Článek

Na Obamu byla podána žaloba. Dopustil se prý tohoto těžkého přečinu

 
Americký prezident Barack Obama možná půjde na konci svého prezidentského období přes soud. Žalobu na něj podal armádní kapitán Nathan Michael Smith, který jej obviňuje z porušení prezidentské přísahy.
08.05.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků) , Michael Smith (6 článků) , Michael Smith (6 článků) , Michael Smith (6 článků)
Podobné články

Kriminalisté obvinili pachatele krádeží z Nového Sedla

 
Sokolovští kriminalisté sdělili obvinění: 22letému muži z Karlovarska z přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Poškození cizí věci 22letému muži ze Sokolovska z přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Podílnictví 27letému muži ze Sokolovska z přečinů krádeže a Porušování domovní svobody 35letému muži ze Sokolovska přečinu krádeže
24.10.2014 01:50 |

podobné články

Policistům se podařilo objasnit celkem 8 případů vloupání

 
V souvislosti se šesti případy vloupání, kterými se policisté od listopadu loňského roku zabývali, zahájil počátkem února letošního roku policejní komisař trestní stíhání 27letého muže z Přimdy, kterého obvinil ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže, z pokračujícího přečinu porušování domovní svobody a z pokračujícího přečinu poškození cizí věci. Trestní stíhání ale ke konci února rozšířil o další dva případy, z jejichž spáchání tohoto muže obvinil také.
05.03.2014 23:00 |

podobné články

Policisté v Karviné dopadli pachatele vloupání do garáží

 
Policejní komisař zahájil trestní stíhání proti 20letému mladíkovi z Bohumína. Viní ho ze spáchání pokračujícího přečinu krádež, dále přečinu krádež ve spolupachatelství a pokračujícího přečinu poškození cizí věci.
06.03.2014 17:10 |

podobné články

Policisté na Pelhřimovsku obvinili muže z distribuce pervitinu a z krádeží

 
Pelhřimovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaatřicetiletého muže z Pelhřimova pro majetkovou a drogovou trestnou činnost. Vyšetřovatel mu sdělil obvinění ze zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými psychotropními látkami a s jedy, z přečinu krádeže, přečinu poškození cizí věci a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Muž je obviněn z toho, že v průběhu měsíce května a na počátku července letošního roku v Pelhřimově nejméně v jednom případě prodal další osobě pervitin a v jednom případě pervitin daroval. V dalším případě pak prodej drogy jiné osobě nabízel.
30.07.2014 23:15 |

podobné články

Zdrogovaný řidič srazil cyklistu, od nehody ujel, znovu naboural o kus dál

 
Komisař kriminální policie v Karlových Varech zahájil trestní stíhání 22 letého muže z Jáchymova jako obviněného ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, přečinu podílnictví a neoprávněného užívání cizí věci.
20.07.2014 10:55 |

podobné články

Kriminalisté objasnili vloupání do čtyř domů

 
Jihlavští kriminalisté dopadli muže, který se vloupal do čtyř domů, a to na Telčsku a Třebíčsku. Pachatelem je opakovaně soudně trestaný recidivista. Policejní komisař zahájil trestní stíhání třiapadesátiletého muže z Třebíčska, který byl obviněn ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. „Jedná se o muže, který byl v minulosti již patnáctkrát soudně trestán zejména za majetkovou trestnou činnost. Naposledy byl odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody vloni v lednu a z výkonu trestu byl propuštěn v polovině letošního února,“ řekl por. Bc. Radim Novák, DiS., komisař oddělení obecné kriminality s tím, že po dvou dnech co muž opustil věznici, se už opět dopouštěl dalších krádeží. Během druhé poloviny února se vloupal nejméně do tří domů v obci Krasonice a jednoho domu v obci Babice. Policisté ale v současné době prověřují podezření, že se muž dopustil na Třebíčsku ještě dalších krádeží vloupáním.
04.03.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Novák (23 článků)

Spolek na ochranu práv občanů Plzeň: Žaloba na vládu

 
I. Za korupční manýry byla podána soudní žaloba na vládu ČR, kdy je vymáháno odškodné za škodu způsobenou vládou jako celku, jmenovitě pak předsedou vlády B. Sobotkou, místopředsedou Babišem, jeho černobílým koněm Pelikánem, ministry Diensbierem a Marksovou. Text žaloby je připojen níže.
03.06.2017 17:35 |

podobné články

Pojišťovna léčbu roztroušené sklerózy zaplatí, pacienti hrozili soudem

 
Historicky první žaloba, kterou se pacienti s roztroušenou sklerózou chtěli domoci biologické léčby, se prozatím odkládá. V pátek to řekl právní zástupce pacientů. Krajská zdravotní a.s., na kterou měla být žaloba podána, se podle svého mluvčího v pátek dohodla s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, že 34 lidem s roztroušenou sklerózou z čekací listiny léčbu uhradí. Pokud by léčbu nedostali, bude právník postupovat podle původního plánu.
20.01.2012 13:25 |

podobné články

Okamura podepíše žalobu na Klause pro velezradu kvůli amnestii

 
Ústavní žalobu na prezidenta Václava Klause pro velezradu hodlá v pondělí podepsat senátor Tomio Okamura. Informoval o tom dnes s tím, že žaloba, kterou připravili právní experti, v několika bodech shrnuje nekonání, nečinnost a bojkotování českého ústavního pořádku z Klausovy strany. Jedním z bodů žaloby je samozřejmě amnestie, dodal Okamura. Aby mohla být žaloba podána, musí se připojit třetina senátorů. 
15.02.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Tomio Okamura (2064 článků)

