Na MS vodních slalomářů v Praze bude absolutní světová špička

Absolutní česká i světová špička včetně olympijských vítězů a úřadujících mistrů světa bude příští týden závodit v Praze na světovém šampionátu ve vodním slalomu. Akce, kterou vážně ohrozily jarní povodně, je připravena a uskuteční se příští týden od čtvrtka do neděle. Organizátoři dnes zveřejnili přihlášky, které poslalo 367 vodních slalomářů z 52 zemí.
04.09.2013 11:10 |

Kanoistka Hošková získala na MS vodních slalomářů zlato

Kanoistka Kateřina Hošková vybojovala v neděli na mistrovství světa vodních slalomářů ve slovenském Čunovu zlatou medaili.
11.09.2011 16:35 |

Tejc: Sobotka získal absolutní moc i absolutní odpovědnost

Současný sjezd sociální demokracie by mohl být novým začátkem mé kariéry, míní Jeroným Tejc, který v pátek i přes odpor předsedy strany a premiéra Bohuslava Sobotky získal mezi delegáty značnou podporu. Sobotka, který má ve vedení strany přesně ty lidi, které si přál, podle Tejce na sjezdu získal absolutní moc, ale i absolutní odpovědnost.
14.03.2015 12:40 |

Osobnosti: Jeroným Tejc (640 článků) , Bohuslav Sobotka (9326 článků)

Praha: Na SP vodních slalomářů se dnes pojedou tři finále

Tři čeští vodní slalomáři dnes nastoupí do semifinále závěrečného závodu Světového poháru v Praze-Troji s vizitkou vítězů kvalifikačních jízd. V těch byli v pátek nejrychlejší kanoista Stanislav Ježek, kajakář Vavřinec Hradilek i kanoistka Kateřina Hošková.
13.08.2011 08:40 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Stanislav Ježek (23 článků)

Gebas skončil v Troji třetí, Ježek zlomil pádlo a bavil diváky

Vítězslav Gebas skončil třetí mezi singlíři v závodě Světového poháru vodních slalomářů v Praze – Troji. Pátý muž z olympijských her v Londýně Stanislav Ježek zlomil pádlo, přesto se s tratí rval až do konce, i když vynechal dvě branky a zvládl jednoho eskymáka. Skončil poslední, desátý.
25.08.2012 14:00 |

Osobnosti: Stanislav Ježek (23 článků)

Hlídka kajakářů získala na MS vodních slalomářů zlato

Tým ve složení Vavřinec Hradilek, Ivan Pišvejc a Michal Buchtel porazil nečekaně kompletní světovou špičku.
12.09.2009 14:15 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků)

Hilgertová nepostoupila na ME vodních slalomářů do semifinále

Dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová nepostoupila na mistrovství Evropy ve španělském La Seu d´Urgell do semifinále závodu kajakářek, čtvrtfinálovou jízdou naopak úspěšně prošly další dvě Češky, Kateřina Kudějová a Irena Pavelková.
09.06.2011 16:30 |

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (36 článků)

Hlídka českých deblkanoistů vybojovala na ME vodních slalomářů dvě zlaté

Česká výprava na mistrovství Evropy ve vodním slalomu ve španělském La Seu de Urgell získala díky kajakářkám a deblkanoistům dvě zlaté medaile v závodech hlídek. V neděli šampionát vyvrcholí závody kajakářů, kanoistů a kanoistek.
11.06.2011 17:45 |

SP vodních slalomářů: Hilgertová i Koplík s Vrzáňem bez medaile

Hilgertová i Kropík s Vrzáněm skončili na sedmém místě.
26.06.2011 13:55 |

Slalomáři Ježek a Hilgert si ve Francii dojeli pro třetí místa

Kajakář Luboš Hilgert a kanoista Stanislav Ježek obsadili shodně třetí místo v druhém dílu Světového poháru vodních slalomářů ve francouzském L'Argentiére-la-Bessée.
02.07.2011 13:25 |

Kajakář Hradílek si zajistil účast v Londýně, Hilgertová je blízko šesté olympiádě

Kajakář Vavřinec Hradilek dojel druhý ve třetím nominačním závodě vodních slalomářů v Českých Budějovicích a díky předchozím dvěma vítězstvím si zajistil start na olympijských hrách v Londýně, v dalších kategoriích se rozhodne až v neděli.
21.04.2012 19:35 |

Máme první medaili: Kajakář Hradilek je stříbrný!

