Článek

Na festivalu v Glastonbury to žije: Potkáte lidi v kravích kostýmech, naháče nebo potetované rockery

 
Největší hudební festival v Glastonbury se začal plnit nespočtem návštěvníků. Počasí jim zatím přeje a všichni si akci pořádně užívají. A někteří z nich si k povinné výbavě přibalili i docela kuriózní věcičky.
27.06.2015 06:05 |

podobné články

Podobné články

To musíte vidět! Yoko Ono předvedla na festivalu Glastonbury absolutně nejhorší koncert v historii všech koncertů!

 
Pokud vydržíte všech pět minut téhle jedné písničky, můžete to znásobit zhruba desetkrát a dostanete představu, jak vypadal koncert Yoko Ono na "největším hudebním festivalu na světě Glastonbury":http://www.extra.cz/totalni-apokalypsa-takhle-vypada-zkaza-po-glastonbury-nejvetsim-hudebnim-festivalu-na-svete.
12.07.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Yoko Ono (71 článků)

Totální apokalypsa! Takhle vypadá zkáza po Glastonbury, největším hudebním festivalu na světě!

 
Na "největší český festival":http://www.extra.cz/tady-byste-nemeli-chybet-top-7-nejsuprovejsich-festivalu-na-svete Rock for People jezdí zhruba 25 tisíc lidí. Na největší festival na světě Glastonbury, který se koná v Anglii, jezdí 175 tisíc lidí. A když máte pohromadě 175 tisíc lidí na jednom místě, kde se několik dní opíjejí a bydlí ve stanu s bahnem všude okolo, "nadělá to pěknou paseku":http://www.extra.cz/tohle-smetiste-zbylo-po-hudebnim-festivalu-v-anglii-navstevnici-nechali-v-arealu-150-tun-bordelu-vcetne-tisicu-stanu.
02.07.2014 15:55 |

podobné články

Karel Gott se vrátí mezi rockery: Ukáže zase paroháče?!

 
Čtyři roky po famózním úspěchu na festivalu Rock for People v Hradci Králové se Karel Gott (77) hodlá vrátit mezi rockery!
18.01.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Kanye West vystoupil na legendárním festivalu Glastonbury! Protestovaly proti němu tisíce lidí

 
Na festivalu v britském Glastonbury vystoupil v sobotu pozdě večer jako hlavní hvězda dne americký raper Kanye West, jehož plánovaná přítomnost předtím vyvolala protesty části diváků. Uvedla to místní média.
28.06.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

Britští Gorillaz nahradí U2 na festivalu v Glastonbury

 
Britská hudební skupina Gorillaz bude místo irských U2 hlavním lákadlem letního festivalu v Glastonbury.
27.05.2010 03:00 |

podobné články

Koncert U2 na festivalu v Glastonbury doprovázely násilné demonstrace

 
Koncertní premiéru irské kapely U2 na festivalu v Glastonbury doprovázely demonstrace aktivistů kritizujících skupinu, že se vyhýbá placení daní. Informuje o tom agentura AFP.
25.06.2011 04:20 |

podobné články

Budoucnost festivalu Glastonbury vidí organizátoři v černém

 
Organizátor a tvůrce britského festivalu Glastonbury Michael Eavis vidí budoucnost akce v černých barvách. Pětasedmdesátiletý vlastník Worthy Farm, kde se začala akce pravidelně konat před jednačtyřiceti lety, si myslí, že další ročníky jsou ohroženy.
12.07.2011 13:20 |

podobné články

Na festivalech vidím třicet kapel denně, řekl dramaturg Glastonbury

 
Pořadatelé festivalu Rock for People prohlubují spolupráci s dalšími evropskými festivaly v rámci asociace Yourope i mimo ni. Na letošním ročníku budou mít své scény festivaly Great Escape a ReeperBahnFest a Iceland Airwaves. Spolupracují i s dramaturgem Glastonbury a dalších festivalů (M for Montreal, Great Escape a indický NH7) Martinem Elbournem, který byl u zrodu Womadu. Novinkám poskytl při své pražské návštěvě rozhovor.
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Rolling Stones zahrají na Glastonbury

