Článek

Na Hrad patří král. Místo amorálních veksláckých poskoků

 
Skoro století nepříliš úspěšných pokusů docílit v Česku funkční demokracie by snad mohlo stačit. Pojďme se na 100. narozeniny republiky vrátit k monarchii. Vyhovuje nám, přiznejme si to konečně. 
26.08.2015 21:15 |

podobné články

Podobné články

Socialismus a krotký punk

 
Don´t Stop režiséra Richarda Řeřichy vypráví příběh, který se za “totáče” odehrál mnohokrát v různých obměnách a svým tématem se dotýká třeba Občanského průkazu, byť se odehrává ve veksláckých osmdesátých letech a ne ve “zlatých šedesátých”.
12.06.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Řeřicha (2 články)

Byl král Václav IV. největším českým opilcem?

 
Král Václav IV. sice patří mezi uznávané patrony českého národa, ale není náhoda, že se mu v kronikách přezdívalo Král Lenoch nebo také Král Opilec. Podle některým pramenů nebyl od svých 9 let až do své smrti ani vteřinu střízlivý.
12.06.2009 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav IV. (5 článků) , Václav Král (6 článků) , Václav Král (12 článků) , Václav Král (12 článků)

Gambler prohrál v Las Vegas dvě miliardy korun

 
Město hříchů si připsalo další zničený život. Dvaapadesátiletý Terry Watanabe se právě začal soudit s korporací Harrah´s, která vlastní mimo jiné i hotel Caesars Palace v Las Vegas. Během půl roku tam muž prohrál zhruba 112 miliónů dolarů, tedy v přepočtu 1,96 miliardy korun. U soudu tvrdí, že ho zaměstnanci hotelového kasina udržovali v podniku pomocí amorálních prostředků.
23.11.2009 10:45 |

podobné články

Týden s Kuberou: Svět se zbláznil. Ale volné pátky bez peněz jsou logické

 
TÝDEN Tématem komentářů uplynulého týdne od Jiřího Koskuby, poslance ČSSD a senátora ODS Jaroslava Kubery je hrozící rozpad eurozony, jeho dramatické následky (recese) a možný návrat k původním měnám jednotlivých států. Také to, zda odchod dalšího ministra z vlády znamená to, že se sešla tentokrát ve vládě mimořádná parta amorálních lidí? Nebo jde o ukázku toho, že se něco začíná měnit k lepšímu?
10.12.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Jiří Koskuba (206 článků)

7 naprosto ohavných věcí, které jsou lidé schopni si koupit: Jen proto, že jsou to upomínky na narození prince George!

 
Královský potomek "princ George":http://www.extra.cz/tema/baby-cambridge je už dávno na světě a "Kate Middleton":http://www.extra.cz/tema/kate-middelton se s ním schovává na rodinném sídle mimo dosah tisku. Ale lidové šílenství neutichá. Britové se totálně zbláznili a ženou anglickou ekonomiku do amorálních hodnot jenom proto, že kupují tretky a zbytečnosti, které mají jen trochu souvislost s narozením prince.
13.08.2013 08:05 |

podobné články

Králové Polívka a Troška: Jeden donchuan, druhý »vidlák«!

 
Není král jako král! To je ukázkově vidět na dvou českých králích. Valašský král Bolek Polívka (62) má nyní konkurenci v režisérovi Zdeňku Troškovi (56). Ten coby král Jihočeského pohádkového království má na rozdíl od Bolka velkolepé plány!
21.06.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (521 článků)

Předpověděla pád Říma i záplavy v Praze! Jaké proroctví měla věštkyně Sibyla pro naši generaci?

 
Před mnoha staletími se v Římě objevila stará žena, již nikdo neznal. Přišla za králem Tarquiniem. Řekla mu, že pro něj má výhodný obchod, načež dodala, že jde o státnické záležitosti. Nabídla, že mu prodá devět svitků. Jejich cena byla tři sta zlatých. Král nemohl uvěřit svým uším. Ani očím. „Svitky? Jaké svitky?“ Byla to jen obyčejná stařena! „Chci ti prodat devět svitků,“ řekla mu. „Je v nich osud světa.“ Král stále nevěřil. „Jak že?“ zeptal se. „Budoucnost celého světa,“ řekla mu. „I tak,“ odvětil král, "je cena příliš vysoká ...“ Stařena se u Tarquiniova dvora objevila ještě se šesti a posléze jen se třemi svitky. Král Tarquinius koupil tři zbývající, v nichž byla napsána budoucnost světa, za požadovaných tři sta zlatých. Ona stařena totiž byla sama Kumská Sibyla.
14.12.2015 21:36 |

podobné články

Pilot GP2 Král SE V MONAKU BLÝSKL nejlepším výsledkem sezony

 
Šesté místo vybojoval český jezdec Josef Král v závodu formulového seriálu GP2 v Monte Carlu a ziskem tří bodů dosáhl nejlepšího výsledku v sezoně. V monackém knížectví vyhrál Ital Valsecchi, za kterým Král zaostal o více než 14 sekund.
27.05.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Král (72 článků)

Obama přiletěl za spojencem do Saúdské Arábie. A čekal na něho jen guvernér, král nepřišel

 
Americký prezident Barack Obama odletěl do Saúdské Arábie s cílem uklidnit napjaté vztahy se svými spojenci, dostalo se mu však přivítání, které jasně ukázalo názor Saúdů na prezidentovu přítomnost. Místo toho, aby jej přivítal sám král Salman, přišel k prezidentskému speciálu na letiště jen starosta Rijádu. A král mezitím vítal spojence z Perského zálivu. Informuje agentura Reuters.
21.04.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků)

