Článek

Na hrubý pytel hrubá záplata, rýpl si do Babiše předseda Senátu Štěch

 
Volební místnosti se uzavřely a pro politiky nastává čas hodnocení druhého kola senátních voleb. Předseda horní parlamentní komory Milan Štěch konstatoval, že by si přál, aby lidé věnovali co největší pozornost i volbám do Senátu, ale uznal, že možná pokoříme smutný rekord. Ve večerních hodinách bude jasné, kolik lidí přišlo zvolit svého senátora.
15.10.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (671 článků)
Podobné články

Karasová a Laffita: Seřvali se do krve!

 
Charitativní přehlídka nadace Terezy Maxové dostala nečekaně hořkou příchuť. Blesk byl svědkem toho, jak se před Obecním domem, kde akce proběhla, návrhář Osmany Laffi - ta (45) vulgárně pustil do šéfky Czechoslovak Models Milady Karasové (60). „Ty tvoje topmodelky jsou nafoukané krá…,“ začal Laffi ta. „Jdi do pr…,“ odsekla Karasová. „No co. Na hrubý pytel hrubá záplata,“ řekla druhý den Blesku.
26.11.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (410 článků) , Osmany Laffita (158 článků)

Landovský brání Havlův film: Jandák je kokot

 
Nad filmovým debutem Václava Havla Odcházení se zvedla nečekaná přestřelka urážek. Na drsné hodnocení filmu Vítězslavem Jandákem odpovídá několik Havlových přátel podle hesla na hrubý pytel, hrubá záplata, jiní to nechtějí komentovat. Sociální demokrat hájí svou svobodu názoru a míní, že Havlovo nekritické zbožňování zavání komunistickými praktikami.
17.03.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4813 článků) , Vítězslav Jandák (383 článků)

Vláda se připravuje na krizi: Zkrátí nám práci a zvýší nám ceny!

 
Na obzoru je další, ještě drsnější hospodářský pokles! Vidí to tak nejen ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09), ale i NERV – ekonomická rada vlády. Ta vymyslela několik scénářů, včetně toho katastrofi ckého, který předpokládal rozpad eurozóny. Řešení jsou ve stylu »na hrubý pytel hrubá záplata«.
06.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6374 článků)

Vnitro chce razantně zvýšit pokuty

 
Na hrubý pytel hrubá záplata. Vnitro se konečně rozhodlo rázně zpřísnit tresty za stále častější přestupky znepříjemňující život lidí. Projde-li jeho návrh novely zákona o přestupcích, pak se rušení nočního klidu, rvačky na ulici, pohazování odpadků či zahalování tváří na fotbalových zápasech pořádně prodraží.
28.05.2013 03:10 |

podobné články

Okamura začal trestat novináře. Jak? Pozor, tento článek obsahuje sprostá slova

 
Na hrubý pytel hrubá záplata. Tímto příslovím se řídil senátor Tomio Okamura, když na svém facebookovém profilu zveřejnil e-mailové adresy novinářů, kteří o něm píší urážlivé články. Podle senátora s ním může každý polemizovat, ale nemá právo ho sprostě urážet. Pak se dotyčný redaktor nemůže divit, že mu to jeho příznivci v e-mailové korespondenci vrací.
17.09.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2020 článků)

Okamura začal trestat novináře. Pozor! Článek obsahuje sprostá slova

 
Na hrubý pytel hrubá záplata. Tímto příslovím se řídil senátor Tomio Okamura, když na svém facebookovém profilu zveřejnil e-mailové adresy novinářů, kteří o něm píší urážlivé články. Podle senátora s ním může každý polemizovat, ale nemá právo ho sprostě urážet. Pak se dotyčný redaktor nemůže divit, že mu to jeho příznivci v e-mailové korespondenci vrací.
17.09.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2020 článků)

