Článek

Myslel si, že narazil na milióny. Mýlil se

 
Příběh Kena Wilmana před dvěma lety obletěl celý svět. Tento 52letý Brit tehdy našel na pláži ve městě Morecambe tříkilovou hroudu, o níž se spolu s mnoha odborníky domníval, že se jedná o vzácnou ambru v hodnotě několika miliónů korun. Ukázalo se však, že se všichni mýlili.
30.03.2015 13:56 |

podobné články

Podobné články

Památkáři v Kyselce podléhají tlaku Mattonky. První obětí má být hotel Praha

 
Kdo si myslel, že se již nikdy nevrátí doba, kdy se památky v Kyselce na objednávku ničily, mýlil se. A kdo si myslel, že se v době mimořádného mediálního tlaku na Karlovarské minerální vody (KMV) památkáři po létech strachu vzmuží a začnou hájit zájmy kulturních památek v Kyselce, mýlil se také.
13.09.2012 10:35 |

podobné články

Moderátor si myslel, že už není ve vysílání. Mýlil se

 
Ostudu jako hrom si ušil americký moderátor Matt Pieper. Během živého vysílání si myslel, že jeho mikrofon je vypnutý, a diváci si tak vyslechli, jak si s použitím sprostého slova stěžoval kolegyni na příjemce sociálních dávek, uvedl server New York Daily News.
30.09.2014 16:50 |

podobné články

Václav Klaus přiznal: Zásadně jsem se mýlil. Že Evropa začne páchat sebevraždu jsem vážně nečekal. A ti zlí a darební pravdoláskovci se svou propagandou...

 
Nečekanou míru sebekritiky projevil bývalý prezident Václav Klaus. V rozhovoru, který otiskují dnešní Lidové noviny, přiznal, že se mýlil. V únoru letošního roku totiž napsal článek o tom, co očekává od roku 2015. Přitom použil termín „brodění se v bahně“. Nyní je ale autorem petice proti imigraci. Kritizoval také současnou vládu za to, že ohledně uprchlických kvót „nebouchla do stolu“, příliš pochvalných slov neadresoval ani německé kancléřce. Naopak vyzdvihl politiku maďarského premiéra a šéfy krajně pravicových stran ve Francii a Nizozemsku. Odmítl, že by na smrti svého přítele Petra Kovarčíka nesl někdo vinu. Znovu obhajoval svou, značně kontroverzně vnímanou amnestii. Pád své popularity připsal na vrub údajně silné propagandě a za štěstí pro tuto zemi považuje to, že byl jejím prezidentem zvolen Miloš Zeman.
10.10.2015 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Miloš Zeman (20449 článků) , Petr Václav (737 článků)

Mýlil jsem se. Německý novinář sídlící v Praze neobyčejně otevřeně o Zemanovi a Češích

 
Německý novinář žijící v Praze Hans-Jörg Schmidt se neobyčejně otevřeně rozpovídal o Němcích, Češích a jejich vzájemném vztahu. Sám se prý roky v našem národě mýlil.
21.03.2016 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jörg Schmidt (9 článků)

Osudové přehlédnutí: Cyklista narazil do policistů!

 
Na co myslel třicetiletý cyklista, který v neděli odpoledne jel obcí Prapořiště na Plzeňsku, možná neví ani on sám. Snad se kochal krajinou, možná nasával jarní sluníčko. V ten nejméně vhodný okamžik ale narazil do auta. A bylo policejní!
27.03.2017 10:20 |

podobné články

Potíže Řecka: Dotknou se i nás!

 
Řecko má ohromné potíže, stovky tisíc lidí šly kvůli drastickým škrtům do stávky a EU se včera rozhodla, že zemi pomůže. Kdo by si myslel, že se to Česka netýká, šeredně by se mýlil.
12.02.2010 05:55 |

podobné články

Zase sníh: O víkendu nás čeká až 15 cm

 
Kdo si myslel, že jaro už je tu, mýlil se. V sobotu napadne v Čechách místy až 15 centimetrů sněhu, mohou se tvořit sněhové jazyky. Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu může sněžit až do neděle, denní teploty nepřekročí nulu.
04.03.2010 12:10 |

podobné články

Karel Gott - Poprvé vyvenčil své štěně!

 
Slavík Karel Gott (70) se už vrátil z německého Mnichova, a mohl se tak konečně pomazlit se svým novým přírůstkem do rodiny! Kdo by si ale myslel, že zamířil za vnoučkem Vojtíškem, kterého mu porodila dcera Lucie (22), ten by se pěkně mýlil. Jeho první kroky vedly domů za manželkou Ivankou, dcerkami Charlottkou a Nellinkou a štěnětem Stellou, které hned vyvenčil.
12.05.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Charlie Sheen: Další prostitutky, kokain a obavy přátel z jeho smrti

 
Minulý týden zažil Charlie Sheen velký debakl. V New Yorku řádil s prostitutkou tak, že ho přivolaní policisté museli odvézt do nemocnice. Kdo by myslel, že si dá americký herec na chvíli oddech, ten by se mýlil. Přesunul se do Los Angeles a jeho přátelé se bojí, že se ještě tento týden ufetuje k smrti. Celé dny totiž pořádá divoké párty s prostitutkami a šňupe na nich neuvěřitelné množství kokainu.
01.11.2010 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků)

Naďa Urbánková stráví Vánoce v klášteře!

