Článek

Mrazivá hláška Josefa Rychtáře (57): Půjdu za Ivetou!

 
Svými žabomyšími spory už Josef Rychtář zaměstnává českou justici několik let. Také jeho poslední vystoupení před soudkyní JUDr. Danielou Dubnou nebylo prosté teatrálních výstupů. Na závěr jednání řekl: „Příště nepřijdu! Půjdu za Ivetou!“
23.09.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1314 článků)
Podobné články

Syn Josefa Rychtáře promluvil: Táta Ivetu nechce!

 
Vyděšená rodina Josefa Rychtáře (53) na konci týdne v šoku sledovala zprávy o svatbě hlavy rodiny s Ivetou Bartošovou (45). Skutečně se chystá veselka? Nebo jde o podvod či výplod fantazie obou zúčastněných!
15.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Víme první! Rychtář právě podává trestní oznámení na Macuru. Neuvěříte za co. Máme podrobnosti!

 
Zatímco jste mohli "na eXtra.cz zhlédnout exkluzivní zpověď":http://www.extra.cz/exkluzivni-video-zpoved-josefa-rychtare-byla-zubozena-na-kost-vyhubla-troska-pila-a-nadmerne-uzivala-leky-slova-po-kterych-se-rozplakal "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55) o tom, jak to bylo v posledních dnech s "Ivetou Bartošovou":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47), daly se věci opět do pohybu.
05.07.2013 20:10 |

podobné články

Nechutné přiznání Josefa Rychtáře: S Ivetou se nese*u!

 
Vulgární výrazy, zvýšený hlas a samé příkazy! Život po boku Josefa Rychtáře nebyl pro Ivetu Bartošovou procházkou růžovým sadem. Často byla terčem drsných urážek a velkého nátlaku.
22.05.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie

 
Zpěvačka Iveta Bartošová se podruhé provdala. V úterý odpoledne si na radnici v Uhříněvsi vzala Josefa Rychtáře. Celé svatbě asistovala policie, která chránila svatebčany před novináři. Další články k tématu: Bartošová chystá svatbu, zasnoubila se s Rychtářem Iveta Bartošová je doma z léčebny, vydržela v ní týden Iveta Bartošová opustila nemocnici a nastoupila do léčebny Bartošová skončila v nemocnici. Rychtář s Macurou se hádali v televizi Bylo to peklo, promluvila poprvé o Itálii Bartošová. V léčebně zatím není VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny
24.09.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Na plotě u domu Ivety Bartošové visí podivný plakát: Obhajuje Rychtáře a uráží zesnulou zpěvačku

 
Je zvláštní, že když na plot domu Ivety Bartošové  (✝48) vyvěsil Zdeněk Macura  (40) obvinění Josefa Rychtáře  (56) z toho, že je vrah, plakát okamžitě zmizel, včera objevivší se podivný vzkaz, který dehonestuje zesnulou zpěvačku a brání Josefa Rychtáře, smutně dokresloval pietní místo. Přečtěte si, co fanoušek Ivetina muže napsal!
06.05.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Zpověď mladšího syna Josefa Rychtáře: Psali mu, že je vrah!

 
Ví o každém otcově kroku! Ví možná víc než zvukař Standa! A proto je následující zpověď Jana Rychtáře, mladšího syna vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (56), velice cenná.
02.09.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Chatovali jste s Ivetou Bartošovou v Blesk.cz: Čtenář ji zve na rande, půjde?

 
Až dosud jste měli možnost chatovat v redakci Blesk.cz  se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, která živě odpovídala na vaše dotazy. Co říká na odsouzení jejího přítele Josefa Rychtáře? Jak se zbavila své závislosti na lécích a alkoholu? Chybí ji soužití se synem Arturem?
13.11.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Darina Rychtářová si nechala změnit jméno: Iveta zničila ženu svého milence!

 
S Ivetou Bartošovou (46) už nechce být spojována Darina Rychtářová (54), exmanželka zpěvaččina milence Josefa Rychtáře (54). Nejenže svého muže donutila k rozvodu, ale teď si změnila i příjmení. Chce totiž udělat tlustou čáru za minulostí. A hlavně za Ivetou! Vždyť ta jí odloudila manžela a rozbila letitý svazek s Pepou.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Mladší syn Ivetina milence Rychtáře: Drsně zaútočil na Bartošovou!

 
Další z rodiny Rychtářů se postavil proti Ivetě Bartošové (45)! Mladší syn Josefa Rychtáře (53), Honza (24), založil na sociální síti antistránky zpěvačky. Nejdřív svému otci s Ivetou pomáhal, dělal jim řidiče a doprovázel je na akce. Co se tedy stalo, že najednou vystoupil proti Bartošové?
06.01.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Blízký Rychtáře o Bartošové: Poslední dny jen chlastala a nic nejedla!

 
S Ivetou Bartošovou (45) to opět seklo! I přesto, že se její přítel Josef Rychtář (53) dušoval a bil v prsa, že zpěvačku ochrání, příliš se mu to nepovedlo. V úterý totiž ve svém domě v Uhříněvsi zkolabovala. „Poslední dny jenom chlastala a vůbec nic nejedla,“ prozradil Blesku blízký přítel Josefa Rychtáře. Ve zbídačeném stavu a s pravou tváří od krve ji pak odvezla záchranná služba.
08.02.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Ochránce Bartošové Macura jako agent FBI: Z exmanželky Rychtáře udělal špionku a koupil jí tajné zařízení!

