Článek

Morticiu z Addamsovy rodiny nepoznáte: Takhle se na ní podepsalo čtvrtstoletí od natáčení

 
Pozvání na letošní předávání Oscarů stejně jako na následnou párty Vanity Fair v Los Angeles přijala i americká herečka Anjelica Huston, kterou si nejspíš nejlépe vybavíte jako Morticiu Addams z filmového zpracování Addamsovy rodiny z roku 1991. Dnes již třiašedesátiletá dáma, která je rovněž držitelkou nejcennějšího hereckého ocenění od americké filmové akademie, se dostavila se svým bratrem Dannym Hustonem.
23.02.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Anjelica Huston (6 článků) , Danny Huston (3 články)
Podobné články

Tohle není Morticia z Addamsovy rodiny: Líbí se vám Ilona Csáková v obří paruce?

 
Zpěvačka Ilona Csáková  (45) si v poslední době libuje v hodně extravagantních účesech. Ne jinak tomu bylo na natáčení pořadu To byl váš rok, kde překvapila účesem i make-upem, které připomínaly Morticiu z Addamsovy rodiny.
17.03.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (480 článků)

Co to má Pavlásek pod očima za fleky? Chce se snad podobat strýčku Festerovi z Addamsovy rodiny?

 
Komik Lukáš Pavlásek (37) je teď díky StarDance pod větším drobnohledem než kdy předtím. Proto snad nikomu neuniklo, že "dřevo soutěže" má cosi divného pod očima a šeptalo si, jestli není nějak vážně nemocný? Až nezvykle připomíná strýčka Festera z Addamsovy rodiny.
08.12.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (206 článků)

Herečka Christina Ricci z Addamsovy rodiny: Před kamerou se ukázala úplně nahá

 
Pamatujete si malou členku podivné Addamsovy rodiny Wednesday? Holčičku, která se nikdy nesmála a vyžívala se v trýznění svého bratra? Herečka Christina Ricci (36) už dávno není touto malou holčičkou a v současnosti se před kamerou místo tropení bolestivých naschválů svému filmovému bratrovi věnuje svlékání.
04.02.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Christina Ricci (35 článků)

25 let Národního parku Podyjí – čtvrtstoletí pro přírodu

 
V roce 2016 uplyne čtvrtstoletí od vyhlášení Národního parku Podyjí. Se sloganem „25 let Národního parku Podyjí – čtvrtstoletí pro přírodu“ se budeme spolu setkávat celý příští rok. Chceme připomenout nejen, že náš národní park má úctyhodné narozeniny, ale především, že ochrana jeho přírodních a kulturních hodnot má svůj význam.
26.12.2015 07:35 |

podobné články

Herečka Christina Ricci z Addamsovy rodiny: Kvůli natáčení musela nosit bobra

 
Kdysi roztomilá Wednesday Addams, dnes Zelda Fitzgerald v rouše Evině. Vlastně ale ne tak úplně... Známá herečka Christina Ricci se na svém Instragramovém profilu pochlubila pikantností z natáčení. Pro seriál Z: The Beginning of Everything na sobě musela mít hned dvě paruky - jednu na hlavě, druhou v rozkroku.
05.02.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Christina Ricci (35 článků) , Zelda Fitzgerald (1 článek)

Žaloba na Klause za amnestii: Pod velezradu se podepsalo už 27 senátorů

 
Návrh žaloby na prezidenta Václava Klause pro velezradu kvůli novoroční amnestii podepsalo už 27 senátorů. Splněna je tak hranice pro projednání na plénu horní komory. Petici zároveň podepsalo už 73 tisíc lidí.
26.02.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků)

Anjelica Huston odhalila svou hvězdu na chodníku slávy

 
Hollywoodský Walk of Fame má další hvězdu. O víkendu ji tam odhalila herečka Anjelica Huston , která proslula především rolí Morticie z Addamsovy rodiny. Hvězdy se dočkala pětadvacet let poté, co jí akademikové přiřkli Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli snímku Čest rodiny Prizziů.
26.01.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Anjelica Huston (6 článků)

Musíte vidět: Hvězda Addamsovy rodiny Anjelica Huston se za 20 let změnila k nepoznání

 
Americká herečka Anjelica Huston v červenci oslavila šedesátku. Její filmová kariéra byla téměř dopředu předurčena, jelikož byla jako třetí generace v rodině oceněná Oscarem. Toho získal také její dědeček Walter Huston a otec John Huston byl dokonce dvojnásobným oscarovým držitelem. Přestože je Huston známá spíš díky roli Morticie Addams ze snímku Addamsova rodina, nejvyšší ocenění americké filmové akademie získala za zcela jiný film - Čest rodiny Prizziů.
24.09.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Anjelica Huston (6 článků) , John Huston (2 články) , Walter Huston (1 článek)

Pořád si potrpí na morbidní módu: Takhle vypadá po 25 letech Morticia z Addamsovy rodiny

 
Hollywoodská herečka Anjelica Huston má na kontě Oscara i desítky významných filmových rolí, ale navždy zůstane spojována s hororovou komedií Addamsova rodina. Šatník Morticie se jí natolik zalíbil, že je mu věrná dodnes.
14.11.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Anjelica Huston (6 článků)

Takhle se za 25 let změnila děsivá holčička z Addamsovy rodiny: Je z ní půvabná blondýnka!

