Článek

Mrtví dovolenkáři z ruského letu: Jedni byli ohořelí, druzí rozlámaní

 
Do Petrohradu dorazila první těla obětí tragického letu 7K9268 ruských aerolinií Kogalymavia. Zemřelo při něm 224 lidí a experti už stanovili příčinu smrti těch pasažérů, které mohli prozkoumat. Část z nich uhořela, druhá polovina cestujících měla zlámané lebky, hrudní koše a další části těla.
03.11.2015 16:15 |

podobné články

Podobné články

První oběti globálního oteplování

 
Jedni žijí na exotických ostrovech, druzí v zemi věčného sněhu. Jedni se topí ve slané vodě, druzí v bahně pod tajícím ledem. I když žijí na opačných polokoulích, mají podobný osud – brzy z nich budou kvůli globálnímu oteplování »uprchlíci«.
24.05.2009 05:15 |

podobné články

UPRCHLICKÁ KRIZE: Nemá dobré řešení! Radikalizace hrozí na straně běženců i Evropanů.

 
Co s námi a Evropou příliv migrantů z východu udělá? Na straně běženců jedni prosí, druzí hrozí silou. Na straně naší jedni otevírají náruč, druzí vyzývají do boje na ochranu společnosti. Podle expertů hrozí radikalizace na obou stranách.
19.09.2015 12:15 |

podobné články

Oliva (TOP 09): Už je to tady

 
Mimořádné volby jsou přede dveřmi a vyretušované tváře, shlížející na občany z výšin billboardů slibují nesplnitelné. Jedni prosadí fungující stát, druzí dají stát do pořádku. Možná je na místě otázka, proč to již dávno neudělali, protože ti první byli od roku 1993 ve vládě čtyřikrát a ti druzí dokonce sedmkrát.
26.09.2013 11:25 |

podobné články

Uprchlíci rozdělují Česko: Rocker Aleš Brichta se bojí hrdlořezů z Islámského státu

 
Češi proti Čechům. Uprchlická krize rozděluje svět, Evropu i jednotlivé národy. Platí to i pro nás. Zatímco jedni jsou ochotní uprchlíka šoupnout i do své manželské postele, jiný by je hnal svinským krokem co nejdál od českých hranic. Kdo jsou ti JEDNI a kdo ti DRUZÍ? Na tuto otázku vám odpovíme hned dvěma rozhovory. S rockerem Alešem Brichtou, který je zásadně proti uprchlíkům, a s Lucií Trlifajovou z pražského Multikulturního centra.
21.09.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (133 článků)

Darksiders II - recenze PC verze

 
Zdá se, že příchod pokračování nedoceněné akční adventury Darksiders rozpoltil hráče, obzvláště na PC, na dva tábory. Jedni nechápou, co na té rubačce vidí ti druzí, zatímco ti druzí naopak přetékají nadšením. Petr Prošek se v textové recenzi z PS3 verze postavil k táboru nadšených, přidá se k němu i Lukáš ve videorecenzi z PC verze? !-- video embed start --
20.12.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků)

Můžu mít dvě chřipky zároveň?

 
Bolí vás v krku, máte teplotu a jste rozlámaní? Bojíte se, jestli vás nenapadl vir chřipky? A co když je to ta prasečí? Může člověk vůbec onemocnět oběma typy chřipek zároveň? Hledali jsme odpovědi na tuto i další otázky.
01.12.2009 05:15 |

podobné články

Nemůžete v noci zabrat? Tady je 10 tipů pro váš lepší spánek!

 
Ráno se probouzíte úplně rozlámaní, bolí vás hlava a celý den jste mimo, protože v noci nespíte, převalujete se a často se probouzíte. S tím by chtělo něco dělat.
21.04.2013 21:45 |

podobné články

Česká obchodní inspekce: Plastové chrastítko může ohrozit zdraví nejmenších

 
Česká obchodní inspekce při svých pravidelných kontrolách zjistila, že na trhu je v nabídce hračka-chrastítko, která představuje pro děti do tří let vážné zdravotní riziko. Nebezpečí spočívá v tom, že při běžném a obvyklém způsobu používání hračky dojde k jejímu rozlámání a uvolnění malých plastových částí, které může dítě spolknout nebo vdechnout. Inspektoři ČOI vydali na tento typ hračky zákaz a stažení z distribuce, včetně zveřejnění v celoevropské databázi nebezpečných výrobků RAPEX.
19.08.2016 17:00 |

podobné články

Putin kývl ruským agentům. Turistika v Egyptě po katastrofě letadla končí

 
Ruští dovolenkáři můžou na prosluněné egyptské pláže na nějaký čas zapomenout. Prezident Vladimir Putin (63) souhlasil s návrhem zakázat ruským aerolinkám létat do Egypta, dokud se nevyšetří příčiny sobotní katastrofy ruského letadla na Sinaji. Oznámil to Putinův mluvčí Dmitrij Peskov (49). Dodal, že prezident nařídil vládě podniknout příslušné kroky a zajistit návrat ruských turistů do vlasti.
06.11.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2728 článků)

