Článek

Na Ministerstvu vnitra se hovořilo o genderu a vyhlašovaly se výsledky soutěže Úřad roku „Půl na půl“

 
Rovné příležitosti. Tak se jmenovala konference, kterou ve čtvrtek 4. června 2015, pořádalo Ministerstvo vnitra.
05.06.2015 14:36 |

podobné články

Podobné články

O genderu, squattingu a migraci mluvit nebudeme. Mladý Stropnický má jiná témata pro voliče

 
Strana zelených si před volbami zakázala mluvit o třech tématech, která vyvolávají ve veřejnosti kontroverze – o squattingu, genderu a migraci. V rozhovoru pro server Aktuálně.cz to uvedl předseda Strany zelených Matěj Stropnický.
15.04.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (444 článků)

Stateční kluci Zachránili lidské životy:

 
Tohle jsou hrdinové! Na Staroměstské radnici v Praze se včera už po sedmé vyhlašovaly výsledky soutěže Dětský čin roku. Porota volila z 541 příběhů o hrdinství a statečnosti. Deník Aha! přináší dva nejsilnější příběhy se šťastným koncem.
02.12.2011 12:05 |

podobné články

Antimonopolní úřad zrušil Ťokovu zakázku na poradenství o mýtném

 
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil kontroverzní zakázku ministerstva dopravy na poradenství při přípravě veřejné soutěže na výběr provozovatele mýtného systému po skončení letošního roku. Informaci serveru Týden.cz ČTK potvrdil mluvčí ÚOHS Martin Švanda. Zakázku za 52 milionů korun zadal začátkem loňského října ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) bez soutěže společnosti Deloitte. V zatím nepravomocném rozhodnutí úřad ministerstvu nařídil zaplatit pokutu 250.000 korun.
07.01.2016 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (115 článků) , Daniel Martin (116 článků) , Daniel Martin (53 článků)

EPT Awards: Češi nejlepší!

 
Po ukončení šesté série European Poker Tour se opět vyhlašovaly výsledky již obligátní soutěže EPT awards, přičemž Češi zásluhou Škampy a Kabrhela skončili v žebříčku zemí na skvělém prvním místě!
05.05.2010 16:50 |

podobné články

Bílá nesměla na Slavíkovi zpívat, přesto zvítězila

 
Zpěvačka Lucie Bílá sice kvůli účinkování v porotě konkurenční primácké soutěže nesměla vystoupit na pódiu ve Státní opeře Praha, kde se vyhlašovaly výsledky Český slavík Mattoni, přesto si ale odnesla v pořadí třinácté ocenění.
28.11.2010 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků)

Na Ministerstvu vnitra se uskutečnil StratCom Summit

 
Ve dnech 15. až 19. května 2017 se na Ministerstvu vnitra uskutečnila konference věnující se hybridním hrozbám „StratCom Summit 2017“. Konferenci zaštítili premiér Bohuslav Sobotka a ministr vnitra Milan Chovanec. Na straně Ministerstva vnitra připravovalo konferenci Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Celkově se pětidenní konference zúčastnilo přes 330 účastníků z 27 zemí.
21.05.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Milan Chovanec (1384 článků)

MV: Další ročník soutěže Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem

 
Soutěž o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže organizuje Ministerstvo vnitra od roku 2007, letos tedy již posedmé. Jejím cílem je monitoring a podpora zavádění politiky rovnosti žen a mužů a principů gender mainstreamingu do práce úřadů veřejné správy v České republice. V letošním roce jsou partnery soutěže Alternativa 50+, o.p.s., a Fórum 50 %, o.p.s., mediálním partnerem je časopis Veřejná správa.
07.04.2013 07:50 |

podobné články

Že by Rusové chtěli být ctnostní a konzervativní? Vždyť se podle toho nechovají. Jen trápí ženy a homosexuály, píše akademik z USA

 
Marko Dumančić z Western Kentucky Univesity porovnává výsledky průzkumů veřejného mínění v oblasti genderu a sexuality s reálnou statistikou. Rusové chtějí být ctnostní, ale potratovost a rozvodovost zde prý patří k nejvyšším na světě.
08.09.2014 09:50 |

podobné články

Zvrácenost a záhuba. Nelituji svých slov o gayích. Mediální šikana. Islám je velká hrozba. Propaganda, že za vše může Putin. A Chovancův úřad… Poslankyně, která odešla z ČSSD, hovoří

 
ROZHOVOR Poslankyně Pavlína Nytrová, která nedávno vystoupila z ČSSD a vzbudila pozornost zmíněním souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, svých slov nelituje a občané jí vyjadřují podporu. Teorie genderu je podle ní zvrácenost, která podporuje záhubu společnosti. Islám považuje za velkou hrozbu. „Za komunistů jsme byli krmeni ruskou propagandou a vše na západ bylo špatné, dnes je dobré jen to, co jde ze západu a z Ameriky, a společnost je denně ujišťována o tom, že za vše může Vladimir Putin,“ říká.
13.01.2017 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků)

Bývalý náměstek Radka Johna opsal diplomku. Titul mu sebrali, na ministerstvu ale zůstává

 
Policejní akademie zrušila vysokoškolský diplom Františku Vaverovi. Muži, který stále zastává vysoký post na Ministerstvu vnitra a o kterém se hovořilo i v souvislosti s funkcí superúředníka. iDnes.cz má k dispozici usnesení, z něhož vyplývá, že diplomovou práci Vavery lze označit za plagiát a jeho jednání za nejhrubší případ porušení publikační etiky.
25.10.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Skandál Simony Krainové: Vyhodila Hanychovou!

