Článek

Muž se neúspěšně pokusil vyloupit banku v Praze 4

 
Policie pátrá po muži, který se dnes dopoledne neúspěšně pokusil vyloupit banku v Praze 4. Pokladní mu ale žádné peníze nevydala, muž utekl. Hrozí mu až desetileté vězení. Na policejním webu o tom informoval mluvčí Jan Daněk.
30.03.2015 13:45 |

podobné články

Podobné články

Drzý lupič přepadl banku, pak i hernu! Poznáte ho?

 
Drzý jako opice! Policisté pátrají po lupiči, který s pistolí v ruce vyloupil hernu v Plzeňské ulici v Praze. Jak zjistili, tento grázl se už v prosinci neúspěšně pokusil vyloupit i banku.
05.02.2014 16:25 |

podobné články

Muž se v Praze pokusil vyloupit bankovní pobočku bez hotovosti

 
Zhruba čtyřicetiletý muž se v pátek odpoledne pokusil v pražské Ovenecké ulici vyloupit pobočku banky, která pracuje s hotovostí jen po předchozí domluvě. Hrozil bombou v batohu, podle kriminalistů tam mohl mít dlouhou střelnou zbraň nebo její napodobeninu. Při přepadení ji ale nevyndal. Policie neúspěšného lupiče hledá. Mluvčí pražské policie Hana Jeřábková to dnes oznámila na policejním webu.
06.09.2014 13:10 |

podobné články

Banku v centru Prahy přepadl lupič. Policie jej hned zadržela

 
Muž se pokusil vyloupit banku v centru Prahy. Krátce po činu skončil v rukou policie.
02.08.2010 13:15 |

podobné články

Muž chtěl vyloupit sázkovou kancelář: Využil policejní akce na fotbale

 
Dvaapadesátiletý muž se ve středu večer pokusil vyloupit sázkovou kancelář v pražských Vršovicích, která je nedaleko fotbalového Edenu. Na něm se ale ve stejnou dobu hrálo přátelské utkání mezi Českem a Norskem, v okolí tak kvůli zostřeným bezpečnostním opatřením byly desítky policistů.
06.03.2014 09:15 |

podobné články

Lupič – cyklista zkusil vykrást banku. Pistole mu několikrát vypadla z ruky

 
Banku v Benátkách nad Jizerou se pokusil vyloupit pořádný amatér. Když mířil na pokladní, několikrát mu zbraň vypadla z ruky.
28.07.2012 06:45 |

podobné články

Hlavně to neříkejte mamince, prosil mladý lupič

 
Mladík, který se neúspěšně pokusil vyloupit v americkém salt Lake City obchod, prosil prodavače, ať hlavně o celém incidentu neříká jeho mamince. Policie potvrdila, že mladý muž zašel do obchodu s potravinami minulou sobotu ráno a pokusil se ho vykrást.
29.03.2010 11:55 |

podobné články

Muž si na Příbramsku objednal taxík a jel vyloupit poštu: Odešel s nepořízenou

 
Příbramští policisté dopadli jednačtyřicetiletého muže, který se podle nich pokusil vyloupit poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo se nechal přivézt taxíkem. Pracovnice pošty mu ale peníze odmítla vydat, a tak odjel s prázdnou. Za loupež mu hrozí až deset let vězení.
20.10.2017 12:10 |

podobné články

VIDEO: Plzeňští policisté dopadli lupiče, který loupil se samopalem v Praze 5 a Praze 7

 
Na začátku září jsme na našich stránkách informovali o muži, který se pokusil vyloupit banku v Ovenecké ulici v Praze 7. Vybral si však pobočku, která nedisponuje finanční hotovostí, a proto odešel s nepořízenou. Kriminalisté pak z kamerových záznamů zjistili, že v batohu měl s největší pravděpodobností samopal, který se mu však při loupeži nepodařilo vyndat.
06.10.2014 13:25 |

podobné články

Lupič v masce Obamy se pokusil přepadnout zavřenou banku

 
Neschopných zlodějů a lupičů je na světě poměrně velké množství. Nicméně ani sama policie nepamatuje případ, který se nyní udál v rakouském Kirchheimu. Tam se pokusil zatím neznámý muž přepadnout banku, která nebyla otevřená. Firemní zaměstnanci v ní měli pouze večerní školení, a tak byly samozřejmě všechny sejfy bezpečně uzamčené a nepřístupné.
15.02.2010 13:30 |

podobné články

Zneužili nevinnou ženu jako živou nálož. Chtěli vyloupit banku

 
Dva muži v Los Angeles vyloupili banku tak, že nejprve unesli její manažerku a pak ji donutili peněžní ústav vykrást, když jí k tělu připevnili výbušninu. Na svých stránkách o tom informovaly deníky v Los Angeles.
06.09.2012 08:45 |

podobné články

Nebezpečný lupič na útěku: Se samopalem přepadl banku!

