Článek

Na festivalu v Glastonbury to žije: Potkáte lidi v kravích kostýmech, naháče nebo potetované rockery

 
Největší hudební festival v Glastonbury se začal plnit nespočtem návštěvníků. Počasí jim zatím přeje a všichni si akci pořádně užívají. A někteří z nich si k povinné výbavě přibalili i docela kuriózní věcičky.
27.06.2015 06:05 |

podobné články

Podobné články

To musíte vidět! Yoko Ono předvedla na festivalu Glastonbury absolutně nejhorší koncert v historii všech koncertů!

 
Pokud vydržíte všech pět minut téhle jedné písničky, můžete to znásobit zhruba desetkrát a dostanete představu, jak vypadal koncert Yoko Ono na "největším hudebním festivalu na světě Glastonbury":http://www.extra.cz/totalni-apokalypsa-takhle-vypada-zkaza-po-glastonbury-nejvetsim-hudebnim-festivalu-na-svete.
12.07.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Yoko Ono (70 článků)

Totální apokalypsa! Takhle vypadá zkáza po Glastonbury, největším hudebním festivalu na světě!

 
Na "největší český festival":http://www.extra.cz/tady-byste-nemeli-chybet-top-7-nejsuprovejsich-festivalu-na-svete Rock for People jezdí zhruba 25 tisíc lidí. Na největší festival na světě Glastonbury, který se koná v Anglii, jezdí 175 tisíc lidí. A když máte pohromadě 175 tisíc lidí na jednom místě, kde se několik dní opíjejí a bydlí ve stanu s bahnem všude okolo, "nadělá to pěknou paseku":http://www.extra.cz/tohle-smetiste-zbylo-po-hudebnim-festivalu-v-anglii-navstevnici-nechali-v-arealu-150-tun-bordelu-vcetne-tisicu-stanu.
02.07.2014 15:55 |

podobné články

Karel Gott se vrátí mezi rockery: Ukáže zase paroháče?!

 
Čtyři roky po famózním úspěchu na festivalu Rock for People v Hradci Králové se Karel Gott (77) hodlá vrátit mezi rockery!
18.01.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4224 článků)

Kanye West vystoupil na legendárním festivalu Glastonbury! Protestovaly proti němu tisíce lidí

 
Na festivalu v britském Glastonbury vystoupil v sobotu pozdě večer jako hlavní hvězda dne americký raper Kanye West, jehož plánovaná přítomnost předtím vyvolala protesty části diváků. Uvedla to místní média.
28.06.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (397 článků)

Britští Gorillaz nahradí U2 na festivalu v Glastonbury

 
Britská hudební skupina Gorillaz bude místo irských U2 hlavním lákadlem letního festivalu v Glastonbury.
27.05.2010 03:00 |

podobné články

Koncert U2 na festivalu v Glastonbury doprovázely násilné demonstrace

 
Koncertní premiéru irské kapely U2 na festivalu v Glastonbury doprovázely demonstrace aktivistů kritizujících skupinu, že se vyhýbá placení daní. Informuje o tom agentura AFP.
25.06.2011 04:20 |

podobné články

Budoucnost festivalu Glastonbury vidí organizátoři v černém

 
Organizátor a tvůrce britského festivalu Glastonbury Michael Eavis vidí budoucnost akce v černých barvách. Pětasedmdesátiletý vlastník Worthy Farm, kde se začala akce pravidelně konat před jednačtyřiceti lety, si myslí, že další ročníky jsou ohroženy.
12.07.2011 13:20 |

podobné články

Na festivalech vidím třicet kapel denně, řekl dramaturg Glastonbury

 
Pořadatelé festivalu Rock for People prohlubují spolupráci s dalšími evropskými festivaly v rámci asociace Yourope i mimo ni. Na letošním ročníku budou mít své scény festivaly Great Escape a ReeperBahnFest a Iceland Airwaves. Spolupracují i s dramaturgem Glastonbury a dalších festivalů (M for Montreal, Great Escape a indický NH7) Martinem Elbournem, který byl u zrodu Womadu. Novinkám poskytl při své pražské návštěvě rozhovor.
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Rolling Stones zahrají na Glastonbury

