Článek

Musílek (Svobodní): Chceme zklamaným pravicovým voličům nabídnout alternativu

 
Svobodní a Soukromníci jednají o společné kandidátce pro krajské volby v Pardubickém kraji.
20.10.2015 13:16 |

podobné články

Podobné články

Politolog Kubáček pohovořil o vlaku, který ujíždí ODS

 
POLITOLOGOVÉ ODS ujíždí vlak. Namísto prezentace programu a konkrétních opatření strana jen straší minulostí a nálepkuje ostatní. TOP 09 zase dosud sázela pouze na Karla Schwarzenberga. A právě z této situace zatím těží Andrej Babiš se svým hnutím ANO, které nabízí zklamaným pravicovým voličům alternativu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popsal předvolební situaci politolog Jan Kubáček. Hovořil i o Miloši Zemanovi, ČSSD nebo o tom, zda lze čekat nějakou aféru v horké fázi kampaně.
08.10.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7803 článků) , Karel Schwarzenberg (3554 článků) , Karel Zeman (239 článků) , Jan Zeman (229 článků)

Klausův exmluvčí Musílek: Válku na Ukrajině rozpoutali vyznavači vývozu demokracie ohněm a mečem. Rusko není žádná zdecimovaná země

 
ROZHOVOR Někdejší mluvčí ODS za éry Václava Klause a bývalý radní a starosta Prahy 8 Václav Musílek pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální dění na mezinárodní scéně i vnitropolitickou situaci v Česku. Doktor Musílek se také vrací ještě k loňským komunálním volbám, kde poprvé po dlouhých letech neuspěl.
17.02.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8369 článků)

Klaus: Je tu chaos. Se Šťastným chce nabídnout alternativu pravicovým voličům

 
Řádově už jen pár dnů si dává exprezident a expředseda ODS Václav Klaus a bývalý člen občanských demokratů Boris Šťastný, než oficiálně oznámí vznik nového politického subjektu. Připustili to v sobotu odpoledne, když společně fandili na basketbalovém turnaji pořádaném na Václavském náměstí.
24.08.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8369 článků) , Boris Šťastný (400 článků)

Radní Prahy 8 Musílek: Kolem heren tu vládne hysterie

 
ROZHOVOR Václav Musílek, člen ODS v devadesátých letech, se aktuálně angažuje v komunální politice na Praze 8. Je zde radním za Volbu pro Prahu 8. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil o svých dalších plánech na radnici i o budoucnosti svého subjektu, který na podzim bude obhajovat sv´mandáty ve volbách.
12.04.2014 18:55 |

podobné články

Musílek a Renč (Nezávislé fórum): Naše občany zadlužuje Babiš, ne radnice.

 
ROZHOVOR Václav Musílek a Filip Renč, kandidáti za Nezávislé fórum na Praze 8, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřili k jejich předvolební kampani, k jejich plánům na Praze 8, ale také k současné politické situaci.
09.10.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (499 článků) , Václav Renč (11 článků)

Osmička sobě: Největší převlékač kabátů? Radní Václav Musílek z Prahy 8 kandiduje již za osmou stranu

 
Jednou z nejkontroverznějších postav letošních komunálních voleb je radní Václav Musílek z Prahy 8, který za svou kariéru vystřídal již osm politických uskupení. Provází ho taktéž řada skandálů včetně podivné stavby nové radnice za více než miliardu korun.
09.10.2014 15:11 |

podobné články

Musílek a Renč: Naše občany zadlužuje Babiš, ne radnice

 
ROZHOVOR Václav Musílek a Filip Renč, kandidáti za Nezávislé fórum na Praze 8, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřili k jejich předvolební kampani, k jejich plánům na Praze 8, ale také k současné politické situaci.
09.10.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (499 článků) , Václav Renč (11 článků)

ANO 2011: Programová východiska aneb ANO České republice

 
Žijeme a pracujeme v České republice. Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme pro ně lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou, ať už žijí ve městech či na vesnicích. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky mladým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Proto jdeme do politiky.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

Starosta Vařeka: Chceme…

 
Chceme, aby v našem městě byly čisté ulice, chceme vyspravené chodníky, chceme více parkovacích míst, chceme se dívat na sečené a udržované zelené plochy...
08.07.2015 16:01 |

podobné články

Holopová (Svobodní): Loupež v pravicové masce

 
Od svých prarodičů často slýchávám rozhořčená slova nad dnešním politickým děním zakončená vždy zklamaným výrokem: „Vidíš, co dělá ta pravice? Je stejná jako levice! Zvyšují nám daně, sami si zvyšují platy a na obyčejné lidi kašlou!“ A mají pravdu. V jediném se však mýlí. Žádnou pravici tam nevidím.
11.03.2013 20:15 |

podobné články

Bursík otřesen: Každý desátý člověk volil komunisty. Velká ostuda!

