Článek

Na pražském policejním ředitelství hoří barikády kvůli krádežím benzinu! Kriminalisté chytili kolegu, neuvěříte, jak byl potrestán!

 
Na pražském policejním ředitelství v "Kongresovce" zuří válka mezi kriminalisty a jejich vedením a tiskovým odborem. Jak jinak nazvat situaci, kdy kolegové chytí policistu při opakované krádeži benzinu, a následně zjistí, že jejich podnět oddělení vnitřní kontroly spíše neřeší, než řeší, a když poprosí o pomoc média, dostanou se ta sama do střetu s tiskovým mluvčím a musejí se obracet na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
10.05.2015 15:45 |

podobné články

Podobné články

Exkluzivně: Na Primě hoří barikády! Šéfku zpráv žaluje vyhozený redaktor a na zprávy z kamionu se nikdo nedíval!

 
Uvnitř TV Prima už zase hoří barikády. Pozná se to tak, že nám píší novináři od konkurence, že by rádi něco psali, ale nemohou. A když se k tomu ještě přidá fiasko s kamionem, ze kterého jdou vysílat zprávy jen pro neslyšící, už nás nemohlo nic zastavit. Snad jen to, že autor textu pracuje souběžně externě v sekci zpravodajství TV Nova a je tedy jasně zaujatý, ale nejen že tento článek nechtěl napsat nikdo jiný v redakci, on ho nechtěl napsat nikdo jiný v oboru, a když chtěl, tak nemohl, takže nebylo zbytí.
12.08.2014 18:40 |

podobné články

Rodinný gang v Praze: Takhle ke krádežím využívali své děti

 
Kriminalisté zadrželi romský rodinný gang zlodějů, který ke krádežím v obchodech využíval děti. Ty měly za úkol odlákat prodavače, zatímco jejich příbuzní v klidu brali, co jim nepatřilo.
16.08.2012 17:40 |

podobné články

Sasko kontroluje auta u hranic s ČR kvůli krádežím

 
Téměř tisíc policistů se zapojilo v noci na pátek do rozsáhlé kontrolní akce na silnicích a dálnicích v Sasku. Podle německého ministra vnitra Thomase de Maiziéra byla součástí boje proti organizovaným krádežím aut.
25.06.2010 16:40 |

podobné články

Nagyová byla na opačné straně barikády, tvrdí exposlanec Tluchoř

 
Bývalý šéf poslanců ODS Petr Tluchoř, který byl v létě zatčen kvůli údajnému přijetí „trafiky” výměnou za složení mandátu, trvá na tom, že se ničeho nezákonného nedopustil. Na adresu bývalé šéfky premiérova kabinetu Jany Nagyové uvedl v rozhovoru pro Právo, že jejich vztah byl chladný. Nagyová podle něj stála na opačné straně barikády než on.
06.11.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1542 článků) , Petr Tluchoř (558 článků) , Jana Nagyová (1535 článků)

Kdo šéfuje policejním pyrotechnikům? Tomu neuvěříte

 
Policejním pyrotechnikům šéfují lidé, kteří nemají v oboru vzdělání ani praxi. Jejich ředitel Michal Dlouhý je v odborných kruzích znám především jako znalec policejní historie či autor knih o četnících. Podílel se také na seriálu Četnické humoresky. Informuje o tom server Lidovky.cz s tím, že Dlouhého náměstek Miloslav Žán kromě práce na policejním prezidiu sedm let šéfoval odboru Útvaru speciálních činností služby kriminální policie a vyšetřování. Je také odborníkem na ochranu svědků. Ani jeden z nich nemá žádnou pyrotechnickou praxi.
25.04.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (148 článků)

V Praze se znovu bojovalo o barikády

 
V Praze i na mnoha dalších místech si lidé v neděli připomínali konec bojů druhé světové války. Na pražském Žižkově vyrostly barikády a nadšenci z klubů vojenské historie předvedli ukázku bojů povstalců s německými jednotkami.
09.05.2015 15:55 |

podobné články

Policista výměnou za heroin a pervitin naváděl narkomany ke krádežím

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila pražského policistu, který podle ní výměnou za drogy nebo peníze naváděl drogově závislého k trestné činnosti, například krádežím. Inspekce stíhá také další dva lidi, informovala dnes její mluvčí Radka Sandorová.
05.06.2013 13:45 |

podobné články

Drzá zlodějka: Kradla věci z kabelek jen pár centimetrů od obětí

 
Velice fikanou zlodějku nedávno chytili pražští kriminalisté. Ta si ke krádežím vybírala rušná místa jako kavárny a restaurace, kde využila vždy nestřežené chvíle a zkušeně během několika minut vykradla tašku oběti, která seděla v dosahu několika málo centimetrů. Po sedmadvacetileté ženě šla policie už od března letošního roku, za tu dobu stihla okrást minimálně 15 lidí a způsobit tak škodu zhruba půl milionu korun.
15.08.2016 06:35 |

