Článek

Muka Uršuly Klukové: Děsivá bolest je zpátky!

 
V loňském roce oblíbená herečka Uršula Kluková (73) málem přišla o hlas, který je společně se smíchem jejím poznávacím znamením. V současné době opět strádá, ale jako opravdový profesionál, nedá na sobě před kamerou nic znát …
27.02.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Uršula Kluková (47 článků)
Podobné články

Tohle asi nerozdýcháte: Sedmdesátiletá kulička Uršula Kluková odhodila plavky a šla na Evu!

 
Když se František Ringo Čech před rokem svěřil , že celý život tajně toužil po těle Uršuly Klukové  (70) a rád by ji viděl, jak ji pánbůh stvořil, nikdo ještě netušil, jak herečka jeho slova vezme vážně. Pro začátek nabízí alespoň svá babičkovská ňadra. Podívejte se do fotogalerie na odvážnou Uršulu, která se odvázala v bazénu plném nahých mladíků a slečen a nakonec sama odhodila i dolní díl plavek!
22.02.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Uršula Kluková (47 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

Hvězda z Počátků Uršula Kluková (72): Vážné zdravotní problémy!

 
Hlas herečky Uršuly Klukové (72) je naprosto nezaměnitelný a specifický. O to větší je škoda, že se nyní kvůli němu ocitla v péči lékařů.
23.01.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Uršula Kluková (47 článků)

Muži nejsou citlivky. A kdo bolest necítí, dřív zemře, tvrdí studie

 
Ženy a muži vnímají akutní bolest každý jinak. Neznamená to ale, že by se také jinak měli léčit. Tvrdí to šéf Centra pro léčbu bolesti brněnské Fakultní nemocnice u sv. Anny Marek Hakl. Lékař zároveň upozornil na to, že je lépe vzít si lék v samém počátku, protože plně rozvinutá bolest se hůř tlumí. Akutní bolest je přitom pro život důležitá. Je dobrým signálem, že se něco děje. Lidé, kteří vůbec bolest necítí, žijí kratší dobu, řekl Hakl.
03.11.2015 19:00 |

podobné články

Nesnesitelná bolest manžela: Pohřeb záchranářky Jozefíny, která zemřela na cestě do práce!

 
Bolest, nic jiného než bolest. Přesně taková muka prožil hasič Marcel, když pohřbíval svou milovanou manželku Jozefínu (†35). Krásná záchranářka ze Slovenska zemřela na cestě do práce, když jela zachraňovat lidské životy.
05.09.2014 20:10 |

podobné články

Milenka Petra Muka: Mám strach o syna

 
Blesk.cz získal exkluzivní vyjádeřní Martiny Janderové (39), která byla jednou z milenek Petra Muka (†45). Je Janderové Šimon (3,5) synem Petra Muka?
28.05.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (382 článků)

Režisér Troška v bolestech! Musel dvakrát za sebou do nemocnice!

 
Na nesnesitelnou bolest na hrudi si v úterý stěžoval Zdeněk Troška. Z obavy, že jde o infarkt ho musela rychle odvézt záchranka. Po pár hodinách ho pustili domů. Jen co překročil práh, strašná bolest se vrátila a musel zpátky do nemocnice. Co bolest způsobilo?
29.11.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (382 článků)

Pohřeb Petra Muka: Bolest, smutek, slzy... i potlesk

 
Nečekal bych, že tě na mejdanu už nebudu moci obejmout a políbit. To řekl na dnešním rozloučením s Petrem Mukem a další jeho slova se topila v slzách. Děkuju ti za to, že jsme spolu mohli zpívat. Pronesla na adresu Muka zpěváčka Bára Basiková a vypadala na zhroucení. Divadlo Broadway, dnes dopoledne…
03.06.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (382 článků) , Bára Basiková (549 článků)

45 NEJ Petra Muka: Ochlastové, inspirace, tréma...

 
Jaké osudové okamžiky – problémy, neštěstí a bolest – na straně jedné, a radosti, okamžiky štěstí a lásky na straně druhé, poznamenaly život Petra Muka? Stručně by se daly shrnout do jeho 45 NEJ. Právě v tolika letech se nešťastně uzavřela jeho životní pouť…
04.06.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (382 článků)

AUVAJS. Praskla mu žilka v intimních partiích."Byla to muka," řekl fotbalista

 
To musela být bolest, že by se z toho jeden po.... V zápase španělského poháru mezi Getafe a Barcelonou utrpěl domácí stoper Alexis Ruan vážné zranění varlete. "Byla to muka,"popisoval stav, kdy měl jedno varle mnohokrát zvětšené, protože mu v něm praskla žilka.
19.01.2014 08:30 |

podobné články

Uršula Kluková je na zhroucení: Shořela jí stodola!

