Článek

Na farmě se narodilo dvouhlavé tele, samo se nedokáže postavit

 
Neobvyklý přírůstek do svého stáda přivítal farmář Edward Rubio z regionu Cajamarca v Peru. Na farmě se mu totiž narodilo dvouhlavé tele.
20.08.2015 18:15 |

podobné články

Podobné články

V Kolumbii se narodilo dvouhlavé tele

 
Minulý pátek se ve vesničce Rivera, nacházející se 235 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Bogoty, narodilo dvouhlavé tele. Proti všem očekáváním přežilo a zdá se být schopné života. Bohužel jsou hlavy tak těžké, že má tele velké problémy s chůzí, jelikož se převažuje. Farmář je však odhodlán ho zachránit.
31.07.2009 18:15 |

podobné články

VIDEO: Tele se narodilo se dvěma hlavami

 
V Kolumbii se narodilo na jedné farmě dvouhlavé tele. Malá obludka se neudrží ani na vlastních nohách.
01.08.2009 09:50 |

podobné články

MONSTRUM! V Maroku se narodilo dvouhlavé tele!

 
V Maroku přišlo na svět v první den v roce dvouhlavé tele. Podle agentury AFP se zvíře, které dostalo jméno Šťastný Nový rok, zatím těší dle všeho dobrému zdraví.
06.01.2014 10:15 |

podobné články

VIDEO: V Gruzii kráva porodila dvouhlavé tele, odmítá ho krmit

 
Dvouhlavé tele s třema ušima a dvěma páry očí porodila kráva farmáři Irakliji Džgarkavovi v obci Martvili na západě Gruzie. Odmítá ho ale krmit, takže se o tele musí starat celá rodina.
11.01.2011 15:35 |

podobné články

Tele se narodilo se dvěma hlavami. Malá obludka ale zemřela

 
V Rakousku se v pátek 13. ledna narodilo dvouhlavé tele. Rakouská média dnes informovala, že přišlo na svět se dvěma nosy, čtyřma očima a pravděpodobně i se dvěma mozky. Server Nachrichten.at však informoval, že dnes ráno tele zemřelo.
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Co to Prima provedla? Ze Šebrleho je dvouhlavé tele!

 
Zrcadlo umí být dobrý sluha, ale také zlý pán. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hvězdy televize Prima. Roman Šebrle (41) se během pár vteřin proměnil v hříčku přírody, kterou by mohly vystavovat jako dvouhlavé tele na poutích. A není v tom zdaleka sám.
15.03.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (298 článků)

Co to Prima provedla? Ze Šebrleho je dvouhlavé tele!

 
Zrcadlo umí být dobrý sluha, ale také zlý pán. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hvězdy televize Prima. Roman Šebrle (41) se během pár vteřin proměnil v hříčku přírody, kterou by mohly vystavovat jako dvouhlavé tele na poutích. A není v tom zdaleka sám.
21.03.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (298 článků)

Rybář našel uvnitř žraločí samice dvouhlavé mládě

 
Vědci z Michiganské státní univerzity potvrdili, že dvouhlavé mládě žraloka bělavého, které před téměř dvěma lety objevil rybář v těle jeho matky, je opravdu jediné mládě, a nikoliv srostlá dvojčata. Považují ho za nejvzácnějšího objeveného dvouhlavého žraloka, jak uvedli ve zprávě v aktuálním čísle magazínu Journal of Fish Biology.
27.03.2013 17:40 |

podobné články

Na americké farmě se narodilo tele nápadně podobné pandě

 
Na farmě v americkém Larimer County v Coloradu se v pátek ráno narodila kravička se zbarvením nápadně připomínajícím mládě pandy. Černobílé tele pojmenované Ben je raritou, na celém světě je nejspíš jen okolo dvou desítek podobně „pandích“ krav.
03.01.2011 19:25 |

podobné články

Tele se narodilo se dvěma nohama navíc

 
Na farmě v čínské provincii Šan-tung se narodilo tele, které má dvě nohy navíc. Farmu od té doby navštívilo mnoho zvědavců a také celá řada televizních štábů. Majitel telete nechce nechat nohy odstranit, přemýšlí spíš o tom, že by zvíře prodal.
25.09.2014 21:25 |

