Článek

Muž se snažil zkrotit obrovského aligátora, ten mu urval palec

 
Pokoušet se přeprat skoro dvoumetrového aligátora? Takové šílené kousky se jen málokdy vyplatí a někdy vás můžou stát i život. Muž z národního parku v americkém Coloradu přitom dopadl ještě docela dobře. Zvíře ho totiž připravilo jen o palec na ruce.
20.08.2016 23:10 |

podobné články

Podobné články

Drobná Američanka přemohla a zabila obrovského aligátora

 
Jak nečekanou sílu dokáže člověk vyvinout během rybaření, když se mu na udici chytí unikátní kus, poznala na vlastní kůži Američanka Agnes Martinová. Té se podařilo na prut chytit obrovského aligátora, který měřil téměř čtyři metry a vážil více než 400 kilogramů. Odvážná žena z nebezpečného setkání rozhodně nevyšla se zraněním či traumatem, naopak aligátora dokázala chytit a zabít.
23.09.2010 18:10 |

podobné články

Cestovatelé pořídili unikátní snímky aligátora pod vodou

 
Dobrodruhům Toddu Winnerovi a Adamu Lintzovi se ve floridských bažinatých vodách podařilo zachytit unikátní snímky aligátora severoamerického. Dvojice jela po silnici, když spatřila v nedalekém močále aligátora. Společně neodolali a chtěli otestovat svůj voděodolný fotoaparát. Během fotografování riskovali vlastní životy, ale nakonec se jim bez jakýchkoli následků podařilo pořídit unikátní snímky aligátora z podvodní perspektivy.
19.01.2011 08:45 |

podobné články

Pětiletý hoch zabil aligátora, který vážil 20krát víc než on

 
Pětiletý Simon Hughes z amerického Texasu byl se svým otcem na lovu, když si všiml obrovského aligátora měřícího přes 3,5 metru. Neváhal a se speciální brokovnicí upravenou pro malé děti na stvoření, které bylo skoro dvacetkrát těžší než on, vystřelil. Ukázalo se, že zastřelil jednoho z největších aligátora, který se v Texasu kdy objevil. Vážil 360 kilogramů.
02.10.2009 12:35 |

podobné články

Muži uřízli palec na noze, aby jím vyměnili palec na ruce

 
Některým to přijde nechutné, jiní originální řešení záchrany funkčnosti levé ruky obdivují. Brit James Byrne (29) se při řezání dřeva připravil o palec u ruky a jedinou cestou k tomu, aby nehoda jeho život výrazně nekomplikovala, byla operace, ke které by nedal souhlas každý. Chirurgové muži odoperovali palec na noze a přišili mu ho k ruce.
03.12.2011 15:45 |

podobné články

Po nehodě přišili lékaři muži na ruku palec z jeho nohy

 
Devětadvacetiletý Ir přišel při loňské nehodě o palec u ruky. Aby však mohl i nadále vykonávat svou práci, rozhodl se pro velmi neobvyklý zákrok. Lékaři mu amputovali palec u nohy, aby ho posléze přišili na ruku.
15.09.2011 18:15 |

podobné články

ZÁHADA HORKÉHO LÉTA POŘÁD NEROZLUŠTĚNA: V Kladně na ulici LEŽEL PALEC! Nikdo se k němu stále nehlásí!

 
Tohle je prostě záhada letošního léta. V pondělí jsme vám přinesli zprávu o tom, že v Kladně na ulici ležel palec. Dnes je úterý a majitel palce stále nikde. A nebo někde leží? To by byl hodně černý scénář záhadného případu. Každopádně policie usilovně pátrá, komu palec patří.
02.08.2016 17:05 |

podobné články

Mladík dráždil obrovského aligátora, ten ho pokousal

 
Mladý muž z americké Louisiany si bude setkání s obrovským aligátorem pamatovat ještě dlouho. Glen Bonin projížděl autem s partou kamarádů, když jim do cesty vlezlo více než tří metrové zvíře. Muž přiznal, že si dal před cestou pár drinků.
24.06.2014 20:05 |

podobné články

Našel aligátora a chtěl ho vyměnit za pivo, skončil v klepetech

 
Bizarní scénka se odehrála v jedné samoobsluze ve floridském Miami. Přišel tam muž a prodavači nabízel asi metrového aligátora, kterého chtěl vyměnit za 12 plechovek piva. Obsluha ale na vážně míněnou nabídku nereagovala a místo toho zavolala policii. Ta si povedeného zákazníka odvezla, uvedl server CNN.
19.12.2013 05:52 |