 
V roli Wednesday Addamsové byla Christina Ricci tak přesvědčivá, že si spousta lidí dodnes myslí, že má sklony k morbidnostem. Z depresivní holčičky však vyrostla atraktivní třicátnice, která si na černou barvu moc nepotrpí.
04.02.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Christina Ricci (35 článků)

Tady to někdo přehnal s retuší! Porovnáváme titulní fotografie celebrit s jejich skutečnými podobami a je to pořádná soda!

 
"Slavné ženy":http://www.extra.cz/tema/slavne-zeny chtějí být na fotkách vždy krásné a štíhlé, což se ovšem někdy neslučuje se skutečností. Proto si na pomoc povolávají grafiky, kteří upraví jejich proporce přesně podle jejich představ. Co na tom, že ve výsledku ani nepoznáte, o koho jde, hlavně že budou hezké. Když ale upravené fotografie porovnáte s reálnými, výsledný efekt je přinejmenším komický. Stejně jako u "Mariah Carey":http://www.extra.cz/tema/mariah-carey, která vypadá na svém CD spíš jako "animovaná postavička":http://www.extra.cz/podvodnice-mariah-carey-si-na-obalu-noveho-cd-ubrala-15-kilo-ani-ji-nepoznate.
14.05.2014 14:06 |

podobné články

Z vašeho miláčka Codyho ze seriálu Krok za krokem se stala steroidová mlátička, kterou nepoznáte, nebo jo?

 
Americký herec Sasha Mitchell byl modelem, mistrem kickboxu a taekwonda a zahrál si v Dallasu a coby nástupce Jean Claude van Damma. Pro vás ale bude vždy Cody ze seriálu Krok za krokem. Táhne mu na padesát a potkat ho dnes na chodníku, asi ho nepoznáte.
08.04.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Sasha Mitchell (2 články) , Sasha Mitchell (2 články)

Babišova poslance „složila“ vosa. Na fotce z nemocnice ho nepoznáte

 
Další výrazný politik skončil v nemocnici. Po nehodě ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), kterému lékaři po návratu z vinobraní šili hlavu, je na přístrojích napojený Babišův poslanec Martin Komárek (ANO). Je z něj pořádně „přifouknutý“ kus chlapa, kterého na fotce jen tak nepoznáte. Prý za to může vosa, která ho bodla v německém lese.
02.10.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2403 článků)

Proboha! Kerndlová vypadá jak z Addamsovy rodiny!

 
Z něžné krásky je vyumělkovaná tuctovka.
28.01.2011 08:25 |

podobné články

Anna Polívková chodí s monstrem z Addamsovy rodiny

 
Že vám muž po boku herečky Anny Polívkové někoho připomíná? I když se může na první pohled zdát, že jde o fotomontáž a vytáhlého dlouhána jsme si půjčili z hororově laděné komedie Addamsova rodina, není to tak. Muž, který je nápadně podobný nemluvnému sluhovi Lurchovi, se ve skutečnosti jmenuje Jakub Xavier Baro a je partnerem herečky.
14.02.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (188 článků)

Gotické líčení není jen pro upíry: Letí na přehlídkách i u celebrit

 
Havraní vlasy, bledá pleť, tmavé rty. Vizáž ve stylu Addamsovy rodiny se zase vrací na scénu. Vampýrský make-up ale můžou nosit i běžní smrtelníci. Nebojte se ho, nekousne vás!
20.10.2012 12:30 |

podobné články

Na českou premiéru Bonda se zatoulal i strýček Fester z Addamsovy rodiny. Tohle foto mluví za vše

 
Na včerejší českou premiéru bondovky Skyfall byla pozvaná celá řada známých osobností. Objevila se zde Dana Morávková, Eva Decastelo, Vendula Svobodová nebo například Tereza Kerndlová.
26.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků) , Dana Morávková (563 článků) , Eva Decastelo (710 článků) , Vendula Svobodová (806 článků) , Eva Svobodová (23 článků) , Daniel Svoboda (28 článků)

Členka Addamsovy rodiny, herečka Christina Ricci, se zasnoubila

 
Americká herečka Christina Ricci (32), kterou jste mohli vidět například ve filmech Addamsova rodina nebo Ospalá díra, konečně potvrdila, že je zasnoubená s přítelem, kamerovým technikem Jamesem Heerdegenem. Tuto skutečnost se snažila několik měsíců tajit.
04.02.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Christina Ricci (35 článků)

Morbidní dívenka z Addamsovy rodiny oblékla svatební šaty: Z Christiny Ricci je vdaná paní

 
Herečka Christina Ricci (33) se v sobotu stala manželkou Jamese Heerdegena. Komorní svatby se účastnili nejbližší přátelé a rodina, obřad začal v sedm hodin večer na newyorské Upper East Side. Hollywoodská hvězda přišla v okouzlujících nákladných šatech Givenchy s dlouhou vlečkou a závojem.
28.10.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Christina Ricci (35 článků)