 
Skupina Rolling Stones bude jednou z hlavních hvězd letošního ročníku letního festivalu Glastonbury. Bude to současně poprvé, kdy na této akci vystoupí. Dalšími headlinery festivalu budou v letošním roce kapely Arctic Monkeys a Mumford & Sons.
28.03.2013 13:55 |

podobné články

Na festivalu Glastonbury vystoupí Dolly Partonová

 
Americká countrypopová zpěvačka Dolly Partonová se představí v letošním roce na britském festivalu Glastonbury. Vystoupí tam 29. června v rámci svého koncertního turné Blue Smoke.
01.03.2014 15:50 |

podobné články

Ed Sheeran v Glastonbury používal playback

 
O šestadvacetiletém Edu Sheeranovi se často mluví jako o geniálním hudebníkovi. Není s podivem, že ani ten nejlepší z nejlepších neodolá tu a tam vymoženosti zvané playback. Pro návštěvníky festivalu Glastonbury, nejslavnějšího hudebního festivalu světa, to ale moc pochopitelné nebylo. A tak teď Ed čelí kritice, kterou docela rozumně vysvětluje a odráží.
03.07.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ed Sheeran (16 článků)

Bohdalka si umí Vánoce užít: Nejdřív mejdan s rockery, pak si dojela pro luxusní fáro

 
Herečku Jiřinu Bohdalovou  (82) uvidíme v nové štědrovečerní pohádce Duch nad zlato, ale my jsme měli štěstí se s ní potkat už dva dny před svátky. Překvapivě jsme ji potkali mezi rockery a herci, kteří hrají v divadle Broadway na jejich vánočním mejdanu.
24.12.2013 17:27 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

V dubnu se zopakují „divadelní“ prohlídky pivovaru v historických kostýmech

 
Každou dubnovou středu od 19:30 se lidé opět mohou zúčastnit „divadelních“ prohlídek pivovaru v historických kostýmech. Místo obvyklého výkladu průvodců v nich návštěvníci sledují klíčové okamžiky z historie pivovaru prostřednictvím hraných scének v dobových kostýmech. Jedná se již o čtvrtou sérii prohlídek, které byly dosud vždy vyprodány. Vstupenky je nutné rezervovat předem.
29.03.2017 22:30 |

podobné články

Festival v Glastonbury začíná, účinkující vystoupí nabarveni na modro

 
Populární hudební festival v Glastonbury začíná ve čtvrtek 25. června. Desetitisíce hudebních fanoušků již přijíždějí na farmu Worthy v jižní Anglii, kde se koná další ročník údajně největšího světového festivalu pod širým nebem.
25.06.2009 11:15 |

podobné články

U2 ruší vystoupení na Glastonbury a odkládají turné kvůli Bonově operaci

 
Irská skupina U2 nevystoupí jako hlavní hvězda festivalu Glastonbury a její zámořští fanoušci si budou přinejmenším muset počkat déle, než uvidí své idoly na pódiu. Zpěvák Bono je po operaci zad.
25.05.2010 15:55 |

podobné články

Bono už opustil nemocnici, U2 ale ruší americkou část turné i koncert v Glastonbury

 
Zpěvák irské skupiny U2 Bono byl v úterý propuštěn z mnichovské univerzitní nemocnice, kde se podrobil operaci zad. Jeho zranění ale přinutilo U2 zrušit celou severoamerickou část turné i prestižní koncert na festivalu v anglickém Glastonbury.
26.05.2010 01:55 |

podobné články

Prosluněný festival Glastonbury jako velký hudební karneval

 
Jeden z největších multižánrových festivalů oslavil čtyřicáté výročí. První ročník proběhl v jihoanglickém piltonském údolí poblíž městečka Glastonbury v roce 1970. Zatím poslední právě skončil a na rozdíl od předchozích, pro které byly většinou typické bouřkové přeháňky a rozbahněné záplavy, se celý odehrál v naprostém, až smrtícím parnu, nepočítáme-li kontrastní noční chladna.
28.06.2010 10:25 |

podobné články

Rolling Stones chtějí na Glastonbury

 
Kytarista Ronnie Wood řekl, že by rád se svou skupinou Rolling Stones vystoupil na největším evropském festivalu Glastonbury.
23.12.2010 10:15 |

podobné články

Hlavní hvězdou slavného Glastonbury bude letos Beyoncé

 
Americká zpěvačka Beyoncé Knowlesová bude headlinerem nejznámějšího britského festivalu Glastonbury. Ohlásili to její manažeři. Vystoupí jako poslední a zajistí tak velkolepé finále monstrózní akce.
11.02.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Beyoncé (84 článků)