Článek

Na Kolínsku sjelo auto do rybníka: Zraněnou ženu odvezl vrtulník

 
Na Kolínsku sjelo v neděli do rybníka auto se třemi lidmi. Dva dokázali sami vyplavat, jedna žena musela být vyproštěna a záchranáři ji na místě resuscitovali. Do nemocnice ji pak přepravil vrtulník.
17.04.2016 22:15 |

podobné články

Podobné články

Auto s posádkou sjelo na Benešovsku do rybníka

 
V Děkanovicích na Benešovsku v sobotu spadlo osobní auto se třemi cestujícími do rybníka. Jednomu člověku se podařilo vyplavat, zbylí dva pasažéři byli po vytažení na břeh v bezvědomí a museli je oživovat záchranáři. Po ošetření skončili v nemocnici, sdělila Nina Seyčková z tiskového oddělení středočeské záchranné služby.
27.10.2012 18:45 |

podobné články

Muž na Kutnohorsku chytal ryby, nakonec museli hasiči z rybníka vylovit jeho auto!

 
Ke kuriózní dopravní nehodě vyjížděli v pondělí odpoledne hasiči na Kutnohorsku. Tamnímu rybáři sjelo při rybolovu auto do rybníka.
19.11.2013 14:46 |

podobné články

Cyklistu srazilo na Kolínsku auto

 
Auto u Krakovan na Kolínsku srazilo před 19. hodinou cyklistu, pro těžce zraněného muže letěl vrtulník.
19.03.2011 20:30 |

podobné články

Na Kolínsku hořelo pole: Na místo vyjely desítky hasičů, pomáhal i vrtulník

 
Nedaleko Českého Brodu na Kolínsku, mezi obcemi Bylany a Liblice, hořelo od 14:00 pole o rozloze zhruba 15 hektarů. Oheň se kolem 15:15 přestal šířit, hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu ze čtyř možných. Podle mluvčího hasičů Ladislava Holomčíka pomáhal oheň ze vzduchu hasit i vrtulník. V 18:00 se hasičům podařilo požár uhasit, oheň způsobil škodu za 700.000 korun.
02.08.2017 16:25 |

podobné články

Žena z Chebska si popálila obličej, doma jí vybouchla propan-butanová lahev

 
Výbuch propan-butanové lahve popálil dopoledne v Plesné na Chebsku 68letou ženu. Přivolaný vrtulník odvezl zraněnou ženu na popáleninovou kliniku do Vinohradské nemocnice.
19.11.2016 13:00 |

podobné články

Luxusní porsche sjelo do rybníku: Když ho vytáhli, řidič nastartoval a odjel

 
Majitel luxusního stříbrného vozu Porsche Cayenne S zaparkoval na břehu rybníka ve Skiareálu Lipno. Když z vozu vystoupil, auto sklouzlo do rybníka. Vyprostit ho museli hasiči. Pak ale řidič do auta, které mělo potopený čumák ve vodě, nasedl, bez problému nastartoval, hasičům poděkoval a odjel.
20.02.2015 13:05 |

podobné články

Neštěstí na svatbě: Pro zraněnou nevěstu letěl vrtulník!

 
VIDEO ZE ZÁCHRANNÉ AKCE: Měl to být jejich nejšťastnější den v životě, jenže skončil tragicky. Jen několik chvil poté, co si snoubenci řekli ano, propadl se dřevěný mostek se sedmi svatebčany do třímetrového příkopu. Zranili se čtyři lidé, nejhůř dopadla nevěsta, kterou odvezl vrtulník s pochroumanou páteří.
08.07.2010 14:01 |

podobné články

Turista se na Šumavě ZŘÍTIL ZE SKÁLY! Vrtulník ho odvezl se ZRANĚNOU PÁTEŘÍ

 
Vrtulník letecké záchranné služby transportoval ve čtvrtek do plzeňské fakultní nemocnice šestapadesátiletého turistu ze Šumavy, který se tam v Povydří zřítil ze skály z výšky několika metrů na záda a poranil si páteř. Mediafax o zásahu záchranářů informoval šéf Horské služby Michal Janďura.
28.07.2011 14:40 |

podobné články

Při nehodě dvou aut se zranilo osm lidí

 
Osm lidí se zranilo v sobotu večer při srážce dvou aut u Vrbčan na Kolínsku. Těžce zraněnou ženu vrtulník převezl do Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze-Krči.
24.01.2010 08:55 |

podobné články

TĚŽKÉ ZRANĚNÍ! Olympijskou šampionku Samkovou odvezl ze svahu vrtulník

 
Olympijská vítězka Eva Samková se zranila po pádu v dopoledním tréninku na dnešní závod Světového poháru ve snowboardkrosu ve švýcarském Veysonnaz. Po jednom ze skoků upadla, vážně si zlomila kotník, vyhodila rameno a má otřes mozku. Na další vyšetření do nemocnice ji odvezl vrtulník.
11.03.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (87 článků)