podobné články

VIDEO: Chlapeček (5) zastřelil čtyřmetrového aligátora

 
Malý chlapec si troufl na obrovitého aligátora. Jednou klukou se mu trefil mezi a oči a plaz na místě zemřel.
04.10.2009 08:45 |

podobné články

Aligátor utekl při předváděcí akci ve škole

 
Zaměstnanec úřadu na ochranu volně žijící zvěře nejspíš litoval svého rozhodnutí vzít s sebou na přednášku do školy názornou ukázku - aligátora. Chtěl dětem ve škole, kam chodí i jeho dcera, ukázat, jak takové zvíře vypadá. Dave Brady nedávno aligátora chytil. Jeden a půl metru dlouhý ještěr mu však před školou utekl.
05.11.2009 10:45 |

podobné články

VIDEO: V USA ulovili obřího aligátora (4 m, 310 kg)

 
V Arkansasu zaznamenali největší úlovek aligátora. Může se jím pochlubit John Baxter a jeho příbuzní.
07.10.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: John Baxter (1 článek)

Na Floridě vyfotili oranžového aligátora. Mutace či podvrh?

 
Úžasný fotografický úlovek se povedl sedmdesátileté ženě z Floridy, když se jednoho dne vracela z práce. Sylvia Mythenová totiž u jedné vodní nádrže spatřila jasně oranžového aligátora. Zvíře jí krásně zapózovalo, takže stihla pořídit snímek, o který se hned podělila s médii. Z polovičního albína, který zatím nebyl nikde na světě pozorován, se stal okamžitě floridský maskot.
08.01.2011 22:50 |

podobné články

ŠOK! V lese našli ZMRZLÉHO ALIGÁTORA!

 
V lesích u Mazurského jezera v Polsku nalezli obyvatelé zmrzlého aligátora.
01.03.2011 09:55 |

podobné články

Devadesátiletá Američanka PŘEŽILA útok aligátora!

 
Devadesátiletá Američanka z jihozápadní Floridy přežila útok aligátora. Utrpěla ale vážná zranění, informoval ve čtvrtek webový portál deníku The Miami Herald.
01.09.2011 07:05 |

podobné články

VIDEO: Schwarzenberg si zahrál s Partičkou, ukázal aligátora

 
Partička má nového čestného člena. Je jím neúspěšný prezidentský kandidát Karel Schwarzenberg. Herci z oblíbeného televizního pořadu ho veřejně podporovali už před volbami, ale málokdo by čekal, že s nimi ministr zahraničí jednou bude hrát jejich improvizované hry. Další články k tématu: VIDEO: Slavící Zeman po úspěšné volbě předvedl aligátora
04.02.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3728 článků) , Karel Zeman (284 článků)

Karel Schwarzenberg v Partičce: Předváděl »aligátora« Zemana!

 
 Karel Schwarzenberg (75) se sice nedostal na Hrad, ale je docela možné, že bude novou hvězdou Partičky! Kníže už se s »partičkáři« dokonce zúčastnil tajného školení, kde exceloval ve hře »čelovka«. Když měl Igoru Chmelovi (42) znázornit Miloše Zemana (68), vytáhl eso z rukávu a předvedl »aligátora«!
05.02.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chmela (87 článků) , Karel Schwarzenberg (3728 článků) , Miloš Zeman (20964 článků)

Policistka přemohla holýma rukama aligátora

 
Americká policistka Jessica McGregorová je žena činu. Místo čekání na odchytovou službu sama zkrotila dvoumetrového aligátora, který ve čtvrtek prolezl dírou v plotě na pozemek základní školy ve floridském městě Clermont. Informoval o tom list Orlando Sentinel.
27.03.2013 02:15 |

podobné články

Mladík prchal před policisty, místo v poutech skončil v tlamě aligátora

 
Útok aligátora bude snad pro mladého kriminálníka dostatečným poučením, aby se v budoucnu už věnoval raději legálnímu způsobu vydělávání peněz.
11.05.2013 07:35 |

podobné články

Lovec chytil půltunového aligátora, zápasil s ním 40 minut

 
Na lovce Drewa Bakera z amerického Little Rocku se minulý týden usmálo štěstí. Pomocí harpuny chytil ohromného, 426 centimetrů dlouhého a půl tuny vážícího aligátora. Přitom je to teprve druhý kousek, jaký kdy ulovil, informoval server huffingtonpost.com.
02.10.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Drew (31 článků)