Mrázek přihrál na vítězný gól, Jágr se opět trefil

Jaromír Jágr byl na ledě Dallasu k nezastavení a připsal si dva kanadské body za gól a asistenci. Svůj um ukázal také brankář Petr Mrázek, který v prodloužení utkání mezi Detroitem a Vancouverem přihrál na vítězný gól Red Wings.
25.10.2015 10:06 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Petr Mrázek (78 článků)

NHL: Obránce Polák přihrál na vítězný gól St. Louis

Obránce Roman Polák přihrál v pondělním utkání NHL v Calgary na vítězný gól hokejistů St. Louis.
26.01.2010 08:30 |

Osobnosti: Roman Polák (29 článků)

Rolinek prožil PARÁDNÍ NÁVRAT. Přihrál na vítězný gól Magnitogorsku

Kapitán české hokejové reprezentace Tomáš Rolinek se po pětizápasové pauze způsobené zraněním vrátil do sestavy Magnitogorsku a hned přihrál na vítězný gól.
28.03.2011 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Rolinek (49 článků)

Eliáš přihrál na vítězný gól New Jersey, Prospal se trefil za Rangers

New Jersey porazilo před vlastními diváky Pittsburgh 2:1 po prodloužení, vítězný gól vstřelil v 64. minutě Ilja Kovalčuk, kterému nahrál Patrik Eliáš.
05.03.2011 08:35 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Ilja Kovalčuk (31 článků)

Jágr pochválil kolegu: Vítězný gól!

Opět přestřelka a opět vítězství Flyers! Hokejisté Philadephie museli v play off NHL dotahovat náskok Pittsburghu, aby vítězný gól vstřelil… Jaromír Jágr (40).
15.04.2012 12:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků)

Reprezentační obránce Roman Polák přihrál na gól St. Louis

26.01.2010 09:15 |

NHL: Špaček dal vítězný gól Caroliny, Jágr přihrával

Jaromír Jágr v Montrealu po individuální akci připravil vítězný gól pro slovenského obránce Andreje Meszároše. Neuvirth vychytal čisté konto.
16.12.2011 07:30 |

Český hokejový útočník Jaromír Jágr vstřelil vítězný gól Dallasu na ledě Los Angeles a po tříbodovém představení proti Coloradu dokázal, že je v dobré formě. Gólem a asistencí zazářil Martin Erat, dvě přihrávky zaznamenal Tomáš Plekanec.
22.03.2013 07:20 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Martin Erat (60 článků) , Tomáš Plekanec (268 článků)

Jágr dal 119. vítězný gól v NHL a přiblížil se rekordu soutěže

Hvězdný útočník Jaromír Jágr vstřelil v úterním utkání NHL při výhře New Jersey 2:1 nad Tampou Bay rozdílovou branku a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jednalo se o Jágrův 119. vítězný gól v soutěži a v této statistice předstihl vhistorické tabulce druhého Phila Esposita. Držitelem rekordu je legendární Gordie Howe, na něhož český hokejista ztrácí dvě vítězné branky.
30.10.2013 08:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Gordie Howe (10 článků) , Phil Esposito (5 článků)

SKVĚLÝ JÁGR! Dal 119. vítězný gól v NHL, lepší už je jen legenda Howe

30.10.2013 07:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Phil Esposito (5 článků)

Konec čekání! Jágr konečně vstřelil gól, po třinácti zápasech

Jaromír Jágr prolomil smůlu, která se na něj lepila v posledních třinácti zápasech a konečně vstřelil gól. Přidal i dvě asistence a přispěl tak k výhře Floridy 4:1 nad Ottawou. O vítězství Arizony nad San Jose 3:2 v prodloužení rozhodl po asistenci Radima Vrbaty Martin Hanzal, který zároveň na jeden gól přihrál a stal se díky tomu hvězdnou večera.
20.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Martin Hanzal (52 článků) , Radim Vrbata (93 článků)

Další povedený večer v hokejové NHL má za sebou Jaromír Jágr. V sobotním utkání proti Coloradu vstřelil gól, na další přihrál a pomohl Dallasu k vítězství 5:2.
24.03.2013 07:45 |

PIKANTNÍ GÓL! Jágr přidal další trefu! Radek Dvořák byl za hrdinu

Tak snadný gól Jaromír Jágr dlouho nedal! Trefa do prázdné brány znamenala pečeť vítězství Devils nad Philadelphií v poměru 3:0. Vítězný gól zaznamenal Radek Dvořák, zařídil totiž jedinou trefu duelu Carolina – Islanders.
08.11.2013 07:41 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Radek Dvořák (45 článků)

Jágr se trefil podeváté v sezoně, Florida ale prohrála. Výhru neslavil ani Mrázek

Jaromír Jágr vstřelil v páteční utkání NHL svůj devátý gól v letošní sezoně, ani jeho trefa však nezabránila porážce Floridy 1:2 na ledě Vancouveru. Hrdinou zápasu byl domácí kapitán Henrik Sedin, který jako 85. muž v historii zámořské soutěže dosáhl na metu 1000 bodů.
21.01.2017 10:20 |

Kováč přihrál na gól, ale West Ham v Manchesteru prohrál

Radoslav Kováč přihrál v dohrávce 7. kola anglické fotbalové ligy na gól West Hamu, jeho tým však podlehl na hřišti Manchesteru City 1:3.
29.09.2009 00:10 |

Osobnosti: Radoslav Kováč (40 článků)

Fotbalisté Arsenalu uhráli v sobotním zápase 36. kola Premier League na hřišti Stoke City jen remízu 1:1. Na jediný gól hostů nádherně přihrál Van Persiemu český záložník Tomáš Rosický, jenž odehrál celý zápas.
28.04.2012 18:30 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (564 článků)

Hokejisté Philadelphie zvládli i druhý zápas 1. kola play-off proti nenáviděnému rivalovi z Pittsburghu. Při výhře 8:5 zaznamenal Jaromír Jágr vítězný gól.
14.04.2012 08:25 |

Plekanec dal vítězný gól Pavelcovi, Jágr si připsal asistenci

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól hokejistů Montrealu při výhře 4:3 nad Winnipegem. Kladenský odchovanec se prosadil ve 46. minutě, kdy za nerozhodného stavu překonal v přesilové hře Ondřeje Pavelce střelou z pravého kruhu. Český brankář kryl v utkání 22 střel.
30.01.2013 09:45 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (268 článků)

Paráda! Jágr dal gól, Eliáš na tři nahrál. Devils přerušili šňůru proher

Čeští hokejisté Jaromír Jágr a Patrik Eliáš se ve čtvrtečním utkání NHL zasloužili o výhru New Jersey nad Minnesotou 4:3 v prodloužení. Prvně jmenovaný dal svůj 23. gól v sezoně, druhý na tři přihrál a Devils přerušili sérii tří porážek.
21.03.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2185 článků) , Patrik Eliáš (245 článků)

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (268 článků) , Alex Alex (361 článků)