Okamura žaluje Klause. Připojil se k žalobě na velezradu

 
Ústavní žalobu na prezidenta Václava Klause pro velezradu hodlá v pondělí podepsat senátor Tomio Okamura. Informoval o tom dnes ČTK s tím, že žaloba, kterou připravili právní experti, v několika bodech shrnuje nekonání, nečinnost a bojkotování českého ústavního pořádku z Klausovy strany. Jedním z bodů žaloby je samozřejmě amnestie, dodal Okamura. Aby mohla být žaloba podána, musí se připojit třetina senátorů.
15.02.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Tomio Okamura (2064 článků)

Rozvoral (SPD): Žaloba na ČR ohledně uprchlických kvót je skutečností – suverenita tím slábne

 
To, že je suverenita Česká republiky čím dál tím více slabší je faktem. Důkazem toho je žaloba Evropské komise proti ČR, Maďarsku a Polsku kvůli kvótám podaná minulý čtvrtek k Soudnímu dvoru EU.
08.01.2018 12:20 |

podobné články

Nespokojení Francouzi chtějí za prezidenta Obamu. Má prý nejlepší životopis

 
Skupina Francouzů nespokojených s kandidáty pro nadcházející prezidentské volby vyzývá ke kandidatuře amerického exprezidenta Baracka Obamu. Iniciativa Obama17 už sbírá podpisy v internetové petici. Jejím cílem je získat milion příznivců, kteří Obamu přesvědčí k účasti ve francouzském prezidentském klání.
23.02.2017 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků)

Mladík se v Liberci pokusil vloupat do tří vozidel, zadrželi ho policisté

 
V těchto dnech policisté z Obvodního oddělení Liberec – Vratislavice sdělili ve zkráceném přípravném trestním řízení podezření 20letému mladíkovi z Liberecka ze spáchání přečinu krádeže ve stádiu pokusu a dále ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Mladík se pokusil 19. ledna tohoto roku v noční době vniknout celkem do tří osobních motorových vozidel zaparkovaných v ulici U Sila ve Vratislavicích nad Nisou.
25.02.2014 14:45 |

podobné články

Obama a jeho gang. Okolí Donalda Trumpa vyhrabalo zajímavost na Baracka Obamu, týká se Ruska

 
Zatímco drtivá většina amerických mainstreamových médií každý den útočí na Donalda Trumpa a Baracka Obamu líčí v těch nejlepších barvách, v případě serveru Breitbart News je tomu přesně naopak. Obzvlášť v posledních dnech palba serveru Trumpova poradce Steva Bannona na Obamu zesílila.
07.03.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3856 článků) , Barack Obama (2413 článků)

Kandidátka Koalice SPD a SPO v Olomouckém kraji byla podána

 
Společná kandidátka Koalice hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura a Strany Práv Občanů pro volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje byla podána. Lídrem kandidátky je poslanec Ing. Radim Fiala a společnou prioritou programu koalice budou celostátní témata jako zastavení diktátu EU, zastavení nelegální imigrace, podpora přímo zvoleného prezidenta nebo zrušení poplatků ČT pro seniory.
29.07.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (249 článků) , Radim Fiala (249 článků) , Tomio Okamura (2064 článků)

STAN Zlínsko: Kandidátní listina byla podána na krajský úřad

 
V pátek 29. července byla podána kandidátka Starostů a nezávislých na Krajský úřad ve Zlíně.
30.07.2016 20:25 |

podobné články

Donald Trump kritizoval Obamu za „další strašlivé rozhodnutí“. A hned se mu to vrátilo

 
Americký republikánský prezident Donald Trump se dnes na svém twitterovém účtu dopustil chyby, když obvinil svého demokratického předchůdce Baracka Obamu z toho, že propustil z věznice Guantánamo na Kubě 122 lidí. Ti se měli později zapojit do teroristických či povstaleckých aktivit. Píše o tom server HuffingtonPost.com.
07.03.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3856 článků) , Barack Obama (2413 článků)

Válka mezi vládou a kraji. Nečas odvolal Palase z dozorčí rady ČD

 
Palase z rady ČD odvolal premiér prý proto, aby kraje nezískávaly informace, které by mohly uplatnit v případném soudním sporu s vládou o dotace pro regionální železniční dopravu. Předseda Asociace krajů Michal Hašek (ČSSD) k tomu říká, že se vláda o výsledek tohoto střetu bojí a to ještě nebyla jakákoli žaloba podána.
06.10.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2331 článků)

Muž, který prorazil vrata věznice Bory: Naměřili mu 2,28 promile!

 
Muž (48), který se ve středu večer proboural do věznice v Plzni na Borech, byl opilý. Podle policie měl 2,28 promile alkoholu v krvi. Včera byl obviněn z násilí proti orgánu veřejné moci, přečinu poškození cizí věci a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
08.10.2011 12:00 |

podobné články