Na schodech byl nejrychlejší Hynek, Kulhavý závod nedokončil

Kristián Hynek dokonale oslavil narozeniny. Přesně v den svých pětatřicátin vyhrál poprvé exhibiční závod na horských kolech Pražské schody.
19.05.2015 20:41 |

Kreuziger po zranění z Tour poslední závod sezony nedokončil

Cyklista Roman Kreuziger první závod po tříměsíční pauze a léčbě poraněného zápěstí nedokončil. Sezonu zakončil na jednorázovém závodu v Japonsku, kde více než dvě třetiny pracoval pro kolegu ze stáje Astana Kazacha Andreje Mizurova a na 115. kilometru odstoupil.
23.10.2011 19:45 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Abraham v kategorii MotoGP získal druhý bod, Kornfeil závod nedokončil

Motocyklový jezdec Karel Abraham vybojoval v mistrovství světa MotoGP druhý bod v sezoně, ve Velké ceně Itálie skončil stejně jako v minulém závodě ve Francii patnáctý. Jakub Kornfeil v nejslabší třídě Moto3 spadl v poslední zatáčce a závod nedokončil.
02.06.2013 16:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Velkou cenu Velké Británie vyhrál Nico Rosberg, Vettel závod nedokončil

Dramatickou Grand Prix Velké Británie formule 1 vyhrál Němec Nico Rosberg z Mercedesu a připsal si třetí triumf v kariéře. Kvůli porouchané převodovce závod nedokončil vedoucí jezdec seriálu a úřadující mistr světa Němec Sebastian Vettel. Jeho kolega z Red Bullu Australan Mark Webber obsadil druhé místo. Třetí dnes dojel Španěl Fernando Alonso a snížil Vettelův náskok v čele šampionátu.
30.06.2013 17:30 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Biker Kulhavý vyhrál sedmý závod cyklokrosařského Toi Toi Cupu v Mnichově Hradišti

Český biker Jaroslav Kulhavý vyhrál v sobotu sedmý závod cyklokrosařského Toi Toi Cupu v Mnichově Hradišti.
11.12.2010 16:55 |

Biker Kulhavý vyhrál ve Windhamu závod SP v cross country

Český biker Jaroslav Kulhavý vyhrál v noci na neděli v americkém Windhamu závod Světového poháru v cross country horských kol a upevnil si celkové vedení v seriálu.
10.07.2011 10:25 |

VC Německa: Pešek byl dvanáctý, Abraham po risku nedokončil

Český jezdec Lukáš Pešek skončil v závodě MS silničních motocyklů v Německu na 12. místě. Druhý český zástupce ve třídě do 250 ccm Karel Abraham kvůli nevhodné týmové strategii závod nedokončil.
19.07.2009 14:35 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Zlatý závěr her! Biker Kulhavý vyjel první cyklistické zlato!

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál olympijský závod v cross country. Na hrách v Londýně tak získal čtvrté zlato a celkově desátou medaili pro Českou republiku. Druhý dojel Švýcar Nino Schurter, třetí byl Marco Aurelio Fontana z Itálie. Pro samostatné Česko jde o první cyklistickou olympijskou medaili.
12.08.2012 16:35 |

V jámě lvové: Polívka po roce baletil na schodech, dívky se skutálely

Ach ty schody! Nahoru do Rudolfina by to slavným ještě šlo, dolů už to ale pro mnohé byl nadlidský výkon. Bolek Polívka v doprovodu své manželky na schodech zopakoval své loňské baletní číslo a Hynek Čermák zase solidárně podpíral ovíněného kolegu. Nejhůř ale dopadly dvě dívky, které se po červeném koberci skutálely dolů.
07.03.2016 05:10 |

Osobnosti: Bolek Polívka (493 článků) , Hynek Čermák (111 článků)

Abraham v domácí Grand Prix ZNOVU UPADL A ZÁVOD NEDOKONČIL

Český závodník Karel Abraham nedokončil nedělní Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP. Svou letošní suverenitu v Brně potvrdil Australan Casey Stoner, který vyhrál pošesté v sezoně a zvýšil svůj náskok v čele šampionátu.
14.08.2011 15:05 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham první závod sezony nedokončil. V Kataru ho zradila motorka

Český jezdec Karel Abraham nedokončil kvůli technickým potížím nedělní Velkou cenu Kataru silničních motocyklů, která byla úvodním závodem letošního seriálu mistrovství světa. V královské kubatuře MotoGP zvítězil úřadující vicemistr světa Jorge Lorenzo ze Španělska.
08.04.2012 22:30 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Abraham na domácí VC v Brně dojel na 19. místě, Pešek nedokončil

Motocyklový závodník Karel Abraham obsadil na Grand Prix silničních motocyklů v Brně v třídě MotoGP 19. místo, další český jezdec Lukáš Pešek hned v úvodní části upadl přes přední kolo a závod nedokončil.
25.08.2013 14:40 |

V Söldenu vyhrál potřetí Ligety, Bank obří slalom nedokončil

První závod nové sezony Světového poháru, obří slalom v Söldenu, vyhrál stejně jako v předchozích dvou letech americký lyžař Ted Ligety. Jediný český reprezentant na startu Ondřej Bank nedokončil první kolo.
27.10.2013 14:50 |

Osobnosti: Ted Ligety (19 článků) , Ondřej Bank (122 článků)

Bank po chybě super-G nedokončil, zlato patří Reicheltovi

Ondřej Bank na deváté místo z olympijských her v Soči v superobřím slalomu na mistrovství světa v USA nenavázal. Český sjezdař závod na trati v Beaver Creeku po chybě vůbec nedokončil. Druhou zlatou medaili pro Rakousko získal Hannes Reichelt.
06.02.2015 10:36 |

Osobnosti: Ondřej Bank (122 článků)

Kulhavého zradilo zdraví a vzdal, evropský primát patří Absalonovi

Našim mužům se závod mistrovství Evropy v elitní kategorii olympijské disciplíny cross country vůbec nepovedl. Jeden z favoritů Jaroslav Kulhavý jej kvůli žaludečním problémům nedokončil, obhájce loňského bronzu Jan Škarnitzl skončil jako nejlepší z Čechů až na 26. příčce. Pro čtvrté evropské zlato si v Itálii dojel Francouz Julien Absalon.
26.07.2015 18:35 |

Kulhavý má třetí triumf ve Světovém poháru

Závod horských kol v cross country na Světovém poháru v Kanadě ovládl český biker Jaroslav Kulhavý.
02.07.2011 23:25 |

Kulhavý měl při testování trati defekt, očekává těžký závod

Biker Jaroslav Kulhavý, který si může v neděli zajistit celkové prvenství ve Světovém poháru v disciplíně cross country, již testuje trať nadcházejícího závodu v Novém Městě na Moravě.
11.08.2011 17:50 |

Suverén Kulhavý vyhrál i poslední závod Světového poháru bikerů

Český biker Jaroslav Kulhavý zakončil v italském Val di Sole sezonu Světového poháru v cross country čtvrtým vítězstvím v řadě.
20.08.2011 17:15 |