Na hokejovém MS by se mělo hrát prodloužení tři na tři

Nový model prodloužení s třemi hráči na obou stranách, který se ujal ve Švédsku a od letošní sezóny ho zavedla i kanadskoamerická NHL, by se měl objevit i na příštím světovém šampionátu. Možnou změnu pravidel schválila Mezinárodní hokejová federace IIHF. Definitivní potvrzení by mělo přijít do konce kalendářního roku.
24.11.2015 19:51 |

FANTAZIE! Česká osmnáctka bude hrát na hokejovém MS o zlato!

Neuvěřitelná jízda pokračuje! Čeští mladíci na hokejovém mistrovství světa hráčů do 18 let porazili Kanadu 4:3 po prodloužení a postoupili do finále! Po trefě Kašeho se už těší na duel s výběrem USA.
26.04.2014 20:50 |

Žádné bubny ani řehtačky. Bude při hokejovém MS ticho?

Na hokejovém šampionátu se smí fandit pouze hlasivkami
04.04.2011 22:40 |

Přípravy na bezpečnost při hokejovém šampionátu zabraly 300 dní

Na zajištění bezpečnosti při nadcházejícím hokejovém šampionátu v Česku se policie a další složky připravovaly 300 dní. Jejich zástupci, pořadatelé i hasiči tvrdí, že jsou dobře připraveni na zajištění veřejného pořádku i na mimořádné krizové situace, které mohou případně nastat.
30.04.2015 20:10 |

Kdo je ten roztomilý klučina v hokejovém dresu? Z nadějného hokejisty vyrostl seriálový sexy herec, který válí i v Národním

Klučina v brankářském hokejovém dresu možná mohl být novým Dominikem Haškem. V pubertě dal ale hokeji sbohem a ledovou plochu vyměnil za divadelní jeviště a filmová plátna.
10.03.2016 08:00 |

Osobnosti: Dominik Hašek (335 článků)

Ručinský stále není fit, reprezentační kouč je skeptický

Bude hrát mistr extraligy Martin Ručinský na hokejovém mistrovství světa? Podle posledních informací by se mělo definitivně rozhodnout ve středu, dva dny před zahájením šampionátu.
27.04.2015 18:31 |

Osobnosti: Martin Ručinský (66 článků)

Moravský Krumlov žádá Prahu o prodloužení zápůjčky Slovanské epopeje

Moravský Krumlov žádá Prahu o prodloužení zápůjčky Slovanské epopeje, slavného díla malíře Alfonse Muchy (1860 - 1939), o další rok, uvedl krumlovský starosta Jaroslav Mokrý. Předpokládá, že hlavní město žádosti vyhoví. Pražský radní Milan Richter ale odmítá prodloužení smlouvy do konce roku 2010, jak prý požaduje moravskokrumlovská radnice.
20.05.2009 15:30 |

Osobnosti: Alfons Mucha (189 článků)

Třinec smazal dvougólové manko a Budějovice dorazil v prodloužení

Hokejisté Třince porazili v 7. kole extraligy České Budějovice 3:2 v prodloužení, přestože už dva góly ztráceli. Oceláři skóre dorovnali slepenými góly Bryana McGregora a Vojtěcha Poláka ve druhé části a prodloužení jim o jeden bod navíc vystřelil v přesilové hře Martin Lojek. Hosté i přes porážku pošesté v řadě bodovali, s Třincem navíc pošesté za sebou neprohráli v normální době.
04.10.2010 10:00 |

Osobnosti: Martin Lojek (1 článek)

Obrana chce jednat o prodloužení pronájmu gripenů

Ministerstvo obrany chce jednat se Švédskem o prodloužení pronájmu stíhaček Gripen, které již mají čeští vojenští piloti ve výzbroji. Informuje o tom dnes server E15.cz. Nekonal by se tak nový tendr na dodávku nadzvukových bojových letadel, o kterém na konci roku 2010 hovořil premiér Petr Nečas. Prodloužení pronájmu doporučuje podle E15 utajovaný materiál, který má dnes projednat vláda. Podle mluvčího Jana Pejška nebude ministerstvo obrany materiál komentovat.
01.02.2012 17:10 |

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Plzeňští se rvali jako lvi, na postup ale nedosáhli. Po prodloužení jde dál Schalke

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v odvetném duelu vyřazovací fáze Evropské ligy na půdě Schalke 04 1:3 v prodloužení a v soutěži končí. Němci vedli od osmé minuty gólem Huntelaara. Za Plzeň, která hrála od 60. minuty bez vyloučené Marka Bakoše, vyrovnal v 87. minutě Rajtoral. V prodloužení už ale dominoval favorit.
23.02.2012 23:55 |