 
Skupina Rolling Stones bude jednou z hlavních hvězd letošního ročníku letního festivalu Glastonbury. Bude to současně poprvé, kdy na této akci vystoupí. Dalšími headlinery festivalu budou v letošním roce kapely Arctic Monkeys a Mumford & Sons.
28.03.2013 13:55 |

podobné články

Na festivalu Glastonbury vystoupí Dolly Partonová

 
Americká countrypopová zpěvačka Dolly Partonová se představí v letošním roce na britském festivalu Glastonbury. Vystoupí tam 29. června v rámci svého koncertního turné Blue Smoke.
01.03.2014 15:50 |

podobné články

Bohdalka si umí Vánoce užít: Nejdřív mejdan s rockery, pak si dojela pro luxusní fáro

 
Herečku Jiřinu Bohdalovou  (82) uvidíme v nové štědrovečerní pohádce Duch nad zlato, ale my jsme měli štěstí se s ní potkat už dva dny před svátky. Překvapivě jsme ji potkali mezi rockery a herci, kteří hrají v divadle Broadway na jejich vánočním mejdanu.
24.12.2013 17:27 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (718 článků)

V dubnu se zopakují „divadelní“ prohlídky pivovaru v historických kostýmech

 
Každou dubnovou středu od 19:30 se lidé opět mohou zúčastnit „divadelních“ prohlídek pivovaru v historických kostýmech. Místo obvyklého výkladu průvodců v nich návštěvníci sledují klíčové okamžiky z historie pivovaru prostřednictvím hraných scének v dobových kostýmech. Jedná se již o čtvrtou sérii prohlídek, které byly dosud vždy vyprodány. Vstupenky je nutné rezervovat předem.
29.03.2017 22:30 |

podobné články

Festival v Glastonbury začíná, účinkující vystoupí nabarveni na modro

 
Populární hudební festival v Glastonbury začíná ve čtvrtek 25. června. Desetitisíce hudebních fanoušků již přijíždějí na farmu Worthy v jižní Anglii, kde se koná další ročník údajně největšího světového festivalu pod širým nebem.
25.06.2009 11:15 |

podobné články

U2 ruší vystoupení na Glastonbury a odkládají turné kvůli Bonově operaci

 
Irská skupina U2 nevystoupí jako hlavní hvězda festivalu Glastonbury a její zámořští fanoušci si budou přinejmenším muset počkat déle, než uvidí své idoly na pódiu. Zpěvák Bono je po operaci zad.
25.05.2010 15:55 |

podobné články

Bono už opustil nemocnici, U2 ale ruší americkou část turné i koncert v Glastonbury

 
Zpěvák irské skupiny U2 Bono byl v úterý propuštěn z mnichovské univerzitní nemocnice, kde se podrobil operaci zad. Jeho zranění ale přinutilo U2 zrušit celou severoamerickou část turné i prestižní koncert na festivalu v anglickém Glastonbury.
26.05.2010 01:55 |

podobné články

Prosluněný festival Glastonbury jako velký hudební karneval

 
Jeden z největších multižánrových festivalů oslavil čtyřicáté výročí. První ročník proběhl v jihoanglickém piltonském údolí poblíž městečka Glastonbury v roce 1970. Zatím poslední právě skončil a na rozdíl od předchozích, pro které byly většinou typické bouřkové přeháňky a rozbahněné záplavy, se celý odehrál v naprostém, až smrtícím parnu, nepočítáme-li kontrastní noční chladna.
28.06.2010 10:25 |

podobné články

Rolling Stones chtějí na Glastonbury

 
Kytarista Ronnie Wood řekl, že by rád se svou skupinou Rolling Stones vystoupil na největším evropském festivalu Glastonbury.
23.12.2010 10:15 |

podobné články

Hlavní hvězdou slavného Glastonbury bude letos Beyoncé

 
Americká zpěvačka Beyoncé Knowlesová bude headlinerem nejznámějšího britského festivalu Glastonbury. Ohlásili to její manažeři. Vystoupí jako poslední a zajistí tak velkolepé finále monstrózní akce.
11.02.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Beyoncé (84 článků)

U2 čekají v Glastonbury protesty kvůli daňovým únikům

 
Dlouho očekávané vystoupení irské rockové skupiny U2 na festivalu v Glastonbury bude provázet protest skupiny kritizující velké podniky, které se snaží vyhýbat placení daní. Skupina Art Uncut chce při koncertu viditelně protestovat proti tomu, že U2 se údajně snaží platit co nejmenší daně převedením části svých aktivit z Irska do Nizozemska.
06.06.2011 13:40 |

podobné články