Článek

Na RunTour v Ostravě se běhalo o pořadí i pro havířovské děti

 
Edukační pomůcky pro děti s vývojovými vadami zakoupí nezisková organizace Profa Kids Havířov díky podpoře uživatelů mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem. Ti pro ni svým pohybem získali potřebný počet bodů a Nadace ČEZ tak na sobotní zastávce RunTour v Ostravě věnovala havířovské organizaci šek na 50 tisíc korun. Celkem už s aplikací ČEZ EPP pomáhá pohybem více než 124 tisíc lidí.
13.09.2015 18:11 |

podobné články

Podobné články

Běžecký seriál RunTour má vlastní limitovanou edici poštovních známek

 
Druhý ročník běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour 2013, který startuje již 13. dubna závodem v Českých Budějovicích s sebou přináší spoustu zajímavých novinek. Přesně měsíc před prvním výstřelem startovní pistole spatřila světlo světa speciální edice poštovních známek. Ty byly za dohledu zástupce organizátora závodů vytištěny v Poštovní tiskárně cenin Praha a.s. Tato unikátní známka byla vyrobena v omezeném počtu 5 500 kusů a svůj vzhled získala na základě logo manuálu běžeckého seriálu RunTour.
14.03.2013 13:20 |

podobné články

Po dálnici mezi auty běhalo štěně: Naháněli ho policisté

 
V americkém státě Phoenix se museli policisté vypořádat s netradičním silničním pirátem. Po autonehodě uteklo štěňátko z vozu a běhalo v provozu na dánici. Chytit ho museli policisté na motorkách.
18.11.2011 12:05 |

podobné články

RunTour České pojišťovny vyběhalo půl milionu pro FN v Motole

 
Premiérový ročník seriálu běžeckých závodů RunTour České pojišťovny startoval v květnu 2012 s dvěma ambiciózními cíli - zvednout Česko z gauče a přispět nejen ke zlepšení zdravotního stavu účastníků, ale i dětí, které jsou hospitalizované na Dětském kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, jenž se zabývá diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.
16.10.2012 16:10 |

podobné články

Puhajková, Gondík... RunTour 2014 odstartuje sezonu i s tvářemi TV Nova

 
Tváře seriálu Inna Puhajková, Dalibor Gondík, stovky zkušených i nadšených běžců, prezentace nových běžeckých triček a oficiální odhalení pamětních medailí. Stále populárnější běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour chystá v sobotu 15. března na Ladronce zahájení sezony. Oficiální trénink začne ve 14 hodin.
12.03.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (202 článků) , Inna Puhajková (329 článků)

RunTour startuje s osobnostmi z Novy Innou Puhajkovou a Daliborem Gondíkem

 
Analýza tělesné kondice, tréninkové plány přesně na míru, výživový poradce a profesionální příprava na jednotlivé závody. Právě se rozjíždí nový projekt „Rozběhni se s RunTour“. TV Nova je hlavním mediálním partnerem a na vše budou dohlížet Inna Puhajková a Dalibor Gondík.
27.03.2014 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (202 článků) , Inna Puhajková (329 článků)

Zvolili jste nejsilnější příběh českých amatérských běžkyň!

 
Pět žen, pět jedinečných příběhů, pět silných životních osudů. Projekt Rozběhni se s RunTour míří do finále. Ze stovek přihlášených jste zvolili běžkyni, která vyhrála profesionální přípravu na závody běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour.
07.04.2014 15:35 |

podobné články

Vybrali jste nejzajímavější příběh z pětice nadšených běžců!

 
Mají rozdílný životní osud i běžecký příběh. Pět finalistů projektu Rozběhni se s RunTour usilovali o profesionální přípravu na závody seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour. Vyhrát ale mohl jen jeden.
08.04.2014 15:25 |

podobné články

České Budějovice tradičně zahajují běžecký seriál RunTour

 
Oblíbený běh v historickém centru Českých Budějovic odstartuje 8.4.2017 další ročník běžeckého seriálu RunTour. Do startu závodu nezbývají ani dva měsíce a už je vyprodáno přes polovinu míst. A právě kvůli velkému zájmu navýšili pořadatelé celkovou kapacitu na 1500 závodníků.
28.02.2017 09:10 |

podobné články

Havířov: Blahopřání paní Vlastě ke 100 narozeninám

 
Kytici slunečnic a dárek od magistrátu města Havířova převzala z rukou náměstka primátora Daniela Pawlase paní Vlasta Jelínková, která oslaví v sobotu 16. července sto let. Zástupci města i bývalí spolupracovníci z havířovské knihovny přišli paní Vlastě popřát ve středu 13. července 2011, kdy ji navštívili v Domově seniorů Luna v havířovské části Šumbark.
16.07.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Jelínková (1 článek)

Havířovské kapele Nebe někdo vykradl zkušebnu: Škoda jde do stovek tisíc korun!