 
Naďa Urbánková (71) nedávno těžce bojovala s rakovinou prsu. Kdo by si ovšem myslel, že stráví Vánoce v kruhu své nejbližší rodiny, krutě by se mýlil. Zpěvaččina dcera na svátky odjede z republiky a Naďa skončí sama v klášteře!
08.12.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Urbánková (161 článků)

Jak na ryby v zimě? Zkuste dírkaření!

 
Rybařit za sněhu a mrazu? Samozřejmě, i to je možné! Kdo by si myslel, že tiší blázni přes zimu balí svá fidlátka a vytáhnou je zase až se začátkem rybářské sezony, velmi by se mýlil.
16.02.2011 12:05 |

podobné články

Nedovolil jste se sundat si sako, zpražila Johna poslankyně ODS

 
Kdyby dorazil na čtvrteční zasedání bezpečnostního výboru Sněmovny pozorovatel neznalý české politiky, myslel by si, že poslankyně Jana Černochová je z opozičního tábora. Ale mýlil by se.
04.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (414 článků)

Fidel ano, Dolejš ne. Rudá mládež setřela poslance KSČM

 
Mladí komunisté uveřejňují pravidelně na své webové stránce komsomol.cz internetovou verzi časopisu Československá Mladá Pravda. Kdo by si však myslel, že v ní velebí politiku KSČM a potažmo i představitele rudých třešniček, ten by se hluboce mýlil. V posledním čísle se například pustili do cupování poslance Jiřího Dolejše.
26.03.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (461 článků)

ODS vrací úder v kauze Bátora: Kalousek chtěl KSČM u moci

 
Kdo si myslel, že včerejší výměna názorů mezi premiérem Petrem Nečasem a ministrem financí Miroslavem Kalouskem k tématu Bátora je poslední, mýlil se. Za Nečase se dnes v tiskovém prohlášení postavil i předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.
19.08.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků) , Zbyněk Stanjura (232 článků)

Kauza Bátora se přiostřuje: Kalousek se chtěl spojit s komunisty

 
Kdo si myslel, že včerejší výměna názorů mezi premiérem Petrem Nečasem a ministrem financí Miroslavem Kalouskem k tématu Bátora je poslední, mýlil se. Za Nečase se dnes v tiskovém prohlášení postavil i předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.
19.08.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků) , Zbyněk Stanjura (232 článků)

Roztržitý ZAHRÁDKÁŘ si zasadil DO SKALKY NEVYBUCHLÝ GRANÁT!

 
Německý zahrádkář Ralf Melk si myslel, že našel pěkný a neobvyklý kámen, který se mu skvěle hodil do skalky. Mýlil se.
10.10.2011 12:35 |

podobné články

První hádka ve sněmovně. Vláda nechce pomoci Šluknovsku, hřímal Tejc

 
Kdo by si myslel, že se poslanci pohádají dnes až u zákona umožňujícím rozsáhlé restituce církví, ten by se mýlil. Roztržka mezi koalicí a opozicí vznikla totiž odpoledne na půdě dolní komory Parlamentu už kvůli zákonu o přestupcích. Norma má přitom částečně řešit neutěšenou situaci v Ústeckém kraji a v sociálně vyloučených lokalitách. Předložený zákon ale není podle koalice zralý na to, aby jej řešili poslanci. Proto byl bod odložen a přerušen a to na návrh pravice. To ale levice neskousla.
07.02.2012 17:10 |

podobné články

Abbasová ukazovala fotku syna Davida: Mají blonďáčka!

 
Kdo si myslel, že silnější exotické geny Lejly Abbasové (32) zvítězí nad těmi slabšími světlými jejího partnera Michaela Kocába (57), jak to běžně bývá, mýlil se! Dvouměsíční chlapeček Davídek je modrooký blonďáček!
11.03.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (662 článků) , Lejla Abbasová (427 článků) , Michael David (80 článků)

Smutné tajemství Petra Jandy: Tajil rakovinu ženě i nemocnému synovi!

 
Je to etapa Jandova života, o které se mu mluví těžce. I dnes, po více než dvaceti letech, se jeho hlas nápadně ztiší, zjemní a posmutní. Když mu první žena Jana (†45) umírala na rakovinu vaječníků, myslel si, že už se nic horšího nemůže stát. Mýlil se. Jejich synu Petrovi (†33) našli nádor na mozku. V pouhých třiadvaceti letech…
03.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (689 článků) , Jana Smutná (39 článků)