Článek

Musílek (Svobodní): Chceme zklamaným pravicovým voličům nabídnout alternativu

 
Svobodní a Soukromníci jednají o společné kandidátce pro krajské volby v Pardubickém kraji.
20.10.2015 13:16 |

podobné články

Podobné články

Politolog Kubáček pohovořil o vlaku, který ujíždí ODS

 
POLITOLOGOVÉ ODS ujíždí vlak. Namísto prezentace programu a konkrétních opatření strana jen straší minulostí a nálepkuje ostatní. TOP 09 zase dosud sázela pouze na Karla Schwarzenberga. A právě z této situace zatím těží Andrej Babiš se svým hnutím ANO, které nabízí zklamaným pravicovým voličům alternativu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popsal předvolební situaci politolog Jan Kubáček. Hovořil i o Miloši Zemanovi, ČSSD nebo o tom, zda lze čekat nějakou aféru v horké fázi kampaně.
08.10.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12409 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Karel Zeman (279 článků) , Jan Zeman (316 článků)

Klausův exmluvčí Musílek: Válku na Ukrajině rozpoutali vyznavači vývozu demokracie ohněm a mečem. Rusko není žádná zdecimovaná země

 
ROZHOVOR Někdejší mluvčí ODS za éry Václava Klause a bývalý radní a starosta Prahy 8 Václav Musílek pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální dění na mezinárodní scéně i vnitropolitickou situaci v Česku. Doktor Musílek se také vrací ještě k loňským komunálním volbám, kde poprvé po dlouhých letech neuspěl.
17.02.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Klaus: Je tu chaos. Se Šťastným chce nabídnout alternativu pravicovým voličům

 
Řádově už jen pár dnů si dává exprezident a expředseda ODS Václav Klaus a bývalý člen občanských demokratů Boris Šťastný, než oficiálně oznámí vznik nového politického subjektu. Připustili to v sobotu odpoledne, když společně fandili na basketbalovém turnaji pořádaném na Václavském náměstí.
24.08.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Boris Šťastný (405 článků)

Radní Prahy 8 Musílek: Kolem heren tu vládne hysterie

 
ROZHOVOR Václav Musílek, člen ODS v devadesátých letech, se aktuálně angažuje v komunální politice na Praze 8. Je zde radním za Volbu pro Prahu 8. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil o svých dalších plánech na radnici i o budoucnosti svého subjektu, který na podzim bude obhajovat sv´mandáty ve volbách.
12.04.2014 18:55 |

podobné články

Musílek a Renč (Nezávislé fórum): Naše občany zadlužuje Babiš, ne radnice.

 
ROZHOVOR Václav Musílek a Filip Renč, kandidáti za Nezávislé fórum na Praze 8, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřili k jejich předvolební kampani, k jejich plánům na Praze 8, ale také k současné politické situaci.
09.10.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (567 článků) , Václav Renč (11 článků)

Osmička sobě: Největší převlékač kabátů? Radní Václav Musílek z Prahy 8 kandiduje již za osmou stranu

 
Jednou z nejkontroverznějších postav letošních komunálních voleb je radní Václav Musílek z Prahy 8, který za svou kariéru vystřídal již osm politických uskupení. Provází ho taktéž řada skandálů včetně podivné stavby nové radnice za více než miliardu korun.
09.10.2014 15:11 |

podobné články

Musílek a Renč: Naše občany zadlužuje Babiš, ne radnice

 
ROZHOVOR Václav Musílek a Filip Renč, kandidáti za Nezávislé fórum na Praze 8, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřili k jejich předvolební kampani, k jejich plánům na Praze 8, ale také k současné politické situaci.
09.10.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (567 článků) , Václav Renč (11 článků)

Bývalý šéfredaktor Českého rozhlasu: Zeman má silnou podporu všude kromě Prahy. Kamkoliv přijede, má plná náměstí. Když tam přijede Drahoš, bude se tam s několika svými přiznivci bát

 
ROZHOVOR Někdejší šéfredaktor Českého rozhlasu, mluvčí ODS za éry Václava Klause a bývalý radní a starosta Prahy 8 Václav Musílek se velmi kriticky vyjadřuje o šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Považuje ho za pragmatika, který prý bude respektovat demokracii potud, pokud mu nebude výrazně překážet v jeho plánech. Doktor Musílek má jasno také mezi doposud hlavními kandidáty na prezidenta. Miloš Zeman má podle něho podporu ve všech krajích kromě Prahy. Oproti tomu kandidáti Jiří Drahoš i Michal Horáček nemají ani charisma, ani nejsou politiky.
22.08.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (764 článků) , Václav Klaus (9025 článků) , Miloš Zeman (20460 článků) , Jiří Drahoš (982 článků) , Václav Český (431 článků) , Václav Horáček (63 článků)

ANO 2011: Programová východiska aneb ANO České republice

 
Žijeme a pracujeme v České republice. Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme pro ně lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou, ať už žijí ve městech či na vesnicích. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky mladým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Proto jdeme do politiky.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

Starosta Vařeka: Chceme…

 
Chceme, aby v našem městě byly čisté ulice, chceme vyspravené chodníky, chceme více parkovacích míst, chceme se dívat na sečené a udržované zelené plochy...
08.07.2015 16:01 |

podobné články

Holopová (Svobodní): Loupež v pravicové masce

 
Od svých prarodičů často slýchávám rozhořčená slova nad dnešním politickým děním zakončená vždy zklamaným výrokem: „Vidíš, co dělá ta pravice? Je stejná jako levice! Zvyšují nám daně, sami si zvyšují platy a na obyčejné lidi kašlou!“ A mají pravdu. V jediném se však mýlí. Žádnou pravici tam nevidím.
11.03.2013 20:15 |

podobné články

Bursík otřesen: Každý desátý člověk volil komunisty. Velká ostuda!