podobné články

V Coloradu se narodilo tele se sedmi nohama

 
Ve městě Steamboat Springs v americkém státě Colorado se ve čtvrtek narodilo tele se sedmi nohama a dvěma páteřemi. Jedna z nohou měla navíc dvě kopýtka. Tele, které muselo na svět přijít císařským řezem ve veterinární nemocnici, žilo pouze deset minut.
24.05.2009 14:05 |

podobné články

V Brazílii se narodilo zdravé dvouhlavé dítě, dostalo jména Ježíš a Emanuel

 
Maria de Nazareová z Brazílie čekala dvojčata, místo toho se jí 19. prosince císařským řezem narodilo jedno dítě se dvěma hlavami. Novorozenec o váze 4,5 kilogramu, který dostal v předvánoční atmosféře jména Ježíš a Emanuel, je ale navzdory svému vzácnému vzezření ve stabilizovaném stavu a dokonce se těší dobrému zdraví.
28.12.2011 08:00 |

podobné články

Dvouhlavé dítě šokovalo svět! Kde se narodilo?

 
V Bangladéši se šokované matce narodilo dítě s dvěma hlavami! Lékaři zjistili, že dítě je ve skutečnosti siamské dvojče, které se svou sestrou sdílí jedno tělo. Mají vůbec šanci na život?
13.11.2015 13:51 |

podobné články

Dítě se narodilo s dvěma hlavami: Dva dny po porodu zemřelo

 
V severoindickém Rádžasthánu se narodilo dvouhlavé miminko. Podle lékařů to je zázrak! Bohužel siamská dvojčata 32 hodin po porodu zemřela. Rodiče si je totiž z nemocnice odnesli domů.
05.10.2016 16:25 |

podobné články

Den s Lukášem Hejlíkem: Co dělá hezoun Meduna z Ošklivky Katky, když nehraje? Maká na farmě!

 
Herce Lukáše Hejlíka (32), kterého většina z nás zná ze seriálu Ošklivka Katka, jsme navštívili na jeho farmě v Říčkách u Brna, kde má velkou zahradu a chová ovce. Bylo krásné počasí,  a tak jsme tu prožili celý den. A divili byste se, co všechno život na farmě obnáší!
11.08.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (171 článků)

Talentmania se nechytila, Nova chystá další Česko Slovenskou SuperStar

 
„Lvice s magnetismem v těle ovládne nedělní Talentmanii, Operní pěvkyně Iveta Hejduková má zlato v hrdle a drahé kameny za pultem, Bubenická a stepařská show o víkendu zaujaly nejvíce,“ to je jen pár posledních zpráv se zvučnými titulky, kterými PR oddělení Novy bombarduje novináře. I kdyby ale objevili příslovečné dvouhlavé tele a přivedli ho před porotu, patrně by strmý pokles sledovanosti nezastavili. Jejich vlajkovou loď podzimu, Talentmanii, nyní sleduje kolem milionu diváků. To je pro Novu strááášně málo, talentová reality show se tak nevejde ani do první padesátky nejsledovanějších pořadů TV Nova, kde vévodí Televizní noviny a Ordinace v růžové zahradě. 
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Hejduková (2 články)

Na farmě ve Vizovicích se letos jaro opozdilo, ale mláďata ne: Narodilo se 100 kůzlat!

 
Velikonoce klepou na dveře a k nim patří i malá kůzlátka. Teplé jaro se sice letos pořádně opozdilo, na farmě ve Vizovicích na Zlínsku však přesto přišlo v podobě více než stovky kůzlat.
24.03.2018 12:10 |

podobné články

V americkém Coloradu se narodilo sedminohé tele

 
Bizarních mutací přešlechtěných hospodářských zvířat stále přibývá. V americkém Coloradu se teď narodilo tele, které mělo vyjma čtyř zdravých končetin ještě tři navíc!
27.05.2009 08:10 |

podobné články

V USA se narodilo tele se svatým znakem na hlavě

 
V americkém městečku Sterling ve státě Connecticut slaví, narodilo se jim tam prý svaté tele, které okamžitě pojmenovali Mojžíš (Moses). Souvislost je podle majitelů telete jasná, na hlavě má totiž bílou srst ve tvaru kříže.
10.12.2009 07:30 |

podobné články