 
Zatím neznámý zloděj vykradl koncem minulého týdne zkušebnu havířovské kapely Nebe. Hudebníci přišli především o dvě kytary a klávesy. Celkovou škodu vyčíslili na více než 200.000 korun. ČTK to řekl klávesista skupiny Tomáš Kuluris. Dodal, že do pátrání kapela zapojila nejen policii, ale i fanoušky. V posledních pěti letech je to podruhé, co kapela takovou situaci řeší.
08.04.2018 17:15 |

podobné články

Alkohol zabíjí dál, již 25. oběť! Ministr Heger však věří: Epidemie je na ústupu

 
I přes zavedenou prohibici se dál rozrůstá počet obětí otravy metylalkoholem. Pětadvacátou v pořadí je muž (†55) z havířovské nemocnice. A policie prošetřuje i další úmrtí, zda souvisí se zabijáckým alkoholem. Ministr Heger však přesto věří, že je "epidemie" na ústupu. A řeší, co s alkoholem, který zůstává na skladech. Otazníků je však mnohem více.
24.09.2012 11:35 |

podobné články

Po Zbraslavi běhalo mládě muflona, ještě mělo pupeční šňůru

 
Neobvyklé hlášení zaznamenala ve středu ráno pražská městská policie. Neznámá žena upozornila na mládě muflona, které pobíhalo na Zbraslavi v ulici Žitavského. Mládě muselo být čerstvě narozené, z břicha mu totiž visela pupeční šňůra. Strážníci zvíře vyzvedli a předali do péče veterináři.
25.10.2012 17:15 |

podobné články

Sparta má víc odchovanců než Real Madrid. Je sedmá v Evropě!

 
Kdo by to byl řekl? Pražské Spartě se dostalo velkého ocenění. V roce 2012 prý běhalo po fotbalových trávnících víc jejích odchovanců, než většiny evropských velkoklubů. V tomto ohledu Sparta patří do evropské elitní desítky.
29.03.2013 11:15 |

podobné články

Z cirkusu v Pardubicích utekla lama! V noci běhala po městě

 
Strážníci městské policie a zaměstnanci cirkusu Praga naháněli v noci na čtvrtek v Pardubicích lamu. Zvíře z cirkusu uteklo v nočních hodinách a několik desítek minut běhalo ulicemi města.
23.05.2013 16:30 |

podobné články

VIDEO: V centru Prahy běhalo divoké prase. Policisté ho honili 2 hodiny. PODÍVEJTE se

 
Pražské ulice zažily v neděli dopoledne netradiční honičku. Strážníci pronásledovali přes půl metropole divoké prase, které přeplavalo Vltavu, rozbilo výlohu pětihvězdičkového hotelu, ohrožovalo chodce a zranilo jednoho z městských policistů. Po dvou hodinách běhu a třech uspávacích injekcích se podařilo zvíře zklidnit a odchytit.
15.07.2013 16:35 |

podobné články

Nechala čtyřletého syna hrát si na ulici! Mokrý od sněhu pobíhal mezi auty!

 
Matka z Novojičínska nechala čtyřletého syna víc než půl hodiny samotného na frekventované ulici v Novém Jičíně. Dítě běhalo po cestě, vbíhalo mezi auta. Navíc bylo v chladném počasí promočené. Soud už na žádost pracovníků sociálního odboru třiatřicetileté ženě potomka odebral, i kvůli jejím dřívějším pochybením.
13.02.2015 12:00 |

podobné články

Neskutečný případ týrání zvířat: Vietnamská holčička našla svého pejska upečeného na tržišti! Zastaví je proboha někdo?

 
Na vietnamských sociálních sítích se řetězovou reakcí rozšířila fotografie pětileté holčičky, která brečí při pohledu na upečené zvíře, které ještě před několika dny běhalo u ní doma jako domácí mazlíček.
31.03.2015 16:36 |

podobné články

Trocha nostalgie neuškodí: 5 věcí, které jste nevěděli o seriálu Pobřežní hlídka!

 
V Pobřežní hlídce se v polovině seriálu běhalo po pláži a v té další půlce se řešily povrchní vztahy a milostné trable hlavních hrdinů. Zápletka vlastně žádná, ale to vůbec nevadilo! Hlavně že tam bylo dost spoře oděných žen a urostlých mužů. Seriál se sice přestal natáčet už před lety, ale všichni na něj rádi vzpomínáme. Co jste ale během sledování nepostřehli?
20.06.2016 08:05 |

podobné články

VIDEO: Dítě běhalo mezi stříkačkami. Matku se synem vyhodili z ubytovny, šli spát do opuštěného domu

 
V otřesných podmínkách měla přespat matka i se svým malým synem. Tu podle jejích slov i s dítětem vyhodili z ubytovny kvůli nezaplacení podnájmu, a tak si našla »teplé místečko« v opuštěném domě pod Nuselským mostem.
13.12.2017 15:20 |

podobné články