Článek

Na malého chlapečka spadl v Budějovicích na hřišti 80kilový kus prolézačky!

 
Těžké zranění utrpěl na dětském hřišti v Českých Budějovicích klouček (5). Více než osmdesát kilogramů těžká část ocelové prolézačky se na chlapce zřítila v pátek dopoledne.
13.03.2016 14:45 |

podobné články

Podobné články

Centimery od smrti! Na chlapečka (1) v kočárku spadl v Praze kus domu

 
Odpolední procházka maminky s kočárkem skončila opravdu nešťastně. Na teprve ročního chlapečka totiž spadl kus omítky, který se odloupl z domu v Milešovské ulici a dítě zranil.
01.10.2012 17:05 |

podobné články

Byl to hrozný šok, řekl muž z domku, na který spadl z nebe kus ledu

 
Střechu domu v Ohrazenicích na Třebíčsku prorazil ve čtvrtek večer kus ledu, který spadl z nebe. Kus byl velký 30 až 40 centimetrů. Po dopadu se roztříštil na několik částí. O události informovali v pátek meteorologové s tím, že šlo pravděpodobně o velmi vzácný případ, kdy se z letadla uvolní námraza.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

„Ti nahoře zkouší, co ještě vydržíme!“ V Českých Budějovicích protestovaly stovky lidí proti Ondráčkovi, Babišovi a Zemanovi

 
REPORTÁŽ Několik stovek lidí se v pondělí večer sešlo na náměstí Přemysla Otakara v Českých Budějovicích. Připojili se tak k akci s názvem „Ne Ondráčkovi do čela komise pro GIBS“. Demonstrovalo se v několika městech po celé České republice. V jižních Čechách byla svolána akce nejen v Českých Budějovicích, ale také v Písku. V Českých Budějovicích přišla na demonstraci i zpěvačka Naďa Válová, která minulý rok spolupracovala s Martou Kubišovou na nové nahrávce legendární Modlitby pro Martu.
05.03.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (396 článků) , Naďa Válová (2 články)

Zoufalá matka: Tělo mého syna ztratili jako kus hadru

 
Veliká tragédie potkala Hildegardu Šimáčkovou z Milínova na Klatovsku. V nemocnici v Českých Budějovicích porodila chlapečka, který ale brzy zemřel. Když chtěla svého mrtvého chlapečka pohřbít, zjistila, že jeho tělíčko zmizelo. Děťátko pohřební služba v nemocnici nenašla a žena neví, co se s tělíčkem stalo.
27.09.2010 17:40 |

podobné články

Tělíčko v nemocnici nenašla: Mé dítě ztratili jako kus hadru

 
Veliká tragédie potkala Hildegardu Šimáčkovou z Milínova na Klatovsku. V nemocnici v Českých Budějovicích porodila chlapečka, který ale brzy zemřel. Další rána zastihla nešťastnou ženu, když chtěla svého mrtvého chlapečka pohřbít. Děťátko totiž pohřební služba v nemocnici nenašla a žena doteď neví, co se s tělíčkem stalo.
29.09.2010 05:10 |

podobné články

Drama v dětském koutku: Hlavu dítěti (4) tahali z hračky ven hasiči!

 
Vyprostit chlapečka (4) ze zajetí prolézačky v dětském koutku museli hasiči v Železné Rudě na Klatovsku. Dítě protáhlo hlavu otvorem, zpátky už ale nemohlo.
28.02.2018 08:20 |

podobné články

Ariana a Raven: Můj autoritativní manžel se doma promění v malého chlapečka

 
Milá Ariano a Ravene, mám takový ,,menší" problém s manželem. On je takový typ člověka, který se chová autoritativně a agresivně jen v práci a k cizím lidem. Já jako jeho manželka znám svého miláčka z úplně jiné stránky - někdy mě pobaví představa, co by asi řekli jeho podřízení na to, jak se doma změní na... no, tak trochu až malého chlapečka.
19.05.2009 08:00 |

podobné články

Dva muži z Rumunska učili malého chlapečka pít pivo a kouřit cigarety „jako správného chlapa“

 
To je výchova! Dva muži z Rumunska mají v přístupu k dětem svérázný postoj. Jeden z nich natočil na video, jak spolu učí malého chlapečka pít pivo a kouřit cigarety.
20.10.2015 19:20 |

podobné články

Batole zneužili k vraždě ve jménu ISIS: Zastřelilo muže na dětském hřišti

 
Může mu být něco málo před dva roky. Stěží chodí, ale během několika okamžiků se z něho stane vrah. ISIS zneužil malého batolete ke své děsivé propagandě. Chlapečka teroristé donutili, aby na syrském dětském hřišti zastřelil zajatého vězně.
09.01.2017 11:10 |

podobné články

Výkřiky bolesti učitelé 3 hodiny ignorovali!

