Článek

Na Floridě se popravovalo: Vrah byl usmrcen injekcí za čtyřnásobnou vraždu

 
Devětapadesátiletý muž odsouzený k nejvyššímu trestu za čtyřnásobnou vraždu byl ve čtvrtek na Floridě usmrcen injekcí. Jerry Correll před třiceti lety ubodal bývalou manželku, svou pětiletou dceru, tchyni a švagrovou. Nejvyšší soud USA zamítl jeho odvolání.
30.10.2015 06:55 |

podobné články

Podobné články

Vrah zabil celkem 6 žen včetně 17leté dívky. Popravili ho injekcí

 
Na Floridě popravili smrtící injekcí Davida Alana Gorea odsouzeného za vraždu sedmnáctileté dívky, informuje v pátek agentura Reuters. Gore se přiznal, že v 80. letech zavraždil ještě dalších pět žen.
13.04.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Alan David (8 článků)

V USA popravili vrahy z minulého století. Dostali smrtící injekci

 
Dva vrazi odsouzení k trestu smrti dostali v noci na dnešek smrtící injekci v Texasu a na Floridě. Texas popravil jako letos svého sedmého vězně pětinásobného vraha Elroye Chestera, popravčí na Floridě zase ukončil život Williama Van Poycka, který zavraždil vězeňského dozorce.
13.06.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (137 článků)

Texas a Florida popravily vrahy z minulého století. Dostali smrtící injekci

 
Dva vrazi odsouzení k trestu smrti dostali v noci na dnešek smrtící injekci v Texasu a na Floridě. Texas popravil jako letos svého sedmého vězně pětinásobného vraha Elroye Chestera, popravčí na Floridě zase ukončil život Williama Van Poycka, který zavraždil vězeňského dozorce.
13.06.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (137 článků)

USA: Popravu vraha Smullse zastavily spory o smrtící látku!

 
Americký nejvyšší soud dnes odložil výkon trestu smrti nad odsouzeným vrahem Herbertem Smullsem. Soudce Samuel Alito vyhověl žádosti advokátů, kteří navrhovali odložit popravu z formálních důvodů. Smulls měl být usmrcen injekcí pentobarbitalu za vraždu z roku 1991.
29.01.2014 08:35 |

podobné články

Vraha (†51), který zabíjel i znásilňoval, popravili novou smrtící injekcí: Umíral v bolestech!

 
Odpuštění si nezasloužil, ale nehumánní smrt také ne. William Happ (†51) v roce 1986 znásilnil a zavraždil mladou ženu. Na Floridě byl poprvé popraven smrtící injekcí s novým složením. Namísto obvyklých sedmi minut však jeho skonání trvalo dvakrát tak dlouho...
16.10.2013 21:55 |

podobné články

Poprava vraha: Chtěl raději kulku, než injekci!

 
Chci být raději zastřelen, injekci nechci, řekl vrah Ronnie Lee Gardner. Jeho přání bylo vyslyšeno. Byl prvním odsouzeným, který byl v USA zastřelen od roku 1996.
18.06.2010 10:55 |

podobné články

Jak se převáží masový vrah? Kevin Dahlgren na místo vraždy zamířil slepý!

 
Kevin Dahlgren byl po dlouhých dvou letech vydán do České republiky, kde bude souzen za čtyřnásobnou vraždu své vzdálené rodiny v Brně-Ivanovicích. V pondělí krátce před polednem byl dopraven na letiště Václava Havla v Praze, odkud ho vrtulník transportoval do Brna.
31.08.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4811 článků)

V Polsku má vyjít na svobodu proslulý pedofil a vrah

 
Závod s časem podstupuje polská justice, přinejmenším podle médií, která bijí na poplach: již příští měsíc má po 25 letech vyjít z vězení Mariusz Trynkiewicz, který byl svého času odsouzen za čtyřnásobnou vraždu zneužitých chlapců - a prý nikdy nevyloučil, že se na svobodě nedopustí nových zločinů. 
19.01.2014 08:45 |

podobné články

Zastřelil přítele své dcery. Teď dostal smrtící injekci

 
Phillip Hallford odsouzený za vraždu k trestu smrti dostal smrtící injekci. Informovala o tom v pátek agentura AFP.
05.11.2010 08:35 |

podobné články

Zvrhlík znásilnil a zabil dívku (11), teď dostal smrtící injekci

 
Floridské úřady popravily smrtící injekcí vězně, který strávil dvě desetiletí v cele smrti za znásilnění a vraždu jedenáctileté dívky.
11.07.2014 08:00 |

podobné články

Žena, která zabila injekcí se silikonem: Dostala u soudu 20 let

 
Američanku, která během ilegální zkrášlovací operace způsobila smrt britské tanečnice, poslal soud ve čtvrtek na 20 let do vězení. Žena vpíchla své zákaznici do pozadí silikonovou injekci, provedla to však tak nešikovně, že Britka zemřela. Soud podle stanice BBC čin klasifikoval jako vraždu a žena bude moci o podmínečné propuštění požádat nejdříve po deseti letech.
12.06.2015 07:20 |

podobné články

Kvůli Zemanovi si návštěvníci čtvrté cenové myslí, že Peroutka byl nejhorší hajzl. Hnusné, směšné, říká Ondřej Neff

