Článek

Na čem v Hollywoodu jedou? Producenti se rozhodli zprznit i Smrtonosnou zbraň

 
V Hollywoodu aktuálně nejsou peníze. Respektive jsou, ale nikoliv na nové nákladné akčňáky, a tak se producenti snaží údajně vzkřísit žánr alespoň remaky těch, které se dříve povedly.
11.10.2015 18:26 |

podobné články

Podobné články

A kde je Gibson? Smrtonosná zbraň míří do televize

 
Lze Smrtonosnou zbraň točit bez Mela Gibsona? Všechno jde, když se chce. Nová producentka se nyní ujala seriálu Smrtonosná zbraň, který připravuje společnost Fox.
31.03.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Bruce Willis natočí pátou Smrtonosnou past

 
Herec Bruce Willis příští rok natočí pátou Smrtonosnou past. Mezi třetí a čtvrtou měl dvanáctiletou přestávku, ale teď má pocit, že svět je na další díl jeho neohroženého agenta Johna McClana připraven už po čtyřech letech. Snímek by měl režírovat opět Len Wiseman.
26.02.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (317 článků) , Len Wiseman (10 článků)

Shořelé Petrovy boudy se mění ve smrtonosnou past

 
Ruiny Petrovy boudy na hřebenech Krkonoš představují pro okolo jdoucí turisty smrtonosnou past. Majitel minulé pondělí vyhořelou boudu sice obehnal vysokým plotem, zbytky zdiva však při větším poryvu větru mohou zasypat přilehlou cestu. Petrovka navíc zůstane v seznamu kulturních památek, což komplikuje sanační práce. Majitel zde má postavit repliku původního objektu.
09.08.2011 15:05 |

podobné články

Shořelá Petrova bouda se mění ve smrtonosnou past

 
Ruiny Petrovy boudy na hřebenech Krkonoš představují pro okolo jdoucí turisty smrtonosnou past. Majitel minulé pondělí vyhořelou boudu sice obehnal vysokým plotem, zbytky zdiva však při větším poryvu větru mohou zasypat přilehlou cestu. Petrovka navíc zůstane v seznamu kulturních památek, což komplikuje sanační práce. Majitel zde má postavit repliku původního objektu.
09.08.2011 15:45 |

podobné články

Votava (LEV 21): Noční vlci a malá česká Karkulka

 
Už jedou ! Už jedou ! Noční vlci už jedou…. !! Ta zpráva o „krvelačné smečce“ Nočních vlků se rozšířila z médií, rychlostí blesku i do těch nejzapadlejších koutů našich vesniček. I má stařičká sousedka na berounské chalupě po těchto zprávách, s hrůzou v očích utíkala pustit psa, zamknout dveře od baráku i vrátka od kurníku. Vzpomněla si zcela jistě na tu pohádku o zlém vlkovi a nebohé Karkulce. Chudák celá strachy, zalezla nejspíš pod peřinu.
10.05.2016 20:25 |

podobné články

Zdraží ropa? Velcí producenti ropy omezí těžbu

 
Velcí producenti ropy v čele s Ruskem a Saúdskou Arábií se dohodli, že omezí těžbu ropy tak, aby se mohla její cena zvýšit. Její produkci zmrazí na úrovních z letošního ledna. Přidaly se k nim ještě Katar a Venezuela a chtějí, aby se stejně zachovali i další světoví producenti. Írán, který na schůzce chyběl, ale plánuje po zrušení sankcí těžbu naopak zvýšit.
16.02.2016 11:35 |

podobné články

Zbraň! Zbraň! Trump zažil na pódiu horkou chvíli. Promlouvá, co mu to způsobilo

 
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump zažil ve městě Reno ve státě Nevada velmi rušný večer. Z pódia ho odvedli dva agenti tajné služby poté, co zazněl výkřik „zbraň“ a dav na mítinku začal panikařit. Informovala o tom agentura AP. Nakonec se však ukázalo, že údajný útočník u sebe žádnou zbraň nemá. Jen protestuje proti muži, kterého považuje za „diktátora a fašistu“. Serveru britského deníku The Guardian poskytl exkluzivní rozhovor.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3656 článků)

Gibsonova těhotná přítelkyně vláčí nákup sama

 
Americký herec Mel Gibson (53) možná má doma smrtonosnou zbraň a v hrudi mu bije statečné srdce, ale gentleman to asi nebude.
07.09.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Gavriely: Ruce jako zápasník sumo! Tohle že je playmate?!

