Mrázek znovu hvězdou zápasu, prohře Detroitu však nezabránil

Bývalý hráč pražské Slavie Dmitrij Jaškin vstřelil v utkání proti Detroitu vítězný gól, když po pěkné individuální akci překonal Petra Mrázka. Útočník St. Louis, který poslední dva zápasy strávil mezi náhradníky, bodoval poprvé od 29. prosince.
21.01.2016 09:40 |

Osobnosti: Dmitrij Jaškin (16 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Gólman Mrázek se vrátil do NHL a opět ho vyhlásili hvězdou!

Brankář Petr Mrázek z Detroitu byl i ve svém druhém startu letošního ročníku NHL vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Mladý gólman držel až do 44. minuty zápasu s Tampou čisté konto, jeho tým ale nakonec prohrál 0:3.
16.12.2013 07:40 |

Osobnosti: Petr Mrázek (94 článků)

Mrázek znovu hvězdou zápasu, Hanzal přerušil gólový půst

Brankář Petr Mrázek pomohl dvaadvaceti zákroky Detroitu k vítězství 3:1 nad Ottawou a získal ocenění pro první hvězdu zápasu. Z hráčů v poli byl nejvíce vidět Martin Hanzal, jehož gól do sítě Vancouveru však neodvrátil porážku Arizony 1:2.
11.02.2016 10:35 |

Osobnosti: Martin Hanzal (57 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Čeští brankáři zazářili. Mrázek si připsal asistenci, Neuvirth hvězdou utkání

Čeští brankáři zazářili v sobotních utkáních NHL. Michal Neuvirth vychytal vítězství Philadelphie 4:2 nad Arizonou a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu. Petr Mrázek si připsal g ólovou asistenci a 24 zákroků Mrázek v utkání NHL pod širým nebem, v němž jeho Detroit na baseballovém stadionu v Denveru zvítězil nad Coloradem 5:3.
28.02.2016 09:20 |

Osobnosti: Michal Neuvirth (105 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Mrázek čtyřikrát inkasoval, přesto slavil výhru. Zachův gól stačil jen na bod

Brankář Petr Mrázek pomohl Detroitu 32 úspěšnými zákroky k vítězství 5:4 nad NY Islanders a připsal si teprve druhé vítězství z posledních deseti startů. Popáté v sezoně se střelecky prosadil útočník New Jersey Pavel Zacha, ani jeho gól ale nezabránil porážce Devils 3:4 v utkání s Calgary. U vítězné branky Flames asistoval v prodloužení Michael Frolík.
04.02.2017 10:25 |

Osobnosti: Michael Frolík (163 článků) , Petr Mrázek (94 článků) , Michael Michael (1054 článků)

Gólman Neuvirth nezabránil prohře Washingtonu, hosty sestřelil kanonýr Stamkos

Gólman Michal Neuvirth nezabránil prohře Washingtonu 2:4 na ledě Tampy Bay. Hosté drželi nerozhodný stav až do předposlední minuty, jenže poté začal úřadovat nejlepší střelec soutěže Steven Stamkos.
03.04.2012 07:50 |

Osobnosti: Steven Stamkos (28 článků) , Michal Neuvirth (105 článků)

Gólman Neuvirth nezabránil prohře Washingtonu, hosty sestřelil Stamkos

03.04.2012 08:10 |

Gólman Detroitu Petr Mrázek sice prohře Red Wings s Torontem nezabránil, ale diváky i komentátory nadchl skvělým zákrokem.
15.12.2014 14:10 |

Flyers vyhráli podeváté řadě, Mrázek to sledoval jen ze střídačky

Hokejisté Philadelphie protáhli svou sérii výher na devět zápasu, když na ledě Detroitu vyhráli 1:0 v prodloužení. Jakub Voráček teprve podruhé z posledních devíti zápasů vyšel naprázdno. Výhru svých spoluhráčů sledoval gólman Petr Mrázek jen ze střídačky, trenér nasadil nováčka v NHL Anthonyho Stolarze.
12.12.2016 09:40 |

Osobnosti: Jakub Voráček (240 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Jágrova Florida byla aktivnější, Voráčka ale neuhlídala

Hokejový útočník Jakub Voráček byl vyhlášený třetí hvězdou zápasu poté, co v prodloužení rozhodl o výhře Philadelphie 3:2 nad Floridou. Týmu Jaromíra Jágra nepomohlo ani to, že byl na ledě výrazně aktivnější. Tomáš Plekanec konečně ukončil střelecký půst, v duelu Montrealu se St.Louis si připsal hned dva body a také se stal třetí hvězdou zápasu. Stejně jako gólman Detroitu Petr Mrázek.
07.12.2016 09:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , Tomáš Plekanec (270 článků) , Jakub Voráček (240 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Famózní Mrázek zářil na ledě Tampy a byl vyhlášen hvězdou zápasu