 
PRAHA – Modelky Simona Krainová (36) a Agáta Hanychová (24) se umějí postarat o pořádný rozruch na večírku. Jen několik vteřin stačilo na to, aby Krainová nechala Hanychovou vyvést z klubu SaSaZu, kde se vyhlašovaly výsledky prestižní ankety Česká hvězda 2009.
23.05.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků) , Simona Krainová (1894 článků)

Ceny Anděl ovládl David Koller. Zemana označil za soudruha, prezidenta kritizovala i Dusilová

 
V pražském Hudebním divadle Karlín se vyhlašovaly výsledky 25. ročníku Cen Akademie populární hudby Anděl.
09.04.2016 18:50 |

podobné články

Ministerstvům práce a vnitra hrozila za chyby v zakázce pokuta 23 miliónů

 
Ministerstvu práce a sociálních věcí a ministerstvu vnitra hrozila za chyby v zakázce související se systémem výplaty sociálních dávek pokuta až do výše 23 miliónů korun. Vyplývá to z rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), které na svých stránkách zveřejnil Nadační fond proti korupci. Oba resorty nakonec dostaly pokutu pouze půl miliónu korun.
26.02.2013 11:30 |

podobné články

Výsledky soutěže Výrobní družstvo roku vyhlášeny

 
V rámci 24. valného shromáždění Svazu českých a moravských výrobních družstev, které se konalo v pondělí 22. června v Nymburku, byly vyhlášeny výsledky 4. ročníku soutěže Výrobní družstvo roku. První místo v kategorii družstev s nejlepšími ekonomickými výsledky obsadilo Dřevozpracující družstvo Lukavec. V kategorii družstev zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením se na první pozici umístilo výrobní družstvo Otava Písek.
23.06.2015 16:17 |

podobné články

Supermani na ministerstvu makali 21 hodin denně

 
Na ministerstvu školství zaměstnávali zřejmě neúnavné pracanty. Někteří z nich kromě těžké práce na ministerstvu zvládali ještě plný úvazek jinde jako vedlejšák. Největší rekordman, který na ministerstvu bral přes 80 tisíc, by dokonce musel pracovat 21 hodin denně, aby naplnil své úvazky.
20.01.2011 14:00 |

podobné články

Úřad práce ČR chyboval ve více než stomilionovém tendru

 
Úřad práce ČR chyboval ve více než stomilionovém tendru na zlepšení politiky zaměstnanosti v projektu Absolventi a praxe. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil výběr vítěze, Úřad práce musí nabídky firem posoudit znovu. Vyplývá to z informací na webu ÚOHS. Rozhodnutí je pravomocné, Úřad práce se proti němu neodvolal.
17.07.2013 10:35 |

podobné články

Úřad práce chyboval ve více než stomilionovém tendru

 
Úřad práce ČR chyboval ve více než stomilionovém tendru na zlepšení politiky zaměstnanosti v projektu Absolventi a praxe. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil výběr vítěze, Úřad práce musí nabídky firem posoudit znovu. ČTK to zjistila z webu ÚOHS. Rozhodnutí je pravomocné, Úřad práce se proti němu neodvolal. 
17.07.2013 10:45 |

podobné články

Jan Hrádek: MMR se snaží svá pochybení při zadávání veřejných zakázek zamést pod koberec

 
Minulé úterý ve svém rozhodnutí antimonopolní úřad (ÚOHS) zakázal Ministerstvu pro místní rozvoj (MMR) plnění smlouvy na úpravu Národního elektronického nástroje (NEN) a navíc ministerstvu udělil půlmilionovou pokutu. Antimonopolní úřad ve svém rozhodnutí obsahujícím 79 stránek kritizuje MMR, že jeho postup dosahuje nejzávažnějšího stupně intenzity porušení zákona nebo že došlo ke zcela flagrantni´mu vyloučeni´ hospodářské´ soutěže.
29.11.2016 08:25 |

podobné články

Zkaženost a obludnosti z USA a EU a naděje a světlo přicházející z Ruska. Aktivisté za lidská práva diskutovali...

 
REPORTÁŽ V pondělí proběhla debata pořádaná konzervativní Akcí D.O.S.T., která se týkala útoku západní nové levice proti rodině, její podpoře homosexualismu a šíření zvrácené sexuální morálky pro děti ve školkách a školách v rámci teorie genderu.
18.02.2015 12:36 |

podobné články