 
Že i fotka může doslova zprznit krásu ženského těla, jsme se přesvědčili u playmate Martiny Gavriely (32). Potetované paže s dokonalým dekoltem, jež hnědovláska s oblibou vystavuje, v jednom úhlu působily jako rozteklý sulc.
08.03.2010 14:05 |

podobné články

Babišův poslanec Vyzula o demokracii: Lidé dokážou zprznit i dobrou myšlenku

 
Z PROFILŮ Hnutí ANO Andreje Babiše uspělo v komunálních volbách především ve velkých městech. Bez úspěchu ale nezůstalo ani ve středně velkých městech. Za pozornost ale stojí, že se občas rodí pozoruhodné koalice. Údajně pravicové uskupení ANO se nezdráhá domlouvat na spolupráci s komunisty, stalo se to například v Chomutově. Je to v pořádku?
19.10.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12440 článků)

Otrlci se na Halloween nechají zprznit démonickými sluchátky

 
Nonkonformní Festival otrlého diváka letos slaví deset let. 31. října se v pražském kině Aero odehraje jeho druhý podzimní speciál, tentokrát zasvěcený Halloweenu. Můžete od nás dostat lístky zdarma!
29.10.2014 13:40 |

podobné články

V Brně definitivně zešíleli: Zpívají Narodil se Kristus Pán v hantecu! Troufnou si zprznit i hymnu?

 
Vždycky když si myslíme, že vše šílené z "Brna":http://www.extra.cz/tema/brno už vzešlo, "přijde další rána":http://www.extra.cz/10-veci-podle-kterych-brnak-bezpecne-pozna-ze-je-v-praze.
27.12.2014 14:21 |

podobné články

Herec Taylor Lautner je nejlépe placeným teenagerem v historii Hollywoodu

 
Ekonomická krize se Hollywoodu vyhýbá obloukem a pocítí to především sedmnáctiletý herec Taylor Lautner. Jemu totiž za nový film vyplatí producenti zatím rekordní honorář pro nezletilou hvězdu – 7,5 miliónu dolarů, v přepočtu tedy zřejmě něco kolem 138 miliónů korun.
08.01.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Lautner (44 článků)

Will Ferrell je opět nejpřeplácenějším hercem Hollywoodu

 
Tak jako loni, i letos dominuje žebříčku nejpřeplácenějších hvězd Hollywoodu komik Will Ferrell. Na každý dolar honoráře, který mu musejí producenti zaplatit, se jim vrátí jen 3,35 dolaru zpět.
06.11.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Will Ferrell (32 článků)

Líbila by se vám dnes? Takhle vypadala nahá první sexbomba Hollywoodu, která se v šestadvaceti otrávila

 
Dobrých dvacet let před nesmrtelnou Marilyn Monroe byla ztělesněním slova sex na filmovém plátně nejen v Hollywoodu platinová blondýnka Jean Harlow. Muže vábila lascivními gesty, neutuchajícím temperamentem a filmoví producenti jí v první polovině let třicátých pokorně zobali z ruky.
28.05.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (407 článků) , Jean Harlow (3 články)

Hobita konečně schválili producenti: první klapka v únoru

 
Roky nepotvrzených zvěstí a změn ve scénáři i na režisérské stoličce jsou u konce a fanoušci díla J.R.R. Tolkiena se mohou klidně těšit na velkofilm Hobit. V Hollywoodu rozhodli, že se začne natáčet v únoru 2011.
18.10.2010 15:35 |

podobné články

Ryan Gosling a Emma Watson: Nový pár Hollywoodu?

 
Jejich dokonalou chemii mohli diváci zhlédnout ve filmu Crazy, Stupid, Love, který právě běží v českých kinech. To, že to mezi herci Ryanem Goslingem (30) a Emmou Stone (22) jiskřilo, ocenili i filmoví kritici. Proto se producenti nového snímku z prostředí éry 40. let, kdy vládla mafie, rozhodli obsadit jako pár právě Ryana s Emmou.
21.09.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (316 článků) , Ryan Gosling (127 článků) , Emma Watson (271 článků) , Emma Stone (47 článků)

Nebezpečně sexy Langmannová: Tuhle zbraň schovává v ložnici

 
Česká Miss Renata Langmannová  (24) má svoji první zbraň. Nechala si ji vyrobit na zakázku a je jediná v republice. "Je to policejní pistole ČZ 35 D. Nikdo jiný prý červenou nemá. Na zbrani je navíc vyryté mé jméno a znak lva - znamení, ve kterém jsem se narodila," prozradila Super.cz Langmannová, která si dnes zbraň slavnostně vyzvedla.
29.06.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (283 článků)

Nová zbraň exekutorů? Sebrat vám řidičák

 
Nová zbraň proti neplatičům alimentů v podobě pozastavení řidičského průkazu se exekutorům osvědčila. Většina dlužníků, kteří na své dítě zapomínají, se rychle snaží výživné zaplatit nebo se domluvit na splátkovém kalendáři, pokud jim hrozí, že přijdou o řidičák. Exekutory napadlo, že by jim ušetřilo práci, kdyby se tato zjevně účinná zbraň mohla používat na všechny dluhy. A navrhli to minulý týden poslancům ústavně právního výboru sněmovny.
28.01.2014 10:20 |

podobné články