Vyzula (ANO): Protonová hysterie

 
Zhoubné rakovinné bujení je prevít a platí na něj jen velmi tvrdý přístup. Pořádná facka. Na hrubý pytel hrubá záplata. A záření je silnou fackou. Nicméně, jak na to. Dříve se používalo ozáření z přirozeného zdroje - radioaktivní kobalt. Pak rtg záření, pak, a v současné době nejčastější, elektronové neboli fotonové záření.
14.09.2014 21:01 |

podobné články

Hannig (Rozumní): Na hrubý pytel hrubá záplata

 
Původně jsem chtěl psát o tom, že znovuzavedení trestu smrti je v současné kruté době nutností. A chtěl jsem vypočítávat důvody proč. Ovšem mezitím se stala ona tragická věc na severozápadě Čech, tak počkám, až mě nikdo nebude moci obviňovat z toho, že se nesu na vlně nenávisti. Trest smrti má totiž zcela logické a staletími prověřená odůvodnění.
17.09.2014 17:10 |

podobné články

Zeman zatroubil do útoku za své znovuzvolení. Sprostá slova? On si prostě řekl, že na hrubý pytel patří hrubá záplata, soudí matador Vlastimil Tlustý

 
Výroky prezidenta Miloše Zemana jsou třešničkou na hnoji současné české politiky, prohlásil bývalý dlouholetý politik ODS Vlastimil Tlustý ke kauze Hovorů z Lán, která po cestě do Číny a vyznamenávání na Hradě do třetice rozvířila diskuzi o tom, zda je Zeman ještě způsobilý vykonávat prezidentský úřad. Ale Tlustý současně dodává, že jako největší zachránci před pokleslou úrovní politiky vystupují ti, kteří mají na jejím úpadku největší podíl. „To, co předvádějí, pomůže Miloši Zemanovi posílit jeho postavení. A to proto, že forma, tedy jazyk jeho výroků je sice pro nezanedbatelnou část naší veřejnosti nepřijatelný, ale obsah je pravdivý v podstatě pro všechny,“ řekl ParlamentnímListům.cz.
05.11.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (218 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Miloš Zeman je kunda. Podepsán Peroutka. Prezidentovi odpůrci vytvořili v Brně velkoplošný vzkaz

 
Na hrubý pytel hrubá záplata. Zřejmě tímto úslovím se řídil neznámý vtipálek, který o tomto víkendu na jednom z brněnských mostů umístil nápis „Miloš Zeman je kunda. F. Peroutka“. Informoval o tom server Lidovky.cz.
06.03.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků)

Miloš Zeman je kunda. Podepsán Peroutka. Kauza brněnského transparentu měla odpoledne pokračování

 
Na hrubý pytel hrubá záplata. Zřejmě tímto úslovím se řídil neznámý vtipálek, který o tomto víkendu na jednom z brněnských mostů umístil nápis „Miloš Zeman je kunda. F. Peroutka“. Informoval o tom server Lidovky.cz.
06.03.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků)

Útok na Rakku: Poslední baštu Islámského státu!

 
 Na hrubý pytel, hrubá záplata. Jen několik desítek hodin poté, co se Islámský stát »hrdě« přihlásil k zodpovědnosti za další teroristický útok v Londýně, započala vojenská operace jejímž cílem je zničit dobýt poslední velkou baštu téhle zvrhlé organizace - syrskou Rakku!
07.06.2017 05:05 |

podobné články

Senátor Valenta: Na hrubý pytel hrubá záplata

 
Před pár měsíci došlo jen pár kilometrů od českých hranic (přibližně 70 km od Znojma) ke znásilnění teprve patnáctileté dívky uprchlíky. Podle médií má věc na svědomí trojice mužů – migrantů. Jde o jednoho Afghánce a dva Somálce.
12.10.2017 21:15 |

podobné články

„Andrejové Babišové jsou problém pro demokracii,“ vypálil šéf Senátu Štěch

 
Z řad vládní sociální demokracie jde o další ostrý výrok na adresu šéfa koaličního hnutí ANO. Předseda Senátu Milan Štěch (62) se do Andreje Babiše (62) pustil poté, co vicepremiér začal pochybovat o existenci horní komory. Štěch šéfa ANO označil za nebezpečí pro demokracii. Už před víkendem stejným směrem „pálil“ ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, který v reakci na výrok o parazitovi označil Babiše za šíbra.
17.10.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12460 článků) , Milan Štěch (671 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Zadržují migranty na hranici. Předseda Senátu Štěch: Přijatelný krok. Dnes je vidět, že ...