 
Zelení budou o víkendu s napětím sledovat, jestli v druhém kole zvítězí dva kandidáti do Senátu – Eliška Wagnerová a Libor Michálek, které podporují. „Musíme nabídnout voličům důvěryhodnou alternativu,“ říká ParlamentnímListům.cz bývalý předseda Strany zelených Martin Bursík.
19.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (304 článků)

Brady (SZ/Pro region): Jsem ráda, že se podařilo propojit dvě hodnotové liberální strany

 
Ve středu 20. dubna došlo v Moravskoslezském kraji k podepsání koaliční smlouvy mezi Stranou zelených a SNK­-ED. Tyto dvě liberální strany chtějí společně nabídnout alternativu voličům, kteří nechtějí volit ani levici, ani podnikatelské projekty. První desítka kandidátů a kandidátek má za sebou dohromady již více než 130 let v komunální politice.
23.04.2016 18:55 |

podobné články

Ne každý muslim je vrah. Stejně ale pozor na příchozí z islámského světa, varoval Horáček při besedě. Pak vyčetl jednu starší záležitost Zemanovi

 
REPORTÁŽ O tom, co by měl dělat správný prezident republiky, o migraci, ale například i o Číně debatoval s občany na jihu Čech textař Michal Horáček. Návštěva sice byla prý neformální, Horáček, který v poslední době takto navštívil i jiná místa než jižní Čechy, ale připustil, že kandidaturu na příštího prezidenta skutečně zvažuje. „Mé odhodlání se spíše utvrzuje. Bylo by asi vhodné nabídnout voličům takovou alternativu,“ řekl Horáček a dodal, že až bude jeho rozhodnutí nezvratné, tak ho sdělí. Někteří diskutující mu rovnou řekli, že by ho jako prezidenta viděli rádi a že má jejich plnou podporu.
05.08.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (764 článků)

Senátor Ivo Valenta k předvolební spolupráci ODS a Strany soukromníků ČR

 
Jsem rád, že se ODS a Soukromníci domluvili na předvolební spolupráci, že do letošní parlamentních voleb vstoupí společně a nebudou tříštit síly v boji proti dnešní, agrolevicové vládě. Jsem přesvědčen o tom, že ODS s podporou Soukromníků může voličům nabídnout skutečnou alternativu, která je schopna zastavit šikanu všech aktivních a pracovitých lidí, růst státní byrokracie, stále nové regulace a likvidační pokuty.
22.02.2017 19:05 |

podobné články

Nečas je šancí na změnu, ale nemá dost lidí, tvrdí Jakl

 
ParlamentníListy.cz zjištovaly, zda tajemník prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl považuje Petra Nečase za naději pro ODS k návratu k pravicovým idejím a jaký má postoj k ostatním pravicovým či euroskeptickým stranám.
19.06.2010 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Kandidát na hejtmana (Svobodní): Vystoupení z EU není cíl, ale cesta

 
Svobodní ani Soukromníci nemají v zastupitelstvu Libereckého kraje žádného zástupce. Pro nadcházející volby se tak rozhodli spojit síly. Radek Uchytil (Svobodní) věří, že nyní atakují hranici 5 % ve všech krajích. S jedničkou na kandidátce jsme si povídali o jeho plánech s krajem. Prozradil nám i více o svém návrhu na řešení imigrační krize pomocí vybudování integračního táboru na území neuznaného Království Severního Súdánu. A řeč přišla také na vystoupení Česka z EU, o které Svobodní dlouhodobě usilují.
20.07.2016 09:35 |

podobné články

Po vojenské přehlídce poděkoval Zeman voličům

 
Fanfáry a hymna zahájily v pátek po 11. hodině vojenskou přehlídku na třetím nádvoří Pražského hradu. Prezidenta Miloše Zemana na ni doprovodil premiér Petr Nečas (ODS) a náčelník generálního štábu Petr Pavel. Hlava státu poděkovala svým voličům i voličům svého protivníka a přihlásila se k odkazu T. G. Masaryka.
08.03.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Miloš Zeman (20460 článků) , Pavel Nečas (444 článků)

Mlýnková Išková (Svobodní): Občané musí dodržovat zákony. A co stát? Nenechte se vysmát

 
Chceme, aby se stát choval lidsky a nelikvidoval své občany, zejména ty podnikající, přemrštěnými pokutami. Chceme, aby tady byl stát pro občany a ne občané pro stát. Chceme, aby zákony platily i pro úřady a úředníky.
25.07.2017 18:15 |

podobné články