Snowboardistka Eva Samková: Vážné zranění! Odvezl ji vrtulník do nemocnice

 
Olympijská vítězka Eva Samková se zranila po pádu v dopoledním tréninku na dnešní závod Světového poháru ve snowboardcrossu ve švýcarském Veysonnaz. Po jednom ze skoků upadla, vážně si poranila kotník, vyhodila rameno a má otřes mozku. Na další vyšetření do nemocnice ji odvezl vrtulník.
11.03.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (87 článků)

Snowboardistka Samková: Vážné zranění! Odvezl ji vrtulník do nemocnice

 
Olympijská vítězka Eva Samková se zranila při pádu v dopoledním tréninku na dnešní závod Světového poháru ve snowboardcrossu ve švýcarském Veysonnaz. Po jednom ze skoků upadla, zlomila si levý kotník, vyhodila rameno a má lehčí otřes mozku. Na vyšetření do nemocnice ji odvezl vrtulník, nyní se řeší její převoz do České republiky.
11.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (87 článků)

Němka vyhrála glóbus. Přestože se ve sjezdu rozbila a odvezl ji vrtulník

 
Malý křišťálový glóbus za sjezd získala Němka Maria Höflová-Rieschová, i když závod ve finále Světového poháru v Lenzerheide vůbec nedokončila. Trojnásobná olympijská vítězka měla těžký pád, po němž skončila v ochranných sítích. Vrtulník ji odvezl do nemocnice, takže si ani nestihla dojít pro trofej.
12.03.2014 16:50 |

podobné články

Batole se na Plzeňsku opařilo horkou kávou: Vrtulník ho odvezl na popáleninové centrum v Praze

 
Poplach měli dnes záchranáři z Plzně. Důvodem bylo malé batole, které se opařilo horkou kávou. Vrtulník letecké záchranky odvezl dítě do nemocnice.
27.04.2017 22:35 |

podobné články

Z motokrosové dráhy odvezl mladíka vrtulník. Těžce se zranil při nehodě čtyřkolky

 
Těžké zranění utrpěl mladík na motokrosovém okruhu ve Stříbře na Tachovsku. Havaroval se čtyřkolkou a vrtulník ho odvezl do nemocnice v Plzni.
06.07.2017 15:00 |

podobné články

VÁŽNÁ NEHODA! Auto sjelo z mostu, zasahuje vrtulník!

 
K dramatické nehodě došlo ve čtvrtek na Jesenicku. Auto spadlo z mostu, na místě zasahuje vrtulník.
12.05.2011 12:55 |

podobné články

U Holešova se srazila tři auta, zraněnou ženu transportoval vrtulník

 
Mladou ženu museli po nehodě tří aut z fiatu vystříhat hasiči. Do nemocnice ji s vážným poraněním pánve a otřesem mozku dopravil vrtulník.
04.07.2010 10:20 |

podobné články

Motorkářku po nehodě s osobním autem do nemocnice transportoval vrtulník

 
U Bělé pod Bezdězem se razilo osobní auto se dvěma motorkami. Jednu zraněnou ženu z motorky do liberecké nemocnice transportoval vrtulník.
17.03.2012 18:15 |

podobné články

Vážná havárie u Uhříněvsi: Auto narazilo do stromu a skončilo na střeše, pro řidičku letěl vrtulník

 
Cesta mezi Uhříněvsí a Říčany dopadla v pondělí odpoledne pro řidičku osobního automobilu špatně. S autem totiž narazila do stromu a následně ho převrátila na střechu. Poté, co vážně zraněnou ženu vyprostili hasiči, ji vrtulník pražské záchranky transportoval do nemocnice. Doprava v místě byla řízena kyvadlově.
11.06.2018 18:25 |

podobné články