Článek

Na Kolínsku chytil od kotle celý dům: Škodu odhadují na milion!

 
V Radovesnicích II na Kolínsku dnes hořel dvoupatrový rodinný dům. K zásahu vyjelo sedm jednotek hasičů, podle prvotních informací nebyl nikdo zraněn. Podle informací Blesk.cz vybuchl v domě kotel, od kterého dům chytil.
25.01.2016 13:55 |

podobné články

Podobné články

Osmiletou dívku těžce zranil výbuch kotle

 
Při výbuchu kotle v jednom z rodinných domků na Rýmařovsku utrpěla v sobotu večer vážné zranění teprve osmiletá dívenka. Informovala o tom v neděli bruntálská policejní mluvčí Pavla Tušková. Příčiny výbuchu kotle nyní šetří policie.
02.05.2010 13:15 |

podobné články

Po dotacích se na Moravě zaprášilo. Lidé mění kotle jak diví

 
Kdo plánuje v Moravskoslezském kraji výměnu starého ručně plněného kotle za nový ekologický, bude moci požádat opět o dotaci. Bude sice nižší, ale dostane se na více žadatelů a tentokrát budou moci o dotaci požádat také zájemci o kotle čistě jenom na biomasu.
01.06.2012 12:25 |

podobné články

Rodinný dům na Kolínsku vyletěl do povětří. Zatím dva zranění

 
Rodinným domem v Cerhenicích na Kolínsku otřásl výbuch. Sedmapadesátiletý muž utrpěl těžká zranění, má popálené dýchací cesty a dolní část těla. Další muž byl zraněn lehce. Exploze zdevastovala celý dům a poškodila i okolní objekty. Hasiči stále prohledávají trosky domu a zjišťují, jestli uvnitř nebyl někdo další. 
20.05.2014 08:30 |

podobné články

Požár zničil rodinný dům. Oheň napáchal ŠKODU ZA MILION!

 
Škodu přesahující částku jeden milion korun napáchal noční požár, který zachvátil rodinný dům v Jindřichově Hradci. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala mluvčí hasičů Vendula Matějů.
27.07.2011 15:30 |

podobné články

SEBEVRAŽDA vyhozením domu do povětří!? Výbuch na Kolínsku srovnal dům se zemí!

 
Při nočním výbuchu rodinného domu v Cerhenicích na Kolínsku se těžce zranil sedmapadesátiletý muž, má popálené dýchací cesty a dolní část těla. Další muž byl zraněn lehce. Exploze dům zcela zničila a poškodila deset okolních objektů. Škoda byla odhadnuta na dva miliony korun, příčina se vyšetřuje!
20.05.2014 08:50 |

podobné články

Blesk zapálil dům na Blanensku. Škodu odhadují hasiči na tři miliony

 
Hasiči na Blanensku likvidovali v noci požár rodinného domu v Benešově. Zřejmě vznikl po úderu bleskem. Předběžnou škodu odhadli na tři miliony korun.
26.07.2012 09:05 |

podobné články

Požár autodílny způsobil na Kolínsku škodu ve výši 2 miliónů

 
V obci Pňov – Předhradí na Kolínsku došlo ve středu večer k požáru objektu bývalé zemědělské usedlosti, patřící církvi, kterou má v pronájmu muž provozující autoservis. V budově byly uskladněny acetylenové i kyslíkové láhve, navíc se v ní nacházela také nádrž s benzínem a nádoby s oleji.
20.02.2014 01:55 |

podobné články

V Šumperku hořela garáž u rodinného domu, škoda je milion korun

 
Garáž u rodinného domku hořela v úterý odpoledne v Šumperku na Bohdíkovské ulici. Škodu odhadují majitelé na jeden milion korun.
05.05.2010 09:20 |

podobné články

Jedna z největších továren v plamenech. Škody se odhadují na milion

 
Škodu za milion korun způsobil dnes ráno oheň v jednom z největších továrních objektů na Semilsku. Příčina požáru v zadním traktu bývalé textilní továrny Kolora v Semilech se zjišťuje, uvedla krajská mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.
23.07.2012 13:15 |

podobné články

Výbuch kotle zdemoloval rodinný dům!

 
Výbuch kotle zdemoloval ve čtvrtek ráno část rodinného domu v obci Skorkov na Mladoboleslavsku, dva lidé se lehce zranili. Jedna třetina objektu se zřítila, zda bude zbytek domu stržen, posuzuje nyní statik, řekla Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
17.11.2011 10:00 |

podobné články

Ve Velimi na Kolínsku hořel rodinný dům, škoda za 1,5 milionu

 
K požáru rodinného domu v obci Velim na Kolínsku vyjížděli v sobotu večer středočeští hasiči.
21.10.2012 07:45 |

podobné články

Výbuch na Kolínsku srovnal dům se zemí: Byla to sebevražda?