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Podle publicisty, novináře a spisovatele Ondřeje Neffa by se měli lidé dnes zabývat užitečnějšími činnostmi nežli ideologickým nálepkováním událostí, které se odehrály po osvobozování naší vlasti Rudou armádou před sedmdesáti lety. „Byla tady okupace, masivně se u nás popravovalo, byli jsme naprosto jasnými kandidáty na vyhlazení – pak přišli Rusové a ze Západu Američané. Konec, skončilo to. Zaplať pánbůh, že to tak bylo!“ odvětil Neff novináři Tomáši Klvaňovi. Ten totiž ParlamentnímListům.cz řekl, že v roce 1945 šlo vlastně o obsazení naší vlasti a jedna totalita jen vystřídala druhou.
03.05.2015 00:06 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků)

Americký vrah v izolaci a pod prášky. Z české vazby se nedostane

 
Američan Kevin Dahlgren nepravomocně odsouzený za čtyřnásobnou vraždu na doživotí, bude na odvolací soud čekat i nadále ve vazbě. Tam je držený pod silnou medikací v izolaci na psychiatrii. Šance na propuštění na svobodu jsou podle jeho obhájce minimální.
14.10.2016 13:10 |

podobné články

Šokující zpráva z valdické věznice: Nejbrutálnější masový vrah Česka si za podivných okolností sáhl na život

 
Kevin Dahlgren, který si odpykával trest za čtyřnásobnou vraždu svých příbuzných z Brna-Ivanovic, kteří mu nabídli pomocnou ruku, spáchal sebevraždu.
11.01.2018 21:20 |

podobné články

Schwarzenberg zavzpomínal na Vítězný únor: Byla zima a popravovalo se

 
Na pietním shromáždění pod Husovou sochou na Staroměstském náměstí si dnes pět desítek lidí se zapálenými svíčkami připomnělo oběti komunistického režimu. Akci uspořádala platforma Bezkomunistů.cz ve výroční den, kdy v roce 1948 na tomto náměstí oznámil Klement Gottwald, že se právě vrátil z Hradu a prezident všechny jeho návrhy přijal. Padla vláda a na dalších 41 let se ujali vedení země komunisté.
25.02.2016 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (127 článků)

Jak se popravovalo na Pankráci!

 
Neskonalé utrpení, pokoření a ztrátu důstojnosti přinesla gilotina i českému lidu. V sekyrárně na pražské Pankráci kat těžké železo spouštěl po dobu nacistické okupace. Vykonával popravy nařízené Němci za naprosto zvrácené rozsudky. Nelegálně semleté obilí nebo dovoz potravin z venkova znamenal gilotinu. Za tři roky tu tak zmasakrovali přes tisíc lidí.
10.09.2017 12:05 |

podobné články

Čtyřnásobnou vraždu ČT vysílá ráno! Je to v pořádku? Vraždu těhotné a kluka mohou vidět děti!

 
Vražda, která otřásla i otrlými kriminalisty! Poslední díl krimi seriálu Případy 1. oddělení odhaluje činy, které dovede spáchat jen lidský netvor….Takovou "zábavu" chystá ČT pro dospělého diváka na dnešní večer a bohužel i na úterní dopoledne, kdy se na televizi mohou dívat i malé děti!
27.01.2014 16:50 |

podobné články

Masakr rodiny v luxusním sídle za 28 milionů: Policie řeší čtyřnásobnou vraždu a sebevraždu!

 
Pět rozstřílených těl v tratolišti krve našla policie v luxusním sídle za 28 milionů korun v americké Minnessotě. Co se přesně stalo, je zatím záhadou, policie však případ vyšetřuje jako mnohonásobnou vraždu a sebevraždu, což nasvědčuje tomu, že někdo z rodiny vzal zbraň a šel zabíjet lidi, kteří ho milovali.
11.09.2015 21:15 |

podobné články

Schizofrenní vrah 8 lidí dostal smrtící injekci! Znovu povstanu, řekl před popravou

 
Američané popravili schizofrenního paranoika, který na Floridě povraždil osm lidí. Jeho smrti nezabránili ani advokáti, podle kterých neměl být vězeň popraven s ohledem na jeho těžkou duševní poruchu. V čele smrti strávil přes 30 let.
06.08.2013 12:35 |

podobné články