Praha se dohodla na prodloužení platnosti opencard

Praha se dohodla s firmou Haguess na prodloužení platnosti karet opencard. Rozhodla o tom v úterý rada hlavního města. Praha nemá od loňského května s firmou platnou servisní smlouvu. Město bude nyní firmě platit zhruba 2,39 miliónu korun měsíčně, což je asi o 11 procent méně než dosud. Bez prodloužení by letos vypršela platnost asi 300 tisícům držitelů karet.
03.04.2012 17:00 |

Los Angeles Lakers vydřeli výhru nad Oklahomou v prodloužení

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli v noci na pondělí po velké bitvě nad týmem Oklahoma City Thunder 114:106 po prodloužení. Po třetí čtvrtině už Lakers prohrávali o šestnáct bodů, nakonec ale dovedli duel do prodloužení, kde rozhodli o svém vítězství.
23.04.2012 08:00 |

DPP: Snadné prodloužení platnosti karty Opencard umožnují validátory v metru

Majitelé Opencard si mohou velmi snadno prodloužit její platnost o dva roky, a to díky využití validátorů v metru. Prodloužení se týká těch karet, kterým platnost končí v období od 1. srpna 2012 do 31. července 2013. O prodloužení platnosti karet o dva roky rozhodla Rada hlavního města Prahy.
15.06.2012 18:00 |

Jednání o prodloužení pronájmu gripenů nejsou u konce, zdůrazňuje Vondra

Jednání o případném prodloužení pronájmu nadzvukových stíhaček Jas-39 Gripen nejsou u konce, řekl dnes ČTK ministr obrany Alexandr Vondra. O podrobnostech rozhovorů bude informovat vládu, materiál ale zřejmě nebude znamenat výrazný posun k vyřešení budoucnosti českého stíhacího letectva. Podle informací ČTK je možné, že vláda dokument pouze vezme na vědomí a uloží ministru obrany, aby pokračoval v jednáních. Deník E15 dnes informoval, že obrana se dohodla se Švédskem na podrobnostech prodloužení pronájmu 14 stíhaček Gripen.
29.06.2012 17:25 |

Osobnosti: Alexandr Vondra (1107 článků)

Hokejisté Lva podlehli v play off KHL CSKA opět v prodloužení

Hokejisté Lva Praha prohráli i druhé utkání osmifinále play off Kontinentální ligy na ledě CSKA Moskva 2:3 v prodloužení. Zápas, po kterém vede slavný ruský klub v sérii hrané na čtyři výhry 2:0, rozhodl gól Igora Grigorenka v 90. minutě. Zatímco ve středu CSKA vyhrál po stejném výsledku v prvním prodloužení, dnes padlo rozhodnutí ve druhém.
21.02.2013 20:45 |

ROZHODNUTO! PLZEŇ je mistrem, titul urvala až v druhém prodloužení. Trefil se Straka

Neuvěřitelné drama přinesla finálová série hokejové extraligy. Po nejdelším finále v historii, v druhém prodloužení posledního, sedmého zápasu vstřelil rozhodující gól Martin Straka. Plzeň porazila Zlín 4:3 po prodloužení.
21.04.2013 22:50 |

Osobnosti: Martin Straka (61 článků) , Martin Straka (61 článků)

Domácí Finové zdolali Německo 4:3 až v prodloužení

Hokejisté Finska vstoupili do mistrovství světa doma v Helsinkách výhrou nad Německem 4:3 v prodloužení. V čase 61:58 rozhodl zápas Sakari Salminen. Tým Suomi dvakrát vedl, ale soupeř ve třetí třetině otočil stav a svěřenci Jukky Jalonena si vynutili prodloužení až v 59. minutě díky druhé trefě Petriho Kontioly v utkání.
04.05.2013 08:25 |

Sněmovna schválila prodloužení vojenské mise v Mali

Sněmovna dnes schválila prodloužení české vojenské mise v Mali až do konce letošního roku. Čeští vojáci budou v africkém státě nadále chránit velitelství výcvikové operace Evropské unie a trénovat maliské jednotky. Současný mandát končí českým vojákům tento měsíc. Senát schválil jeho prodloužení už koncem května.
18.06.2014 19:30 |

Jágr se konečně trefil! Palát rozhodl zápas v prodloužení

Šest zápasů trvalo Jaromíru Jágrovi, než se dočkal premiérové trefy v sezoně, jeho Devils ale nakonec prohráli doma s New Yorkem Rangers v prodloužení 3:4. Tampa Bay děkuje za vítězství Ondřejovi Palátovi, který zápas v Calgary rozhodl v prodloužení.
22.10.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Ondřej Palát (55 článků)