Huml k Mašínům: Vládě chybějí hrdinové. Tak odměňuje sprosté vrahy

 
Pohřeb Ctirada Mašína a jeho vyznamenání in memoriam rozdělil Čechy na dva nesmiřitelné tábory. Jedni jsou přesvědčeni o tom, že je správné, že se pohřbu zúčastní i zástupce české vlády Alexandr Vondra, druzí hovoří o tom, že bratři Mašínové byli vrazi, kteří si podobné projevy úcty nezaslouží ani v politických souvislostech. Nejinak je na tom názorově i politické spektrum.
24.08.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1110 článků)

Modelka Tereza Zimová má pěkně ostrý jazyk: Díky drsným vtipům má spoustu kšeftů

 
Když byla modelka Tereza Zimová vybrána jako spolumoderátorka Evy Decastelo  (33) na slavnostní večer Muž roku, mnozí pochybovali, zda to zvládne. Bezprostřední Tereza pak publikum rozdělila na dvě části: Jedni byli nadšení, druzí naprosto znechucení.
06.09.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (678 článků) , Tereza Zimová (59 článků)

Modelka Tereza Zimová má pěkně ostrý jazyk: Díky drsným vtipům má spoustu kšeftů

 
Když byla modelka Tereza Zimová vybrána jako spolumoderátorka Evy Decastelo  (33) na slavnostní večer Muž roku, mnozí pochybovali, zda to zvládne. Bezprostřední Tereza pak publikum rozdělila na dvě části: Jedni byli nadšení, druzí naprosto znechucení.
06.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (678 článků) , Tereza Zimová (59 článků)

Tohle ještě bude ODS bolet! Zrušené organizace vrací Nečasovi úder

 
Premiér Petr Nečas zrušil tři oblastní sdružení ODS v Praze, kde docházelo k podivným praktikám ve změnách vedení. Zatímco jedni premiérovi tento krok pochvalují, druzí ze zrušení buněk chtějí vyvést důsledky. A to především ti, jež byli Nečasovým rozhodnutím zasaženi.
02.03.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků)

Po Zemanovu výstřelu z děla je mimořádně veselo. Jelena Vičanová, Jakub Janda, Jaroslav Plesl...

 
Sotva prezident Zeman oznámil s přirovnáním k výstřelu z děla svůj záměr znovu kandidovat na Hrad, roztrhl se dle očekávání na sociálních sítích pytel s komentáři nejrůznějšího ražení. Jedni byli zhnuseni, druzí se smáli těm, kteří ujišťovali, že Zeman přeci podruhé kandidovat nemůže.
09.03.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (161 článků) , Jakub Janda (337 článků)

Po Zemanově výstřelu z děla je mimořádně veselo. Jelena Vičanová, Jakub Janda, Jaroslav Plesl...

 
Sotva prezident Zeman oznámil s přirovnáním k výstřelu z děla svůj záměr znovu kandidovat na Hrad, roztrhl se podle očekávání na sociálních sítích pytel s komentáři nejrůznějšího ražení. Jedni byli zhnuseni, druzí se smáli těm, kteří ujišťovali, že Zeman přece podruhé kandidovat nemůže.
09.03.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (161 článků) , Jakub Janda (337 článků)

Tomu neuvěříte! Malého Carla ze zombie seriálu Živí mrtví občas zaskakuje třicetiletá žena!

 
Pokud sledujete seriál "Živí mrtví (The Walking Dead)":http://www.extra.cz/tema/zivi-mrtvi, určitě znáte postavu Carla. Jde o syna hlavního hrdiny, který je většinu času neskutečně protivný, a to do takové míry, že si člověk přeje, aby ho konečně kousla nějaká "zombie":http://www.extra.cz/tema/zombie a on už konečně umřel. Což se klidně může stát, protože tvůrci zase tak na svých hlavních postavách nelpí, což dokázali už mnohokrát v seriálu (i komiksu, který je předlohou).
11.04.2014 16:00 |

podobné články

Už je to tu! První video z páté série Živí mrtví (The Walking Dead) přichází, co vy na to?

 
Nemůžete se dočkat nové řady "zombie seriálu The Walking Dead":http://www.extra.cz/tomu-neuverite-maleho-carla-ze-zombie-serialu-zivi-mrtvi-obcas-zaskakuje-tricetileta-zena, který je u nás známý jako Živí mrtví? Tak už se můžete podívat na první krátkou ukázku, která nám ukazuje… Carol a Tyreese v lesích.
09.07.2014 09:50 |

podobné články

Noví Živí mrtví budou rodinný seriál se zombíky

 
Do premiéry seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead), který navazuje na kultovní sérii Živí mrtví, zbývá pár dní. Celosvětová premiéra je naplánována na 24. srpna.
20.08.2015 10:56 |

podobné články

Komunisté by byli ve volbách druzí, ODS se nadále propadá

 
Nový průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) potvrdil sílící pozici KSČM. Podle květnového volebního modelu by s 21,5 procenty hlasů skončili ve volbách do Sněmovny druzí za sociálními demokraty. Naopak ODS se oproti počátku roku propadla o více než pět procentních bodů.
23.05.2012 16:55 |

podobné články