 
Zelení budou o víkendu s napětím sledovat, jestli v druhém kole zvítězí dva kandidáti do Senátu – Eliška Wagnerová a Libor Michálek, které podporují. „Musíme nabídnout voličům důvěryhodnou alternativu,“ říká ParlamentnímListům.cz bývalý předseda Strany zelených Martin Bursík.
19.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (284 článků)

Brady (SZ/Pro region): Jsem ráda, že se podařilo propojit dvě hodnotové liberální strany

 
Ve středu 20. dubna došlo v Moravskoslezském kraji k podepsání koaliční smlouvy mezi Stranou zelených a SNK­-ED. Tyto dvě liberální strany chtějí společně nabídnout alternativu voličům, kteří nechtějí volit ani levici, ani podnikatelské projekty. První desítka kandidátů a kandidátek má za sebou dohromady již více než 130 let v komunální politice.
23.04.2016 18:55 |

podobné články

Ne každý muslim je vrah. Stejně ale pozor na příchozí z islámského světa, varoval Horáček při besedě. Pak vyčetl jednu starší záležitost Zemanovi

 
REPORTÁŽ O tom, co by měl dělat správný prezident republiky, o migraci, ale například i o Číně debatoval s občany na jihu Čech textař Michal Horáček. Návštěva sice byla prý neformální, Horáček, který v poslední době takto navštívil i jiná místa než jižní Čechy, ale připustil, že kandidaturu na příštího prezidenta skutečně zvažuje. „Mé odhodlání se spíše utvrzuje. Bylo by asi vhodné nabídnout voličům takovou alternativu,“ řekl Horáček a dodal, že až bude jeho rozhodnutí nezvratné, tak ho sdělí. Někteří diskutující mu rovnou řekli, že by ho jako prezidenta viděli rádi a že má jejich plnou podporu.
05.08.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (448 článků)

Nečas je šancí na změnu, ale nemá dost lidí, tvrdí Jakl

 
ParlamentníListy.cz zjištovaly, zda tajemník prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl považuje Petra Nečase za naději pro ODS k návratu k pravicovým idejím a jaký má postoj k ostatním pravicovým či euroskeptickým stranám.
19.06.2010 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8369 článků) , Petr Nečas (9177 článků)

Po vojenské přehlídce poděkoval Zeman voličům

 
Fanfáry a hymna zahájily v pátek po 11. hodině vojenskou přehlídku na třetím nádvoří Pražského hradu. Prezidenta Miloše Zemana na ni doprovodil premiér Petr Nečas (ODS) a náčelník generálního štábu Petr Pavel. Hlava státu poděkovala svým voličům i voličům svého protivníka a přihlásila se k odkazu T. G. Masaryka.
08.03.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9177 článků) , Miloš Zeman (15924 článků) , Pavel Nečas (427 článků)

Kandidát na hejtmana (Svobodní): Vystoupení z EU není cíl, ale cesta

 
Svobodní ani Soukromníci nemají v zastupitelstvu Libereckého kraje žádného zástupce. Pro nadcházející volby se tak rozhodli spojit síly. Radek Uchytil (Svobodní) věří, že nyní atakují hranici 5 % ve všech krajích. S jedničkou na kandidátce jsme si povídali o jeho plánech s krajem. Prozradil nám i více o svém návrhu na řešení imigrační krize pomocí vybudování integračního táboru na území neuznaného Království Severního Súdánu. A řeč přišla také na vystoupení Česka z EU, o které Svobodní dlouhodobě usilují.
20.07.2016 09:35 |

podobné články

Musílek (Svobodní): Odpověď ministryni Marksové

 
Reakce na dopis ministryně Marksové z 12.2.2016, v němž upozorňuje na fakt, že současný systém důchodového pojištění nepamatuje dostatečně na skupinu osob samostatně výdělečně činných.
15.02.2016 11:55 |

podobné články

V této společnosti je strach. Žijeme ve století deprese. Vraťme se k hodnotám, na kterých vyrostli naši prarodiče, vyzval v ČT Max Kašparů

 
„Svoboda povýšila na svévoli jednotlivce, pýcha se změnila na zdravé sebevědomí a bohužel materiální zabezpečení skončilo konzumismem. Vůbec celá naše společnost dospěla k tomu, že něco chceme, co vůbec nepotřebujeme. My chceme něco, co potřebujeme, a pak také chceme něco, co jen chceme mít. A potom musíme platit půjčku i s úroky,“ uvedl ke stavu české společnosti psychiatr, pedagog a kněz Jaroslav Maxmilián Kašparů v pořadu Události, komentáře České televize.
31.12.2015 07:30 |

podobné články

Ekonomka Švihlíková je prý extremistka. Kubiceho úředníci dali její hnutí na seznam

 
Ministerstvo vnitra i letos pro vládu připravuje Zprávu o extremismu na území České republiky za předešlý rok. Zabývá se tak levicovým i pravicovým extremismem, podává výčet organizací, které lze podle ministerstva za extremistická označit, a zabývá se jejich aktivitami. Zpráva za extremistické organizace označuje kromě neonacistické DSSS například i Alternativu zdola Ilony Švihlíkové či iniciativu Ne rasismu.
07.04.2013 15:30 |

podobné články