Článek

Muži se na rande přejídají, aby na ženu zapůsobili

 
Muži se na ženy snaží zapůsobit nejen vtipem nebo naditou peněženkou. Na schůzce se při jídle často přecpávají, aby nemuseli přiznat, že měli velké oči a naložili si víc jídla, než jsou schopni sníst, píše britský deník The Telegraph.
22.11.2015 13:31 |

podobné články

Podobné články

Ideální rande podle mužů: Chtějí na loďku, na pouť a do lesa

 
Myslíte si, že kino a restaurace jsou nejlepším místem pro rande? Omyl. Tedy alespoň muži si to rozhodně nemyslí. Zeptali jsme se jich tedy, které místo je podle nich ideální na rande. Z odpovědí budete překvapeni.
15.08.2013 13:45 |

podobné články

V Číně mají atletickou dráhu s pravoúhlými zatáčkami

 
Sportovní činitelé z čínského okresu Tchung-che v provincii Chej-lung-ťiang si uřízli pořádnou ostudu. Před návštěvou pohlavárů komunistické strany modernizovali tamní stadión, aby na ně zapůsobili. Dopustili se však jedné zásadní chyby – zatáčky na atletické dráze udělali pravoúhlé. Prý už to na poslední chvíli nešlo jinak, uvedl server The Telegraph.
29.07.2014 12:35 |

podobné články

Pánové, chcete, aby dívka roztáhla nohy na prvním rande? Řekněte jí těchto 10 vět!

 
Jsou věty, které na něžná pohlaví platí, a jsou věty, které na rande raději nikdy nevypouštějte z úst. Pánové, nezoufejte, pokud chcete svou dívku dostat již na prvním rande, těchto deset vět vám k tomu pomůže.
30.05.2016 18:20 |

podobné články

Zoufalý šéfredaktor MF Dnes ztrhal skoro všechny politické lídry

 
Šéfredaktor MF DNES Robert Čásenský píše v komentáři, že je pravděpodobně váhavý volič, protože se většinou definitivně rozhoduje až cestou do základní školy k volební urně. Podle svých slov doufal, že mu v rozhodování napomůže předvolební debata MF DNES, v ní debatovalo 10 lídrů a lídryň politických stran. Ale byl zklamán. Nejuvolněněji na něj prý překvapivě zapůsobili lídři lidovců a zelených.
25.10.2013 07:35 |

podobné články

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Mašle, rozvaž se! A ty, Říbale, přestaň drmolit!

 
V pondělí TV Nova představila nejen nové studio Snídaně s Novou, ale i novou moderátorskou dvojici – někdejší modelku Hanu Mašlíkovou (32) a Petra Říbala (30). Jak zapůsobili na hlasovou lektorku Janu Postlerovou (70)?
06.05.2015 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (311 článků)

Sex na prvním rande? Ano!

 
Odmítáte sex na prvním rande, ale pořád nemůžete nalézt toho pravého partnera? Pak poslechněte radu britského biologa Barryho Gibba, jenž tvrdí: „Sex na prvním rande zvyšuje šanci na trvání vztahu.“
02.07.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Barry Gibb (4 články)

Z večeře rovnou za mříže: I tak může dopadnout první rande

 
První rande bývá často velmi nejisté. Snaha zaujmout toho druhého může skončit fiaskem, stejně jako může dopadnout skvěle. Málokdy ale první rande končí ve vězení, jako se to stalo mladému páru z Floridy. Policie je počátkem října zatkla, neboť se snažili utéct z restaurace bez placení.
17.10.2011 14:20 |

podobné články

Hrůza na prvním rande: Se ženou se utrhl balkon, spadla ze 17. patra!

 
Pětatřicetiletá prodejkyně inzerce Jennifer Rosoff z New Yorku si vyrazila na první rande s novým chlapcem. Kdo by si byl pomyslel, že to bude zároveň poslední rande jejího života.
02.08.2013 14:05 |

podobné články

Jak má vypadat správné rande? Poradí vám příručka z roku 1938!

 
Chystáte se na své "první rande":http://www.extra.cz/8-veci-kterych-si-zeny-vsimaji-na-prvnim-rande-panove-ctete a jste nervózní? Stále váháte, co si vzít na sebe? Nejste si jisti, jak byste se v přítomnosti svého vyvoleného či vyvolené měli chovat? Prostudujte si tuto bohatě ilustrovanou příručku z roku 1938.
08.09.2013 22:00 |

podobné články

Sex na prvním rande: Má vliv na dlouhodobý vztah? Známe odpověď!