 
Mysleli jsme, že spadlo letadlo nebo udeřil blesk! Tak sousedé popisují výbuch rodinného domu na Kolínsku. Policisté vyšetřují, jestli se majitel domu (57) snažil zabít.
21.05.2014 05:05 |

podobné články

Ohlušující exploze na Kolínsku: Nešťastlivec se chtěl odpálit kvůli rozchodu!

 
Dům takřka srovnaný se zemí, těžce zraněný muž (57), vyděšení sousedé a škoda za miliony! To je smutná bilance noční exploze na Kolínsku. Podle informací Blesku šlo o pokus o sebevraždu.
21.05.2014 05:10 |

podobné články

Mašínovi nedostanou rodinný statek na Kolínsku

 
Nejvyšší soud zamítl dovolání Zdeny Mašínové a nevydal jí rodinný statek v Lošanech na Kolínsku. Majetek zabavili komunisté, celý ho rodina zpátky nikdy nedostala, protože bratři Ctirad a Josef žili v zahraničí. Právě bez ostatních dědiců ale Mašínová nemůže o vydání majetku žádat, potvrdil Nejvyšší soud předchozí výroky. Mašínová se nyní chce obrátit na Ústavní soud, uvedl Radiožurnál.
02.11.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mašín (75 článků)

Otec přejel na Kolínsku vlastního syna (†1,5): Srazil ho při couvání!

 
Během několika okamžiků se mu zhroutil celý svět. Otec (33) z Ratenic na Kolínsku srazil vlastní dítě (†1,5). Syn při nehodě, která se stala během couvání, utrpěl vážná zranění. Těm bohužel na místě podlehl.
25.09.2016 12:40 |

podobné články

Požár v podhradí Karlštejna: Dům pohltily plameny, škoda je 1,5 milionu Kč

 
Požár v podhradí Karlštejna napáchal obrovskou škodu! Shořel celý rodinný dům. Plameny napáchaly škodu za 1,5 milionu korun, příčinu vyšetřovatelé zjišťují.
05.04.2015 13:25 |

podobné články

Prasklé potrubí na pražské stanici napáchalo škodu za milion

 
Prasklé potrubí, kvůli němuž byli ve čtvrtek večer bez vody obyvatelé čtyř pražských sídlišť, způsobilo škodu za jeden milion korun, sdělil dnes mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Ondřej Pokorný. Dodávka vody do Lhotky, Libuše, Písnice a Modřan byla před půlnocí.
20.07.2012 13:20 |

podobné články

Blesk zapálil stodolu. Škoda je milion korun

 
Nejméně milionovou škodu napáchal noční požár ve Velharticích na Klatovsku. Při večerní bouři tam blesk zapálil stodolu, z ní se oheň dostal i na obytné stavení. Škodu vyšetřovatelé ještě upřesní, pravděpodobně bude vyšší než milion korun.
06.08.2012 10:15 |

podobné články

Jak vybrat cestovní pojištění?

 
Cestovní pojištění je nepsaná nutnost pro vaší dovolenou. Ať už se chystáte na dovolenou do exotické destinace či jen na prodloužený víkend do evropské metropole, neměli byste vytahovat paty z domu bez sjednaného pojištění. Nejenže si tak svou dovolenou, na kterou jste čekali celý rok, ještě více užijete, ale navíc se budete cítit bezpečně. V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění. Nebojte se, není to věda. Stačí jen vědět, na koho se obrátit – pak je volba správného cestovního pojištění hračka. Pokud si nejste jisté, přečtěte si dnešní článek.  Řiďte se dle počtu nabídek Aneb čím více, tím lépe! Nabídky jednotlivých cestovek se sice liší, ale velice často se jedná o drobné detaily. Ovšem pozor – i tak můžete narazit na podstatné věci, jež se vám u vašeho cestovního pojištění můžou hodit. Rozhodně není na škodu spolehnout se na internetové vyhledávače, které vám mohou v mnohém ledasco napovědět. Jednotlivé cestovní pojištění seřadí zpravidla podle ceny a vy si tak můžete udělat představu, co by pro vás bylo nejlepší. Víte, co je asistenční služba? Cestovní pojištění je jedna věc, asistenční služba je věc druhá. Mnoho z vás vlastně ani neví, co to asistenční služba vlastně je, a proto na tuto důležitou věc mnohdy ani nemyslí – a to je chyba. Asistenční služba je vaše jistota, že v případně nutnosti nezůstanete v zemi, kde se mnohdy ani nedorozumíte, odkázáni jen sami na sebe. Určitě je dobré mít v ceně zahrnutou non-stop telefonickou asistenci a to v českém jazyce. Cestovní pojištění a připojištění Základní cestovní pojištění zahrnuje zpravidla tyto služby: proplacení léčebných výloh, úhradu návratu do vlasti, asistenční službu a náklady na přivolání opatrovníka. Určitě není na škodu sjednat si ke klasickému pojištění i připojištění odpovědnosti za škodu a navýšení pojistného či krytí léčeb nad rámec pojistné částky. Nejsou to maličkosti –... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat cestovní pojištění? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2015 09:21 |

podobné články