tripolisem otřásly výbuchy

 
NATO znovu zaútočilo raketami na komplex libyjského vůdce Muammara Kaddáfího v Tripolisu. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na svědka, podle něhož městem otřáslo pět výbuchů. Libyjská vláda mezitím popřela zprávy o povstání na předměstí Tripolisu.
10.05.2011 07:40 |

podobné články

Rusko oficiálně zaútočilo na ISIS: Bombardují opozici, hlásí Západ

 
Den D nastal, Rusko dostálo svých slibů a zaútočilo na pozice ISIS v Sýrii. Oficiálně zabilo 36 lidí a na Východě se radují, že zemřeli teroristé. Jenže podle Západu vůbec nezaútočili na teroristy, ale na umírněnou opozici! Šlo o krvavou náhodu, nebo podlý úmysl?
30.09.2015 17:25 |

podobné články

Na policisty v ghettu na Teplicku zaútočilo přes 50 lidí: Chtěli jen vidět občanku opilce

 
Ne zrovna příjemný pátek prožili minulý týden městští policisté v Krupce na Teplicku. V jednom z místních romských ghett na ně kvůli rutinní kontrole zaútočilo více jako 50 místních!
31.08.2017 11:55 |

podobné články

Přívaly uprchlíků nepolevily ani o Vánocích

 
Proud migrantů mířících z Blízkého východu, Asie a Afriky do zemí Evropské unie za lepším životem nepolevil ani o vánočních svátcích. Například do aténského přístavu v Pireu v pátek připlulo z řeckých ostrovů v Egejském moři dalších 1700 migrantů a několik stovek migrantů mělo dorazit i na italskou pevninu.
26.12.2015 07:10 |

podobné články

V centru Prahy se sešlo několik stovek odpůrců a zastánců konvoje

 
Odpůrci i zastánci průjezdu amerického vojenského konvoje Českou republikou se dnes odpoledne sešli na Václavském náměstí v Praze, aby vyjádřili své názory. Na demonstrace podle zpravodajů ČTK dorazilo několik stovek lidí. Oba tábory se promíchaly, někteří účastníci si hlasitě vyměňovali své názory. Několik stovek "odpůrců odpůrců konvoje" pak přišlo na náměstí Míru, část z nich se sem přesunula z Václavského náměstí.
28.03.2015 17:06 |

podobné články

Česko zadrželo za tři dny na 200 nelegálů. Strach z migrantů v Evropě roste

 
Počet nelegálních uprchlíků, kteří byli zadrženi na českém území, roste. Jenom o víkendu se české policii podařilo odhalit 197 migrantů. Zatím nejvíc jich bylo zadrženo v neděli. Šlo o 46 migrantů. Od poloviny června, kdy byly zavedeny přísné kontroly, se v Česku podařilo odhalit 996 uprchlíků. Problémy s přílivem ilegálním migrantů mají i další evropské země. 
03.08.2015 11:45 |

podobné články

Stovky migrantů prolomily plot a vtrhly k Gibraltaru. Schovávají se v horách

 
Přes dvě stovky afrických migrantů v pondělí pronikly z Maroka do španělské enklávy Ceuta na břehu Gibraltarského průlivu. Skupina krátce před šestou hodinou ranní překonala hraniční plot, při následném střetu se španělskou policií utrpělo lehká zranění 32 běženců a tři policisté, informovala agentura Reuters.
31.10.2016 21:25 |

podobné články

Němec chtěl zastřelilt španělskou herečku kuší, dostal osm let

 
Čtyřicetiletý Němec dostal u madridského soudu osm let vězení za loňský pokus zastřelit kuší mladou španělskou herečku, do které byl údajně zamilovaný. Muž u soudu popíral, že jí chtěl ublížit.
20.07.2010 19:20 |

podobné články

Basketbalista Bartoň bude hrát španělskou ligu za Fuenlabradu

 
Basketbalový reprezentant Luboš Bartoň bude v příští sezoně hrát opět španělskou ligu, jeho novým působištěm bude Fuenlabrada. Třicetiletý křídelní hráč uvedl v blogu na serveru basketmag.cz, že se dohodl na ročním kontraktu s opcí na další rok.
10.08.2010 17:40 |

podobné články

Mrkněte: Tahle kočička je nejkrásnější španělskou zpěvačkou a přítelkyní fotbalisty Davida de Gey

