Článek

Na galavečeru amfAR ohromily modelky, které se narodily jako chlapci

 
V prostorách newyorské budovy Cipriani Wall Street se ve středu konal charitativní galavečer nadace amfAR (American Foundation for AIDS Research), kterou v roce 1983 pomohla založit Elizabeth Taylor. Jako každý rok i letos se na akci vystřídala řada celebrit, ale mezi těmi, kdo tentokrát zaujal nejvíce, byly dvě mladé transgender dámy, kterým se podařilo navzdory své odlišnosti uchytit v modelingu.
12.02.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Taylor (169 článků) , Elizabeth Taylor (132 článků)
Podobné články

Roztančená jako víla: Kurková v Cannes zazářila na akci amfAR

 
Filmový festival v Cannes končí už v neděli. Na jednom z jeho vrcholů, galavečeru nadační organizace amfAR, zazářila i česká topmodelka Karolína Kurková (32). A armádě svých fanoušků ukázala, jak se na něj chystala.
21.05.2016 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (373 článků)

Celebrity na večírku vsadily na hluboké výstřihy, Češky zůstaly cudné

 
Na charitativním galavečeru Nadace na podporu výzkumu AIDS (amfAR) se sešly celebrity, které jsou na filmovém festivalu v Cannes. Většina modelek vsadila při výběru šatů na hluboký výstřih. Na akci nechyběly ani Češky Eva Herzigová, Karolína Kurková a Petra Němcová, které však zvolily cudnější modely.
20.05.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (373 článků) , Petra Němcová (543 článků) , Eva Herzigová (410 článků) , Eva Petra (21 článků)

Dámy, troufly byste si na tento model? Ukrajinská modelka dorazila na galavečer v průsvitných šatech bez kalhotek

 
Modelka Alina Baikova (23) na galavečeru amfAR v newyorském podniku Cipriani Wall Street bodovala na celé čáře. Svým odvážným, ale přesto elegantním modelem dokázala ještě v mezích slušnosti a vkusu rozproudit v návštěvnících fantazii. Její černé šaty, které byly z velké části ušité z průsvitné látky, dráždily mužské osazenstvo a jistě jim nejednou sklouzlo oko k modelčině pánevní oblasti, jelikož bylo zřejmé, že kalhotky musely zůstat doma...
10.02.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Alina Alina (42 článků)

Uma Thurman, J-Lo na charitě v New Yorku: Válka barev!

 
Na galavečeru organizace amfAR v New Yorku, která podporuje boj proti AIDS, se sešlo hned několik slavných modelek, hereček a zpěvaček, které si daly záležet na tom, aby na červeném koberci vypadaly jedinečně. A protože každá volila jinak, strhla se na rudém koberci hotová válka barev!
18.06.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (220 článků)

Co se stalo s Lindsay Lohan? Jako kdyby zestárla nejméně o 10 let

 
Místo toho, aby se předvedla v tom nejlepším světle, světová média reagují na středeční účast problematické herečky Lindsay Lohan  (25) na galavečeru amfAR v New Yorku velmi rozpačitě. Ačkoli byla Lindsay precizně upravená a na sobě měla slušivé bílé šaty zdůrazňující její perfektní křivky, přesto vypadala o dost starší, než je její skutečný věk. Podepsalo se snad na jejím vzhledu kouření a zhýralý životní styl plný bujarých party?
09.02.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Campbellová a Klumová vyrazily v průsvitných šatech a bez prádla

 
Je to jen pár dní, co se topmodelka Naomi Campbellová (45) přidala ke kampani Free the Nipple a zveřejnila na sociálních sítích svou odhalenou fotku. Nahotu se zřejmě rozhodla podpořit i v sobotu na galavečeru amfAR v rámci milánského fashion weeku, kde jí ovšem zdárně konkurovala kolegyně Heidi Klumová (42).
10.10.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (202 článků) , Michal Viewegh (166 článků)

Celebrity na galavečeru v Cannes uctili památku Liz Taylor i její boj proti AIDS

 
Ve znamení nedávno zesnulé americké filmové hvězdy Liz Taylor byl ve čtvrtek v jihofrancouzském letovisku Cap d'Antibes uspořádán galavečer, který už 25 let během filmového festivalu v Cannes pořádá americká nadace amFAR ve prospěch boje proti AIDS.
22.05.2011 08:30 |

podobné články

Češky v Cannes: Herzigová, Kurková i Němcová podpořily akci proti AIDS

 
Na galavečeru Nadace na podporu výzkumu AIDS (amfAR) v Cannes zazářily hned tři krásky z Česka. Karolína Kurková přišla v růžové, Eva Herzigová zvolila stříbrnou a Petra Němcová se předvedla ve žluto-zelené.
22.05.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (373 článků) , Petra Němcová (543 článků) , Eva Herzigová (410 článků)

Přehlídka krásy na charitativním galavečeru v Cannes: Která byla nejkrásnější?