 
 Oči pro pláč zůstaly Uršule Klukové (71). Její stodolu zachvátil požár! Herečka jen bezmocně přihlížela, jak ohnivé plameny dokonaly dílo zkázy. "To mi udělali schválně," řvala jako smyslů zbavená. Kdo se jí chce pomstít?
23.07.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Uršula Kluková (47 článků)

Doběla vytočená Uršula Kluková (74) práskla dveřmi: Sbohem, divadlo!

 
Chtěla přispět se svou trochou do mlýna a dopadla jak sedláci u Chlumce. Řeč je o herečce Uršule Klukové, která se naštvala na své kolegy a zřejmě navždy opustila divadelní prkna.
05.11.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Uršula Kluková (47 článků)

Uršule Klukové je 75! Věk překvapil i ji samotnou!

 
Dvojnásobné jubileum slaví Uršula Kluková! Majitelce nejsilnějšího smíchu v Česku je totiž 75 let, a navíc se chystá oslavit padesát let svého působení na jevišti!
18.08.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Uršula Kluková (47 článků)

Šílená matka (†48) z Německa: Upálila se v autě s třemi dětmi!

 
Němečtí vyšetřovatelé se snaží zjistit motivy děsivé sebevraždy Ursuly W. (†48). Ta se v Berlíně v noci na pátek upálila v autě i se svými třemi dětmi Franziskou (†11), Lukasem (†10) a Simeonem (†6).
27.09.2009 08:05 |

podobné články

V Itálii zřejmě objevili kostru da Vinciho Mony Lisy

 
V italské Florencii vědci objevili skelet patřící patrně Lise Gherardiniové, podle které renesanční umělec Leonardo da Vinci namaloval svůj slavný a záhadami opředený obraz Mona Lisa. Kostra nalezená pod podlahou bývalého kláštera svaté Uršuly je v dobrém stavu a vědci doufají, že by antropologický výzkum mohl napovědět i něco více o tajemném úsměvu Mony Lisy.
19.07.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Leonardo da Vinci (7 článků) , Mona Lisa (68 článků)

Nalezená kostra v Itálii nepatří Moně Lise, ale vědci jsou prý blízko

 
Vědci v červnu oznámili klíčový pokrok v hledání kostry Mony Lisy, tedy ženy známé ve své době jako Lisa del Giocondová, která údajně seděla modelem Leonardu da Vincimu pro nejslavnější obraz všech dob. Výzkumník Silvano Vincenti nyní oznámil na tiskové konferenci, že nedávno vykopané ostatky, v pořadí už čtvrté z prostor pod bývalým klášterem svaté Uršuly, jsou opět nesprávné tělo, napsal zpravodajský server The Huffington Post.
18.09.2012 15:25 |

podobné články

Našli kostru Mony Lisy! Italové nyní chtějí zrekonstruovat její tvář

 
Blíží se odhalení jednoho z největších tajemství výtvarného umění? Kdo byla a jak skutečně vypadala žena, jejíž lehký a tajemný úsměv nedával lidem spát po staletí? Nyní italští vědci, kteří se podíleli na průzkumu hrobu ve Florencii, hlásí: Jedna z koster nalezených v tamním klášteře svaté Uršuly patří Moně Lise zvěčněné na obraze Leonarda da Vinciho.
24.09.2015 14:20 |

podobné články

Našli jsme kostru ženy, podle které da Vinci namaloval slavnou Monu Lisu, tvrdí vědci

 
Jedna z koster nalezených ve florentském klášteře svaté Uršuly patří Moně Lise zvěčněné na obraze Leonarda da Vinciho. Oznámili to podle agentury ANSA vědci, kteří se podíleli na průzkumu hrobu. Experti podrobili kosti vyzvednuté z hrobu rodiny Lisy Gherardiniové del Giocondo detailnímu zkoumání uhlíkovou metodou. Jednu ze tří skupinek kostí datovali do období kolem roku 1542, kdy Lisa Gherardiniová zemřela. Silvano Vinceti, který se na průzkumu podílel, řekl, že teď bude moci být získaný materiál DNA porovnán se vzorky ženiných potomků. Italové v minulosti slibovali, že pokud se ostatky najdou, pokusí se zrekonstruovat podobu mrtvé a porovnat ji se slavným obrazem.
24.09.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Mona Mona (33 článků)

Italové objevili ženskou kostru. Patří dámě z da Vinciho obrazu

 
Jedna z koster, které byly nalezeny v klášteře svaté Uršuly, patří Moně Lise z obrazu Leonarda da Vinciho. O nálezu informovali vědci, který prozkoumávali hrob. 
24.09.2015 14:40 |

podobné články

Jan Urbach: Němci chtějí prosadit evropskou armádu

 
Britský list Daily Mail píše o záměrech německé ministryně obrany Ursuly von der Leyenové upevňovat vojenský potenciál Evropy stejně energicky jako NATO. „Kvůli politice Kremlu po dobu tří let sledujeme ze strany NATO vážný přístup k modernizaci," prohlásila.
10.11.2016 10:15 |

podobné články