 
Ještě před pár desítkami let lidé řešili, zda spát s partnerem před svatbou, nebo až po ní. Tápali, zda mít sex s někým, koho znali měsíce. Dnes řeší, zda spát s úplně cizím člověkem na prvním rande. Ti, kteří se bojí, že sex na prvním rande znamená automaticky nevážný vztah, se můžou uklidnit. Dlouhodobé vztahy totiž vznikají i z těch prvních setkání, na nichž se dvojice hned spolu vyspí.
20.03.2015 19:05 |

podobné články

Co si obléct na první rande, abyste ho oslnila a nevypadala u toho jako levná štěťule?

 
První rande je taková sázka na nejistotu. Nervozita by se dala krájet, ovšem na stupnici natěšenosti byste dosáhla nejvyššího bodu. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka, a pokud se na svém rande budete cítit dobře, budete daleko víc uvolněná a přirozená. Víte tedy, co si obléct?
25.05.2016 22:00 |

podobné články

Tohle je seznam 10 nejhorších chlapů, které můžete potkat na 1. rande!

 
Určitě už každá z nás zažila rande, na které přišel naprosto nesnesitelný muž, přestože jsme si myslely, že půjde o pana Božského. Pravděpodobně tak skončil u první schůzky a rozloučila jste se s ním. My jsme pro vás udělali žebříček 10 nejhorších typů, jež vám můžou na rande dorazit.
04.07.2016 21:25 |

podobné články

Victoria Beckham přišla na první rande s Davidem opilá

 
Módní návrhářka Victoria Beckham přišla na první rande se svým manželem opilá. Potkali se v devadesátých letech, kdy ona jako Victoria Adams byla hvězdou skupiny Spice Girls a David Beckham se profiloval jako nejlepší fotbalista konce dvacátého století. I když měla Victoria tehdy přihnuto, prý se zamilovala na první pohled. Měl štěstí, její rande na tom bylo stejně.
06.09.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (963 článků) , Victoria Beckham (736 článků)

Kolik musí muž zaplatit za večeři, aby se s ním žena vyspala? My to víme!

 
Muži chtějí sex už na třetí schůzce, zatímco příslušnice něžného pohlaví raději čekají až na pátou. Plyne to z nedávno zveřejněného průzkumu, který přinesl řadu překvapivých zjištění. Schválně - věřili byste, že dnešní muži tráví přípravou na "rande":http://www.extra.cz/kam-vyrazit-o-vikendu-na-rande-tohle-je-5-netradicnich-tipu-jak-si-ho-poradne-uzit víc času než jejich partnerky?
30.03.2013 09:35 |

podobné články

Farmář hledá ženu: Tak probíhalo první rande!

 
Už v pondělí se rozhodne, s kým stráví farmáři, kteří hledají ženu, týden na své farmě. Rozhodování je pro ně dost komplikované, mají na to jen pět minut a z velkého množství nabídek můžou dát šanci jen dvěma ženám. Jak probíhalo bleskové rande a kdo jsou žhavé kandidátky?
03.03.2011 07:05 |

podobné články

Muže přitahují skromné ženy. Ženy skromní muži odpuzují

 
Pokud nekápnou na ženu ze 44 procentní menšiny, pak by pánové měli zapomenout na demonstraci skromnosti na prvním rande. Většina žen – tedy 56 procent – považuje skromné a šetrné muže na prvním rande za odpuzující.
18.12.2010 08:20 |

podobné články

Tohle je 10 skutečně překrásných žen. Je tu jenom jeden problém… narodily se jako muži!

 
Mnohdy se dneska objevují v časopisech jako štíhlé "modelky":http://www.extra.cz/tema/modelky muži, aniž bychom si to uvědomili. Rozdíly mezi ženským a mužským pohlavím, jak se zdá, se dost stírají, a když půjdete s někým na "rande":http://www.extra.cz/tema/rande, už si nemůžete být vůbec ničím jisti!
07.01.2014 07:15 |

podobné články

Zhrzený muž si dal po rozchodu zákusek za 650 tisíc, aby se rozveselil

 
Každý se vypořádává se zármutkem jinak. Někteří si jdou koupit nové oblečení, jiní se přejídají zmrzlinou a ostatní se jednoduše vypláčou. Poměrně originální způsob, jak se vypořádat s bolestivým rozchodem, využil obchodník s diamanty Carl Weininger. Když jeho přítelkyně ukončila jejich tříletý vztah, koupil si na povzbuzení nejdražší pudink na světě.
07.12.2011 15:15 |

podobné články

Otec se rozhodl prodat ledvinu, aby uživil své morbidně obézní děti

 
Dětská obezita je celosvětovým problémem, je obecně známo, že první místo dlouhodobě drží Spojené státy americké, ale nejsou rozhodně jedinou zemí, kterou tento problém trápí. I v tomto případě se jedná o morbidně obézní děti, které se neuvěřitelným způsobem přejídají. Tyto za svoje váhu ale až tak úplně nemohou.
09.08.2015 19:25 |

podobné články