Článek

Na Beats for Love přijede Pendulum DJ Set, festival bude snímat NASA

 
Další jména potvrdili pořadatelé třetího ročníku festivalu Beats for Love, který se bude konat od 2. do 5. července v Dolních Vítkovicích. Do Ostravy přijede legendární Pendulum DJ Set, patřící k průkopníkům světového drum and bassu. Přijedou také Drumsound & Bassline Smith, DJ Tonka. Festival se letos výrazně rozšíří, z loňských osmi scén bude letos jedenáct.
28.05.2015 11:05 |

podobné články

Podobné články

Do Ostravy míří Pendulum

 
Členové legendární kapely Pendulum, která ve své době patřila k průkopníkům světového drum and bassu, budou hlavními hvězdami třetího ročníku festivalu Beats for Love.
29.05.2015 11:21 |

podobné články

Festival Beats for Love budou hlídat šerifové v civilu: Kvůli drogám!

 
Od 5. do 8. července se v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě už popáté uskuteční hudební festival Beats for Love, na kterém se představí zhruba 400 interpretů. Pořadatelé v neděli oznámili nasazení policistů v civilu, což některé fanoušky znepokojilo. Důvodem jsou obavy z užívání drog.
03.07.2017 12:10 |

podobné články

Ostravský taneční festival Beats for Love odkrývá první jména

 
Organizátoři festivalu taneční hudby Beats for Love odtajnili první jména interpretů již třetího ročníku, který se uskuteční na začátku července v Dolní oblasti Vítkovice. V industriálních kulisách Dolních Vítkovic se potkají snad všichni nejvýznamnější dýdžejové z České a Slovenské republiky.
02.03.2015 16:52 |

podobné články

Nejlepší beatboxer světa Beardyman vystoupí na festivalu Beats for Love Pepino

 
Britský beatboxer Beardyman, ale také Pfel & Greem z francouzského seskupení C2C, TREi jako zástupce tvrdého drum and bassu či česká dýdžejka Lucca a kapela Skyline. To jsou další jména, která zveřejnili pořadatelé největšího tuzemského festivalu elektronické hudby Beats for Love Pepino, který se bude konat v Ostravě na začátku prázdnin.
11.05.2016 16:20 |

podobné články

Testování HIV na festivalech: Lidé na Colours of Ostrava i Beats for Love se výsledek dozví za 20 minut

 
Na velkých hudebních festivalech jako Beats for Love nebo Colours of Ostrava se koncentruje velké množství lidí. Zdravotní ústav se proto rozhodl, že bude na festivalech rozdávat anonymním zájemcům testy na HIV zdarma.
28.05.2018 15:30 |

podobné články

Řízný domácí frenchcore ve zběsilém tempu. Recenze alba Hungry Beats & The Butchers – Futurecore

 
Potřetí a opět jinak! Nejznámější interpreti na české hardcore scéně Hungry Beats vydali již třetí album, které je svým pojetím opět jinde než obě předešlá. Zatímco první bylo pro pražskou dvojku koketováním s hardcorem, druhé bylo čistě frenchcore, což je žánr, který Hungry Beats proslavil a ve kterém perlí nejvíc. Jejich třetí počin je kooperací s The Butchers, dalšími frenchcore interprety, kteří v Česku na párty valí své livesety.
07.07.2016 18:30 |

podobné články

Na Beats for Love 2016 přijedou opět nejlepší dýdžejové světa

 
Už několik jmen pro příští ročník potvrdili organizátoři největšího tuzemského festivalu elektronické hudby Beats for love, který se uskuteční na začátku července v Dolní oblasti Vítkovic.
15.12.2015 15:06 |

podobné články

Beats for Love představují novinku: živou scénu

 
Nejenom desítky dýdžejů z celého světa, ale i nová koncertní scéna zaměřená na živé kapely. To jsou poslední zprávy z organizačního štábu největšího středoevropského festivalu elektronické hudby Beats for Love, který se uskuteční během prvního červencového víkendu v Ostravě.
21.04.2016 12:45 |

podobné články

Famózní! Do Prahy přijede Lana del Rey, princezna světového popu

 
Festival progresivní hudby Electronic Beats dnes oznámil hlavní hvězdu své jarní edice, nejzářivější hvězdu loňského roku na popové scéně, Lanu del Rey. Festival Electronic Beats se uskuteční 13. dubna v pražském divadle Archa.
28.02.2013 13:50 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (164 článků) , Courtney Love (165 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (164 článků) , Courtney Love (165 článků) , Goldie Hawn (93 článků)

Pendulum se kývá mezi rockem a drum´n´bassem

 
Jednou z hlavních hvězd festivalu Rock For People je australsko-britský soubor Pendulum, který se pohybuje mezi drum´n´bassem a tvrdým rockem. Už toto spojení z něj činí jednu z nejoriginálnějších kapel nového tisíciletí. O plánovaném koncertu jsme hovořili s baskytaristou a DJem souboru Garethem McGrillenem.
09.06.2011 08:35 |

podobné články

Skupina Pendulum: Remixovat Coldplay bylo k popukání

 
Australská skupina Pendulum uzavřela Rock for People. Zpěvák Ben Mount a baskytarista Garreth McGrillen se s Právem podělili o dojmy a prozradili několik zajímavostí o své tvorbě.
11.07.2011 10:25 |

podobné články

Electronic Beats poprvé v Divadle Archa

 
Festival Electronic Beats se letos bude konat poprvé v pražském Divadle Archa. Jeden z největších festivalů elektronického žánru v Praze zde 10. června přivítá skupiny Apparat Band, FM Belfast, Bonaparte a When Saints Go Machine, informovala za pořadatele Martina Reková.
27.04.2011 14:00 |

podobné články

Budou pražské Electronic Beats vyprodané?

 
VIDEO. Na mezinárodní hudební festival Electronic Beats, který se 5. května vrací do pražského Divadla Archa, zbývají poslední lístky. Jedna z nejočekávanějších hudebních akcí roku, na které se jako hlavní hvězdy představí berlínští The Whitest Boy Alive a jejich norský zpěvák Erlend Oy, bude pravděpodobně stejně jako loni vyprodaná.
27.04.2012 17:45 |

podobné články

Hudební festival Electronic Beats představí legendy elektronické hudby

 
Mezinárodní hudební program Electronic Beats se téměř po roce vrací do pražského Divadla Archa, kde představí tradičně to nejlepší ze současné elektronické scény.
09.03.2014 10:45 |

podobné články

FOTO Electronic Beats nadchli Moderat, uspokojil Bonobo

 
Festival Electronic Beats přivezl do Prahy tři hvězdy současné hudební scény - Diamond Version, Bonoba a Moderat. Archa byla vyprodaná už měsíce předem.
29.03.2014 11:20 |

podobné články

FOTO Electronic Beats nadchli Moderat, uspokojil Bonobo

 
Festival Electronic Beats přivezl do Prahy tři hvězdy současné hudební scény - Diamond Version, Bonoba a Moderat. Archa byla vyprodaná už měsíce předem.
29.03.2014 11:20 |

podobné články

Vítkovické železárny v červenci zažijí největší taneční festival v ČR

 
Dějištěm největšího tuzemského festivalu elektronické taneční hudby se letos stane areál Dolní oblasti Vítkovic. Zcela nová hudební přehlídka Beats for Love se uskuteční od 4. až 6. července a vstup na ni bude zdarma. I proto pořadatelé očekávají návštěvnost 20 až 40 tisíc lidí, tedy srovnatelně jako festival Colours of Ostrava, který se uskuteční o dva týdny později na stejném místě.
30.04.2013 04:05 |

podobné články