Do play off šel jako brankářská jednička a jeho premiéra v této roli dopadla na výbornou. Gólman Detroitu Petr Mrázek vychytal Rudým křídlům výhru na ledě Tampy Bay 3:2.
17.04.2015 08:30 |

Hudler hlavním strůjcem výhry Calgary. Mrázek opět čaroval

V čele s Jiřím Hudlerem postoupili hokejisté Calgary do dalších bojů play-off NHL. Český útočník v zápase proti Vancouveru dva góly dal a u dalších dvou asistoval. Brankář Petr Mrázek pomohl svému Detroitu čistým kontem k výhře nad Tampou a byl vyhlášen hlavní hvězdou zápasu.
26.04.2015 09:15 |

Osobnosti: Jiří Hudler (254 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Mrázek v přípravě vychytal výhru Detroitu nad Torontem

Český hokejový brankář Petr Mrázek vychytal v pondělním přípravném utkání na NHL výhru Detroitu nad Torontem 3:0.
30.09.2014 09:10 |

Mrázkův čas nadešel: Český hokejový klenot přejímá iniciativu v bráně Detroitu

Spoluhráči a zároveň rivalové. Zatímco většina klubů v NHL má stanovenou brankářskou jedničku, gólmani Detroitu Petr Mrázek a Jimmy Howard stáli na začátku sezony bok po boku na stejné startovní čáře. Trenéři již v září předeslali, že své gólmany budou pravidelně střídat. Navzdory tomu převládal názor, že minimálně ještě letos bude mít navrch zkušenější Howard. Mrázek už ale čekat nehodlá a hlasitě si říká o pozici týmové jedničky.
07.01.2016 15:25 |

Osobnosti: Jimmy Howard (5 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Čeští brankáři zazářili. Mrázek vychytal Ovečkina, Pavelec dotáhl Jets k vítězství

Čeští brankáři Ondřej Pavelec a Petr Mrázek byli vyhlášeni hvězdami svých zápasů. Ondřej Pavelec odchytal proti Vancouveru výborné utkání a pomohl Winnipegu přerušit sérii šesti proher. Petr Mrázek se sice z výhry neradoval, pětadvaceti úspěšnými zákroky však zajistil Detroit alespoň jeden bod.
19.11.2015 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Jágr vstřelil dva góly, Mrázek vyhlášen první hvězdou zápasu

Florida vlétla do nové sezóny NHL ve velkém stylu, když deklasovala Philadelphii 7:1. K vysokému vítězství Panthers přispěl dvěma góly Jaromír Jágr. Dařilo se i dalším Čechům. Brankář Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou utkání mezi Detroitem a Carolinou, Tomáš Plekanec si připsal svůj jubilejní 500. bod v kariéře.
11.10.2015 09:41 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , Tomáš Plekanec (270 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Frolík pomohl Calgary k výhře, Pavelec se zranil a Mrázkovi se vrací forma

Na výhře Calgery nad Pittsburghem 3:2 po samostatných nájezdech se podíleli i Michael Frolík, který si za to odnesl ocenění druhá hvězda zápasu. Hvězdou byl i gólman Petr Mrázek, který zlikvidoval většinu střel Detroitu a zajistil Red Wings bod za prohru v prodloužení. To další český brankář Ondřej Pavelec se na ledě moc neohřál, v polovině zápasu s Minnesotou musel odstoupit kvůli zranění.
08.02.2017 09:40 |

Osobnosti: Michael Frolík (163 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků) , Petr Mrázek (94 článků) , Michael Michael (1054 článků)

Mrázek vzal masku se sněhulákem a byl za hvězdu!

Nebyl to úplně příjemný start do zápasu. Petr Mrázek musel do brány Detroitu po 1. třetině, se jednička Red Wings protože Jimmy Howard zranil. Ale žádný strach. Český gólman nasadil novou speciální masku a zářil!
20.12.2014 18:54 |

Mrázek vychytal první nulu, Neuvirth hvězdou, Ďáblové s Jágrem padli

Český mladík Petr Mrázek dostal v sobotním utkání poprvé v sezoně příležitost v brance Detroitu a hned vychytal své premiérové čisté konto v NHL. Potřeboval k němu jen 14 zákroků, jimiž dovedl Red Wings na ledě Edmontonu k výhře 5:0.
03.11.2013 15:55 |

Mrázek s Kindlem dotáhli Detroit k výhře, Faksa dal první gól v NHL

Obránce Jakub Kindl zařídil gólem v prodloužení výhru Detroitu na ledě Toronta a byl vyhlášen první hvězdou utkání. V brance Red Wings odvedl skvělou práci brankář Petr Mrázek, který pochytal celkem dvaatřicet střel soupeře a za svá záda pustil jedinou.
07.11.2015 10:00 |

Osobnosti: Jakub Kindl (29 článků) , Petr Mrázek (94 článků)