podobné články

Hongkongská policie začala rozebírat barikády demonstrantů

 
Stovky čínských policistů začaly rozebírat protestní tábor prodemokratických aktivistů v Hongkongu. Barikády totiž zabíraly i hlavní dopravní tepnu města, kvůli blokování dopravy se na soud obrátila autobusová společnost a uspěla.
11.12.2014 08:45 |

podobné články

Studenti v USA zapálili ohně a šli na barikády. Kvůli Trumpovu poradci

 
Bouřlivý protest proběhl ve středu na Kalifornské univerzitě v Berkeley. Studenti ho namířili proti plánované přednášce šéfa konzervativního webu Breitbart News. Postavili barikády, zažehli ohně a odpalovali dělobuchy. Breitbart News donedávna řídil Steve Bannon, který podporuje prezidenta Donalda Trumpa a teď je jeho poradcem. Na univerzitě měl vystoupit jeho nástupce Milo Yiannopoulos. Vedení školy na Twitteru oznámilo, že Yiannopoulosovo vystoupení bylo zrušeno a škola uzamčena.
02.02.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3657 článků)

Smetka (Svobodní): Regulace ceny benzínu? Radši snižte daně

 
Ministerstvo financí připustilo regulaci ceny benzínu a nafty, pokud jejich výše překročí 40 Kč. Odmítá přitom jakýkoliv zásah do spotřební daně z benzínu a nafty.
30.05.2012 06:45 |

podobné články

Propad v cenách benzinu a nafty: Tankujeme nejlevněji od začátku roku

 
Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdnu dále zlevňovaly, a dostaly se tak na nejnižší ceny od začátku roku. Průměrné ceny benzinu i nafty klesly do středy shodně o 25 haléřů na 30,79 koruny za litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 a 29,86 koruny za litr nafty. Vyplývá to z údajů firmy CCS, která ceny sleduje.
11.05.2017 08:25 |

podobné články

Vnitro zruší sedm ředitelství cizinecké policie

 
Ministerstvo vnitra zruší od 1. ledna příštího roku sedm oblastních ředitelství cizinecké policie. Místo nich vznikne na každém krajském policejním ředitelství odbor cizinecké policie, který bude zajišťovat většinu agendy.
05.10.2010 20:00 |

podobné články

Vnitro od Nového roku zruší oblastní ředitelství cizinecké policie, rozhodl John

 
Ministerstvo vnitra zruší k 1. lednu příštího roku sedm oblastních ředitelství cizinecké policie. Místo nich vznikne na každém krajském policejním ředitelství odbor cizinecké policie, který bude zajišťovat většinu agendy, již nyní vykonává cizinecká policie. Současně bude zrušeno 682 a převedeno 696 tabulkových míst. Úspory mají ročně činit skoro 219 miliónů korun.
05.10.2010 20:20 |

podobné články

Pražané v rekonstrukci opět hájili barikády proti Němcům

 
Občané hlavního města v pátek odpoledne opět hájili barikády proti německým okupantům. Formou rekonstrukce historických událostí si totiž poblíž gymnázia na Pražačce připomněli atmosféru bojů Pražského povstání z května 1945. Akce nazvaná Barikáda 2010 se na Žižkově konala u příležitosti oslav konce druhé světové války.
07.05.2010 20:20 |

podobné články

Schwarzenberg je celý život na jiné straně barikády, tvrdí Klaus

 
Prezident Václav Klaus se obává, že ministr zahraničí Karel Schwarzenberg nebude prosazovat dodatek, který si hlava státu vymínila při podpisu Lisabonské smlouvy. Podle Klause je Schwarzenberg celoživotně "na jiné straně barikády".
29.09.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9028 článků) , Karel Schwarzenberg (3715 článků)

Na Rathově blogu visí: Do ulic, na barikády

 
Poslanec David Rath obviněný z korupce na svém webu zveřejnil komentář k návrhu zákona o vyrovnání státu s církvemi. Uvádí, že vláda chce lidem ukrást přibližně 140 miliard v době, kdy klesá životní úroveň a Česká republika chudne. Rath nabádá občany, aby si to nenechali líbit a vydali se do ulic či na barikády.
14.06.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

Na Rathově blogu visí: Do ulic, na barikády

 
Poslanec David Rath obviněný z korupce na svém webu zveřejnil komentář k návrhu zákona o vyrovnání státu s církvemi. Uvádí, že vláda chce lidem ukrást přibližně 140 miliard v době, kdy klesá životní úroveň a Česká republika chudne. Rath nabádá občany, aby si to nenechali líbit a vydali se do ulic či na barikády.
14.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

Topolánek očima Františky: V tomhle chce na barikády?

 
Starý Topol už jinak neporoste, chce se konstatovat na adresu outfitu expremiéra Mirka Topolánka (57). „Pokud o to Klaus bude stát, půjdu s ním třeba i na barikády,“ řekl nedávno. Tak takhle by tam asi jít mohl.
04.09.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2141 článků)