 
Exmanželka "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (54) Darina Nová (58) stále čeká na to, až se její bývalý muž dostaví spolu s "Ivetou Bartošovou":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) k soudu, kde má zpěvačka svědčit ve věci urážek na adresu Nové a její právničky. Ještě než byla Darina (dříve Rychtářová) rozvedena, snažila se policii a soudu dokázat, že ji Rychtář několikrát fyzicky napadl.
11.05.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Syn Bartošové je podle Rychtáře zdrcený: Artur s Ivetou skončil!

 
Podle Josefa Rychtáře (55) je Ivetiným odchodem z vily v Uhříněvsi zdrcen nejen on sám, ale také také její syn Artur, který žije se svým otcem Ladislavem Štaidlem. Problémy Ivety Bartošové s alkoholem a antidepresivy se vlekly dlouho a útěk se Zdeňkem Macurou byl zřejmě poslední kapkou, která Arturovi pomohla rozhoupat se a udělat konečné rozhodnutí a matkou nadobro skončit.
06.07.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Ladislav Štaidl (348 článků)

To snad ne! Zuboženou Ivetu Bartošovou našli u Martucciho, Rychtáře zatkla policie

 
Podivný útěk Ivety Bartošové  (47) nejdřív od Josefa Rychtáře  (55) , pak i od Zdeňka Macury  (39) , končí. „Dva dny už s Ivetou nejsem. Odvedli si ji lidé Domenica Martucciho  (37) ,“ prozradil Super.cz zachránce zpěvačky. Tu italská policie našla u italského hraběte v zuboženém stavu, ihned k ní zavolala záchranku.
12.07.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Michal Tučný (47 článků)

Po zásnubách s Ivetou následovala metelice: Macura skončil po facce od Rychtáře v nemocnici!

 
Fackovaná od Josefa Rychtáře nedopadla dobře. Neoblomný ctitel jeho snoubenky Zdeněk Macura od něj totiž schytal takovou melu, že skončil v nemocnici. To vše se odehrála poté, co Pepa požádal Ivetu Bartošovou o ruku.
04.08.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Mlátičku Rychtáře znovu krotila policie: Napadl exmanželku i nevinného řemeslníka!

 
Křik, sprosťárny a nakonec fyzické napadení dvou lidí. To je realita, ve které se pohybuje nastávající ženich Ivety Bartošové (47). Šíleně trapnou scénu uťal až zásah policie, která nepříčetného Josefa Rychtáře (55) v sobotu večer zpacifikovala. Bourák Pepa, který byl manželce Darině Nové (55) nevěrný s alkoholičkou Ivetou, udělal teď scénu kvůli řemeslníkovi, jehož v Říčanech načapal s bývalkou o samotě.
27.08.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Artur opět osobně poprosil Rychtáře o tiché rozloučení s maminkou Ivetou Bartošovou. Bezcitně ho odmítl

 
Vlna odporu, která se zvedla proti vdovci po Ivetě Bartošové  (✝48) čím dál víc sílí. A má logiku. Celý národ je znechucen rozhodnutím manžela zpěvačky Josefa Rychtáře  (56) , který přes žádosti Ladislava Štaidla, otce Ivetina syna Artura Štaidla  (17) , a její maminky odmítl tichý soukromý pohřeb pro nejužší rodinu. A neobměkčily ho ani zoufalé prosby přímo od Artura. „Nevyhovím mu,“ chlubí se Rychtář a jako by mu dělalo dobře, že může na rozdíl od něj žalem skutečně zničeného syna Bartošové takhle trápit.
02.05.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Ladislav Štaidl (348 článků)

Velký podvod s narozeninovým obrazem od Bartošové pro Rychtáře? Svědkyně říká: Iveta ho měla už dávno

 
Málokdo tomu věří a kdyby byla pravda, co tvrdí svědkyně, která se kolem Ivety Bartošové  (✝48) motala před asi rokem a půl, byl by to další střípek do negativního vnímání role Josefa Rychtáře  (56) v případě úmrtí jeho ženy. Vdovec už v den jejího skonu ukazoval novinářům obraz, který mu měla namalovat ten den k jeho narozeninám. Chtěl tím prokázat, že je nevinný a s Ivetou se do poslední chvíle milovali. Přitom prý má být ale obraz dost starý!
04.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Komplikovaný vztah Rychtáře a Bartošové: S Ivetou se nes*ru, tvrdil vdovec

 
Ostré nadávky, výčitky a hádky. Tak občas vypadalo ne zcela poklidné manželství Ivety Bartošové a Josefa Rychtáře. Sám přiznával, že jí vše říkal tak, jak si myslel. Bohužel i v okamžicích, kdy bylo jasné, že Ivetin život není zrovna procházka krásnou zahradou. Prohloubilo to zpěvaččiny deprese?
22.05.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Josef Rychtář (1314 článků)

Rodina Bartošové měla před její smrtí plán, jak se zbavit Rychtáře! Co chtěli udělat s duševně nemocnou Ivetou?

 
Po smrti "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) se objevilo v médiích několik zpráv o tom, že se o ni v posledních letech její rodina nestarala. To ale "podle svědectví":http://www.extra.cz/policie-chysta-dalsi-prekvapko-pro-josefa-rychtare-co-nam-vykecaly-nase-zdroje, které poskytl hrabě "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) deníku Aha!, vůbec není pravda!
27.05.2014 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)