Kajakář Vavřinec Hradilek skončil druhý v olympijském závodě vodních slalomářů a získal v Londýně první medaili pro Českou republiku. Pětadvacetiletý reprezentant nestačil v životním závodě pouze na Itala Daniele Molmentiho.
01.08.2012 17:10 |

Bravo, Jéžo! Singlkanoista Ježek vyhrál úvodní závod Světového poháru

Singlkanoista Stanislav Ježek vyhrál úvodní závod Světového poháru vodních slalomářů v Cardiffu. Úspěch českých vodáků umocnil třetím místem Michal Jáně. Mezi ně se vklínil pouze Slovák Matěj Beňuš, který s Ježkem prohrál o pouhé tři setiny.
22.06.2013 14:00 |

23 let sbírali medaile, teď vodní slalomáři Volf se Štěpánkem končí

V neděli odjeli svůj poslední závod dva z nejlepších vodních slalomářů české historie. Dvojnásobní medailisté z olympiády Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem po 23 společných letech zakončili kariéru stříbrem na domácím světovém šampionátu.
16.09.2013 06:20 |

Osobnosti: Jaroslav Volf (14 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků)

Král s pádlem! Hradilek vládne kanoistům a vodním slalomářům

Kajakář Vavřinec Hradilek se podruhé za sebou stal nejúspěšnějším sportovcem Českého svazu kanoistů (ČSK) ve společné anketě rychlostních kanoistů a vodních slalomářů.
10.01.2014 06:55 |

Druhý závod SP vodních slalomářů se jede v Tacenu

Slovinský Tacen je druhou zastávkou letošního ročníku Světového poháru ve vodním slalomu a je třetí letošní možností, jak splnit nominační kritéria do druhé části sezony s vrcholem na mistrovství světa v září v Deep Creeku. To se týká čtyř českých lodí, které nebyly na nedávném mistrovství Evropy ve Vídni nebo při úvodním závodu Světového poháru v Londýně ve finálové desítce.
12.06.2014 17:50 |

Hradílek stříbro, Vávra bronz. Vodákům horké dny svědčí

Kajakář Vavřinec Hradilek navázal na předchozí triumf v Krakově druhým místem v Liptovském Mikuláši a upevnil si vedení ve Světovém poháru. Výbornou sezonu českých vodních slalomářů podtrhl Stanislav Ježek ziskem bronzu mezi kanoisty.
04.07.2015 17:36 |

Povodí Ohře: Nedělní orkán polámal stromy i podél vodních toků a nádrží

Orkán, který se prohnal přes naše území v neděli 29. října, vyvrátil a zlámal řadu stromů nejen v lesích, ale i podél vodních toků a vodních nádrží. V zasažených oblastech proto není v tuto chvíli bezpečno. Přesto, že vzniklou situaci řešíme, bude trvat řadu týdnů, než se s dopadem přírody vypořádáme.
02.11.2017 20:25 |

ON-LINE: Vše o vodních skútrech s předsedou České asociace vodních skútrů

Hostem on-line rozhovoru na tn.cz byl Miroslav Dražil, předseda České sportovní asociace vodních skútrů.
23.07.2009 19:55 |

Vláda v demisi? Ministr dopravy odvolal šéfy silnic, vodních cest a drážního úřadu

Ministr dopravy v demisi Zdeněk Žák odvolal šéfa Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Davida Čermáka, šéfa Ředitelství vodních cest (ŘVC) Jana Skalického a ředitele Drážního úřadu Pavla Kodyma. Novým ředitelem ŘSD se má stát Pavel Kočica, ředitelství vodních cest povede Lubomír Fojtů a Drážní úřad Jiří Hanuš, řekl Žák České televizi.
01.10.2013 15:25 |

Osobnosti: Zdeněk Žák (142 článků) , Jiří Hanuš (8 článků) , Zdeněk Žák (142 článků) , Pavel Nový (356 článků) , Pavel Nový (255 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Skalický (38 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří David (90 článků) , Jan Hanuš (9 článků) , Jan Hanuš (9 článků) , Jan Čermák (71 článků) , Jiří Skalický (38 článků) , Jiří Žák (35 článků)