 
Součástí filmového festivalu v Cannes je i galavečer pod záštitou nadace amfAR. I na něm se přítomné dámy chtějí předvést v co nejlepším světle, přesněji řečeno v co nejhezčích šatech. Kdo uspěl a kdo si uřízl ostudu?
23.05.2015 08:35 |

podobné články

Nebezpečný rozparek a průhledné kalhotky! Tohle Petra Němcová ukázat asi nechtěla

 
Česká modelka Petra Němcová (37) se v Cannes pěkně předvedla! Během filmového festivalu se na galavečeru amfAR, charitativní akci na podporu rozvoje léčby AIDS, ve společnosti objevila v krásných, ale trochu zrádných šatech... A všem ukázala své kalhotky! Už podruhé během týdne...
27.05.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (543 článků)

Na Elite Model Look bylo rudo jak za komunistů: Prachařová ukázala prsa a ohromily i jiné modelky!

 
Ve Španělském sále na Pražském hradě se ve středu konalo vyhlašování Elite Model Look. Objevila se zde celá řada modelek, celebrit a hereček. Celému večeru vládla pevnou rukou rudá barva. Například Agáta Prachařová ukázala svůj těhotenský dekolt. Co se dělo dál?
01.09.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků)

OTEC SUPERMAN: Během měsíce se mu narodily čtyři děti. Každé s jinou ženou

 
Andreas Utterhall plní poctivě svojí roli rozsévače. Ve stejné době rozséval na několika polích, a teď po devíti měsících sklízí svojí úrodu. Narodily se mu čtyři děti, které mají čtyři různé maminky.
31.08.2013 10:00 |

podobné články

Děti, které se narodily ze znásilnění: Podívejte se na nás, jsme krásné

 
Příběh Esther od narození přes první krůčky, první slova, první školní den, první lásku po svatbu a první den, co se z ní stala žena, vypráví belgická fotografka Patricia Willocq ve svém silném a obrazově úchvatném projektu. Všechny děti na fotkách se narodily ze znásilnění, všechny ženy byly sexuálně zneužívány…
01.10.2015 12:50 |

podobné články

Herečka Petra Horváthová v roli modelky: stala se tváří celé kolekce

 
Herečka Petra Horváthová, kterou diváci znají ze seriálu Cesty domů, si vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří podzimní kolekce módní návrhářky Veroniky Benešové. Další články k tématu: Šlégrová si zkusila roli modelky, pomáhá tím charitě Marešová v roli modelky: měla trému a trpěla na vysokých podpatcích Chlapce mám a není to Ztracený, říká zpěvačka Debbi v roli modelky
01.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Benešová (6 článků) , Petra Horváthová (44 článků)

ŠOKUJÍCÍ KRÁSA! Tyto krásné modelky se narodily jako chlapci!

 
Závidíte modelkám v časopisech a televizi jejich dokonalou figuru? V některých případech ani nemusíte. Existuje totiž možnost, že se díváte na jedince, kteří dříve bývali mužem.
07.01.2014 17:55 |

podobné články

Na jižní Moravě se letos narodily dvě děti minutu po půlnoci

 
Na jižní Moravě se letos stejně jako loni narodily dvě děti minutu po silvestrovské půlnoci. V obou případech jde o chlapečky, oba pocházejí z Brna. Minutu po půlnoci se narodil také chlapec v kroměřížské nemocnici ve Zlínském kraji. Zatím jde o první narozené děti v letošním roce v ČR. Vyplývá to z informací ČTK od zdravotníků. 
01.01.2014 10:20 |

podobné články

Během povodní se ve Frýdlantu narodily čtyři děti, porodnice musela otevřít

 
V nemocnici ve Frýdlantu museli o víkendu mimořádně zhruba po roce znovu otevřít porodnici. Město stižené bleskovou povodní bylo odříznuté od světa a nastávající maminky se nemohly dostat do Liberce. Nakonec se ve Frýdlantu narodily čtyři děti, řekl v pondělí ředitel nemocnice Břetislav Václavík. V nemocnici stále nefunguje telefonní spojení a má i problémy se zásobováním.
09.08.2010 17:15 |

podobné články

Hříčka přírody? Tři sourozenci se narodili ve stejný den!

 
Britská rodina se možná zapíše do Guinessovy knihy rekordů. Manželům Jennifer a Driss Allali se narodily tři děti, jejichž datum narození se liší pouze roky. Všechny se totiž narodily 7. října! Pravděpodobnost, že se něco takového stane, je jen 48 millionů ku jedné.
14.10.2010 05:40 |

podobné články

V ústecké zoo se narodily opičky! Mandrilám se daří dobře

 
Úspěšný odchov dvou mláďat opiček Mandril rýholící se povedl v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Mluvčí zahrady Věra Vrabcová agentuře Mediafax ve čtvrtek sdělila, že opičky se narodily v rozmezí tří týdnů.
10.11.2011 18:25 |

podobné články