 
Malá Sophie (7) z Velké Británie si musela hodně protrpět. Zlomila si ruku na školním hřišti při pádu z prolézačky. Řekla tedy učitelkám, že ji to velmi bolí. Ty ji ale ignorovaly. Holčička tak musela čekat dlouhé tři hodiny, než si ji jako každý den vyzvedla maminka a odvezla ji do nemocnice.
01.12.2010 05:15 |

podobné články

"Miluju tě mami, uvidíme se později": Holčička (3) ale první den ve školce ZEMŘELA

 
Tříletá Lydia zemřela poté, co se na hřišti ve školce sklouzla na klouzačce a při tom se zamotala do lana z prolézačky. Zdrcená maminka viní z její tragické smrti učitelku.
22.01.2014 12:25 |

podobné články

V Peru se utrhl kus ledovce a spadl do jezera, vlna smetla několik lidí

 
Obrovský kus ledovce, který se odtrhl a spadl do jezera v peruánských Andách, vyvolal mohutnou přívalovou vlnu. Voda smetla a zranila nejméně pět osob a zaplavila několik desítek domů.
13.04.2010 04:45 |

podobné články

Z nebe spadl kus ledu, prorazil střechu a dopadl vedle dětské postýlky

 
Velký kus ledu spadl z bezmračné oblohy ve čtvrtek večer na dům v Ohrazenicích na Třebíčsku, prorazil střechu a dopadl dva metry od dětské postýlky. Nejspíše šlo o námrazu z letadla, letícího z Polska, informoval v pátek meteorolog Petr Dvořák.
19.11.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (555 článků) , Petr Dvořák (550 článků)

Ještě teď tomu nevěřím, řekl muž z domku, na který spadl z nebe kus ledu

 
Střechu domu v Ohrazenicích na Třebíčsku prorazil ve čtvrtek večer kus ledu, který spadl z nebe. Po dopadu se roztříštil na několik částí. O události informovali v pátek meteorologové s tím, že šlo pravděpodobně o velmi vzácný případ, kdy se z letadla uvolní námraza.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Z nebe spadl ledový balvan a prorazil střechu domu na Třebíčsku

 
Střechu domu v Ohrazenicích na Třebíčsku prorazil ve čtvrtek večer kus ledu, který spadl z nebe. Kus byl velký 30 až 40 centimetrů. Po dopadu se roztříštil na několik částí. O události informovali v pátek meteorologové s tím, že šlo pravděpodobně o velmi vzácný případ, kdy se z letadla uvolní námraza.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Velký kus ledovce spadl nebezpečně blízko výletní lodě plné turistů

 
Zatímco skupinka turistů v pátek na výletní lodi ve fjordu Tracy Arm na Aljašce obdivovala ledovec, odloupl se z něj asi 60metrový kus ledu. Spadl do vody a způsobil vlnu, která nebezpečně rozhoupala loď. Jeden z turistů odlomení kry natáčel. Ve chvíli, kdy se velká vlna blížila k lodi, už ale kameru raději vypnul.
09.08.2011 17:25 |

podobné články

Kus LEDU SPADL ze střechy a TĚŽCE ZRANIL DÍTĚ! Spolumajitel domu za to DOSTAL PODMÍNKU!

 
Za kus ledu, který letos v únoru spadl v Ostravě ze střechy domu, a který vážně poranil pětiletou dívku, dostal spolumajitel domu Tomáš Klos jeden rok vězení s podmíněným odkladem na 18 měsíců. Jeho manželku zprostil okresní soud obvinění.
09.09.2011 16:50 |

podobné články

Do Seattlu spadl kus boeingu!

 
Takto si poklidné ráno obyvatelé předměstí Seattlu určitě nepředstavovali. Přímo na jejich ulici spadl kus boeingu! Kryt dvířek na podvozku o velikosti ledničky odpadl z prolétávajícího Boeingu 767. Dopadl přímo na ulici a je takřka zázrak, že nikoho nezranil.
11.09.2012 12:05 |

podobné články

Kus ledu spadl ze střechy přímo do kočárku. Byl v něm 2letý chlapec

 
Na dvouletého chlapce spadl dnes dopoledne asi 40centimetrový kus ledu v centru Náchoda. Dítě převezla sanitka do místní nemocnice.
15.02.2013 19:30 |

podobné články