Článek

Muž jel z Prahy do Brna a v autobuse nastražil bombu! Nálož v trubce byla v kanystru s benzínem!

 
Pětilitrový kanystr s benzínem, do něj zavedená trubka s trhavinou utěsněná černou lepicí páskou a zapojený časovač. Tak podle svědků vypadala podomácku vyrobená bomba, kterou neznámý muž, nejspíše Čech, nebo Slovák, nechal v autobuse na lince Praha-Varna (Bulharsko). Sám měl jízdenku do Bratislavy, ale vystoupil už v Brně.
18.05.2015 11:55 |

podobné články

Podobné články

Autobus z Prahy vezl bombu: Nálož v trubce a kanystr benzínu dal někdo do zavazadlového prostoru

 
V autobuse z Prahy do bulharské Varny nalezla v neděli maďarská policie nálož. Dnes to oznámila bulharská televize bTV s tím, že pyrotechnici trhavinu zlikvidovali. Maďarský portál Blikk.hu o incidentu informoval již v neděli, kdy uvedl, že o nebezpečnosti nalezeného zařízení není oficiálně nic známo. Případu se prý společně věnují policisté z Česka, Maďarska a Bulharska, uvedla bTV. České úřady a ani bulharská autobusová společnost, která linku provozuje, dnes ČTK žádné informace neposkytly.
18.05.2015 13:55 |

podobné články

V autobuse z Prahy našel řidič bombu!

 
Pětilitrový kanystr s benzinem, do něj zavedená trubka s trhavinou utěsněná černou lepicí páskou a zapojený časovač. Bombu našel řidič v autobuse s 37 lidmi z Prahy do bulharské Varny!
18.05.2015 21:55 |

podobné články

Beznohý invalida nastražil bombu v newyorském metru

 
Newyorská policie zatkla 57letého beznohého invalidu. S pomocí dvou lidí tlačících invalidní vozík nastražil bombu ve stanici metra v Harlemu.
27.02.2010 09:20 |

podobné články

Bombu nastražil nespokojený manžel! Naučil se ji sestrojit na základní škole...

 
Chtěl vystrašit manželku! To byl údajně důvod, proč Vietnamec (56) nastražil na manželku (41) bombu v autě. Žena útok přežila, ovšem s vážnými zraněními leží v nemocnici.
29.05.2015 22:20 |

podobné články

Na manželku nastražil bombu v autě!

 
Nastražil bombu do auta svojí manželky (40). Vietnamci (56) nyní hrozí až 20 let vězení za výbuch, kterým loni nechal rozmetat vůz v pražských Horních Měcholupech.
20.05.2016 05:05 |

podobné články

Dvanáctiletý chlapec nastražil bombu na vánočních trzích! Za hrůzné činy pykat nebude!

 
Dvanáctiletý chlapec nastražil na vanočních trzích v Ludwigshafenu nad Rýnem bombu. Ta naštěstí selhala. Chlapec má německé občanství a je iráckého původu. Policie potvrdila, že se jedná o dalšího islámského radikála.
16.12.2016 10:25 |

podobné články

Krkavčí matka spláchla novorozeně do záchoda: Holčičku zachránili z odpadní trubky!

 
Čerstvě narozené miminko přežilo v odpadní trubce na nemocničním záchodě, kam ho spláchla krutá matka. Hasiči malinkatou holčičku tři hodiny zachraňovali. Přežila, ačkoliv byla celá od krve, zaseklá v odpadní trubce a sotva byla schopná se pohnout nebo nadechnout.
25.03.2016 18:55 |

podobné články

Britovi museli mužství vyřezat z ocelové trubky až hasiči

 
S velmi choulostivým problémem se musel na záchrannou službu a posléze i hasiče obrátit muž z britského Southamptonu. Ten uvízl penisem v kovové trubce a nemohl se z ní za žádnou cenu dostat. Záchranáři však také neměli vybavení na to, aby mu pomohli, a tak museli nakonec zasáhnout hasiči, kteří přirození zaklíněné v trubce osvobodili až speciální bruskou.
08.01.2010 07:35 |

podobné články

Tento muž měl dva dny zaseknutý penis v trubce. Neuvěříte jeho výmluvě, proč se to stalo!