 
Brankář Manchesteru United Španěl David de Gea (21) je šťastný muž. Tento zajíček si totiž našel krásnou španělskou popovou zpěvačku Edurne (25). Při pohledu na fotografie jistě ani vás nenechá tato baskická dračice chladnými.
15.11.2011 21:00 |

podobné články

Mrkněte: Tahle gazela je nejkrásnější španělskou zpěvačkou a přítelkyní fotbalisty Davida de Gey

 
Brankář Manchesteru United Španěl David de Gea (21) je šťastný muž. Tento zajíček si totiž našel krásnou španělskou popovou zpěvačku Edurne (25). Při pohledu na fotografie jistě ani vás nenechá tato baskická dračice chladnými.
15.11.2011 21:15 |

podobné články

Real po výhře znovu vede španělskou ligu

 
Fotbalisté Realu Madrid znovu vedou španělskou ligu. V dnešním utkání 17. kola zvítězili svěřenci trenéra Josého Mourinha na hřišti FC Sevilla výrazným rozdílem 6:2 a v čele tabulky mají tříbodový náskok před obhájci titulu z Barcelony. Oba rivalové mají nyní odehraný stejný počet zápasů.
18.12.2011 09:00 |

podobné články

Penélope Cruz: Nedržím diety, jím domácí španělskou kuchyni

 
Herečka Penélope Cruz (38) dietám nevěří. V množství jídla se neomezuje, ovšem konzumuje pouze domácí středomořskou stravu. Takže i když si dopřává co hrdlo ráčí, je stále štíhlá. S manželem Javierem Bardemem spoléhají na španělskou domácí kuchyni náležející k těm nejzdravějším na světě.
26.06.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Javier Bardem (117 článků)

Ronaldo, přiznej se! Chodíš se španělskou sexbombou, nebo jsi gay? Španělská média mají jasno!

 
Kolem sexuální orientace Cristiana Ronalda se toho napsalo už skutečně hodně. Pořád ale nikdo neví, jak to má. Sice údajně randí se španělskou modelkou, ale mluví se o tom, že je to celé kamufláž!
15.10.2016 08:35 |

podobné články

Doubrava: Migrační vlny nás zasahují metodou kapilárního vzlínání

 
Denně proniká na území EU několik stovek migrantů, měsíčně jsou to tisíce, možná i desetitisíce. Utíkají z boji zasažených oblastí severní Afriky a tzv. Blízkého východu. Tlak migrantů stále narůstá a stal se bezpečnostní hrozbou.
24.02.2015 15:11 |

podobné články

Bitka s migranty v Bulharsku: 400 z nich zadržela policie, část vyhostí

 
Po čtvrtečních střetech stovek migrantů s policisty v přijímacím táboře ve městě Charmanli na jihu Bulharska policie zadržela na 400 lidí. Dalších 15 běženců bylo zadrženo kvůli ničení majetku. Prokuratura již 18 migrantů obvinila a zahájila vyšetřování dvou policistů, kteří mají údajně na svědomí zranění dvou běženců. Několik provinilců by mělo být ze země vyhoštěno, informovala bulharská média. Migranti protestovali zejména proti zákazu objekt opouštět.
25.11.2016 21:10 |

podobné články

VIDEO Kopali a házeli kameny na policisty. Hordy afrických migrantů opět útočily

 
Masivní uprchlické vlně nečelí v Evropě pouze Itálie a Řecko, ale v ohrožení jsou i hranice Španělska. Včera se pokoušelo několik stovek afrických migrantů překonat vysoký plot a dostat se na území španělské enklávy Melilla.
10.05.2017 09:00 |

podobné články

ODS a ČSSD uspořádaly v Ostravě mítinky jen pár set metrů od sebe

 
Pouze několik stovek metrů dělilo ve čtvrtek odpoledne v centru Ostravy předvolební mítinky dvou hlavních rivalů české politické scény - ODS a ČSSD. Přestože to spíš vypadá, že volby se 9. a 10. října neuskuteční, obě strany pokračovaly ve velkolepé kampani. Na akci ČSSD přišlo několik tisíc lidí, na mítinku ODS se pohybovalo několik stovek lidí.
03.09.2009 19:05 |

podobné články