 
Pokus vyloupit banku sice zpackal, přesto je ale nebezpečný. Pětačtyřicetiletý lupič, Jiří Korec, u sebe má totiž samopal! Policie nyní žádá veřejnost o pomoc s pátráním.
17.09.2014 16:40 |

podobné články

Lupič se pokusil vykrást pobočku banky, kde se nepracuje s hotovostí

 
Pražskou pobočku banky, která nedisponuje hotovostí a s penězi pracuje pouze po předchozí domluvě, se v pátek pokusil vyloupit asi čtyřicetiletý muž. Úřednici hrozil střelnou zbraní a bombou. Poté, co lupiče informovala, že na pobočce peníze nejsou, muž se otočil a odešel z banky. Policie po lupiči pátrá.
06.09.2014 14:15 |

podobné články

Feťák se pokusil vyloupit benzinku před zraky policistů: Myslíte, že uspěl?

 
Drogy dokážou udělat s člověkem divy, zvláště s jeho mozkem. Jeho totální zatemnění měl zfetovaný muž, který se v Praze 5 pokusil vykrást benzinku, a to přímo před zraky policistů. Můžete hádat, zda se mu to povedlo.
12.10.2013 19:30 |

podobné články

Policie pátrá po muži, který se pokusil vyloupit poštu v Praze 4

 
Pražská policie pátrá po pětatřicetiletém až pětačtyřicetiletém muži, který v pátek 31. října vyhrožoval na pobočce České pošty bombou, pokud neobdrží peněžní hotovost. O loupež se pokusil krátce po 17:30 v Křesomyslově ulici v Praze 4. Ačkoli se muži peníze získat nepodařilo, naplnil skutkovou podstatu trestného činu loupeže, za což mu hrozí až deset let vězení. ČTK o tom informovala policejní mluvčí Iveta Martínková.
04.11.2014 15:45 |

podobné články

»Klaus« vyloupil už čtvrtou banku: Nakradl skoro 15 milionů korun!

 
Klaus opět přepadl banku! Takové titulky teď plní slovenská média. Muž v latexové masce bývalého českého prezidenta tam totiž za poslední dva roky vyloupil už čtvrtou banku! Z té poslední v Senci si údajně odnesl v přepočtu téměř 7,7 milionu korun!
23.11.2013 12:07 |

podobné články

Lupič z brněnské banky je dopaden!

 
Brněnští strážníci zatkli v úterý pár minut před 19. hodinou jednadvacetiletého pachatele loupežného přepadení, který se pokusil se zbraní v ruce během dne vyloupit banku v Horově ulici v Brně. Agentuře Mediafax to řekla mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.
04.01.2011 20:00 |

podobné články

Lupič: Chci peníze pro dítě!

 
Nemocí svého dítěte se zaklínal vousatý maskovaný lupič, který se minulý čtvrtek pokusil vyloupit banku v nákupním centru v Brně.
14.10.2014 05:15 |

podobné články

Zloděj amatér se pokoušel vyloupit poštu. Moc mu to nešlo, ale nakonec uspěl

 
Bez velkého přemýšlení se rozhodl jeden Brit vyloupit poštu ve městě Oldham – a také to podle toho vypadalo. Po několika neúspěšných pokusech dostat se k penězům se mu nakonec podařilo překonat bezpečnostní sklo a odnést si několik set liber, napsala agentura Reuters.
16.01.2014 10:35 |

podobné články

Lupič vykradl banku, aby si ve vězení odpočinul od manželky

 
Devětatřicetiletý Anthony Miller z americké Pensylvánie se přiznal, že v roce 2007 vyloupil banku, aby se na nějakou dobu dostal pryč od manželky. Při vynášení rozsudku Miller prohlásil, že banku ve městě Ephrata vyloupil, neboť chtěl opustit choť. Ta mu ale vyhrožovala, že když odejde, zabije se.
10.09.2009 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Miller (2 články)