 
Maďarsko má mít možnost řešit problémy s migranty po svém, včetně jejich zadržení na hranicích. Řekl to během své čtvrteční návštěvy Budapešti předseda českého Senátu Milan Štěch. O jeho jednáních dnes informovala kancelář Senátu. Štěch hovořil s prezidentem Jánosem Áderem, s předsedou parlamentu László Kövérem a s ministry obrany a vnitra. Svá jednání pak zakončil návštěvou Visegrádu. Zprávu přinesla ČTK.
21.04.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (671 článků)

Štěch nebude kandidovat do vedení ČSSD, je po operaci

 
Předseda Senátu Milan Štěch nebude kandidovat na post místopředsedy ČSSD. Před několika dny podstoupil operaci a rekonvalescence bude trvat zhruba čtyři týdny. Po dobu zotavování bude Štěchovy pravomoci v rámci Senátu vykonávat první místopředseda horní komory Přemysl Sobotka (ODS), uvedla mluvčí Senátu Eva Davidová. Kvůli současnému zdravotnímu stavu se Štěch nezúčastní ani sjezdu strany.
09.03.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (671 článků) , Eva Davidová (11 článků)

Zeman by měl senát hájit, a ne ho napadat, brání horní komoru parlamentu Štěch

 
Prezident Miloš Zeman by neměl napadat ústavní instituce. V reakci na dnešní prezidentovo zpochybňování smyslu senátu to uvedl předseda horní komory parlamentu Milan Štěch (ČSSD). Podle místopředsedy senátu Přemysla Sobotky (ODS) by měl prezident hájit ústavu své země, ne ji svými výroky destabilizovat. Oba připustili, že nízká volební účast je problém, není ale „seriózní“ spojovat výsledek voleb s návrhem na zrušení senátu, míní Štěch.
18.10.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (671 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Jágr odpověděl svým kritikům: Ještě 2 zápasy a už mě nikdy neuvidíte!

 
Na hrubý pytel jemná záplata. Jaromír Jágr jen těžko kouše kritiku, která se snesla na něj samotného i na celou hokejovou reprezentaci za výkony v základní skupině mistrovství světa v Minsku. Na svém facebookovém profilu však rozbil vlnu negativních reakcí na hru národního týmu, který následně postoupil přes Američany do semifinále turnaje, humorem sobě vlastním.
23.05.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Milan Štěch pro PL: Sobotka má na Západě renomé. Na rozdíl od Zemana. Lidé u nás ještě pořád nevidí, co se tady děje, tleskají tomu, ale časem zapláčou

 
ROZHOVOR Předseda Senátu Milan Štěch považuje krok, který udělal premiér Bohuslav Sobotka, za logický. Teď silnému tlaku prezidenta Miloše Zemana z Pražského hradu a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše budou vzdorovat tři lidé – v roli premiéra Bohuslav Sobotka, v roli volebního lídra ČSSD a kandidáta na příštího předsedu vlády Lubomír Zaorálek a v roli člověka řídícího stranu Milan Chovanec. O budoucnost Bohuslava Sobotky se šéf Senátu nebojí. „Myslím, že v politice zůstane. A pokud ne, tak se určitě uplatní, protože má dobré renomé v Evropě. Když jsem na pracovní cestě na Západě, přesvědčuji se o tom, že o prezidentovi se tam mluví špatně, ale Bohuslav Sobotka je všude uznávaný jako velmi seriózní a schopný politik,“ prohlásil Milan Štěch v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
20.06.2017 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12460 článků) , Milan Štěch (671 článků) , Lubomír Zaorálek (2403 článků) , Bohuslav Sobotka (9474 článků) , Miloš Zeman (20493 článků) , Milan Chovanec (1384 článků)