 
Jak dlouho vydržíte s penisem zaseknutým v trubce? Hodinu? Dvě hodiny? Celý den? Dva dny a pak už se konečně rozhodnete jít s pěkným trapasem k lékaři?
21.06.2014 13:15 |

podobné články

Penis mu na dva dny uvízl v trubce: A jeho výmluva? Tomu nebude věřit!

 
S neuvěřitelnou výmluvou přišel Lian Tien (61) z Číny, jehož museli osvobozovat z dost prekérní situace: dva dny strávil s penisem zaseklým v úzké trubce!
13.06.2014 12:05 |

podobné články

Penis mu na dva dny uvízl v trubce: A jeho výmluva? Tomu nebude věřit!

 
S neuvěřitelnou výmluvou přišel Lian Tien (61) z Číny, jehož museli osvobozovat z dost prekérní situace: dva dny strávil s penisem zaseklým v úzké trubce!
13.06.2014 17:20 |

podobné články

Zákeřný vrah nastražil bombu do svatebního daru: Zabila ženicha i jeho babičku

 
Byla to svatba jako každá jiná, pro pár z městečka Patnagarh ve východoindickém státě Udíša však skončila tragicky. Ženich a jeho babička zemřeli poté, co explodovala nálož nastražená v jednom ze svatebních darů.
25.02.2018 14:15 |

podobné články

Bombu nastražil do autobusu: Chtěl zničit konkurenci?

 
„Bombu jsme chtěli jen převézt,“ hájili se včera u soudu Vasilij P. (28) a Tadeáš Š. (30). Výbušninu měli v květnu 2015 nastražit do autobusu, který mířil z Prahy do Bulharska, hrozí jim 15 let vězení.
24.05.2017 05:05 |

podobné články

Pro manželku v kabince nastražil fotopast na sex! Po evakuaci obchoďáku muže dopadli

 
Policii se po necelých 24 hodinách podařilo zjistit totožnost muže, který do převlékací kabinky v jednom ze zlínských obchodů nastražil fotopast. Muž měl pro své jednání skutečně kuriózní výmluvu.
26.06.2017 14:45 |

podobné články

Bombu v Měcholupech nechal pod autem explodovat manžel! Neuvěříte, kde se ji naučil vyrábět!

 
Dubnový výbuch nálože v pražských Měcholupech vyvolal spoustu otázek. Nejprve se spekulovalo o asijské mafii, vyřizování účtů a podobných věcech. Pravda je ale daleko děsivější, bombu totiž Vietnamce nastražil pod auto manžel!
29.05.2015 14:41 |

podobné články

Student (20) se vzhlédl v ISIS a nastražil do metra bombu: Byl to »žert«, tvrdil u soudu

 
Anglický student chtěl spáchat teror ve jménu Alláha! Damon Smith (20) se vzhlédl v teroristech z ISIS a podle jejich návodu si vytvořil bombu, kterou nechal v metru. Zařízení naštěstí neexplodovalo. Smith nyní u soudu tvrdí, že mělo jít jen o »nevinný žertík«.
27.04.2017 18:25 |

podobné články

Teror v centru Londýna! Chtěl vypálit budovu. Kvůli řidičáku!

 
Na tisíc lidí museli včera evakuovat v centru Londýna. Michael Green (50) si na tělo připevnil šest kanystrů s benzinem a pak na Tottenham Court Road vtrhl do sídla logistické firmy, která funguje i jako autoškola pro řidiče náklaďáků.
28.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články)

Policisté na Chebsku dopadli recidivistu, který se vloupal do rodinného domu

 
Chebští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinů krádeže, Porušování domovní svobody a Poškození cizí věci 36 letému muži z Chebska. Ten měl v době od půlky února do konce února v Lipoltově po rozbití vstupních vchodových dveří verandy domu vniknout do jeho prostor, kde měl rozbít dveře domu. Ten následně prohledat a odcizit mikrovlnou troubu, kuchyňské nádobí, prodlužovací kabely, několik kanystrů s olejem do motorové pily a s benzínem, tašku s řetězy a s nářadím pro pilu.
02.03.2014 10:45 |

podobné články

Vyšetřovatel bomby v autobuse: Pachatel je terorista. Měl falešné doklady

 
Chvíle hrůzy zažilo 37 cestujících v autobuse z Prahy do bulharské Varny. Jeho šofér našel v maďarské Budapešti v zavazadlovém prostoru bombu! Podle bulharských médií je za vším zřejmě válka mezi dopravci o lukrativní evropské linky.
18.05.2015 23:00 |

podobné články