Tajná libůstka Karla Gotta: Miluje pošahance ze sámošek

 
Kdekdo by čekal, že největší hvězda českého šoubyznysu Karel Gott  (73) má celé zástupy sekretářů, sluhů a poskoků, kteří za něj udělají první poslední. Jenže zatímco ve Spojených státech by asi opravdu měl armádu pomocníků, v českých podmínkách si vystačí s vlastními silami. I při nákupech, na které ani náhodou nechodí inkognito, ale pěkně středem, aby ho všichni viděli a mohli obtěžovat. „Rád se u toho nechám otravovat,“ prozradil Super.cz Gott.
31.08.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4710 článků)

Petr Hájek: Kolaborant Zeman se mi mstí. Ještě uvidíte, co udělám...

 
Bývalý hradní vicekancléř Petr Hájek se nemůže smířit s tím, že jej lidé kolem nového prezidenta Miloše Zemana opakovaně označují za autora novoroční amnestie. Nyní na webu Protiproud.cz přišel s hypotézou, že se mu nejspíš Zeman prostřednictvím svých poskoků mstí za články, které proti němu píše.
30.04.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20963 článků)

Pražská Udženija burcuje ODS: Zbavme se Hrdličky a jeho poskoků

 
Vlivný podnikatel a člen ODS Tomáš Hrdlička v rozhovoru pro Lidovky.cz odmítá, že by s Tomášem Úlehlou a Janem Floriánem mluvil o hlasování o důvěře Rusnokově vládě a že by je přemlouval, aby hlasovali v rozporu s většinovým postojem strany.
08.08.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (102 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků) , Jan Florián (64 článků)

Babišův poskoku Komárku, končím s tebou. Exnovinář dostal veřejný vzkaz

 
Europoslanci za ODS Janu Zahradilovi už došly nervy. Na svém účtu na Facebooku se rozhodl smazat z přátel Martina Komárka, bývalého novináře, který nyní kandiduje do Poslanecké sněmovny za hnutí ANO.
08.10.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (482 článků)

Válka poskoků, špinavé triky proti Rusku a predátorská smlouva, kterou nám nutí USA. Rudý kandidát nejen o Ukrajině

 
ROZHOVOR Má vize je o podnikavé invenci, soutěžící o lidské potřeby v pořadí jejich důležitosti, říká pro ParlamentníListy.cz bruselský kandidát KSČM Josef Skála.
19.05.2014 14:10 |

podobné články

Hrdlořezové v amerických uniformách, teroristé a boj proti vlastním lidem. Historik z KSČM odpovídal na dotaz čtenáře

 
Na podnět jednoho ze čtenářů se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz zamýšlí komunistický historik a publicista Josef Skála nad různými aspekty ukrajinského konfliktu. Válka na Ukrajině je podle něj tzv. válkou poskoků, což je prý termín amerických tajných služeb.
05.06.2014 22:20 |

podobné články

Rychtář se bojí o život: Najal si prý coby ochranku elitní zabijáky!

 
Když Super.cz před časem zveřejnil informace od svého zdroje, že vilu své mámy Ivety Bartošové chtěl navštívit její syn Artur , ale nedozvonil se, avšak zahlédla ho ochranka, lidé kolem Josefa Rychtáře  (56) to ostře odmítli s tím, že žádné bodyguardy nemá. Jenže teď jeden z jeho poskoků přiznal, že je to jinak!
10.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Neupřímný pláč nad Paříží, máslo na hlavě evropských poskoků USA. Prvním teroristou byl Winston Churchill. Trochu jiný pohled na pařížské vraždění přináší spisovatel Jozef Banáš

 
Nad příčinami teroristického řádění v Paříži a pokrytectvím řady těch, kteří nad ním pláčou, se pro Parlamentní listy zamýšlí Jozef Banáš. Spisovatel, bývalý diplomat a nejpřekládanější Slovák nabízí obsáhlý exkurz do hospodářských a geopolitických dějin, objasňující mnohé aspekty současné situace.
17.11.2015 06:36 |

podobné články

Osobnosti: Winston Churchill (112 článků)

Lisková (BPP): Vládne nám spolek homosexuálů, fašistů a „užitečných“ proamerických poskoků!

 
Fenoménem dnešní doby je lhaní, překrucování pravdy a historie, vymývání mozků dětem, potlačování tradiční rodiny z důvodu pozastavení reprodukce, bourání pomníků opravdových hrdinů a stavění laviček za miliony vlastizrádcům, jako byl Havel, podporování fašismu na východě Ukrajiny, vnucování lidem názoru, že znásilňování, pedofilie, homosexualita a podřezaná hrdla jsou v pořádku, tedy normální a právně nepostižitelná. Zastrašování a vydírání za veřejná vyjádření ve smyslu pravdivých faktů k aktuálnímu dění.
28.12.2015 12:25 |

podobné články

Diktátorovi poskokové psali do bločků jako diví. Kim Čong-un vyrazil opět na inspekci

 
Poddaní se třásli o své krky! Severokorejský vůdce Kim Čong-un opět vyrazil na inspekci. Navštívil dětský kamp, továrnu na sportovní náčiní a výrobnu mýdel. S sebou měl tradičně armádu poskoků, kteří si zapisovali jeho myšlenky do bločků jako diví.
06.06.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1404 článků)